miliglow.pl
OkazjeProduktyMarkiSklepyNewsyPlan

Disclaimer

miliglow.pl jest niezależną porównywarką, a nie sprzedawcą ani przedstawicielem prezentowanych Sklepów i marek. Ceny, dostępność i warunki mogą się zmieniać. Przed zakupem sprawdź je bezpośrednio w Sklepie. Część linków jest afiliacyjna; możemy otrzymać prowizję, co do zasady bez wpływu na cenę dla użytkownika.

miliglow.pl

Jak liczymy cenyJak sortujemyAmbasadorzyKontakt
X / TwitterPostaw kawęPrywatnośćRegulamin

© 2026 miliglow.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Ładowanie produktów...

Kategorie

Wszystkie produkty
Akcesoria2⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Makijaż38⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijaż

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokci

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała25⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Pielęgnacja twarzy35⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające
Pielęgnacja włosów23⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów
Produkty do samochodu2⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy1⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu4⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty1⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe

Produkty w sklepie Flaconi

SklepFlaconi×
KategorieWszystkie produktyZmień
Wszystkie produkty
Akcesoria⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Makijaż⌄
Utrwalacze makijażu
Makijaż twarzy
Preparaty do stylizacji paznokci
Top coaty
Odżywki do paznokci
Zmywacze do paznokci
Pielęgnacja skórek
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
Żele pod prysznic
Peelingi do ciała
Produkty do kąpieli
Mydła
Kąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Hair Styling Powders
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijażUtrwalacze makijażuMakijaż twarzy

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokciPreparaty do stylizacji paznokciTop coatyOdżywki do paznokciZmywacze do paznokciPielęgnacja skórekPaznokcieZestawy do manicureAkcesoria do paznokci

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Żele pod prysznicPeelingi do ciałaProdukty do kąpieliMydłaKąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Pielęgnacja twarzy⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Pielęgnacja włosów⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Hair Styling Powders
Produkty do samochodu⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe
SortowanieDomyślnieZmień
DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższeNajniżej w historii
ⓘ Jak sortujemy?
Sortuj:DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższe|↓ Najniżej w historii|ⓘ Jak sortujemy?
Sklep: Flaconi

Sklep

Dla kogo

Marka

Cena (zł)

29 943 produktów

Hyper Real Fresh Canvas Cream-To-Foam Cleanser pianka oczyszczająca

MAC Cosmetics

Hyper Real Fresh Canvas Cream-To-Foam Cleanser pianka oczyszczająca

Pianki oczyszczające

Warianty
125 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml134,25 zł100 ml: 107,40 zł / Flaconi
30 mlOpakowanie99,00 zł100 ml: 330,00 zł / Flaconi
Hyper Real Serumizer serum nawilżające

MAC Cosmetics

Hyper Real Serumizer serum nawilżające

Serum do twarzy

Warianty
50 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml393,75 zł100 ml: 787,50 zł / Flaconi
15 ml
Hyper Real Skincanvas Balm nawilżająco-wzmacniający krem do twarzy

MAC Cosmetics

Hyper Real Skincanvas Balm nawilżająco-wzmacniający krem do twarzy

Kremy do twarzy

Warianty
50 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml290,00 zł100 ml: 580,00 zł / Flaconi
Hyper Real SkinCanvas Waterlight Cream krem nawilżający

MAC Cosmetics

Hyper Real SkinCanvas Waterlight Cream krem nawilżający

Kremy do twarzy

Warianty
50 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml180,00 zł100 ml: 360,00 zł / Flaconi
In Extreme Dimension 24HR Eye Liner kajalowa kredka do oczu odcień Black

MAC Cosmetics

In Extreme Dimension 24HR Eye Liner kajalowa kredka do oczu odcień Black

Eyelinery

Warianty
0.8 gOpakowanie78,48 zł100 g: 9810,00 zł / Flaconi
In Extreme Dimension 3D Black Lash Mascara tusz do rzęs odcień 3D Black

MAC Cosmetics

In Extreme Dimension 3D Black Lash Mascara tusz do rzęs odcień 3D Black

Tusze do rzęs

Warianty
12 gOpakowanienajlepszy / 100 g130,49 zł100 g: 1087,42 zł / Flaconi
In Extreme Dimension Waterproof Mascara wodoodporny tusz do rzęs odcień Dimensional Black

MAC Cosmetics

In Extreme Dimension Waterproof Mascara wodoodporny tusz do rzęs odcień Dimensional Black

Tusze do rzęs

Warianty
13 gOpakowanie143,88 zł100 g: 1106,77 zł / Flaconi
Kajal Excess Longwear Smoky Eye Liner kajalowa kredka do oczu odcień Decanted

MAC Cosmetics

Kajal Excess Longwear Smoky Eye Liner kajalowa kredka do oczu odcień Decanted

Eyelinery

Warianty
1.2 gOpakowanie113,36 zł100 g: 9446,67 zł / Flaconi
Kajal Excess Longwear Smoky Eye Liner kajalowa kredka do oczu odcień Ecru

MAC Cosmetics

Kajal Excess Longwear Smoky Eye Liner kajalowa kredka do oczu odcień Ecru

Eyelinery

Warianty
1.2 gOpakowanie113,36 zł100 g: 9446,67 zł / Flaconi
Kajal Excess Longwear Smoky Eye Liner kajalowa kredka do oczu odcień Iceflower

MAC Cosmetics

Kajal Excess Longwear Smoky Eye Liner kajalowa kredka do oczu odcień Iceflower

Eyelinery

Warianty
1.2 gOpakowanie102,02 zł100 g: 8501,67 zł / Flaconi
Kajal Excess Longwear Smoky Eye Liner kajalowa kredka do oczu odcień Peacock

MAC Cosmetics

Kajal Excess Longwear Smoky Eye Liner kajalowa kredka do oczu odcień Peacock

Eyelinery

Warianty
1.2 gOpakowanie102,02 zł100 g: 8501,67 zł / Flaconi
Kajal Excess Longwear Smoky Eye Liner kajalowa kredka do oczu odcień Twinkle Toast

MAC Cosmetics

Kajal Excess Longwear Smoky Eye Liner kajalowa kredka do oczu odcień Twinkle Toast

Eyelinery

Warianty
1.2 gOpakowanie113,36 zł100 g: 9446,67 zł / Flaconi
Lash Applicator aplikator do nakładania rzęs

MAC Cosmetics

Lash Applicator aplikator do nakładania rzęs

Akcesoria do makijażu

Warianty
1 szt.Opakowanie100,28 złszt.: 100,28 zł / Flaconi
Lash Curles Full Lash zalotka do rzęs

MAC Cosmetics

Lash Curles Full Lash zalotka do rzęs

Akcesoria do makijażu

Warianty
sztOpakowanie122,08 złszt.: 122,08 zł / Flaconi
Lash Dry Shampoo Mascara Refresher tusz do rzęs top coat nadający objętość i rozdzielający rzęsy

MAC Cosmetics

Lash Dry Shampoo Mascara Refresher tusz do rzęs top coat nadający objętość i rozdzielający rzęsy

Tusze do rzęs

Warianty
1.7 gOpakowanie143,88 zł100 g: 8463,53 zł / Flaconi
Lash sztuczne rzęsy 4 IDOL

MAC Cosmetics

Lash sztuczne rzęsy 4 IDOL

Akcesoria do makijażu

Warianty
sztOpakowanie109,00 złszt.: 109,00 zł / Flaconi
Lip Conditioner odżywczy balsam do ust

MAC Cosmetics

Lip Conditioner odżywczy balsam do ust

Balsamy do ust

Warianty
15 mlOpakowanie93,75 złprzelicznik pominięty / Flaconi
Lip Pencil konturówka do ust odcień Auburn

MAC Cosmetics

Lip Pencil konturówka do ust odcień Auburn

Konturówki do ust

Warianty
1.45 gOpakowanie113,36 zł100 g: 7817,93 zł / Flaconi
Lip Pencil konturówka do ust odcień Beet

MAC Cosmetics

Lip Pencil konturówka do ust odcień Beet

Konturówki do ust

Warianty
1.45 gOpakowanie113,36 zł100 g: 7817,93 zł / Flaconi
Lip Pencil konturówka do ust odcień Beige-turner

MAC Cosmetics

Lip Pencil konturówka do ust odcień Beige-turner

Konturówki do ust

Warianty
1.45 gOpakowanie93,75 zł100 g: 6465,52 zł / Flaconi
Lip Pencil konturówka do ust odcień Boldly Bare

MAC Cosmetics

Lip Pencil konturówka do ust odcień Boldly Bare

Konturówki do ust

Warianty
1.45 gOpakowanie93,75 zł100 g: 6465,52 zł / Flaconi
Lip Pencil konturówka do ust odcień Burgundy

MAC Cosmetics

Lip Pencil konturówka do ust odcień Burgundy

Konturówki do ust

Warianty
1.45 gOpakowanie113,36 zł100 g: 7817,93 zł / Flaconi
Lip Pencil konturówka do ust odcień Cherry

MAC Cosmetics

Lip Pencil konturówka do ust odcień Cherry

Konturówki do ust

Warianty
1.45 gOpakowanie113,36 zł100 g: 7817,93 zł / Flaconi
Lip Pencil konturówka do ust odcień Chestnut

MAC Cosmetics

Lip Pencil konturówka do ust odcień Chestnut

Konturówki do ust

Warianty
1.45 gOpakowanie93,75 zł100 g: 6465,52 zł / Flaconi
←1…621622623624625…1248→
Opakowanie185,00 zł100 ml: 1233,33 zł / Flaconi
30 mlOpakowanie288,49 zł100 ml: 961,63 zł / Flaconi
15 ml
Opakowanie140,00 zł100 ml: 933,33 zł / Flaconi
15 ml
Opakowanie78,75 zł100 ml: 525,00 zł / Flaconi
4 g
Opakowanie87,20 zł100 g: 2180,00 zł / Flaconi