miliglow.pl
OkazjeProduktyMarkiSklepyNewsyPlan

Disclaimer

miliglow.pl jest niezależną porównywarką, a nie sprzedawcą ani przedstawicielem prezentowanych Sklepów i marek. Ceny, dostępność i warunki mogą się zmieniać. Przed zakupem sprawdź je bezpośrednio w Sklepie. Część linków jest afiliacyjna; możemy otrzymać prowizję, co do zasady bez wpływu na cenę dla użytkownika.

miliglow.pl

Jak liczymy cenyJak sortujemyAmbasadorzyKontakt
X / TwitterPostaw kawęPrywatnośćRegulamin

© 2026 miliglow.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Ładowanie produktów...

Kategorie

Wszystkie produkty
Akcesoria2⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Makijaż39⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijaż

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokci

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładówFreckle Makeup
Pielęgnacja ciała25⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Pielęgnacja twarzy35⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające
Pielęgnacja włosów23⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów
Produkty do samochodu2⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy1⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu4⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty1⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe

Produkty w sklepie Bodyland

SklepBodyland×
KategorieWszystkie produktyZmień
Wszystkie produkty
Akcesoria⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Makijaż⌄
Utrwalacze makijażu
Makijaż twarzy
Preparaty do stylizacji paznokci
Top coaty
Odżywki do paznokci
Zmywacze do paznokci
Pielęgnacja skórek
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
Żele pod prysznic
Peelingi do ciała
Produkty do kąpieli
Mydła
Kąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Hair Styling Powders
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijażUtrwalacze makijażuMakijaż twarzy

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokciPreparaty do stylizacji paznokciTop coatyOdżywki do paznokciZmywacze do paznokciPielęgnacja skórekPaznokcieZestawy do manicureAkcesoria do paznokci

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładówFreckle Makeup
Pielęgnacja ciała⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Żele pod prysznicPeelingi do ciałaProdukty do kąpieliMydłaKąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Pielęgnacja twarzy⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Pielęgnacja włosów⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Hair Styling Powders
Produkty do samochodu⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe
SortowanieDomyślnieZmień
DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższeNajniżej w historii
ⓘ Jak sortujemy?
Sortuj:DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższe|↓ Najniżej w historii|ⓘ Jak sortujemy?
Sklep: Bodyland

Sklep

Dla kogo

Marka

Cena (zł)

22 368 produktów

Densifique Masque Densité maska zagęszczająca

Kérastase

Densifique Masque Densité maska zagęszczająca

Maski do włosów

Warianty
200 mlOpakowanie168,90 zł100 ml: 84,45 zł / Bodyland
Discipline Bain Fluidéaliste szampon wygładzający przeciw puszeniu

Kérastase

Discipline Bain Fluidéaliste szampon wygładzający przeciw puszeniu

Szampony

Warianty
250 mlOpakowanie99,90 zł100 ml: 39,96 zł / Bodyland
Discipline Bain Oléo-Relax szampon wygładzający

Kérastase

Discipline Bain Oléo-Relax szampon wygładzający

Szampony

Warianty
250 mlOpakowanie108,00 zł100 ml: 43,20 zł / Bodyland
Discipline Fluidissime spray termoochronny przeciw puszeniu

Kérastase

Discipline Fluidissime spray termoochronny przeciw puszeniu

Ochrona termiczna

Warianty
150 mlOpakowanie115,90 zł100 ml: 77,27 zł / Bodyland
Discipline Fondant Fluidéaliste odżywka wygładzająca

Kérastase

Discipline Fondant Fluidéaliste odżywka wygładzająca

Odżywki

Warianty
200 mlOpakowanie134,00 zł100 ml: 67,00 zł / Bodyland
Discipline Maskératine maska wygładzająca

Kérastase

Discipline Maskératine maska wygładzająca

Maski do włosów

Warianty
200 mlOpakowanie169,19 zł100 ml: 84,60 zł / Bodyland
Discipline Oléo-Relax maska wygładzająca

Kérastase

Discipline Oléo-Relax maska wygładzająca

Maski do włosów

Warianty
200 mlOpakowanie187,90 zł100 ml: 93,95 zł / Bodyland
Discipline Oléo-Relax olejek do włosów – butelka refillable

Kérastase

Discipline Oléo-Relax olejek do włosów – butelka refillable

Olejki do włosów

Warianty
75 mlOpakowanie214,00 zł100 ml: 285,33 zł / Bodyland
Discipline Oléo-Relax refill olejku do włosów

Kérastase

Discipline Oléo-Relax refill olejku do włosów

Olejki do włosów

Warianty
75 mlOpakowanie179,50 zł100 ml: 239,33 zł / Bodyland
Elixir Ultime L’Huile Originale 75 ml + 30 ml – zestaw

Kérastase

Elixir Ultime L’Huile Originale 75 ml + 30 ml – zestaw

Zestawy podarunkowe

Warianty
olejek 75 ml + olejek 30 ml x2Opakowanie289,00 złprzelicznik pominięty / Bodyland
Elixir Ultime L’Huile Originale olejek do włosów w butelce refillable

Kérastase

Elixir Ultime L’Huile Originale olejek do włosów w butelce refillable

Olejki do włosów

Warianty
75 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml199,99 zł100 ml: 266,65 zł / Bodyland
30 ml
Elixir Ultime L’Huile Originale refill olejku

Kérastase

Elixir Ultime L’Huile Originale refill olejku

Olejki do włosów

Warianty
75 mlOpakowanie159,00 zł100 ml: 212,00 zł / Bodyland
Elixir Ultime Spring Duo olejek 75 ml + 30 ml – zestaw

Kérastase

Elixir Ultime Spring Duo olejek 75 ml + 30 ml – zestaw

Zestawy podarunkowe

Warianty
olejek 75 ml + olejek 30 ml x2Opakowanie339,00 złprzelicznik pominięty / Bodyland
Fusio-Scrub Scrub Énergisant peeling do skóry głowy

Kérastase

Fusio-Scrub Scrub Énergisant peeling do skóry głowy

Pielęgnacja skóry głowy

Warianty
250 mlOpakowanie204,00 zł100 ml: 81,60 zł / Bodyland
Genesis + Nutritive Magic Night Duo: serum 90 ml + serum nocne 30 ml – zestaw

Kérastase

Genesis + Nutritive Magic Night Duo: serum 90 ml + serum nocne 30 ml – zestaw

Zestawy podarunkowe

Warianty
Genesis Sérum Anti-Chute 90 ml + Nutritive 8H Magic Night Serum 30 ml x2Opakowanie269,00 złprzelicznik pominięty / Bodyland
Genesis Bain Hydra-Fortifiant refill szamponu

Kérastase

Genesis Bain Hydra-Fortifiant refill szamponu

Szampony

Warianty
500 mlOpakowanie143,59 zł100 ml: 28,72 zł / Bodyland
Genesis Bain Hydra-Fortifiant szampon wzmacniający

Kérastase

Genesis Bain Hydra-Fortifiant szampon wzmacniający

Szampony

Warianty
500 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml164,00 zł100 ml: 32,80 zł / Bodyland
80 ml
Genesis Bain Nutri-Fortifiant refill szamponu

Kérastase

Genesis Bain Nutri-Fortifiant refill szamponu

Szampony

Warianty
500 mlOpakowanie149,99 zł100 ml: 30,00 zł / Bodyland
Genesis Bain Nutri-Fortifiant szampon odżywczo-wzmacniający

Kérastase

Genesis Bain Nutri-Fortifiant szampon odżywczo-wzmacniający

Szampony

Warianty
500 mlOpakowanie173,00 zł100 ml: 34,60 zł / Bodyland
Genesis Cure Anti-Chute Fortifiantes kuracja przeciw wypadaniu włosów w ampułkach

Kérastase

Genesis Cure Anti-Chute Fortifiantes kuracja przeciw wypadaniu włosów w ampułkach

Pielęgnacja skóry głowy

Warianty
6 ml x42Opakowanienajlepszy / 100 ml584,09 zł100 ml: 231,78 zł / Bodyland
Genesis Cure Apaisante kuracja kojąca do skóry głowy w ampułkach

Kérastase

Genesis Cure Apaisante kuracja kojąca do skóry głowy w ampułkach

Pielęgnacja skóry głowy

Warianty
6 ml x10Opakowanienajlepszy / 100 ml170,59 zł100 ml: 284,32 zł / Bodyland
6 ml
Genesis Défense Thermique mleczko termoochronne

Kérastase

Genesis Défense Thermique mleczko termoochronne

Ochrona termiczna

Warianty
150 mlOpakowanie129,00 zł100 ml: 86,00 zł / Bodyland
Genesis Fondant Renforçateur odżywka wzmacniająca

Kérastase

Genesis Fondant Renforçateur odżywka wzmacniająca

Odżywki

Warianty
200 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml134,90 zł100 ml: 67,45 zł / Bodyland
75 ml
Genesis Homme Bain de Force Quotidien szampon wzmacniający

Kérastase

Genesis Homme Bain de Force Quotidien szampon wzmacniający

Szampony

Warianty
250 mlOpakowanie92,20 zł100 ml: 36,88 zł / Bodyland
←1…487488489490491…932→
Opakowanie99,50 zł100 ml: 331,67 zł / Bodyland
Opakowanie54,90 zł100 ml: 68,63 zł / Bodyland
250 mlOpakowanie92,90 zł100 ml: 37,16 zł / Bodyland
6 ml
Opakowanie24,79 zł100 ml: 413,17 zł / Bodyland
6 ml x10Opakowanie199,90 zł100 ml: 333,17 zł / Bodyland
Opakowanie30,59 zł100 ml: 509,83 zł / Bodyland
Opakowanie69,50 zł100 ml: 92,67 zł / Bodyland