miliglow.pl
OkazjeProduktyMarkiSklepyNewsyPlan

Disclaimer

miliglow.pl jest niezależną porównywarką, a nie sprzedawcą ani przedstawicielem prezentowanych Sklepów i marek. Ceny, dostępność i warunki mogą się zmieniać. Przed zakupem sprawdź je bezpośrednio w Sklepie. Część linków jest afiliacyjna; możemy otrzymać prowizję, co do zasady bez wpływu na cenę dla użytkownika.

miliglow.pl

Jak liczymy cenyJak sortujemyAmbasadorzyKontakt
X / TwitterPostaw kawęPrywatnośćRegulamin

© 2026 miliglow.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Ładowanie produktów...

Kategorie

Wszystkie produkty
Akcesoria2⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Makijaż38⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijaż

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokci

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała25⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Pielęgnacja twarzy35⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające
Pielęgnacja włosów23⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów
Produkty do samochodu2⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy1⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu4⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty1⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe

Produkty w sklepie Trena

SklepTrena×
KategorieWszystkie produktyZmień
Wszystkie produkty
Akcesoria⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Makijaż⌄
Utrwalacze makijażu
Makijaż twarzy
Preparaty do stylizacji paznokci
Top coaty
Odżywki do paznokci
Zmywacze do paznokci
Pielęgnacja skórek
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
Żele pod prysznic
Peelingi do ciała
Produkty do kąpieli
Mydła
Kąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Hair Styling Powders
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijażUtrwalacze makijażuMakijaż twarzy

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokciPreparaty do stylizacji paznokciTop coatyOdżywki do paznokciZmywacze do paznokciPielęgnacja skórekPaznokcieZestawy do manicureAkcesoria do paznokci

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Żele pod prysznicPeelingi do ciałaProdukty do kąpieliMydłaKąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Pielęgnacja twarzy⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Pielęgnacja włosów⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Hair Styling Powders
Produkty do samochodu⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe
SortowanieDomyślnieZmień
DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższeNajniżej w historii
ⓘ Jak sortujemy?
Sortuj:DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższe|↓ Najniżej w historii|ⓘ Jak sortujemy?
Sklep: Trena

Sklep

Dla kogo

Marka

Cena (zł)

6108 produktów

Dualsenses Men Texture Cream Paste

Goldwell

Dualsenses Men Texture Cream Paste

Żele i woski do włosów

Warianty
100 mlOpakowanie44,68 zł100 ml: 44,68 zł / Trena
Dualsenses Men Thickening Shampoo

Goldwell

Dualsenses Men Thickening Shampoo

Szampony

Warianty
300 mlOpakowanie45,69 zł100 ml: 15,23 zł / Trena
Dualsenses Rich Repair 6 Effects Serum

Goldwell

Dualsenses Rich Repair 6 Effects Serum

Serum i ampułki do włosów

Warianty
150 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml51,50 zł100 ml: 34,33 zł / Trena
100 ml
Dualsenses Rich Repair 60sec Treatment

Goldwell

Dualsenses Rich Repair 60sec Treatment

Maski do włosów

Warianty
500 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml111,19 zł100 ml: 22,24 zł / Trena
25 ml
Dualsenses Rich Repair Intensive Restoring Serum

Goldwell

Dualsenses Rich Repair Intensive Restoring Serum

Serum i ampułki do włosów

Warianty
18 ml x12Opakowanie172,22 zł100 ml: 79,73 zł / Trena
Dualsenses Rich Repair Restoring Conditioner

Goldwell

Dualsenses Rich Repair Restoring Conditioner

Odżywki

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml102,37 zł100 ml: 10,24 zł / Trena
200 ml
Dualsenses Rich Repair Restoring Shampoo

Goldwell

Dualsenses Rich Repair Restoring Shampoo

Szampony

Warianty
250 mlOpakowanie27,27 zł100 ml: 10,91 zł / Trena
🧴

Goldwell

Dualsenses Rich Repair zestaw: szampon 250 ml + maska 200 ml

Zestawy podarunkowe

Warianty
250 ml + 200 ml x2Opakowanie106,83 złprzelicznik pominięty / Trena
🧴

Goldwell

Dualsenses Rich Repair zestaw: szampon 250 ml + odżywka 200 ml

Zestawy podarunkowe

Warianty
250 ml + 200 ml x2Opakowanie101,70 złprzelicznik pominięty / Trena
🧴

Goldwell

Dualsenses Rich Repair zestaw: szampon 250 ml + odżywka 200 ml + maska 200 ml

Zestawy podarunkowe

Warianty
250 ml + 200 ml + 200 ml x3Opakowanie162,85 złprzelicznik pominięty / Trena
Dualsenses Scalp Specialist Anti-Dandruff Shampoo

Goldwell

Dualsenses Scalp Specialist Anti-Dandruff Shampoo

Szampony

Warianty
300 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml30,80 zł100 ml: 10,27 zł / Trena
250 ml
Dualsenses Scalp Specialist Anti-Hair Loss Serum

Goldwell

Dualsenses Scalp Specialist Anti-Hair Loss Serum

Pielęgnacja skóry głowy

Warianty
150 mlOpakowanie60,33 zł100 ml: 40,22 zł / Trena
Dualsenses Scalp Specialist Deep Cleansing Shampoo

Goldwell

Dualsenses Scalp Specialist Deep Cleansing Shampoo

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml85,48 zł100 ml: 8,55 zł / Trena
250 ml
Dualsenses Scalp Specialist Densifying Shampoo

Goldwell

Dualsenses Scalp Specialist Densifying Shampoo

Szampony

Warianty
250 mlOpakowanie42,17 zł100 ml: 16,87 zł / Trena
Dualsenses Scalp Specialist Re-Balance & Hydrate Fluid

Goldwell

Dualsenses Scalp Specialist Re-Balance & Hydrate Fluid

Pielęgnacja skóry głowy

Warianty
150 mlOpakowanie62,53 zł100 ml: 41,69 zł / Trena
Dualsenses Scalp Specialist Sensitive Foam Shampoo

Goldwell

Dualsenses Scalp Specialist Sensitive Foam Shampoo

Szampony

Warianty
250 mlOpakowanie40,23 zł100 ml: 16,09 zł / Trena
Dualsenses Silver 60sec Treatment

Goldwell

Dualsenses Silver 60sec Treatment

Maski do włosów

Warianty
200 mlOpakowanie55,72 zł100 ml: 27,86 zł / Trena
Dualsenses Silver Conditioner

Goldwell

Dualsenses Silver Conditioner

Odżywki

Warianty
200 mlOpakowanie42,02 zł100 ml: 21,01 zł / Trena
Dualsenses Silver Shampoo

Goldwell

Dualsenses Silver Shampoo

Szampony

Warianty
250 mlOpakowanie41,72 zł100 ml: 16,69 zł / Trena
Dualsenses Sun Reflects 60sec Treatment

Goldwell

Dualsenses Sun Reflects 60sec Treatment

Maski do włosów

Warianty
200 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml58,93 zł100 ml: 29,47 zł / Trena
50 ml
Dualsenses Sun Reflects After-Sun Shampoo

Goldwell

Dualsenses Sun Reflects After-Sun Shampoo

Szampony

Warianty
250 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml30,97 zł100 ml: 12,39 zł / Trena
100 ml
Dualsenses Ultra Volume Bodifying Conditioner

Goldwell

Dualsenses Ultra Volume Bodifying Conditioner

Odżywki

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml76,14 zł100 ml: 7,61 zł / Trena
Dualsenses Ultra Volume Bodifying Dry Shampoo

Goldwell

Dualsenses Ultra Volume Bodifying Dry Shampoo

Szampony

Warianty
250 mlOpakowanie58,92 zł100 ml: 23,57 zł / Trena
Dualsenses Ultra Volume Bodifying Serum Spray

Goldwell

Dualsenses Ultra Volume Bodifying Serum Spray

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
150 mlOpakowanie53,72 zł100 ml: 35,81 zł / Trena
←1…5455565758…255→
Opakowanie63,13 zł100 ml: 63,13 zł / Trena
Opakowanie14,79 zł100 ml: 59,16 zł / Trena
200 mlOpakowanie61,14 zł100 ml: 30,57 zł / Trena
Więcej wariantów1 więcej →
Opakowanie56,02 zł100 ml: 28,01 zł / Trena
Opakowanie29,40 zł100 ml: 11,76 zł / Trena
Opakowanie42,93 zł100 ml: 17,17 zł / Trena
Opakowanie19,23 zł100 ml: 38,46 zł / Trena
Opakowanie26,24 zł100 ml: 26,24 zł / Trena
200 ml
Opakowanie48,48 zł100 ml: 24,24 zł / Trena