miliglow.pl
OkazjeProduktyMarkiSklepyNewsyPlan

Disclaimer

miliglow.pl jest niezależną porównywarką, a nie sprzedawcą ani przedstawicielem prezentowanych Sklepów i marek. Ceny, dostępność i warunki mogą się zmieniać. Przed zakupem sprawdź je bezpośrednio w Sklepie. Część linków jest afiliacyjna; możemy otrzymać prowizję, co do zasady bez wpływu na cenę dla użytkownika.

miliglow.pl

Jak liczymy cenyJak sortujemyAmbasadorzyKontakt
X / TwitterPostaw kawęPrywatnośćRegulamin

© 2026 miliglow.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Ładowanie produktów...

Kategorie

Wszystkie produkty
Akcesoria2⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Makijaż38⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijaż

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokci

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała25⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Pielęgnacja twarzy35⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające
Pielęgnacja włosów23⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów
Produkty do samochodu2⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy1⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu4⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty1⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe

Produkty w sklepie Flaconi

SklepFlaconi×
KategorieWszystkie produktyZmień
Wszystkie produkty
Akcesoria⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Makijaż⌄
Utrwalacze makijażu
Makijaż twarzy
Preparaty do stylizacji paznokci
Top coaty
Odżywki do paznokci
Zmywacze do paznokci
Pielęgnacja skórek
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
Żele pod prysznic
Peelingi do ciała
Produkty do kąpieli
Mydła
Kąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Hair Styling Powders
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijażUtrwalacze makijażuMakijaż twarzy

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokciPreparaty do stylizacji paznokciTop coatyOdżywki do paznokciZmywacze do paznokciPielęgnacja skórekPaznokcieZestawy do manicureAkcesoria do paznokci

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Żele pod prysznicPeelingi do ciałaProdukty do kąpieliMydłaKąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Pielęgnacja twarzy⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Pielęgnacja włosów⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Hair Styling Powders
Produkty do samochodu⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe
SortowanieDomyślnieZmień
DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższeNajniżej w historii
ⓘ Jak sortujemy?
Sortuj:DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższe|↓ Najniżej w historii|ⓘ Jak sortujemy?
Sklep: Flaconi

Sklep

Dla kogo

Marka

Cena (zł)

29 943 produktów

Paris x Mugler Spectrum paleta cieni 02 Nude

L'Oréal Paris

Paris x Mugler Spectrum paleta cieni 02 Nude

Cienie do powiek

Warianty
8 gOpakowanie77,49 zł100 g: 968,62 zł / Flaconi
Professionnel Absolut Repair Molecular maska intensywnie odbudowująca

L'Oréal Professionnel

Professionnel Absolut Repair Molecular maska intensywnie odbudowująca

Maski do włosów

Warianty
250 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml91,96 zł100 ml: 36,78 zł / Flaconi
75 mlOpakowanie58,50 zł100 ml: 78,00 zł / Flaconi
150 ml
Professionnel Absolut Repair Molecular maska odbudowująca bez spłukiwania

L'Oréal Professionnel

Professionnel Absolut Repair Molecular maska odbudowująca bez spłukiwania

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
100 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml108,61 zł100 ml: 108,61 zł / Flaconi
Professionnel Absolut Repair Molecular szampon odbudowujący

L'Oréal Professionnel

Professionnel Absolut Repair Molecular szampon odbudowujący

Szampony

Warianty
500 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml109,90 zł100 ml: 21,98 zł / Flaconi
100 ml
Professionnel Hair Touch Up spray maskujący odrosty Warm Blonde

L'Oréal Professionnel

Professionnel Hair Touch Up spray maskujący odrosty Warm Blonde

Retusz odrostów

Warianty
75 mlOpakowanie86,63 złprzelicznik pominięty / Flaconi
Professionnel Hair Touch Up spray na odrosty Black

L'Oréal Professionnel

Professionnel Hair Touch Up spray na odrosty Black

Retusz odrostów

Warianty
75 mlOpakowanie68,78 złprzelicznik pominięty / Flaconi
Professionnel Hair Touch Up spray na odrosty Brown

L'Oréal Professionnel

Professionnel Hair Touch Up spray na odrosty Brown

Retusz odrostów

Warianty
75 mlOpakowanie80,82 złprzelicznik pominięty / Flaconi
Professionnel Hair Touch Up spray na odrosty Dark Blonde

L'Oréal Professionnel

Professionnel Hair Touch Up spray na odrosty Dark Blonde

Retusz odrostów

Warianty
75 mlOpakowanie94,00 złprzelicznik pominięty / Flaconi
Professionnel Hair Touch Up spray na odrosty Light Brown

L'Oréal Professionnel

Professionnel Hair Touch Up spray na odrosty Light Brown

Retusz odrostów

Warianty
75 mlOpakowanie69,08 złprzelicznik pominięty / Flaconi
Professionnel Hair Touch Up spray na odrosty Mahogany Brown

L'Oréal Professionnel

Professionnel Hair Touch Up spray na odrosty Mahogany Brown

Retusz odrostów

Warianty
75 mlOpakowanie75,20 złprzelicznik pominięty / Flaconi
Professionnel Infinium Pure lakier do włosów Extra Strong

L'Oréal Professionnel

Professionnel Infinium Pure lakier do włosów Extra Strong

Spraye do włosów

Warianty
300 mlOpakowanie66,70 złprzelicznik pominięty / Flaconi
Professionnel Infinium Pure lakier do włosów Strong

L'Oréal Professionnel

Professionnel Infinium Pure lakier do włosów Strong

Spraye do włosów

Warianty
300 mlOpakowanie68,70 złprzelicznik pominięty / Flaconi
Professionnel Keratin Alpha Sleek maska wygładzająca przeciw puszeniu

L'Oréal Professionnel

Professionnel Keratin Alpha Sleek maska wygładzająca przeciw puszeniu

Maski do włosów

Warianty
250 mlOpakowanie108,00 zł100 ml: 43,20 zł / Flaconi
Professionnel Keratin Alpha Sleek Smooth Transformer kuracja wygładzająca

L'Oréal Professionnel

Professionnel Keratin Alpha Sleek Smooth Transformer kuracja wygładzająca

Kuracje do spłukiwania

Warianty
200 mlOpakowanie89,93 zł100 ml: 44,97 zł / Flaconi
Professionnel Keratin Alpha Sleek szampon wygładzający — refill

L'Oréal Professionnel

Professionnel Keratin Alpha Sleek szampon wygładzający — refill

Szampony

Warianty
500 mlOpakowanie122,93 zł100 ml: 24,59 zł / Flaconi
Professionnel Keratin Alpha Sleek szampon wygładzający przeciw puszeniu

L'Oréal Professionnel

Professionnel Keratin Alpha Sleek szampon wygładzający przeciw puszeniu

Szampony

Warianty
500 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml146,17 zł100 ml: 29,23 zł / Flaconi
Professionnel Liss Control żel-krem wygładzający

L'Oréal Professionnel

Professionnel Liss Control żel-krem wygładzający

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
150 mlOpakowanie62,80 zł100 ml: 41,87 zł / Flaconi
Professionnel Metal Detox krem ochronny bez spłukiwania

L'Oréal Professionnel

Professionnel Metal Detox krem ochronny bez spłukiwania

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
100 mlOpakowanie116,53 zł100 ml: 116,53 zł / Flaconi
Professionnel Metal Detox Mini Hair Kit: szampon + maska + olejek

L'Oréal Professionnel

Professionnel Metal Detox Mini Hair Kit: szampon + maska + olejek

Zestawy podarunkowe

Warianty
szampon 100 ml + maska 75 ml + olejek 30 ml x3Opakowanie208,84 złprzelicznik pominięty / Flaconi
Professionnel Metal DX kuracja przed myciem

L'Oréal Professionnel

Professionnel Metal DX kuracja przed myciem

Kuracje do spłukiwania

Warianty
250 mlOpakowanie103,00 zł100 ml: 41,20 zł / Flaconi
Professionnel Metal DX maska chroniąca przed osadzaniem metali

L'Oréal Professionnel

Professionnel Metal DX maska chroniąca przed osadzaniem metali

Maski do włosów

Warianty
250 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml111,79 zł100 ml: 44,72 zł / Flaconi
Professionnel Metal DX szampon oczyszczający — refill

L'Oréal Professionnel

Professionnel Metal DX szampon oczyszczający — refill

Szampony

Warianty
500 mlOpakowanie99,25 zł100 ml: 19,85 zł / Flaconi
Professionnel Scalp Advanced Anti-Discomfort szampon kojący

L'Oréal Professionnel

Professionnel Scalp Advanced Anti-Discomfort szampon kojący

Szampony

Warianty
500 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml109,00 zł100 ml: 21,80 zł / Flaconi
300 ml
Professionnel Scalp Advanced Anti-Discomfort szampon kojący refill

L'Oréal Professionnel

Professionnel Scalp Advanced Anti-Discomfort szampon kojący refill

Szampony

Warianty
500 mlOpakowanie89,90 zł100 ml: 17,98 zł / Flaconi
←1…604605606607608…1248→
Opakowanie85,92 zł100 ml: 57,28 zł / Flaconi
50 ml
Opakowanie74,70 zł100 ml: 149,40 zł / Flaconi
Opakowanie48,50 zł100 ml: 48,50 zł / Flaconi
300 mlOpakowanie91,83 zł100 ml: 30,61 zł / Flaconi
300 ml
Opakowanie89,37 zł100 ml: 29,79 zł / Flaconi
75 ml
Opakowanie52,50 zł100 ml: 70,00 zł / Flaconi
150 mlOpakowanie72,34 zł100 ml: 48,23 zł / Flaconi
Opakowanie99,00 zł100 ml: 33,00 zł / Flaconi