miliglow.pl
OkazjeProduktyMarkiSklepyNewsyPlan

Disclaimer

miliglow.pl jest niezależną porównywarką, a nie sprzedawcą ani przedstawicielem prezentowanych Sklepów i marek. Ceny, dostępność i warunki mogą się zmieniać. Przed zakupem sprawdź je bezpośrednio w Sklepie. Część linków jest afiliacyjna; możemy otrzymać prowizję, co do zasady bez wpływu na cenę dla użytkownika.

miliglow.pl

Jak liczymy cenyJak sortujemyAmbasadorzyKontakt
X / TwitterPostaw kawęPrywatnośćRegulamin

© 2026 miliglow.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Ładowanie produktów...

Kategorie

Wszystkie produkty
Akcesoria2⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Makijaż38⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijaż

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokci

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała25⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Pielęgnacja twarzy35⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające
Pielęgnacja włosów23⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów
Produkty do samochodu2⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy1⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu4⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty1⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe

Produkty w sklepie Trena

SklepTrena×
KategorieWszystkie produktyZmień
Wszystkie produkty
Akcesoria⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Makijaż⌄
Utrwalacze makijażu
Makijaż twarzy
Preparaty do stylizacji paznokci
Top coaty
Odżywki do paznokci
Zmywacze do paznokci
Pielęgnacja skórek
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
Żele pod prysznic
Peelingi do ciała
Produkty do kąpieli
Mydła
Kąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Hair Styling Powders
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijażUtrwalacze makijażuMakijaż twarzy

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokciPreparaty do stylizacji paznokciTop coatyOdżywki do paznokciZmywacze do paznokciPielęgnacja skórekPaznokcieZestawy do manicureAkcesoria do paznokci

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Żele pod prysznicPeelingi do ciałaProdukty do kąpieliMydłaKąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Pielęgnacja twarzy⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Pielęgnacja włosów⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Hair Styling Powders
Produkty do samochodu⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe
SortowanieDomyślnieZmień
DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższeNajniżej w historii
ⓘ Jak sortujemy?
Sortuj:DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższe|↓ Najniżej w historii|ⓘ Jak sortujemy?
Sklep: Trena

Sklep

Dla kogo

Marka

Cena (zł)

6108 produktów

Elumen trwała farba bez utleniacza RV@ALL

Goldwell

Elumen trwała farba bez utleniacza RV@ALL

Półtrwała koloryzacja włosów

Warianty
200 mlOpakowanie89,63 zł100 ml: 44,82 zł / Trena
Elumen trwała farba bez utleniacza SB@10

Goldwell

Elumen trwała farba bez utleniacza SB@10

Półtrwała koloryzacja włosów

Warianty
200 mlOpakowanie89,63 zł100 ml: 44,82 zł / Trena
Elumen trwała farba bez utleniacza SV@10

Goldwell

Elumen trwała farba bez utleniacza SV@10

Półtrwała koloryzacja włosów

Warianty
200 mlOpakowanie89,63 zł100 ml: 44,82 zł / Trena
Elumen trwała farba bez utleniacza TQ@ALL

Goldwell

Elumen trwała farba bez utleniacza TQ@ALL

Półtrwała koloryzacja włosów

Warianty
200 mlOpakowanie89,63 zł100 ml: 44,82 zł / Trena
Elumen trwała farba bez utleniacza VV@ALL

Goldwell

Elumen trwała farba bez utleniacza VV@ALL

Półtrwała koloryzacja włosów

Warianty
200 mlOpakowanie89,63 zł100 ml: 44,82 zł / Trena
LightDimensions Oxycur Platin 9+ rozjaśniacz w proszku

Goldwell

LightDimensions Oxycur Platin 9+ rozjaśniacz w proszku

Rozjaśniacze i oksydanty

Warianty
500 gOpakowanie89,15 zł100 g: 17,83 zł / Trena
LightDimensions SilkLift Conditioning Cream Developer

Goldwell

LightDimensions SilkLift Conditioning Cream Developer

Rozjaśniacze i oksydanty

Warianty
750 mlOpakowanie43,18 zł100 ml: 5,76 zł / Trena
LightDimensions SilkLift Control Ash

Goldwell

LightDimensions SilkLift Control Ash

Rozjaśniacze i oksydanty

Warianty
500 gOpakowanie175,08 złbrak przelicznika / Trena
LightDimensions SilkLift Strong

Goldwell

LightDimensions SilkLift Strong

Rozjaśniacze i oksydanty

Warianty
500 gOpakowanie150,39 złbrak przelicznika / Trena
🧴

Goldwell

Men ReShade koloryzacja siwych włosów 4CA

Półtrwała koloryzacja włosów

Warianty
20 ml x4Opakowanie81,14 zł100 ml: 101,43 zł / Trena
Salon Only Hair Lacquer

Goldwell

Salon Only Hair Lacquer

Spraye do włosów

Warianty
600 mlOpakowanie32,06 zł100 ml: 5,34 zł / Trena
Sprühgold Classic Hairspray

Goldwell

Sprühgold Classic Hairspray

Spraye do włosów

Warianty
400 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml48,90 zł100 ml: 12,23 zł / Trena
100 ml
StyleSign Curls High-Shine Gel Wax

Goldwell

StyleSign Curls High-Shine Gel Wax

Żele i woski do włosów

Warianty
100 mlOpakowanie55,28 zł100 ml: 55,28 zł / Trena
StyleSign Curls Lightweight Fluid

Goldwell

StyleSign Curls Lightweight Fluid

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
150 mlOpakowanie54,62 zł100 ml: 36,41 zł / Trena
StyleSign Hairspray Strong Hairspray

Goldwell

StyleSign Hairspray Strong Hairspray

Spraye do włosów

Warianty
500 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml69,58 zł100 ml: 13,92 zł / Trena
75 ml
StyleSign Heat Styling Blow-Dry Spray

Goldwell

StyleSign Heat Styling Blow-Dry Spray

Spraye do włosów

Warianty
200 mlOpakowanie58,90 zł100 ml: 29,45 zł / Trena
StyleSign Heat Styling Blowout & Texture Spray

Goldwell

StyleSign Heat Styling Blowout & Texture Spray

Spraye do włosów

Warianty
200 mlOpakowanie64,11 zł100 ml: 32,06 zł / Trena
StyleSign Heat Styling Shaping & Finishing Spray

Goldwell

StyleSign Heat Styling Shaping & Finishing Spray

Spraye do włosów

Warianty
200 mlOpakowanie56,27 zł100 ml: 28,13 zł / Trena
StyleSign Smooth Air-Dry BB Cream

Goldwell

StyleSign Smooth Air-Dry BB Cream

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
125 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml56,08 zł100 ml: 44,86 zł / Trena
75 ml
StyleSign Smooth Shine Spray

Goldwell

StyleSign Smooth Shine Spray

Spraye do włosów

Warianty
75 mlOpakowanie38,43 zł100 ml: 51,24 zł / Trena
StyleSign Smooth Weightless Shine-Oil

Goldwell

StyleSign Smooth Weightless Shine-Oil

Olejki do włosów

Warianty
50 mlOpakowanie45,99 zł100 ml: 91,98 zł / Trena
StyleSign Texture Dry Spray Wax

Goldwell

StyleSign Texture Dry Spray Wax

Żele i woski do włosów

Warianty
150 mlOpakowanie57,09 zł100 ml: 38,06 zł / Trena
StyleSign Texture Dry Texture Spray

Goldwell

StyleSign Texture Dry Texture Spray

Spraye do włosów

Warianty
200 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml63,90 zł100 ml: 31,95 zł / Trena
StyleSign Texture Lagoom Jam

Goldwell

StyleSign Texture Lagoom Jam

Żele i woski do włosów

Warianty
150 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml43,46 zł100 ml: 28,97 zł / Trena
75 ml
←1…5657585960…255→
Opakowanie24,77 zł100 ml: 24,77 zł / Trena
600 mlOpakowanie85,26 zł100 ml: 14,21 zł / Trena
Opakowanie26,03 zł100 ml: 34,71 zł / Trena
300 mlOpakowanie51,52 zł100 ml: 17,17 zł / Trena
Opakowanie42,93 zł100 ml: 57,24 zł / Trena
75 ml
Opakowanie38,43 zł100 ml: 51,24 zł / Trena
Opakowanie34,86 zł100 ml: 46,48 zł / Trena