miliglow.pl
OkazjeProduktyMarkiSklepyNewsyPlan

Disclaimer

miliglow.pl jest niezależną porównywarką, a nie sprzedawcą ani przedstawicielem prezentowanych Sklepów i marek. Ceny, dostępność i warunki mogą się zmieniać. Przed zakupem sprawdź je bezpośrednio w Sklepie. Część linków jest afiliacyjna; możemy otrzymać prowizję, co do zasady bez wpływu na cenę dla użytkownika.

miliglow.pl

Jak liczymy cenyJak sortujemyAmbasadorzyKontakt
X / TwitterPostaw kawęPrywatnośćRegulamin

© 2026 miliglow.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Ładowanie produktów...

Kategorie

Wszystkie produkty
Akcesoria2⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Makijaż39⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijaż

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokci

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładówFreckle Makeup
Pielęgnacja ciała25⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Pielęgnacja twarzy35⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające
Pielęgnacja włosów23⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów
Produkty do samochodu2⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy1⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu4⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty1⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe

Produkty w sklepie Trena

SklepTrena×
KategorieWszystkie produktyZmień
Wszystkie produkty
Akcesoria⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Makijaż⌄
Utrwalacze makijażu
Makijaż twarzy
Preparaty do stylizacji paznokci
Top coaty
Odżywki do paznokci
Zmywacze do paznokci
Pielęgnacja skórek
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
Żele pod prysznic
Peelingi do ciała
Produkty do kąpieli
Mydła
Kąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Hair Styling Powders
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijażUtrwalacze makijażuMakijaż twarzy

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokciPreparaty do stylizacji paznokciTop coatyOdżywki do paznokciZmywacze do paznokciPielęgnacja skórekPaznokcieZestawy do manicureAkcesoria do paznokci

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładówFreckle Makeup
Pielęgnacja ciała⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Żele pod prysznicPeelingi do ciałaProdukty do kąpieliMydłaKąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Pielęgnacja twarzy⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Pielęgnacja włosów⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Hair Styling Powders
Produkty do samochodu⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe
SortowanieDomyślnieZmień
DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższeNajniżej w historii
ⓘ Jak sortujemy?
Sortuj:DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższe|↓ Najniżej w historii|ⓘ Jak sortujemy?
Sklep: Trena

Sklep

Dla kogo

Marka

Cena (zł)

6116 produktów

No.3PLUS Complete Repair Treatment — kuracja odbudowująca do włosów

OLAPLEX

No.3PLUS Complete Repair Treatment — kuracja odbudowująca do włosów

Kuracje do spłukiwania

Warianty
250 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml244,59 zł100 ml: 97,84 zł / Trena
100 mlOpakowanie146,55 zł100 ml: 146,55 zł / Trena
No.4 Bond Maintenance Shampoo — szampon odbudowujący

OLAPLEX

No.4 Bond Maintenance Shampoo — szampon odbudowujący

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml245,07 zł100 ml: 24,51 zł / Trena
250 ml
No.4C Bond Maintenance Clarifying Shampoo — szampon głęboko oczyszczający

OLAPLEX

No.4C Bond Maintenance Clarifying Shampoo — szampon głęboko oczyszczający

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml240,78 zł100 ml: 24,08 zł / Trena
No.4D Clean Volume Detox Dry Shampoo — suchy szampon

OLAPLEX

No.4D Clean Volume Detox Dry Shampoo — suchy szampon

Szampony

Warianty
178 gOpakowanie93,94 zł100 g: 52,78 zł / Trena
No.4FINE Bond Maintenance Shampoo — szampon do włosów cienkich

OLAPLEX

No.4FINE Bond Maintenance Shampoo — szampon do włosów cienkich

Szampony

Warianty
250 mlOpakowanie103,00 zł100 ml: 41,20 zł / Trena
No.4P Blonde Enhancer Toning Shampoo — fioletowy szampon tonujący

OLAPLEX

No.4P Blonde Enhancer Toning Shampoo — fioletowy szampon tonujący

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml299,21 zł100 ml: 29,92 zł / Trena
No.5 Bond Maintenance Conditioner — odżywka odbudowująca

OLAPLEX

No.5 Bond Maintenance Conditioner — odżywka odbudowująca

Odżywki

Warianty
250 mlOpakowanie103,00 zł100 ml: 41,20 zł / Trena
No.5 Leave-In Moisturize & Mend Conditioner — odżywka bez spłukiwania

OLAPLEX

No.5 Leave-In Moisturize & Mend Conditioner — odżywka bez spłukiwania

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
100 mlOpakowanie102,62 zł100 ml: 102,62 zł / Trena
No.5P Blonde Enhancer Toning Conditioner — fioletowa odżywka tonująca

OLAPLEX

No.5P Blonde Enhancer Toning Conditioner — fioletowa odżywka tonująca

Odżywki

Warianty
250 mlOpakowanie95,87 zł100 ml: 38,35 zł / Trena
No.6 Bond Smoother — krem wygładzający bez spłukiwania

OLAPLEX

No.6 Bond Smoother — krem wygładzający bez spłukiwania

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
100 mlOpakowanie94,84 zł100 ml: 94,84 zł / Trena
No.7 Bonding Oil — olejek do włosów

OLAPLEX

No.7 Bonding Oil — olejek do włosów

Olejki do włosów

Warianty
30 mlOpakowanie103,00 zł100 ml: 343,33 zł / Trena
No.9 Bond Protector Nourishing Hair Serum — ochronne serum do włosów

OLAPLEX

No.9 Bond Protector Nourishing Hair Serum — ochronne serum do włosów

Serum i ampułki do włosów

Warianty
90 mlOpakowanie103,00 zł100 ml: 114,44 zł / Trena
Rich Hydration Mask — intensywnie nawilżająca maska do włosów

OLAPLEX

Rich Hydration Mask — intensywnie nawilżająca maska do włosów

Maski do włosów

Warianty
200 mlOpakowanie167,59 zł100 ml: 83,80 zł / Trena
Salon Intro Kit — profesjonalny zestaw No.1 i No.2

OLAPLEX

Salon Intro Kit — profesjonalny zestaw No.1 i No.2

Zestawy podarunkowe

Warianty
1 zestawOpakowanie1382,46 złprzelicznik pominięty / Trena
Traveling Stylist Kit — profesjonalny zestaw No.1 i No.2

OLAPLEX

Traveling Stylist Kit — profesjonalny zestaw No.1 i No.2

Zestawy podarunkowe

Warianty
1 zestawOpakowanie405,88 złprzelicznik pominięty / Trena
Volumizing Blow Dry Mist — mgiełka zwiększająca objętość

OLAPLEX

Volumizing Blow Dry Mist — mgiełka zwiększająca objętość

Spraye do włosów

Warianty
150 mlOpakowanie95,71 zł100 ml: 63,81 zł / Trena
Weightless Nourishing Mask — lekka maska do włosów cienkich

OLAPLEX

Weightless Nourishing Mask — lekka maska do włosów cienkich

Maski do włosów

Warianty
200 mlOpakowanie139,14 zł100 ml: 69,57 zł / Trena
DAY’S YOU CICA:MING Kojąca pianka do mycia twarzy

One-day's you

DAY’S YOU CICA:MING Kojąca pianka do mycia twarzy

Oczyszczanie twarzy

Warianty
150 mlOpakowanie47,99 zł100 ml: 31,99 zł / Trena
DAY’S YOU CICA:MING Kojący żel peelingujący

One-day's you

DAY’S YOU CICA:MING Kojący żel peelingujący

Oczyszczanie twarzy

Warianty
120 mlOpakowanie47,99 zł100 ml: 39,99 zł / Trena
DAY’S YOU COLLAGEN 30DAYS Maska kolagenowa (.)

One-day's you

DAY’S YOU COLLAGEN 30DAYS Maska kolagenowa (.)

Maseczki do twarzy

Warianty
310 mlOpakowanie79,99 zł100 ml: 25,80 zł / Trena
DAY’S YOU DUAL NOSE PACK Dwustronne płatki na wągry

One-day's you

DAY’S YOU DUAL NOSE PACK Dwustronne płatki na wągry

Zestawy podarunkowe

Warianty
szt x10Opakowanie6,04 złszt.: 0,60 zł / Trena
DAY’S YOU HELP ME ICE COOLING PAD Chłodzące płatki tonizujące (.)

One-day's you

DAY’S YOU HELP ME ICE COOLING PAD Chłodzące płatki tonizujące (.)

Toniki

Warianty
110 mlOpakowanie71,99 zł100 ml: 65,45 zł / Trena
DAY’S YOU HELP ME REAL COLLAGEN Płatki kolagenowe (.)

One-day's you

DAY’S YOU HELP ME REAL COLLAGEN Płatki kolagenowe (.)

Serum i esencje

Warianty
18 ml x10Opakowanienajlepszy / 100 ml12,79 zł100 ml: 7,11 zł / Trena
130 ml
DAY’S YOU MAGIC MOON Maseczka oczyszczająco-złuszczająca

One-day's you

DAY’S YOU MAGIC MOON Maseczka oczyszczająco-złuszczająca

Maseczki do twarzy

Warianty
20 g x5Opakowanie52,79 zł100 g: 52,79 zł / Trena
←1…170171172173174…255→
Opakowanie103,00 zł100 ml: 41,20 zł / Trena
250 ml
Opakowanie93,94 zł100 ml: 37,58 zł / Trena
250 ml
Opakowanie103,00 zł100 ml: 41,20 zł / Trena
Opakowanie79,99 zł100 ml: 61,53 zł / Trena