miliglow.pl
OkazjeProduktyMarkiSklepyNewsyPlan

Disclaimer

miliglow.pl jest niezależną porównywarką, a nie sprzedawcą ani przedstawicielem prezentowanych Sklepów i marek. Ceny, dostępność i warunki mogą się zmieniać. Przed zakupem sprawdź je bezpośrednio w Sklepie. Część linków jest afiliacyjna; możemy otrzymać prowizję, co do zasady bez wpływu na cenę dla użytkownika.

miliglow.pl

Jak liczymy cenyJak sortujemyAmbasadorzyKontakt
X / TwitterPostaw kawęPrywatnośćRegulamin

© 2026 miliglow.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Ładowanie produktów...

Kategorie

Wszystkie produkty
Akcesoria2⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Makijaż38⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijaż

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokci

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała25⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Pielęgnacja twarzy35⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające
Pielęgnacja włosów22⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów
Produkty do samochodu2⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy1⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu4⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty1⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe

Produkty w sklepie Flaconi

SklepFlaconi×
KategorieWszystkie produktyZmień
Wszystkie produkty
Akcesoria⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Makijaż⌄
Utrwalacze makijażu
Makijaż twarzy
Preparaty do stylizacji paznokci
Top coaty
Odżywki do paznokci
Zmywacze do paznokci
Pielęgnacja skórek
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
Żele pod prysznic
Peelingi do ciała
Produkty do kąpieli
Mydła
Kąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijażUtrwalacze makijażuMakijaż twarzy

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokciPreparaty do stylizacji paznokciTop coatyOdżywki do paznokciZmywacze do paznokciPielęgnacja skórekPaznokcieZestawy do manicureAkcesoria do paznokci

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Żele pod prysznicPeelingi do ciałaProdukty do kąpieliMydłaKąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Pielęgnacja twarzy⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Pielęgnacja włosów⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów
Produkty do samochodu⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe
SortowanieDomyślnieZmień
DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższeNajniżej w historii
ⓘ Jak sortujemy?
Sortuj:DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższe|↓ Najniżej w historii|ⓘ Jak sortujemy?
Sklep: Flaconi

Sklep

Dla kogo

Marka

Cena (zł)

29 777 produktów

Long Time No Shine Translucent

Lancôme

Long Time No Shine Translucent

Pudry do twarzy

Warianty
15 gOpakowanie147,00 zł100 g: 980,00 zł / Flaconi
Magie Noire woda toaletowa

Lancôme

Magie Noire woda toaletowa

Perfumy

Warianty
75 mlOpakowanie386,59 zł100 ml: 515,45 zł / Flaconi
Miracle woda perfumowana

Lancôme

Miracle woda perfumowana

Perfumy

Warianty
100 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml433,00 zł100 ml: 433,00 zł / Flaconi
30 ml
Monsieur Big Mascara 01 Big In The New Black

Lancôme

Monsieur Big Mascara 01 Big In The New Black

Tusze do rzęs

Warianty
10 mlOpakowanie119,00 zł100 ml: 1190,00 zł / Flaconi
Monsieur Big Mascara 10 ml + Drama Liqui-Pencil 08 + Bi-Facil 30 ml – zestaw

Lancôme

Monsieur Big Mascara 10 ml + Drama Liqui-Pencil 08 + Bi-Facil 30 ml – zestaw

Zestawy podarunkowe

Warianty
1 zestawOpakowanie161,32 złprzelicznik pominięty / Flaconi
Monsieur Big Waterproof 01 Black

Lancôme

Monsieur Big Waterproof 01 Black

Tusze do rzęs

Warianty
10 mlOpakowanie117,60 zł100 ml: 1176,00 zł / Flaconi
Mousse Éclat

Lancôme

Mousse Éclat

Pianki oczyszczające

Warianty
200 mlOpakowanie130,50 zł100 ml: 65,25 zł / Flaconi
Nutrix FACE + BODY SET Zestaw do pielęgnacji twarzy

Lancôme

Nutrix FACE + BODY SET Zestaw do pielęgnacji twarzy

Zestawy podarunkowe

Warianty
1 zestaw x2Opakowanie233,75 złprzelicznik pominięty / Flaconi
Nutrix Royal Body

Lancôme

Nutrix Royal Body

Balsamy do ciała

Warianty
400 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml148,24 zł100 ml: 37,06 zł / Flaconi
200 ml
Nutrix Royal Face Cream

Lancôme

Nutrix Royal Face Cream

Kremy do twarzy

Warianty
50 mlOpakowanie144,50 zł100 ml: 289,00 zł / Flaconi
Ombre Hypnôse Stylo 01 Or Inoubliable

Lancôme

Ombre Hypnôse Stylo 01 Or Inoubliable

Cienie do powiek

Warianty
1.4 gOpakowanie150,50 zł100 g: 10 750,00 zł / Flaconi
Ombre Hypnôse Stylo 03 Taupe Quartz

Lancôme

Ombre Hypnôse Stylo 03 Taupe Quartz

Cienie do powiek

Warianty
1.4 gOpakowanie143,00 zł100 g: 10 214,29 zł / Flaconi
Ombre Hypnôse Stylo 04

Lancôme

Ombre Hypnôse Stylo 04

Cienie do powiek

Warianty
1.4 gOpakowanie143,00 zł100 g: 10 214,29 zł / Flaconi
Ombre Hypnôse Stylo 05 Erika F

Lancôme

Ombre Hypnôse Stylo 05 Erika F

Cienie do powiek

Warianty
1.4 gOpakowanie156,96 zł100 g: 11 211,43 zł / Flaconi
Ombre Hypnôse Stylo 07 Bleu Nuit

Lancôme

Ombre Hypnôse Stylo 07 Bleu Nuit

Cienie do powiek

Warianty
1.4 gOpakowanie156,96 zł100 g: 11 211,43 zł / Flaconi
Oui woda toaletowa

Lancôme

Oui woda toaletowa

Perfumy

Warianty
100 mlOpakowanie318,90 zł100 ml: 318,90 zł / Flaconi
Poême woda perfumowana

Lancôme

Poême woda perfumowana

Perfumy

Warianty
100 mlOpakowanie357,98 zł100 ml: 357,98 zł / Flaconi
Rénergie Anti-Wrinkle Firming Day Cream

Lancôme

Rénergie Anti-Wrinkle Firming Day Cream

Kremy do twarzy

Warianty
50 mlOpakowanie305,00 zł100 ml: 610,00 zł / Flaconi
Rénergie C.R.x. Triple Serum Retinol

Lancôme

Rénergie C.R.x. Triple Serum Retinol

Serum do twarzy

Warianty
50 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml448,00 zł100 ml: 896,00 zł / Flaconi
Rénergie C.R.x. Triple Serum Retinol 50 ml + H.P.N. UVMUNE SPF 50 15 ml + Rénergie Yeux 5 ml – zestaw

Lancôme

Rénergie C.R.x. Triple Serum Retinol 50 ml + H.P.N. UVMUNE SPF 50 15 ml + Rénergie Yeux 5 ml – zestaw

Zestawy podarunkowe

Warianty
1 zestawOpakowanie448,00 złprzelicznik pominięty / Flaconi
Rénergie Collagen+ Lift-Xtend Cream

Lancôme

Rénergie Collagen+ Lift-Xtend Cream

Kremy do twarzy

Warianty
50 mlOpakowanie329,00 zł100 ml: 658,00 zł / Flaconi
Rénergie H.C.F. Triple Serum

Lancôme

Rénergie H.C.F. Triple Serum

Serum do twarzy

Warianty
50 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml394,49 zł100 ml: 788,98 zł / Flaconi
20 ml
Rénergie H.C.F. Triple Serum Eye

Lancôme

Rénergie H.C.F. Triple Serum Eye

Kremy pod oczy

Warianty
20 mlOpakowanie318,90 zł100 ml: 1594,50 zł / Flaconi
Rénergie H.P.N. 300-Peptide Cream

Lancôme

Rénergie H.P.N. 300-Peptide Cream

Kremy do twarzy

Warianty
50 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml306,50 zł100 ml: 613,00 zł / Flaconi
15 ml
←1…544545546547548…1241→
Opakowanie251,00 zł100 ml: 836,67 zł / Flaconi
50 mlOpakowanie377,00 zł100 ml: 754,00 zł / Flaconi
Opakowanie185,50 zł100 ml: 92,75 zł / Flaconi
20 ml
Opakowanie281,50 zł100 ml: 1407,50 zł / Flaconi
Opakowanie261,50 zł100 ml: 1307,50 zł / Flaconi
Opakowanie152,60 zł100 ml: 1017,33 zł / Flaconi
75 mlOpakowanie489,90 zł100 ml: 653,20 zł / Flaconi