miliglow.pl
OkazjeProduktyMarkiSklepyNewsyPlan

Disclaimer

miliglow.pl jest niezależną porównywarką, a nie sprzedawcą ani przedstawicielem prezentowanych Sklepów i marek. Ceny, dostępność i warunki mogą się zmieniać. Przed zakupem sprawdź je bezpośrednio w Sklepie. Część linków jest afiliacyjna; możemy otrzymać prowizję, co do zasady bez wpływu na cenę dla użytkownika.

miliglow.pl

Jak liczymy cenyJak sortujemyAmbasadorzyKontakt
X / TwitterPostaw kawęPrywatnośćRegulamin

© 2026 miliglow.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Ładowanie produktów...

Kategorie

Wszystkie produkty
Akcesoria2⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Makijaż38⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijaż

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokci

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała25⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Pielęgnacja twarzy35⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzy
Pielęgnacja włosów23⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwania
Produkty do samochodu2⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy1⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu4⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty1⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe

Najniżej w historii w Trena

SklepTrena×↓ Najniżej w historii×
KategorieWszystkie produktyZmień
Wszystkie produkty
Akcesoria⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Utrwalacze makijażu
Makijaż twarzy
Preparaty do stylizacji paznokci
Top coaty
Odżywki do paznokci
Zmywacze do paznokci
Pielęgnacja skórek
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
Żele pod prysznic
Peelingi do ciała
Produkty do kąpieli
Mydła
Kąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Kremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Kuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Hair Styling Powders
Makijaż
⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijażUtrwalacze makijażuMakijaż twarzy

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokciPreparaty do stylizacji paznokciTop coatyOdżywki do paznokciZmywacze do paznokciPielęgnacja skórek

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Żele pod prysznicPeelingi do ciałaProdukty do kąpieliMydłaKąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Pielęgnacja twarzy⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Pielęgnacja włosów⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Hair Styling Powders
Produkty do samochodu⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe
SortowanieDomyślnieZmień
DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższeNajniżej w historii
ⓘ Jak sortujemy?
Sortuj:DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższe|↓ Najniżej w historii|ⓘ Jak sortujemy?
Sklep: Trena

Sklep

Dla kogo

Marka

Cena (zł)

2272 produktów

Ultimate Color odżywka
↓ Min. cena

Wella Professionals

Ultimate Color odżywka

Odżywki

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml168,05 zł100 ml: 16,81 zł / Trena
75 mlOpakowanie45,41 zł100 ml: 60,55 zł / Trena
200 mlOpakowanie64,21 zł100 ml: 32,11 zł / Trena
Ultimate Color szampon
↓ Min. cena

Wella Professionals

Ultimate Color szampon

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml140,73 zł100 ml: 14,07 zł / Trena
Ultimate Repair maska
↓ Min. cena

Wella Professionals

Ultimate Repair maska

Maski do włosów

Warianty
500 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml138,82 zł100 ml: 27,76 zł / Trena
Ultimate Repair odżywka
↓ Min. cena

Wella Professionals

Ultimate Repair odżywka

Odżywki

Warianty
500 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml85,98 zł100 ml: 17,20 zł / Trena
Ultimate Repair Protective Leave-In
↓ Min. cena

Wella Professionals

Ultimate Repair Protective Leave-In

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
95 mlOpakowanie50,75 zł100 ml: 53,42 zł / Trena
Ultimate Repair serum
↓ Min. cena

Wella Professionals

Ultimate Repair serum

Serum i ampułki do włosów

Warianty
95 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml99,48 zł100 ml: 104,72 zł / Trena
Ultimate Repair szampon
−1%
↓ Min. cena

Wella Professionals

Ultimate Repair szampon

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml113,82 zł100 ml: 11,38 zł
Ultimate Smooth Miracle Oil Serum serum
↓ Min. cena

Wella Professionals

Ultimate Smooth Miracle Oil Serum serum

Serum i ampułki do włosów

Warianty
100 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml90,02 zł100 ml: 90,02 zł / Trena
Ultimate Smooth odżywka
↓ Min. cena

Wella Professionals

Ultimate Smooth odżywka

Odżywki

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml165,91 zł100 ml: 16,59 zł / Trena
Ultimate Smooth szampon
↓ Min. cena

Wella Professionals

Ultimate Smooth szampon

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml140,81 zł100 ml: 14,08 zł / Trena
Wielofunkcyjne serum infuzyjne z wąkrotą azjatycką Dr. Althea
↓ Min. cena

Dr. Althea

Wielofunkcyjne serum infuzyjne z wąkrotą azjatycką Dr. Althea

Serum i esencje

Warianty
30 mlOpakowanie47,90 zł100 ml: 159,67 zł / Trena
Color Care Maintenance Conditioner
↓ Min. cena

Yellow Professional

Color Care Maintenance Conditioner

Odżywki

Warianty
500 mlOpakowanie20,79 zł100 ml: 4,16 zł / Trena
Color Care Maintenance Mask
↓ Min. cena

Yellow Professional

Color Care Maintenance Mask

Maski do włosów

Warianty
500 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml25,24 zł100 ml: 5,05 zł / Trena
Color Care Maintenance Serum
↓ Min. cena

Yellow Professional

Color Care Maintenance Serum

Serum i ampułki do włosów

Warianty
150 mlOpakowanie18,58 zł100 ml: 12,39 zł / Trena
Color Care Maintenance Shampoo
↓ Min. cena

Yellow Professional

Color Care Maintenance Shampoo

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml35,84 zł100 ml: 3,58 zł / Trena
Easy Long Conditioner
↓ Min. cena

Yellow Professional

Easy Long Conditioner

Odżywki

Warianty
500 mlOpakowanie18,73 zł100 ml: 3,75 zł / Trena
🧴
↓ Min. cena

Yellow Professional

Liss 10-in-1 Serum

Serum i ampułki do włosów

Warianty
150 mlOpakowanie24,78 zł100 ml: 16,52 zł / Trena
Liss Smoothing Mask
↓ Min. cena

Yellow Professional

Liss Smoothing Mask

Maski do włosów

Warianty
500 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml25,24 zł100 ml: 5,05 zł / Trena
Repair Reparative Shampoo
↓ Min. cena

Yellow Professional

Repair Reparative Shampoo

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml35,84 zł100 ml: 3,58 zł / Trena
Silver Purple Conditioner
↓ Min. cena

Yellow Professional

Silver Purple Conditioner

Odżywki

Warianty
500 mlOpakowanie20,79 zł100 ml: 4,16 zł / Trena
🧴
↓ Min. cena

Yellow Professional

Style Glossy Wax

Żele i woski do włosów

Warianty
100 mlOpakowanie23,55 zł100 ml: 23,55 zł / Trena
Dermanewal Protect Cream, krem ochronny do skóry osłabionej i
↓ Min. cena

ZEROID

Dermanewal Protect Cream, krem ochronny do skóry osłabionej i

Kremy nawilżające

Warianty
50 mlOpakowanie87,99 zł100 ml: 175,98 zł / Trena
Hipoalergiczna pianka oczyszczająca do skóry suchej i wrażliwej
↓ Min. cena

ZEROID

Hipoalergiczna pianka oczyszczająca do skóry suchej i wrażliwej

Oczyszczanie twarzy

Warianty
240 mlOpakowanie54,99 zł100 ml: 22,91 zł / Trena
Zeroid Intensive Cream to intensywny, barierowy krem nawilżający dla skóry
↓ Min. cena

19/99 Beauty

Zeroid Intensive Cream to intensywny, barierowy krem nawilżający dla skóry

Balsamy i masła do ciała

Warianty
80 mlOpakowanie76,99 zł100 ml: 96,24 zł / Trena
←1…909192939495→
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
100 ml
Opakowanie40,22 zł100 ml: 40,22 zł / Trena
250 mlOpakowanie53,72 zł100 ml: 21,49 zł / Trena
30 ml
Opakowanie19,74 zł100 ml: 65,80 zł / Trena
75 mlOpakowanie53,97 zł100 ml: 71,96 zł / Trena
200 ml
Opakowanie51,61 zł100 ml: 25,81 zł / Trena
30 ml
Opakowanie38,11 zł100 ml: 127,03 zł / Trena
/ Trena
50 mlOpakowanie13,92 zł100 ml: 27,84 zł / Trena
250 mlOpakowanie45,39 zł100 ml: 18,16 zł / Trena
Więcej wariantów1 więcej →
30 mlOpakowanie81,58 zł100 ml: 271,93 zł / Trena
200 ml
Opakowanie72,61 zł100 ml: 36,31 zł / Trena
100 mlOpakowanie31,78 zł100 ml: 31,78 zł / Trena
250 mlOpakowanie56,65 zł100 ml: 22,66 zł / Trena
300 ml
Opakowanie18,14 zł100 ml: 6,05 zł / Trena
500 ml
Opakowanie20,04 zł100 ml: 4,01 zł / Trena
300 ml
Opakowanie18,14 zł100 ml: 6,05 zł / Trena
500 ml
Opakowanie23,48 zł100 ml: 4,70 zł / Trena