miliglow.pl
OkazjeProduktyMarkiSklepyNewsyPlan

Disclaimer

miliglow.pl jest niezależną porównywarką, a nie sprzedawcą ani przedstawicielem prezentowanych Sklepów i marek. Ceny, dostępność i warunki mogą się zmieniać. Przed zakupem sprawdź je bezpośrednio w Sklepie. Część linków jest afiliacyjna; możemy otrzymać prowizję, co do zasady bez wpływu na cenę dla użytkownika.

miliglow.pl

Jak liczymy cenyJak sortujemyAmbasadorzyKontakt
X / TwitterPostaw kawęPrywatnośćRegulamin

© 2026 miliglow.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Ładowanie produktów...

Kategorie

Wszystkie produkty
Akcesoria2⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Makijaż38⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijaż

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokci

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała25⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Pielęgnacja twarzy35⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające
Pielęgnacja włosów23⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów
Produkty do samochodu2⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy1⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu4⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty1⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe

Produkty w sklepie Trena

SklepTrena×
KategorieWszystkie produktyZmień
Wszystkie produkty
Akcesoria⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Makijaż⌄
Utrwalacze makijażu
Makijaż twarzy
Preparaty do stylizacji paznokci
Top coaty
Odżywki do paznokci
Zmywacze do paznokci
Pielęgnacja skórek
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
Żele pod prysznic
Peelingi do ciała
Produkty do kąpieli
Mydła
Kąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Hair Styling Powders
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijażUtrwalacze makijażuMakijaż twarzy

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokciPreparaty do stylizacji paznokciTop coatyOdżywki do paznokciZmywacze do paznokciPielęgnacja skórekPaznokcieZestawy do manicureAkcesoria do paznokci

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Żele pod prysznicPeelingi do ciałaProdukty do kąpieliMydłaKąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Pielęgnacja twarzy⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Pielęgnacja włosów⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Hair Styling Powders
Produkty do samochodu⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe
SortowanieDomyślnieZmień
DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższeNajniżej w historii
ⓘ Jak sortujemy?
Sortuj:DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższe|↓ Najniżej w historii|ⓘ Jak sortujemy?
Sklep: Trena

Sklep

Dla kogo

Marka

Cena (zł)

6094 produktów

Dyfuzory zapachowe z patyczkami inspirowane podróżami HiSkin Home - Marakesh

HISKIN

Dyfuzory zapachowe z patyczkami inspirowane podróżami HiSkin Home - Marakesh

Dyfuzory zapachowe

Warianty
80 mlOpakowanie17,29 zł100 ml: 21,61 zł / Trena
Dyfuzory zapachowe z patyczkami inspirowane podróżami HiSkin Home - Paris

HISKIN

Dyfuzory zapachowe z patyczkami inspirowane podróżami HiSkin Home - Paris

Dyfuzory zapachowe

Warianty
80 mlOpakowanie15,99 zł100 ml: 19,99 zł / Trena
Dyfuzory zapachowe z patyczkami inspirowane podróżami HiSkin Home - Santorini

HISKIN

Dyfuzory zapachowe z patyczkami inspirowane podróżami HiSkin Home - Santorini

Dyfuzory zapachowe

Warianty
80 mlOpakowanie15,99 zł100 ml: 19,99 zł / Trena
7vol 2,1% Aktywator do farb

Echosline

7vol 2,1% Aktywator do farb

Koloryzacja włosów

Warianty
1000 mlOpakowanie18,52 zł100 ml: 1,85 zł / Trena
ARGAN Wegańska maska z olejkiem arganowym do włosów suchych

Echosline

ARGAN Wegańska maska z olejkiem arganowym do włosów suchych

Maski do włosów

Warianty
300 mlOpakowanie28,94 zł100 ml: 9,65 zł / Trena
B.PUR Remineralizująca maska modelująca do włosów niesfornych i bez objętości

Echosline

B.PUR Remineralizująca maska modelująca do włosów niesfornych i bez objętości

Maski do włosów

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml52,32 zł100 ml: 5,23 zł / Trena
BALANCE PLUS Wegański równoważący szampon do tłustej skóry głowy

Echosline

BALANCE PLUS Wegański równoważący szampon do tłustej skóry głowy

Szampony

Warianty
300 mlOpakowanie26,91 zł100 ml: 8,97 zł / Trena
BALANCE PURIFICANTE Wegański szampon oczyszczający do włosów z łupieżem

Echosline

BALANCE PURIFICANTE Wegański szampon oczyszczający do włosów z łupieżem

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml55,03 zł100 ml: 5,50 zł / Trena
300 ml
COLOR CARE Maska do włosów farbowanych i po zabiegach fryzjerskich

Echosline

COLOR CARE Maska do włosów farbowanych i po zabiegach fryzjerskich

Maski do włosów

Warianty
300 mlOpakowanie21,52 zł100 ml: 7,17 zł / Trena
COLOR CARE SEALING SPRAY Uszczelniający spray do włosów farbowanych

Echosline

COLOR CARE SEALING SPRAY Uszczelniający spray do włosów farbowanych

Stylizacja włosów

Warianty
200 mlOpakowanie31,71 zł100 ml: 15,86 zł / Trena
COLOR CARE Szampon do włosów farbowanych i po zabiegach fryzjerskich

Echosline

COLOR CARE Szampon do włosów farbowanych i po zabiegach fryzjerskich

Szampony

Warianty
300 mlOpakowanie17,68 zł100 ml: 5,89 zł / Trena
COLOR. UP Maski koloryzujące do włosów - Icy Glam

Echosline

COLOR. UP Maski koloryzujące do włosów - Icy Glam

Koloryzacja włosów

Warianty
150 mlOpakowanie29,44 zł100 ml: 19,63 zł / Trena
COLOR. UP Maski koloryzujące do włosów - Orange Vibes

Echosline

COLOR. UP Maski koloryzujące do włosów - Orange Vibes

Koloryzacja włosów

Warianty
150 mlOpakowanie29,44 zł100 ml: 19,63 zł / Trena
COLOR. UP Maski koloryzujące do włosów - Red Energy

Echosline

COLOR. UP Maski koloryzujące do włosów - Red Energy

Koloryzacja włosów

Warianty
150 mlOpakowanie29,44 zł100 ml: 19,63 zł / Trena
COLOR. UP Maski koloryzujące do włosów - Sunny Light

Echosline

COLOR. UP Maski koloryzujące do włosów - Sunny Light

Kuracje do włosów

Warianty
150 mlOpakowanie29,44 zł100 ml: 19,63 zł / Trena
CURL VEG Wegański nawilżający szampon do włosów kręconych i falowanych

Echosline

CURL VEG Wegański nawilżający szampon do włosów kręconych i falowanych

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml41,97 zł100 ml: 4,20 zł / Trena
300 ml
DE-COLOR BLUE Rozjaśniacz w proszku bez amoniaku saszetki

Echosline

DE-COLOR BLUE Rozjaśniacz w proszku bez amoniaku saszetki

Koloryzacja włosów

Warianty
35 g x24Opakowanie59,97 zł100 g: 7,14 zł / Trena
DISCIPLINE ANTI-FRIZZ Wegańska dyscyplinująca maska przeciwdziałająca puszeniu włosów

Echosline

DISCIPLINE ANTI-FRIZZ Wegańska dyscyplinująca maska przeciwdziałająca puszeniu włosów

Maski do włosów

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml46,38 zł100 ml: 4,64 zł / Trena
DISCIPLINE ANTI-FRIZZ Wegański dyscyplinujący szampon przeciwdziałający puszeniu

Echosline

DISCIPLINE ANTI-FRIZZ Wegański dyscyplinujący szampon przeciwdziałający puszeniu

Szampony

Warianty
300 mlOpakowanie20,18 zł100 ml: 6,73 zł / Trena
EASY LISS KIT Zestaw do trwałego prostowania włosów bez amoniaku

Echosline

EASY LISS KIT Zestaw do trwałego prostowania włosów bez amoniaku

Zestawy podarunkowe

Warianty
sztOpakowanie39,45 złprzelicznik pominięty / Trena
ECHOS LOOK CURL MOUSSE Pianka do stylizacji włosów kręconych i falowanych

Echosline

ECHOS LOOK CURL MOUSSE Pianka do stylizacji włosów kręconych i falowanych

Stylizacja włosów

Warianty
300 mlOpakowanie42,29 zł100 ml: 14,10 zł / Trena
ECHOS LOOK DIAMOND SHIELD Spray nabłyszczający do włosów

Echosline

ECHOS LOOK DIAMOND SHIELD Spray nabłyszczający do włosów

Stylizacja włosów

Warianty
150 mlOpakowanie23,27 zł100 ml: 15,51 zł / Trena
ECHOS LOOK EXTRAFORCE Extra mocna pianka do stylizacji włosów

Echosline

ECHOS LOOK EXTRAFORCE Extra mocna pianka do stylizacji włosów

Stylizacja włosów

Warianty
400 mlOpakowanie33,66 zł100 ml: 8,42 zł / Trena
ECHOS LOOK LISS STYLER Wygładzający fluid do włosów

Echosline

ECHOS LOOK LISS STYLER Wygładzający fluid do włosów

Stylizacja włosów

Warianty
225 mlOpakowanie32,01 zł100 ml: 14,23 zł / Trena
←1…3132333435…254→
250 ml
Opakowanie31,28 zł100 ml: 12,51 zł / Trena
Opakowanie23,09 zł100 ml: 7,70 zł / Trena
Opakowanie25,12 zł100 ml: 8,37 zł / Trena
300 ml
Opakowanie24,37 zł100 ml: 8,12 zł / Trena