miliglow.pl
OkazjeProduktyMarkiSklepyNewsyPlan

Disclaimer

miliglow.pl jest niezależną porównywarką, a nie sprzedawcą ani przedstawicielem prezentowanych Sklepów i marek. Ceny, dostępność i warunki mogą się zmieniać. Przed zakupem sprawdź je bezpośrednio w Sklepie. Część linków jest afiliacyjna; możemy otrzymać prowizję, co do zasady bez wpływu na cenę dla użytkownika.

miliglow.pl

Jak liczymy cenyJak sortujemyAmbasadorzyKontakt
X / TwitterPostaw kawęPrywatnośćRegulamin

© 2026 miliglow.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Ładowanie produktów...

Kategorie

Wszystkie produkty
Akcesoria2⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Makijaż38⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlacze
Pielęgnacja ciała25⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Pielęgnacja twarzy35⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzy
Pielęgnacja włosów23⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwania
Produkty do samochodu2⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy1⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu4⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty1⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe

Najniżej w historii w Emporium

SklepEmporium×↓ Najniżej w historii×
KategorieWszystkie produktyZmień
Wszystkie produkty
Akcesoria⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Bazy pod makijaż
Utrwalacze makijażu
Makijaż twarzy

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokciPreparaty do stylizacji paznokciTop coatyOdżywki do paznokciZmywacze do paznokciPielęgnacja skórekPaznokcieZestawy do manicureAkcesoria do paznokci

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Żele pod prysznic
Peelingi do ciała
Produkty do kąpieli
Mydła
Kąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Kremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Kuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Hair Styling Powders
Makijaż
⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijażUtrwalacze makijażuMakijaż twarzy

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokciPreparaty do stylizacji paznokciTop coatyOdżywki do paznokciZmywacze do paznokciPielęgnacja skórek

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Żele pod prysznicPeelingi do ciałaProdukty do kąpieliMydłaKąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Pielęgnacja twarzy⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Pielęgnacja włosów⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Hair Styling Powders
Produkty do samochodu⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe
SortowanieDomyślnieZmień
DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższeNajniżej w historii
ⓘ Jak sortujemy?
Sortuj:DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższe|↓ Najniżej w historii|ⓘ Jak sortujemy?
Sklep: Emporium

Sklep

Dla kogo

Marka

Cena (zł)

560 produktów

Symbiose Fondant Apaisant Essentiel odżywka kojąco-nawilżająca
↓ Min. cena

Kérastase

Symbiose Fondant Apaisant Essentiel odżywka kojąco-nawilżająca

Odżywki

Warianty
200 mlOpakowanie134,99 zł100 ml: 67,50 zł / Emporium
K.Finish Polish spray
↓ Min. cena

Lakmé

K.Finish Polish spray

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
200 mlOpakowanie57,00 zł100 ml: 28,50 zł / Emporium
K.Styling Tamer żel
↓ Min. cena

Lakmé

K.Styling Tamer żel

Żele i woski do włosów

Warianty
150 mlOpakowanie54,00 zł100 ml: 36,00 zł / Emporium
K.Therapy Active szampon
↓ Min. cena

Lakmé

K.Therapy Active szampon

Szampony

Warianty
300 mlOpakowanie46,00 zł100 ml: 15,33 zł / Emporium
K.Therapy Bio Argan maska
↓ Min. cena

Lakmé

K.Therapy Bio Argan maska

Maski do włosów

Warianty
250 mlOpakowanie96,00 zł100 ml: 38,40 zł / Emporium
K.Therapy Repair odżywka
↓ Min. cena

Lakmé

K.Therapy Repair odżywka

Odżywki

Warianty
300 mlOpakowanie56,00 zł100 ml: 18,67 zł / Emporium
K.Therapy Repair szampon
↓ Min. cena

Lakmé

K.Therapy Repair szampon

Szampony

Warianty
300 mlOpakowanie45,50 zł100 ml: 15,17 zł / Emporium
K2.0 Protector Oil
↓ Min. cena

Lakmé

K2.0 Protector Oil

Olejki do włosów

Warianty
30 mlOpakowanie133,00 zł100 ml: 443,33 zł / Emporium
K2.0 Restore maska
↓ Min. cena

Lakmé

K2.0 Restore maska

Maski do włosów

Warianty
250 mlOpakowanie110,00 zł100 ml: 44,00 zł / Emporium
L2 Blonde Instant Conditioner
↓ Min. cena

Lakmé

L2 Blonde Instant Conditioner

Odżywki

Warianty
300 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml57,99 zł100 ml: 19,33 zł / Emporium
L2 Care Instant Conditioner
↓ Min. cena

Lakmé

L2 Care Instant Conditioner

Odżywki

Warianty
300 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml57,99 zł100 ml: 19,33 zł / Emporium
L2 Curls Instant Conditioner
↓ Min. cena

Lakmé

L2 Curls Instant Conditioner

Odżywki

Warianty
300 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml57,99 zł100 ml: 19,33 zł / Emporium
Master Care Colour Cleaner
↓ Min. cena

Lakmé

Master Care Colour Cleaner

Rozjaśniacze i oksydanty

Warianty
150 mlOpakowanie36,90 zł100 ml: 24,60 zł / Emporium
Teknia Argan Oil olejek
↓ Min. cena

Lakmé

Teknia Argan Oil olejek

Olejki do włosów

Warianty
125 mlOpakowanie112,00 zł100 ml: 89,60 zł / Emporium
Teknia Argan Oil szampon
↓ Min. cena

Lakmé

Teknia Argan Oil szampon

Szampony

Warianty
300 mlOpakowanie63,00 zł100 ml: 21,00 zł / Emporium
Teknia Body Maker Mist
↓ Min. cena

Lakmé

Teknia Body Maker Mist

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
300 mlOpakowanie89,90 zł100 ml: 29,97 zł / Emporium
Teknia Body Maker odżywka
↓ Min. cena

Lakmé

Teknia Body Maker odżywka

Odżywki

Warianty
300 mlOpakowanie73,00 zł100 ml: 24,33 zł / Emporium
Teknia Body Maker szampon
↓ Min. cena

Lakmé

Teknia Body Maker szampon

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml114,00 zł100 ml: 11,40 zł / Emporium
Teknia Color Refresh Coral Red szampon
↓ Min. cena

Lakmé

Teknia Color Refresh Coral Red szampon

Szampony

Warianty
300 mlOpakowanie56,49 zł100 ml: 18,83 zł / Emporium
Teknia Color Refresh Saffron Copper szampon
↓ Min. cena

Lakmé

Teknia Color Refresh Saffron Copper szampon

Szampony

Warianty
300 mlOpakowanie56,49 zł100 ml: 18,83 zł / Emporium
Teknia Color Stay maska
↓ Min. cena

Lakmé

Teknia Color Stay maska

Maski do włosów

Warianty
250 mlOpakowanie96,00 zł100 ml: 38,40 zł / Emporium
Teknia Deep Care maska
↓ Min. cena

Lakmé

Teknia Deep Care maska

Maski do włosów

Warianty
500 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml144,01 zł100 ml: 28,80 zł / Emporium
Teknia Deep Care szampon
↓ Min. cena

Lakmé

Teknia Deep Care szampon

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml114,00 zł100 ml: 11,40 zł / Emporium
Teknia Frizz Control maska
↓ Min. cena

Lakmé

Teknia Frizz Control maska

Maski do włosów

Warianty
500 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml134,17 zł100 ml: 26,83 zł / Emporium
←1…678910…24→
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
100 ml
Opakowanie30,50 zł100 ml: 30,50 zł / Emporium
100 ml
Opakowanie30,50 zł100 ml: 30,50 zł / Emporium
100 ml
Opakowanie30,50 zł100 ml: 30,50 zł / Emporium
300 ml
Opakowanie57,99 zł100 ml: 19,33 zł / Emporium
250 ml
Opakowanie96,00 zł100 ml: 38,40 zł / Emporium
300 ml
Opakowanie57,99 zł100 ml: 19,33 zł / Emporium
250 ml
Opakowanie96,00 zł100 ml: 38,40 zł / Emporium