miliglow.pl
OkazjeProduktyMarkiSklepyNewsyPlan

Disclaimer

miliglow.pl jest niezależną porównywarką, a nie sprzedawcą ani przedstawicielem prezentowanych Sklepów i marek. Ceny, dostępność i warunki mogą się zmieniać. Przed zakupem sprawdź je bezpośrednio w Sklepie. Część linków jest afiliacyjna; możemy otrzymać prowizję, co do zasady bez wpływu na cenę dla użytkownika.

miliglow.pl

Jak liczymy cenyJak sortujemyAmbasadorzyKontakt
X / TwitterPostaw kawęPrywatnośćRegulamin

© 2026 miliglow.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Ładowanie produktów...

Kategorie

Wszystkie produkty
Akcesoria2⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Makijaż38⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijaż

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokci

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała25⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Pielęgnacja twarzy35⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające
Pielęgnacja włosów23⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów
Produkty do samochodu2⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy1⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu4⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty1⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe

Produkty w sklepie Trena

SklepTrena×
KategorieWszystkie produktyZmień
Wszystkie produkty
Akcesoria⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Makijaż⌄
Utrwalacze makijażu
Makijaż twarzy
Preparaty do stylizacji paznokci
Top coaty
Odżywki do paznokci
Zmywacze do paznokci
Pielęgnacja skórek
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
Żele pod prysznic
Peelingi do ciała
Produkty do kąpieli
Mydła
Kąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Hair Styling Powders
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijażUtrwalacze makijażuMakijaż twarzy

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokciPreparaty do stylizacji paznokciTop coatyOdżywki do paznokciZmywacze do paznokciPielęgnacja skórekPaznokcieZestawy do manicureAkcesoria do paznokci

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Żele pod prysznicPeelingi do ciałaProdukty do kąpieliMydłaKąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Pielęgnacja twarzy⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Pielęgnacja włosów⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Hair Styling Powders
Produkty do samochodu⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe
SortowanieDomyślnieZmień
DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższeNajniżej w historii
ⓘ Jak sortujemy?
Sortuj:DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższe|↓ Najniżej w historii|ⓘ Jak sortujemy?
Sklep: Trena

Sklep

Dla kogo

Marka

Cena (zł)

6108 produktów

Dualsenses Color Extra Rich Brilliance Conditioner

Goldwell

Dualsenses Color Extra Rich Brilliance Conditioner

Odżywki

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml112,49 zł100 ml: 11,25 zł / Trena
200 mlOpakowanie55,40 zł100 ml: 27,70 zł / Trena
Dualsenses Color Extra Rich Brilliance Shampoo

Goldwell

Dualsenses Color Extra Rich Brilliance Shampoo

Szampony

Warianty
250 mlOpakowanie42,70 zł100 ml: 17,08 zł / Trena
🧴

Goldwell

Dualsenses Color Extra Rich Intensive Conditioning Serum

Serum i ampułki do włosów

Warianty
18 ml x12Opakowanie154,11 zł100 ml: 71,35 zł / Trena
🧴

Goldwell

Dualsenses Color Extra Rich zestaw: szampon 250 ml + maska 200 ml

Zestawy podarunkowe

Warianty
250 ml + 200 ml x2Opakowanie101,93 złprzelicznik pominięty / Trena
🧴

Goldwell

Dualsenses Color Extra Rich zestaw: szampon 250 ml + odżywka 200 ml

Zestawy podarunkowe

Warianty
250 ml + 200 ml x2Opakowanie98,11 złprzelicznik pominięty / Trena
🧴

Goldwell

Dualsenses Color Extra Rich zestaw: szampon 250 ml + odżywka 200 ml + maska 200 ml

Zestawy podarunkowe

Warianty
250 ml + 200 ml + 200 ml x3Opakowanie157,34 złprzelicznik pominięty / Trena
🧴

Goldwell

Dualsenses Color Intensive Conditioning Serum

Serum i ampułki do włosów

Warianty
18 ml x12Opakowanie204,71 zł100 ml: 94,77 zł / Trena
Dualsenses Color Revive Color Giving Shampoo Copper

Goldwell

Dualsenses Color Revive Color Giving Shampoo Copper

Szampony

Warianty
250 mlOpakowanie43,57 zł100 ml: 17,43 zł / Trena
🧴

Goldwell

Dualsenses Color zestaw: szampon 250 ml + maska 200 ml

Zestawy podarunkowe

Warianty
250 ml + 200 ml x2Opakowanie106,68 złprzelicznik pominięty / Trena
🧴

Goldwell

Dualsenses Color zestaw: szampon 250 ml + odżywka 200 ml

Zestawy podarunkowe

Warianty
250 ml + 200 ml x2Opakowanie101,17 złprzelicznik pominięty / Trena
🧴

Goldwell

Dualsenses Color zestaw: szampon 250 ml + odżywka 200 ml + maska 200 ml

Zestawy podarunkowe

Warianty
250 ml + 200 ml + 200 ml x3Opakowanie161,85 złprzelicznik pominięty / Trena
Dualsenses Curls & Waves Hydrating Conditioner

Goldwell

Dualsenses Curls & Waves Hydrating Conditioner

Odżywki

Warianty
200 mlOpakowanie56,32 zł100 ml: 28,16 zł / Trena
Dualsenses Curls & Waves Hydrating Serum Spray

Goldwell

Dualsenses Curls & Waves Hydrating Serum Spray

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
150 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml45,78 zł100 ml: 30,52 zł / Trena
Dualsenses Curls & Waves Hydrating Shampoo

Goldwell

Dualsenses Curls & Waves Hydrating Shampoo

Szampony

Warianty
250 mlOpakowanie38,44 zł100 ml: 15,38 zł / Trena
Dualsenses Just Smooth 6 Effects Serum

Goldwell

Dualsenses Just Smooth 6 Effects Serum

Serum i ampułki do włosów

Warianty
100 mlOpakowanie68,80 zł100 ml: 68,80 zł / Trena
Dualsenses Just Smooth 60sec Treatment

Goldwell

Dualsenses Just Smooth 60sec Treatment

Maski do włosów

Warianty
500 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml79,83 zł100 ml: 15,97 zł / Trena
200 ml
🧴

Goldwell

Dualsenses Just Smooth Intensive Taming Serum

Serum i ampułki do włosów

Warianty
18 ml x12Opakowanie180,22 zł100 ml: 83,44 zł / Trena
Dualsenses Just Smooth Taming Conditioner

Goldwell

Dualsenses Just Smooth Taming Conditioner

Odżywki

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml100,33 zł100 ml: 10,03 zł / Trena
Dualsenses Just Smooth Taming Oil

Goldwell

Dualsenses Just Smooth Taming Oil

Olejki do włosów

Warianty
100 mlOpakowanie56,27 zł100 ml: 56,27 zł / Trena
Dualsenses Just Smooth Taming Shampoo

Goldwell

Dualsenses Just Smooth Taming Shampoo

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml95,50 zł100 ml: 9,55 zł / Trena
250 ml
🧴

Goldwell

Dualsenses Just Smooth zestaw: szampon 250 ml + odżywka 200 ml

Zestawy podarunkowe

Warianty
250 ml + 200 ml x2Opakowanie93,59 złprzelicznik pominięty / Trena
Dualsenses Men Activating Scalp Tonic

Goldwell

Dualsenses Men Activating Scalp Tonic

Pielęgnacja skóry głowy

Warianty
150 mlOpakowanie63,68 zł100 ml: 42,45 zł / Trena
Dualsenses Men Hair & Body Shampoo

Goldwell

Dualsenses Men Hair & Body Shampoo

Żele pod prysznic

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml100,40 zł100 ml: 10,04 zł / Trena
30 ml
Dualsenses Men Power Gel

Goldwell

Dualsenses Men Power Gel

Żele i woski do włosów

Warianty
150 mlOpakowanie45,96 zł100 ml: 30,64 zł / Trena
←1…5354555657…255→
18 ml x12
Opakowanie174,12 zł100 ml: 80,61 zł / Trena
Opakowanie57,09 zł100 ml: 28,55 zł / Trena
200 ml
Opakowanie32,73 zł100 ml: 16,37 zł / Trena
Opakowanie25,13 zł100 ml: 10,05 zł / Trena
Opakowanie9,98 zł100 ml: 33,27 zł / Trena
300 mlOpakowanie51,04 zł100 ml: 17,01 zł / Trena
Więcej wariantów1 więcej →