miliglow.pl
OkazjeProduktyMarkiSklepyNewsyPlan

Disclaimer

miliglow.pl jest niezależną porównywarką, a nie sprzedawcą ani przedstawicielem prezentowanych Sklepów i marek. Ceny, dostępność i warunki mogą się zmieniać. Przed zakupem sprawdź je bezpośrednio w Sklepie. Część linków jest afiliacyjna; możemy otrzymać prowizję, co do zasady bez wpływu na cenę dla użytkownika.

miliglow.pl

Jak liczymy cenyJak sortujemyAmbasadorzyKontakt
X / TwitterPostaw kawęPrywatnośćRegulamin

© 2026 miliglow.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Ładowanie produktów...

Kategorie

Wszystkie produkty
Akcesoria2⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Makijaż38⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijaż

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokci

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała25⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Pielęgnacja twarzy35⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzy
Pielęgnacja włosów23⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwania
Produkty do samochodu2⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy1⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu4⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty1⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe

Najniżej w historii w Trena

SklepTrena×↓ Najniżej w historii×
KategorieWszystkie produktyZmień
Wszystkie produkty
Akcesoria⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Utrwalacze makijażu
Makijaż twarzy
Preparaty do stylizacji paznokci
Top coaty
Odżywki do paznokci
Zmywacze do paznokci
Pielęgnacja skórek
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
Żele pod prysznic
Peelingi do ciała
Produkty do kąpieli
Mydła
Kąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Kremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Kuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Hair Styling Powders
Makijaż
⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijażUtrwalacze makijażuMakijaż twarzy

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokciPreparaty do stylizacji paznokciTop coatyOdżywki do paznokciZmywacze do paznokciPielęgnacja skórek

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Żele pod prysznicPeelingi do ciałaProdukty do kąpieliMydłaKąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Pielęgnacja twarzy⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Pielęgnacja włosów⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Hair Styling Powders
Produkty do samochodu⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe
SortowanieDomyślnieZmień
DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższeNajniżej w historii
ⓘ Jak sortujemy?
Sortuj:DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższe|↓ Najniżej w historii|ⓘ Jak sortujemy?
Sklep: Trena

Sklep

Dla kogo

Marka

Cena (zł)

2272 produktów

BC Bonacure Color Freeze maseczka regenerująca do włosów farbowanych
↓ Min. cena

Schwarzkopf Professional

BC Bonacure Color Freeze maseczka regenerująca do włosów farbowanych

Kuracje do spłukiwania

Warianty
200 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml27,38 zł100 ml: 13,69 zł / Trena
500 mlOpakowanie74,33 zł100 ml: 14,87 zł / Trena
BC Bonacure Color Freeze Silver szampon do włosów blond i siwych
↓ Min. cena

Schwarzkopf Professional

BC Bonacure Color Freeze Silver szampon do włosów blond i siwych

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml60,01 zł100 ml: 6,00 zł / Trena
BC Bonacure Moisture Kick odżywka
↓ Min. cena

Schwarzkopf Professional

BC Bonacure Moisture Kick odżywka

Odżywki

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml88,39 zł100 ml: 8,84 zł / Trena
BC Bonacure Moisture Kick szampon
↓ Min. cena

Schwarzkopf Professional

BC Bonacure Moisture Kick szampon

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml75,06 zł100 ml: 7,51 zł / Trena
BC Bonacure Repair Rescue maska
↓ Min. cena

Schwarzkopf Professional

BC Bonacure Repair Rescue maska

Maski do włosów

Warianty
500 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml74,92 zł100 ml: 14,98 zł / Trena
BC Bonacure Repair Rescue Sealed Ends+ serum na końcówki
↓ Min. cena

Schwarzkopf Professional

BC Bonacure Repair Rescue Sealed Ends+ serum na końcówki

Serum i ampułki do włosów

Warianty
100 mlOpakowanie49,32 zł100 ml: 49,32 zł / Trena
BC Bonacure Scalp Anti-Dandruff Serum serum przeciwłupieżowe
↓ Min. cena

Schwarzkopf Professional

BC Bonacure Scalp Anti-Dandruff Serum serum przeciwłupieżowe

Pielęgnacja skóry głowy

Warianty
100 mlOpakowanie52,57 zł100 ml: 52,57 zł / Trena
BASIC SALON Balsam kokosowy do włosów
↓ Min. cena

Stapiz

BASIC SALON Balsam kokosowy do włosów

Odżywki

Warianty
1000 mlOpakowanie16,91 zł100 ml: 1,69 zł / Trena
BOTANIC HARMONY Oczyszczająca skórę głowy baza detoksykująca
↓ Min. cena

Stapiz

BOTANIC HARMONY Oczyszczająca skórę głowy baza detoksykująca

Kuracje do włosów

Warianty
150 mlOpakowanie18,67 zł100 ml: 12,45 zł / Trena
BOTANIC HARMONY PH 3,5 Mleczna emulsja do wrażliwej skóry głowy
↓ Min. cena

Stapiz

BOTANIC HARMONY PH 3,5 Mleczna emulsja do wrażliwej skóry głowy

Kuracje do włosów

Warianty
150 mlOpakowanie14,63 zł100 ml: 9,75 zł / Trena
FLOW 3D Regenerujący wosk do stylizacji włosów
↓ Min. cena

Stapiz

FLOW 3D Regenerujący wosk do stylizacji włosów

Stylizacja włosów

Warianty
100 gOpakowanie30,17 złbrak przelicznika / Trena
HA ESSENCE Aquatic Maska rewitalizująca do włosów suchych
↓ Min. cena

Stapiz

HA ESSENCE Aquatic Maska rewitalizująca do włosów suchych

Maski do włosów

Warianty
1000 mlOpakowanie46,90 zł100 ml: 4,69 zł / Trena
PROFESSIONAL BASIC SALON Fruit Szampon owocowy
↓ Min. cena

Stapiz

PROFESSIONAL BASIC SALON Fruit Szampon owocowy

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanie17,05 zł100 ml: 1,70 zł / Trena
PROFESSIONAL BASIC SALON Fruit Szampon owocowy
↓ Min. cena

Stapiz

PROFESSIONAL BASIC SALON Fruit Szampon owocowy

Szampony

Warianty
5000 mlOpakowanie48,67 zł100 ml: 0,97 zł / Trena
PROFESSIONAL BASIC SALON Latte Maska nawilżająca
↓ Min. cena

Stapiz

PROFESSIONAL BASIC SALON Latte Maska nawilżająca

Maski do włosów

Warianty
1000 mlOpakowanie34,33 zł100 ml: 3,43 zł / Trena
PROFESSIONAL BASIC SALON Sweet Peach Szampon brzoskwiniowy
↓ Min. cena

Stapiz

PROFESSIONAL BASIC SALON Sweet Peach Szampon brzoskwiniowy

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanie13,61 zł100 ml: 1,36 zł / Trena
PROFESSIONAL BASIC SALON Sweet Peach Szampon brzoskwiniowy
↓ Min. cena

Stapiz

PROFESSIONAL BASIC SALON Sweet Peach Szampon brzoskwiniowy

Szampony

Warianty
5000 mlOpakowanie40,77 zł100 ml: 0,82 zł / Trena
PROFESSIONAL BASIC SALON Szampon konwaliowy
↓ Min. cena

Stapiz

PROFESSIONAL BASIC SALON Szampon konwaliowy

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanie17,12 zł100 ml: 1,71 zł / Trena
PROFESSIONAL Oksydant Woda utleniona w kremie 12%
↓ Min. cena

Stapiz

PROFESSIONAL Oksydant Woda utleniona w kremie 12%

Kuracje do włosów

Warianty
150 mlOpakowanie4,49 zł100 ml: 2,99 zł / Trena
SLEEK LINE COLOUR Szampon do włosów farbowanych
↓ Min. cena

Stapiz

SLEEK LINE COLOUR Szampon do włosów farbowanych

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml23,31 zł100 ml: 2,33 zł / Trena
SLEEK LINE REPAIR ALL IN ONE Odżywcza maska do włosów w sprayu bez spłukania
↓ Min. cena

Stapiz

SLEEK LINE REPAIR ALL IN ONE Odżywcza maska do włosów w sprayu bez spłukania

Maski do włosów

Warianty
300 mlOpakowanie34,56 zł100 ml: 11,52 zł / Trena
SLEEK LINE REPAIR Szampon z jedwabiem do włosów zniszczonych
↓ Min. cena

Stapiz

SLEEK LINE REPAIR Szampon z jedwabiem do włosów zniszczonych

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml23,68 zł100 ml: 2,37 zł / Trena
SLEEK LINE STYLING Super mocna guma do stylizacji włosów
↓ Min. cena

Stapiz

SLEEK LINE STYLING Super mocna guma do stylizacji włosów

Stylizacja włosów

Warianty
150 gOpakowanie17,85 złbrak przelicznika / Trena
WINTER BLEND Zestaw do pielęgnacji dłoni, mydło w płynie i balsam
↓ Min. cena

Stapiz

WINTER BLEND Zestaw do pielęgnacji dłoni, mydło w płynie i balsam

Zestawy podarunkowe

Warianty
230 ml x2Opakowanie26,21 złprzelicznik pominięty / Trena
←1…7879808182…95→
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
250 mlOpakowanie31,73 zł100 ml: 12,69 zł / Trena
200 ml
Opakowanie37,81 zł100 ml: 18,91 zł / Trena
250 ml
Opakowanie23,28 zł100 ml: 9,31 zł / Trena
200 mlOpakowanie51,71 zł100 ml: 25,86 zł / Trena
300 ml
Opakowanie13,72 zł100 ml: 4,57 zł / Trena
300 mlOpakowanie13,80 zł100 ml: 4,60 zł / Trena