miliglow.pl
OkazjeProduktyMarkiSklepyNewsyPlan

Disclaimer

miliglow.pl jest niezależną porównywarką, a nie sprzedawcą ani przedstawicielem prezentowanych Sklepów i marek. Ceny, dostępność i warunki mogą się zmieniać. Przed zakupem sprawdź je bezpośrednio w Sklepie. Część linków jest afiliacyjna; możemy otrzymać prowizję, co do zasady bez wpływu na cenę dla użytkownika.

miliglow.pl

Jak liczymy cenyJak sortujemyAmbasadorzyKontakt
X / TwitterPostaw kawęPrywatnośćRegulamin

© 2026 miliglow.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Ładowanie produktów...

Kategorie

Wszystkie produkty
Akcesoria2⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Makijaż38⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijaż

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokci

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała25⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Pielęgnacja twarzy35⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzy
Pielęgnacja włosów23⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwania
Produkty do samochodu2⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy1⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu4⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty1⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe

Najniżej w historii w Empik

SklepEmpik×↓ Najniżej w historii×
KategorieWszystkie produktyZmień
Wszystkie produkty
Akcesoria⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Utrwalacze makijażu
Makijaż twarzy
Preparaty do stylizacji paznokci
Top coaty
Odżywki do paznokci
Zmywacze do paznokci
Pielęgnacja skórek
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
Żele pod prysznic
Peelingi do ciała
Produkty do kąpieli
Mydła
Kąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Kremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Kuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Hair Styling Powders
Makijaż
⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijażUtrwalacze makijażuMakijaż twarzy

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokciPreparaty do stylizacji paznokciTop coatyOdżywki do paznokciZmywacze do paznokciPielęgnacja skórek

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Żele pod prysznicPeelingi do ciałaProdukty do kąpieliMydłaKąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Pielęgnacja twarzy⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Pielęgnacja włosów⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Hair Styling Powders
Produkty do samochodu⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe
SortowanieDomyślnieZmień
DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższeNajniżej w historii
ⓘ Jak sortujemy?
Sortuj:DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższe|↓ Najniżej w historii|ⓘ Jak sortujemy?
Sklep: Empik

Sklep

Dla kogo

Marka

Cena (zł)

14 727 produktów

La Solution 10 de Chanel
↓ Min. cena

Chanel

La Solution 10 de Chanel

Kremy do twarzy

Warianty
30 mlOpakowanie357,99 zł100 ml: 1193,30 zł / Empik
Le Gel Sourcils 360 Blond
↓ Min. cena

Chanel

Le Gel Sourcils 360 Blond

Makijaż brwi

Warianty
6 gOpakowanie163,99 zł100 g: 2733,17 zł / Empik
Le Lift Crème de Nuit
↓ Min. cena

Chanel

Le Lift Crème de Nuit

Kremy do twarzy

Warianty
50 gOpakowanie518,95 zł100 g: 1037,90 zł / Empik
Le Lift Fluide
↓ Min. cena

Chanel

Le Lift Fluide

Kremy do twarzy

Warianty
50 mlOpakowanie465,47 zł100 ml: 930,94 zł / Empik
Le Lift Pro Concentré Contours
↓ Min. cena

Chanel

Le Lift Pro Concentré Contours

Serum do twarzy

Warianty
50 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml526,23 zł100 ml: 1052,46 zł / Empik
Le Lift Pro Masque Uniformité
↓ Min. cena

Chanel

Le Lift Pro Masque Uniformité

Maseczki do twarzy

Warianty
50 gOpakowanie541,42 zł100 g: 1082,84 zł / Empik
Le Lift Soin Lèvres et Contours
↓ Min. cena

Chanel

Le Lift Soin Lèvres et Contours

Balsamy do ust

Warianty
15 gOpakowanie383,99 złbrak przelicznika / Empik
N°1 de Chanel Revitalizing Serum
↓ Min. cena

Chanel

N°1 de Chanel Revitalizing Serum

Serum do twarzy

Warianty
5 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml41,73 zł100 ml: 834,60 zł / Empik
N°1 de Chanel Rich Revitalizing Cream
↓ Min. cena

Chanel

N°1 de Chanel Rich Revitalizing Cream

Kremy do twarzy

Warianty
50 gOpakowanie503,00 zł100 g: 1006,00 zł / Empik
N°19 Poudré woda perfumowana
↓ Min. cena

Chanel

N°19 Poudré woda perfumowana

Perfumy

Warianty
100 mlOpakowanie808,99 zł100 ml: 808,99 zł / Empik
N°19 woda toaletowa
↓ Min. cena

Chanel

N°19 woda toaletowa

Perfumy

Warianty
100 mlOpakowanie663,99 zł100 ml: 663,99 zł / Empik
N°5 dezodorant
↓ Min. cena

Chanel

N°5 dezodorant

Dezodoranty

Warianty
100 mlOpakowanie262,15 zł100 ml: 262,15 zł / Empik
N°5 Eau Première woda perfumowana
↓ Min. cena

Chanel

N°5 Eau Première woda perfumowana

Perfumy

Warianty
35 mlOpakowanie385,18 zł100 ml: 1100,51 zł / Empik
N°5 mgiełka do włosów
↓ Min. cena

Chanel

N°5 mgiełka do włosów

Perfumy do włosów

Warianty
35 mlOpakowanie319,99 zł100 ml: 914,26 zł / Empik
N°5 olejek do ciała
↓ Min. cena

Chanel

N°5 olejek do ciała

Olejki do ciała

Warianty
250 mlOpakowanie545,99 zł100 ml: 218,40 zł / Empik
N°5 woda perfumowana
↓ Min. cena

Chanel

N°5 woda perfumowana

Perfumy

Warianty
100 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml467,91 zł100 ml: 467,91 zł / Empik
N°5 woda perfumowana wkład uzupełniający
↓ Min. cena

Chanel

N°5 woda perfumowana wkład uzupełniający

Perfumy

Warianty
60 mlOpakowanie545,90 zł100 ml: 909,83 zł / Empik
N°5 woda toaletowa
↓ Min. cena

Chanel

N°5 woda toaletowa

Perfumy

Warianty
75 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml517,75 zł100 ml: 690,33 zł / Empik
50 ml
N°5 woda toaletowa wkład uzupełniający
↓ Min. cena

Chanel

N°5 woda toaletowa wkład uzupełniający

Perfumy

Warianty
20 ml x3Opakowanie508,25 zł100 ml: 847,08 zł / Empik
Platinum Égoïste dezodorant w sprayu
↓ Min. cena

Chanel

Platinum Égoïste dezodorant w sprayu

Dezodoranty

Warianty
100 mlOpakowanie216,91 zł100 ml: 216,91 zł / Empik
Platinum Égoïste pielęgnacja po goleniu
↓ Min. cena

Chanel

Platinum Égoïste pielęgnacja po goleniu

Golenie i broda

Warianty
100 mlOpakowanie337,05 zł100 ml: 337,05 zł / Empik
Pour Monsieur woda toaletowa
↓ Min. cena

Chanel

Pour Monsieur woda toaletowa

Perfumy

Warianty
100 mlOpakowanie500,31 zł100 ml: 500,31 zł / Empik
Rouge Allure L'Extrait 812 Beige Brut
↓ Min. cena

Chanel

Rouge Allure L'Extrait 812 Beige Brut

Pomadki

Warianty
2 gOpakowanie266,43 zł100 g: 13 321,50 zł / Empik
Rouge Allure Laque 73 Invincible
↓ Min. cena

Chanel

Rouge Allure Laque 73 Invincible

Pomadki

Warianty
5.5 mlOpakowanie215,99 zł100 ml: 3927,09 zł / Empik
←1…8586878889…614→
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
30 ml
Opakowanie461,13 zł100 ml: 1537,10 zł / Empik
50 ml
Opakowanie554,37 zł100 ml: 1108,74 zł / Empik
30 mlOpakowanie541,42 zł100 ml: 1804,73 zł / Empik
35 ml
Opakowanie384,13 zł100 ml: 1097,51 zł / Empik
200 mlOpakowanie1068,90 zł100 ml: 534,45 zł / Empik
Więcej wariantów1 więcej →
Opakowanie416,23 zł100 ml: 832,46 zł / Empik
100 mlOpakowanie749,28 zł100 ml: 749,28 zł / Empik
Więcej wariantów1 więcej →