miliglow.pl
OkazjeProduktyMarkiSklepyNewsyPlan

Disclaimer

miliglow.pl jest niezależną porównywarką, a nie sprzedawcą ani przedstawicielem prezentowanych Sklepów i marek. Ceny, dostępność i warunki mogą się zmieniać. Przed zakupem sprawdź je bezpośrednio w Sklepie. Część linków jest afiliacyjna; możemy otrzymać prowizję, co do zasady bez wpływu na cenę dla użytkownika.

miliglow.pl

Jak liczymy cenyJak sortujemyAmbasadorzyKontakt
X / TwitterPostaw kawęPrywatnośćRegulamin

© 2026 miliglow.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Ładowanie produktów...

Kategorie

Wszystkie produkty
Akcesoria2⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Makijaż38⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijaż

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokci

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała25⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Pielęgnacja twarzy35⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzy
Pielęgnacja włosów23⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwania
Produkty do samochodu2⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy1⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu4⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty1⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe

Najniżej w historii w Trena

SklepTrena×↓ Najniżej w historii×
KategorieWszystkie produktyZmień
Wszystkie produkty
Akcesoria⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Utrwalacze makijażu
Makijaż twarzy
Preparaty do stylizacji paznokci
Top coaty
Odżywki do paznokci
Zmywacze do paznokci
Pielęgnacja skórek
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
Żele pod prysznic
Peelingi do ciała
Produkty do kąpieli
Mydła
Kąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Kremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Kuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Hair Styling Powders
Makijaż
⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijażUtrwalacze makijażuMakijaż twarzy

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokciPreparaty do stylizacji paznokciTop coatyOdżywki do paznokciZmywacze do paznokciPielęgnacja skórek

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Żele pod prysznicPeelingi do ciałaProdukty do kąpieliMydłaKąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Pielęgnacja twarzy⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Pielęgnacja włosów⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Hair Styling Powders
Produkty do samochodu⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe
SortowanieDomyślnieZmień
DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższeNajniżej w historii
ⓘ Jak sortujemy?
Sortuj:DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższe|↓ Najniżej w historii|ⓘ Jak sortujemy?
Sklep: Trena

Sklep

Dla kogo

Marka

Cena (zł)

2272 produktów

Color Touch farba do włosów 5/3
↓ Min. cena

Wella Professionals

Color Touch farba do włosów 5/3

Półtrwała koloryzacja włosów

Warianty
60 mlOpakowanie35,54 zł100 ml: 59,23 zł / Trena
Color Touch farba do włosów 55/54
↓ Min. cena

Wella Professionals

Color Touch farba do włosów 55/54

Półtrwała koloryzacja włosów

Warianty
60 mlOpakowanie35,54 zł100 ml: 59,23 zł / Trena
Color Touch farba do włosów 7/43
↓ Min. cena

Wella Professionals

Color Touch farba do włosów 7/43

Półtrwała koloryzacja włosów

Warianty
60 mlOpakowanie30,39 zł100 ml: 50,65 zł / Trena
Color Touch farba do włosów 7/89
↓ Min. cena

Wella Professionals

Color Touch farba do włosów 7/89

Półtrwała koloryzacja włosów

Warianty
60 mlOpakowanie35,54 zł100 ml: 59,23 zł / Trena
Color Touch farba do włosów 77/45
↓ Min. cena

Wella Professionals

Color Touch farba do włosów 77/45

Półtrwała koloryzacja włosów

Warianty
60 mlOpakowanie35,54 zł100 ml: 59,23 zł / Trena
Color Touch farba do włosów 8/41
↓ Min. cena

Wella Professionals

Color Touch farba do włosów 8/41

Półtrwała koloryzacja włosów

Warianty
60 mlOpakowanie35,54 zł100 ml: 59,23 zł / Trena
Color Touch farba do włosów 8/43
↓ Min. cena

Wella Professionals

Color Touch farba do włosów 8/43

Półtrwała koloryzacja włosów

Warianty
60 mlOpakowanie21,71 zł100 ml: 36,18 zł / Trena
ColorMotion+ maska
↓ Min. cena

Wella Professionals

ColorMotion+ maska

Maski do włosów

Warianty
500 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml96,95 zł100 ml: 19,39 zł / Trena
ColorMotion+ szampon
↓ Min. cena

Wella Professionals

ColorMotion+ szampon

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml100,92 zł100 ml: 10,09 zł / Trena
EIMI Body Crafter spray
↓ Min. cena

Wella Professionals

EIMI Body Crafter spray

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
150 mlOpakowanie35,52 zł100 ml: 23,68 zł / Trena
🧴
↓ Min. cena

Wella Professionals

EIMI Dynamic Fix lakier

Spraye do włosów

Warianty
300 mlOpakowanie31,76 złprzelicznik pominięty / Trena
EIMI Flexible Finish lakier
↓ Min. cena

Wella Professionals

EIMI Flexible Finish lakier

Spraye do włosów

Warianty
150 mlOpakowanie31,91 złprzelicznik pominięty / Trena
250 ml
EIMI Glam Mist spray
↓ Min. cena

Wella Professionals

EIMI Glam Mist spray

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
200 mlOpakowanie39,63 zł100 ml: 19,82 zł / Trena
EIMI Mistify Me Strong lakier
↓ Min. cena

Wella Professionals

EIMI Mistify Me Strong lakier

Spraye do włosów

Warianty
300 mlOpakowanie26,49 złprzelicznik pominięty / Trena
500 ml
EIMI Pearl Styler żel
↓ Min. cena

Wella Professionals

EIMI Pearl Styler żel

Żele i woski do włosów

Warianty
150 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml31,80 zł100 ml: 21,20 zł / Trena
EIMI Shape Control pianka
↓ Min. cena

Wella Professionals

EIMI Shape Control pianka

Pianki do włosów

Warianty
500 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml50,12 zł100 ml: 10,02 zł / Trena
EIMI Super Set lakier
↓ Min. cena

Wella Professionals

EIMI Super Set lakier

Spraye do włosów

Warianty
300 mlOpakowanie30,59 złprzelicznik pominięty / Trena
500 ml
EIMI Texture Touch pasta do stylizacji
↓ Min. cena

Wella Professionals

EIMI Texture Touch pasta do stylizacji

Żele i woski do włosów

Warianty
250 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml42,62 zł100 ml: 17,05 zł / Trena
Elements Calming szampon
↓ Min. cena

Wella Professionals

Elements Calming szampon

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml96,79 zł100 ml: 9,68 zł / Trena
Elements Renewing maska
↓ Min. cena

Wella Professionals

Elements Renewing maska

Maski do włosów

Warianty
500 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml75,56 zł100 ml: 15,11 zł / Trena
Elements Renewing szampon
↓ Min. cena

Wella Professionals

Elements Renewing szampon

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml66,49 zł100 ml: 6,65 zł / Trena
Fusion maska
↓ Min. cena

Wella Professionals

Fusion maska

Maski do włosów

Warianty
500 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml106,22 zł100 ml: 21,24 zł / Trena
Fusion szampon
↓ Min. cena

Wella Professionals

Fusion szampon

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml73,68 zł100 ml: 7,37 zł / Trena
🧴
↓ Min. cena

Wella Professionals

Fusion zestaw: szampon 1000 ml + odżywka 1000 ml

Zestawy podarunkowe

Warianty
szampon 1000 ml + odżywka 1000 mlOpakowanie220,78 złprzelicznik pominięty / Trena
←1…8687888990…95→
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
15 ml
Opakowanie9,17 zł100 ml: 61,13 zł / Trena
150 mlOpakowanie48,37 zł100 ml: 32,25 zł / Trena
Więcej wariantów1 więcej →
50 ml
Opakowanie15,26 zł100 ml: 30,52 zł / Trena
500 mlOpakowanie63,81 zł100 ml: 12,76 zł / Trena
Więcej wariantów2 więcej →
500 ml
Opakowanie42,83 złprzelicznik pominięty / Trena
Opakowanie32,33 złprzelicznik pominięty / Trena
Opakowanie40,41 złprzelicznik pominięty / Trena
100 ml
Opakowanie32,68 zł100 ml: 32,68 zł / Trena
300 mlOpakowanie39,79 zł100 ml: 13,26 zł / Trena
Opakowanie37,51 złprzelicznik pominięty / Trena
75 ml
Opakowanie35,91 zł100 ml: 47,88 zł / Trena
50 ml
Opakowanie7,76 zł100 ml: 15,52 zł / Trena
500 mlOpakowanie66,29 zł100 ml: 13,26 zł / Trena
Więcej wariantów1 więcej →
30 ml
Opakowanie14,24 zł100 ml: 47,47 zł / Trena
150 mlOpakowanie39,33 zł100 ml: 26,22 zł / Trena
250 ml
Opakowanie39,15 zł100 ml: 15,66 zł / Trena
500 mlOpakowanie50,37 zł100 ml: 10,07 zł / Trena
75 ml
Opakowanie38,51 zł100 ml: 51,35 zł / Trena
150 mlOpakowanie58,47 zł100 ml: 38,98 zł / Trena
50 ml
Opakowanie10,80 zł100 ml: 21,60 zł / Trena
250 mlOpakowanie26,53 zł100 ml: 10,61 zł / Trena
Więcej wariantów1 więcej →