miliglow.pl
OkazjeProduktyMarkiSklepyNewsyPlan

Disclaimer

miliglow.pl jest niezależną porównywarką, a nie sprzedawcą ani przedstawicielem prezentowanych Sklepów i marek. Ceny, dostępność i warunki mogą się zmieniać. Przed zakupem sprawdź je bezpośrednio w Sklepie. Część linków jest afiliacyjna; możemy otrzymać prowizję, co do zasady bez wpływu na cenę dla użytkownika.

miliglow.pl

Jak liczymy cenyJak sortujemyAmbasadorzyKontakt
X / TwitterPostaw kawęPrywatnośćRegulamin

© 2026 miliglow.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Ładowanie produktów...

Kategorie

Wszystkie produkty
Akcesoria2⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Makijaż38⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijaż

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokci

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała25⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Pielęgnacja twarzy35⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające
Pielęgnacja włosów23⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów
Produkty do samochodu2⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy1⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu4⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty1⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe

Produkty w sklepie Douglas

SklepDouglas×
KategorieWszystkie produktyZmień
Wszystkie produkty
Akcesoria⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Makijaż⌄
Utrwalacze makijażu
Makijaż twarzy
Preparaty do stylizacji paznokci
Top coaty
Odżywki do paznokci
Zmywacze do paznokci
Pielęgnacja skórek
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
Żele pod prysznic
Peelingi do ciała
Produkty do kąpieli
Mydła
Kąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Hair Styling Powders
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijażUtrwalacze makijażuMakijaż twarzy

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokciPreparaty do stylizacji paznokciTop coatyOdżywki do paznokciZmywacze do paznokciPielęgnacja skórekPaznokcieZestawy do manicureAkcesoria do paznokci

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Żele pod prysznicPeelingi do ciałaProdukty do kąpieliMydłaKąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Pielęgnacja twarzy⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Pielęgnacja włosów⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Hair Styling Powders
Produkty do samochodu⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe
SortowanieDomyślnieZmień
DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższeNajniżej w historii
ⓘ Jak sortujemy?
Sortuj:DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższe|↓ Najniżej w historii|ⓘ Jak sortujemy?
Sklep: Douglas

Sklep

Dla kogo

Marka

Cena (zł)

28 937 produktów

Szampon z aminokwasami - Uzupełnienie

Kiehl's

Szampon z aminokwasami - Uzupełnienie

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanie331,79 zł100 ml: 33,18 zł / Douglas
Turmeric & Cranberry Seed Energizing Radiance Mask rozjaśniająca maseczka do twarzy do wszystkich rodzajów skóry, też wrażliwej

Kiehl's

Turmeric & Cranberry Seed Energizing Radiance Mask rozjaśniająca maseczka do twarzy do wszystkich rodzajów skóry, też wrażliwej

Maseczki do twarzy

Warianty
100 mlOpakowanie243,49 zł100 ml: 243,49 zł / Douglas
Ultimate Strength Hand Nawilżający krem do rąk

Kiehl's

Ultimate Strength Hand Nawilżający krem do rąk

Pielęgnacja dłoni

Warianty
150 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml145,00 zł100 ml: 96,67 zł / Douglas
75 ml
Ultra Body Moisture Squalane Cream krem do ciała

Kiehl's

Ultra Body Moisture Squalane Cream krem do ciała

Balsamy i masła do ciała

Warianty
250 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml188,00 zł100 ml: 75,20 zł / Douglas
75 ml
Ultra Facial Advanced Repair Barrier Cream krem intensywnie nawilżający, wzmacniający ochronną barierę skóry

Kiehl's

Ultra Facial Advanced Repair Barrier Cream krem intensywnie nawilżający, wzmacniający ochronną barierę skóry

Kremy nawilżające

Warianty
50 mlOpakowanie166,50 zł100 ml: 333,00 zł / Douglas
Ultra Facial Barrier Balm

Kiehl's

Ultra Facial Barrier Balm

Kremy nawilżające

Warianty
9 gOpakowanie120,99 złbrak przelicznika / Douglas
Ultra Facial Barrier-Hydrating Cleanser żel oczyszczający

Kiehl's

Ultra Facial Barrier-Hydrating Cleanser żel oczyszczający

Oczyszczanie twarzy

Warianty
75 mlOpakowanie84,00 zł100 ml: 112,00 zł / Douglas
Ultra Facial Cleanser żel oczyszczający do twarzy demakijaż

Kiehl's

Ultra Facial Cleanser żel oczyszczający do twarzy demakijaż

Oczyszczanie twarzy

Warianty
75 mlOpakowanie76,00 zł100 ml: 101,33 zł / Douglas
Ultra Facial Cream krem intensywnie nawilżający

Kiehl's

Ultra Facial Cream krem intensywnie nawilżający

Kremy nawilżające

Warianty
150 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml265,00 zł100 ml: 176,67 zł / Douglas
28 ml
Ultra Facial Krem natłuszczający do twarzy dzień i noc

Kiehl's

Ultra Facial Krem natłuszczający do twarzy dzień i noc

Kremy nawilżające

Warianty
28 mlOpakowanie114,29 zł100 ml: 408,18 zł / Douglas
Ultra Facial Meltdown Recovery Cream lekki krem regenerujący

Kiehl's

Ultra Facial Meltdown Recovery Cream lekki krem regenerujący

Kremy nawilżające

Warianty
150 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml353,69 zł100 ml: 235,79 zł / Douglas
Ultra Facial Overnight Rehydrating Mask maseczka odnawiająca na noc

Kiehl's

Ultra Facial Overnight Rehydrating Mask maseczka odnawiająca na noc

Maseczki do twarzy

Warianty
100 mlOpakowanie142,50 zł100 ml: 142,50 zł / Douglas
Ultra Facial Toner delikatny tonik do twarzy do wszystkich rodzajów skóry

Kiehl's

Ultra Facial Toner delikatny tonik do twarzy do wszystkich rodzajów skóry

Toniki

Warianty
250 mlOpakowanie102,49 zł100 ml: 41,00 zł / Douglas
Ultra Pure High-Potency Serum 9.8 % Glycolic Acid

Kiehl's

Ultra Pure High-Potency Serum 9.8 % Glycolic Acid

Serum i esencje

Warianty
30 mlOpakowanie174,19 zł100 ml: 580,63 zł / Douglas
Ultra Facial, Hydration, Gel Cream, For Face & Neck

Kiehl's

Ultra Facial, Hydration, Gel Cream, For Face & Neck

Kremy nawilżające

Warianty
125 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml229,00 zł100 ml: 183,20 zł / Douglas
Body Balm Balsamy do ciała

Kiehl's

Body Balm Balsamy do ciała

Balsamy i masła do ciała

Warianty
500 mlOpakowanie275,89 zł100 ml: 55,18 zł / Douglas
Brew Rejuvenating essence Kremy do twarzy

Kiehl's

Brew Rejuvenating essence Kremy do twarzy

Toniki

Warianty
200 mlOpakowanie515,00 zł100 ml: 257,50 zł / Douglas
Calendula Serum-Infused Water Cream Kremy na dzień

Kiehl's

Calendula Serum-Infused Water Cream Kremy na dzień

Kremy nawilżające

Warianty
50 mlOpakowanie216,75 zł100 ml: 433,50 zł / Douglas
Clearly Corrective Dark Spot Solution Serum z witaminą c

Kiehl's

Clearly Corrective Dark Spot Solution Serum z witaminą c

Serum i esencje

Warianty
100 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml539,00 zł100 ml: 539,00 zł / Douglas
Cucumber Herbal Creamy Conditioning Cleanser Żele do mycia twarzy

Kiehl's

Cucumber Herbal Creamy Conditioning Cleanser Żele do mycia twarzy

Oczyszczanie twarzy

Warianty
150 mlOpakowanie116,00 zł100 ml: 77,33 zł / Douglas
Dark Circle Diminishing Vitamin C Serum pod oczy

Kiehl's

Dark Circle Diminishing Vitamin C Serum pod oczy

Pielęgnacja okolic oczu

Warianty
15 mlOpakowanie198,50 zł100 ml: 1323,33 zł / Douglas
Eye Cream Kremy pod oczy

Kiehl's

Eye Cream Kremy pod oczy

Pielęgnacja okolic oczu

Warianty
14 mlOpakowanie243,89 zł100 ml: 1742,07 zł / Douglas
Facial Fuel Eye Fuel Kremy pod oczy Męskie

Kiehl's

Facial Fuel Eye Fuel Kremy pod oczy Męskie

Pielęgnacja okolic oczu

Warianty
15 mlOpakowanie160,99 zł100 ml: 1073,27 zł / Douglas
Hair Restructuring Concentrate Szampony

Kiehl's

Hair Restructuring Concentrate Szampony

Kuracje do włosów

Warianty
125 mlOpakowanie116,00 zł100 ml: 92,80 zł / Douglas
←1…611612613614615…1206→
Opakowanie78,75 zł100 ml: 105,00 zł / Douglas
Opakowanie101,09 zł100 ml: 134,79 zł / Douglas
Opakowanie89,00 zł100 ml: 317,86 zł / Douglas
28 ml
Opakowanie104,50 zł100 ml: 373,21 zł / Douglas
50 ml
Opakowanie158,99 zł100 ml: 317,98 zł / Douglas
50 ml
Opakowanie339,00 zł100 ml: 678,00 zł / Douglas