miliglow.pl
OkazjeProduktyMarkiSklepyNewsyPlan

Disclaimer

miliglow.pl jest niezależną porównywarką, a nie sprzedawcą ani przedstawicielem prezentowanych Sklepów i marek. Ceny, dostępność i warunki mogą się zmieniać. Przed zakupem sprawdź je bezpośrednio w Sklepie. Część linków jest afiliacyjna; możemy otrzymać prowizję, co do zasady bez wpływu na cenę dla użytkownika.

miliglow.pl

Jak liczymy cenyJak sortujemyAmbasadorzyKontakt
X / TwitterPostaw kawęPrywatnośćRegulamin

© 2026 miliglow.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Ładowanie produktów...

Kategorie

Wszystkie produkty
Akcesoria2⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Makijaż39⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijaż

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokci

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładówFreckle Makeup
Pielęgnacja ciała25⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Pielęgnacja twarzy35⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające
Pielęgnacja włosów24⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów
Produkty do samochodu2⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy1⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu4⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty1⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe

Produkty w sklepie Trena

SklepTrena×
KategorieWszystkie produktyZmień
Wszystkie produkty
Akcesoria⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Makijaż⌄
Utrwalacze makijażu
Makijaż twarzy
Preparaty do stylizacji paznokci
Top coaty
Odżywki do paznokci
Zmywacze do paznokci
Pielęgnacja skórek
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
Żele pod prysznic
Peelingi do ciała
Produkty do kąpieli
Mydła
Kąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Pudry do stylizacji włosówTrwała ondulacja i prostowanie
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijażUtrwalacze makijażuMakijaż twarzy

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokciPreparaty do stylizacji paznokciTop coatyOdżywki do paznokciZmywacze do paznokciPielęgnacja skórekPaznokcieZestawy do manicureAkcesoria do paznokci

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładówFreckle Makeup
Pielęgnacja ciała⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Żele pod prysznicPeelingi do ciałaProdukty do kąpieliMydłaKąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Pielęgnacja twarzy⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Pielęgnacja włosów⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Pudry do stylizacji włosówTrwała ondulacja i prostowanie
Produkty do samochodu⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe
SortowanieDomyślnieZmień
DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższeNajniżej w historii
ⓘ Jak sortujemy?
Sortuj:DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższe|↓ Najniżej w historii|ⓘ Jak sortujemy?
Sklep: Trena

Sklep

Dla kogo

Marka

Cena (zł)

6109 produktów

LAB 35 Signature odżywka do włosów suchych i zniszczonych

Kallos

LAB 35 Signature odżywka do włosów suchych i zniszczonych

Odżywki

Warianty
500 mlOpakowanie23,41 zł100 ml: 4,68 zł / Trena
LAB 35 Signature szampon do włosów suchych i zniszczonych

Kallos

LAB 35 Signature szampon do włosów suchych i zniszczonych

Szampony

Warianty
500 mlOpakowanie23,83 zł100 ml: 4,77 zł / Trena
LAB 35 szampon bez siarczanów do włosów wrażliwych

Kallos

LAB 35 szampon bez siarczanów do włosów wrażliwych

Szampony

Warianty
500 mlOpakowanie24,42 zł100 ml: 4,88 zł / Trena
LAB 35 Volume & Gloss szampon zwiększający objętość i połysk

Kallos

LAB 35 Volume & Gloss szampon zwiększający objętość i połysk

Szampony

Warianty
500 mlOpakowanie23,83 zł100 ml: 4,77 zł / Trena
Lemon Balm szampon głęboko oczyszczający z melisą

Kallos

Lemon Balm szampon głęboko oczyszczający z melisą

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanie16,94 zł100 ml: 1,69 zł / Trena
Plex Bond Builder Hair Bomb odżywka bez spłukiwania

Kallos

Plex Bond Builder Hair Bomb odżywka bez spłukiwania

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
200 mlOpakowanie15,24 zł100 ml: 7,62 zł / Trena
Plex Bond Builder maska do włosów zniszczonych

Kallos

Plex Bond Builder maska do włosów zniszczonych

Maski do włosów

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml19,75 zł100 ml: 1,98 zł / Trena
275 ml
Plex Bond Builder No Yellow maska tonująca do włosów

Kallos

Plex Bond Builder No Yellow maska tonująca do włosów

Maski do włosów

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml22,04 zł100 ml: 2,20 zł / Trena
Plex Bond Builder No Yellow szampon tonujący do włosów

Kallos

Plex Bond Builder No Yellow szampon tonujący do włosów

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml19,98 zł100 ml: 2,00 zł / Trena
Plex Bond Builder puder rozjaśniający do włosów

Kallos

Plex Bond Builder puder rozjaśniający do włosów

Rozjaśniacze i oksydanty

Warianty
500 gOpakowanie46,24 zł100 g: 9,25 zł / Trena
Plex Bond Builder serum do końcówek włosów

Kallos

Plex Bond Builder serum do końcówek włosów

Serum i ampułki do włosów

Warianty
50 mlOpakowanie18,41 zł100 ml: 36,82 zł / Trena
Plex Bond Builder Shine Water ekspresowa kuracja do spłukiwania

Kallos

Plex Bond Builder Shine Water ekspresowa kuracja do spłukiwania

Kuracje do spłukiwania

Warianty
200 mlOpakowanie24,20 zł100 ml: 12,10 zł / Trena
Plex Bond Builder spray termoochronny

Kallos

Plex Bond Builder spray termoochronny

Ochrona termiczna

Warianty
200 mlOpakowanie14,10 zł100 ml: 7,05 zł / Trena
Plex Bond Builder szampon do włosów zniszczonych

Kallos

Plex Bond Builder szampon do włosów zniszczonych

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml18,37 zł100 ml: 1,84 zł / Trena
Professional Nourishing odżywka do włosów

Kallos

Professional Nourishing odżywka do włosów

Odżywki

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml18,00 zł100 ml: 1,80 zł / Trena
500 ml
Professional Repair odżywka z keratyną kaszmirową

Kallos

Professional Repair odżywka z keratyną kaszmirową

Odżywki

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml18,00 zł100 ml: 1,80 zł / Trena
500 ml
Silver Reflex maska tonująca do włosów blond i siwych

Kallos

Silver Reflex maska tonująca do włosów blond i siwych

Maski do włosów

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml19,54 zł100 ml: 1,95 zł / Trena
275 ml
SPA Beautifying kremowy żel pod prysznic z różą

Kallos

SPA Beautifying kremowy żel pod prysznic z różą

Żele pod prysznic

Warianty
1000 mlOpakowanie19,95 zł100 ml: 1,99 zł / Trena
🧴

Kallos

SPA Hydrating żel do mycia ciała, włosów i twarzy 3 w 1 dla mężczyzn

Żele pod prysznic

Warianty
500 mlOpakowanie13,88 zł100 ml: 2,78 zł / Trena
SPA Indulging krem do rąk

Kallos

SPA Indulging krem do rąk

Kremy do rąk

Warianty
50 mlOpakowanie10,52 zł100 ml: 21,04 zł / Trena
SPA krem do masażu ciała

Kallos

SPA krem do masażu ciała

Balsamy do ciała

Warianty
1000 mlOpakowanie32,33 zł100 ml: 3,23 zł / Trena
SPA Moisturizing krem do mycia i kąpieli z algami

Kallos

SPA Moisturizing krem do mycia i kąpieli z algami

Żele pod prysznic

Warianty
1000 mlOpakowanie19,51 zł100 ml: 1,95 zł / Trena
SPA Replenishing żel pod prysznic z olejkiem neroli

Kallos

SPA Replenishing żel pod prysznic z olejkiem neroli

Żele pod prysznic

Warianty
1000 mlOpakowanie19,01 zł100 ml: 1,90 zł / Trena
SUPER 9 puder rozjaśniający do włosów

Kallos

SUPER 9 puder rozjaśniający do włosów

Rozjaśniacze i oksydanty

Warianty
500 gOpakowanie45,59 zł100 g: 9,12 zł / Trena
←1…110111112113114…255→
Opakowanie12,49 zł100 ml: 4,54 zł / Trena
500 mlOpakowanie15,95 zł100 ml: 3,19 zł / Trena
275 ml
Opakowanie14,17 zł100 ml: 5,15 zł / Trena
500 mlOpakowanie17,25 zł100 ml: 3,45 zł / Trena
500 ml
Opakowanie16,84 zł100 ml: 3,37 zł / Trena
500 ml
Opakowanie15,39 zł100 ml: 3,08 zł / Trena
Opakowanie14,17 zł100 ml: 2,83 zł / Trena
Opakowanie14,17 zł100 ml: 2,83 zł / Trena
Opakowanie12,59 zł100 ml: 4,58 zł / Trena