miliglow.pl
OkazjeProduktyMarkiSklepyNewsyPlan

Disclaimer

miliglow.pl jest niezależną porównywarką, a nie sprzedawcą ani przedstawicielem prezentowanych Sklepów i marek. Ceny, dostępność i warunki mogą się zmieniać. Przed zakupem sprawdź je bezpośrednio w Sklepie. Część linków jest afiliacyjna; możemy otrzymać prowizję, co do zasady bez wpływu na cenę dla użytkownika.

miliglow.pl

Jak liczymy cenyJak sortujemyAmbasadorzyKontakt
X / TwitterPostaw kawęPrywatnośćRegulamin

© 2026 miliglow.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Ładowanie produktów...

Kategorie

Wszystkie produkty
Akcesoria2⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Makijaż38⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijaż

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokci

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała25⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Pielęgnacja twarzy35⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzy
Pielęgnacja włosów23⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwania
Produkty do samochodu2⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy1⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu4⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty1⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe

Najniżej w historii w Empik

SklepEmpik×↓ Najniżej w historii×
KategorieWszystkie produktyZmień
Wszystkie produkty
Akcesoria⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Utrwalacze makijażu
Makijaż twarzy
Preparaty do stylizacji paznokci
Top coaty
Odżywki do paznokci
Zmywacze do paznokci
Pielęgnacja skórek
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
Żele pod prysznic
Peelingi do ciała
Produkty do kąpieli
Mydła
Kąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Kremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Kuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Hair Styling Powders
Makijaż
⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijażUtrwalacze makijażuMakijaż twarzy

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokciPreparaty do stylizacji paznokciTop coatyOdżywki do paznokciZmywacze do paznokciPielęgnacja skórek

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Żele pod prysznicPeelingi do ciałaProdukty do kąpieliMydłaKąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Pielęgnacja twarzy⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Pielęgnacja włosów⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Hair Styling Powders
Produkty do samochodu⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe
SortowanieDomyślnieZmień
DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższeNajniżej w historii
ⓘ Jak sortujemy?
Sortuj:DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższe|↓ Najniżej w historii|ⓘ Jak sortujemy?
Sklep: Empik

Sklep

Dla kogo

Marka

Cena (zł)

14 711 produktów

Vanilla balsam nawilżający do ust w sztyfcie SPF 15
↓ Min. cena

Carmex

Vanilla balsam nawilżający do ust w sztyfcie SPF 15

Pielęgnacja ust

Warianty
4.25 gOpakowanie17,99 zł100 g: 423,29 zł / Empik
212 Heroes For Her zestaw: woda perfumowana 80 ml + balsam do ciała 100 ml + miniatura 10 ml
↓ Min. cena

Carolina Herrera

212 Heroes For Her zestaw: woda perfumowana 80 ml + balsam do ciała 100 ml + miniatura 10 ml

Zestawy podarunkowe

Warianty
80 ml + 100 ml + 10 mlOpakowanie455,89 złprzelicznik pominięty / Empik
212 Heroes woda toaletowa dla mężczyzn
↓ Min. cena

Carolina Herrera

212 Heroes woda toaletowa dla mężczyzn

Perfumy

Warianty
150 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml375,00 zł100 ml: 250,00 zł / Empik
212 Heroes zestaw: woda toaletowa 90 ml + żel pod prysznic 100 ml
↓ Min. cena

Carolina Herrera

212 Heroes zestaw: woda toaletowa 90 ml + żel pod prysznic 100 ml

Zestawy podarunkowe

Warianty
90 ml + 100 mlOpakowanie461,80 złprzelicznik pominięty / Empik
🧴
↓ Min. cena

Carolina Herrera

212 Men NYC zestaw: woda toaletowa 100 ml + miniatura 10 ml

Zestawy podarunkowe

Warianty
100 ml + 10 mlOpakowanie350,00 złprzelicznik pominięty / Empik
212 NYC dezodorant w sprayu dla kobiet
↓ Min. cena

Carolina Herrera

212 NYC dezodorant w sprayu dla kobiet

Dezodoranty

Warianty
150 mlOpakowanie132,99 zł100 ml: 88,66 zł / Empik
212 NYC woda toaletowa dla kobiet
↓ Min. cena

Carolina Herrera

212 NYC woda toaletowa dla kobiet

Perfumy

Warianty
60 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml249,99 zł100 ml: 416,65 zł / Empik
212 NYC woda toaletowa dla mężczyzn
↓ Min. cena

Carolina Herrera

212 NYC woda toaletowa dla mężczyzn

Perfumy

Warianty
200 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml428,99 zł100 ml: 214,50 zł / Empik
212 Sexy dezodorant w sprayu dla mężczyzn
↓ Min. cena

Carolina Herrera

212 Sexy dezodorant w sprayu dla mężczyzn

Dezodoranty

Warianty
150 mlOpakowanie95,23 zł100 ml: 63,49 zł / Empik
212 Sexy woda perfumowana dla kobiet
↓ Min. cena

Carolina Herrera

212 Sexy woda perfumowana dla kobiet

Perfumy

Warianty
100 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml220,00 zł100 ml: 220,00 zł / Empik
212 Sexy woda toaletowa dla mężczyzn
↓ Min. cena

Carolina Herrera

212 Sexy woda toaletowa dla mężczyzn

Perfumy

Warianty
100 mlOpakowanie201,99 zł100 ml: 201,99 zł / Empik
212 VIP Black Elixir woda perfumowana dla mężczyzn
↓ Min. cena

Carolina Herrera

212 VIP Black Elixir woda perfumowana dla mężczyzn

Perfumy

Warianty
50 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml289,99 zł100 ml: 579,98 zł / Empik
212 VIP Black woda perfumowana dla mężczyzn
−17%
↓ Min. cena

Carolina Herrera

212 VIP Black woda perfumowana dla mężczyzn

Perfumy

Warianty
200 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml477,99 zł100 ml: 239,00 zł / Empik
212 VIP Rosé Elixir woda perfumowana dla kobiet
↓ Min. cena

Carolina Herrera

212 VIP Rosé Elixir woda perfumowana dla kobiet

Perfumy

Warianty
80 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml222,10 zł100 ml: 277,63 zł / Empik
212 VIP Rosé woda perfumowana dla kobiet
↓ Min. cena

Carolina Herrera

212 VIP Rosé woda perfumowana dla kobiet

Perfumy

Warianty
50 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml235,99 zł100 ml: 471,98 zł / Empik
212 VIP Rosé zestaw: woda perfumowana 80 ml + balsam do ciała 100 ml + miniatura 10 ml
↓ Min. cena

Carolina Herrera

212 VIP Rosé zestaw: woda perfumowana 80 ml + balsam do ciała 100 ml + miniatura 10 ml

Zestawy podarunkowe

Warianty
80 ml + 100 ml + 10 mlOpakowanie536,32 złprzelicznik pominięty / Empik
212 VIP Wins woda perfumowana dla kobiet
↓ Min. cena

Carolina Herrera

212 VIP Wins woda perfumowana dla kobiet

Perfumy

Warianty
80 mlOpakowanie358,61 zł100 ml: 448,26 zł / Empik
212 VIP woda toaletowa dla mężczyzn
−9%
↓ Min. cena

Carolina Herrera

212 VIP woda toaletowa dla mężczyzn

Perfumy

Warianty
200 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml424,99 zł100 ml: 212,50 zł / Empik
Bad Boy Cobalt Elixir woda perfumowana dla mężczyzn
↓ Min. cena

Carolina Herrera

Bad Boy Cobalt Elixir woda perfumowana dla mężczyzn

Perfumy

Warianty
150 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml463,99 zł100 ml: 309,33 zł / Empik
Bad Boy Cobalt woda perfumowana dla mężczyzn
↓ Min. cena

Carolina Herrera

Bad Boy Cobalt woda perfumowana dla mężczyzn

Perfumy

Warianty
150 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml434,70 zł100 ml: 289,80 zł / Empik
Bad Boy Cobalt zestaw: woda perfumowana 100 ml + miniatura 10 ml
↓ Min. cena

Carolina Herrera

Bad Boy Cobalt zestaw: woda perfumowana 100 ml + miniatura 10 ml

Zestawy podarunkowe

Warianty
100 ml + 10 mlOpakowanie523,21 złprzelicznik pominięty / Empik
Bad Boy Cobalt zestaw: woda perfumowana 100 ml + żel pod prysznic 100 ml
↓ Min. cena

Carolina Herrera

Bad Boy Cobalt zestaw: woda perfumowana 100 ml + żel pod prysznic 100 ml

Zestawy podarunkowe

Warianty
100 ml + 100 mlOpakowanie385,44 złprzelicznik pominięty / Empik
Bad Boy Elixir woda perfumowana dla mężczyzn
↓ Min. cena

Carolina Herrera

Bad Boy Elixir woda perfumowana dla mężczyzn

Perfumy

Warianty
150 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml479,99 zł100 ml: 319,99 zł / Empik
Bad Boy Extreme woda perfumowana dla mężczyzn
↓ Min. cena

Carolina Herrera

Bad Boy Extreme woda perfumowana dla mężczyzn

Perfumy

Warianty
150 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml399,99 zł100 ml: 266,66 zł / Empik
←1…7778798081…613→
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
50 ml
Opakowanie218,99 zł100 ml: 437,98 zł / Empik
90 mlOpakowanie269,00 zł100 ml: 298,89 zł / Empik
30 ml
Opakowanie165,00 zł100 ml: 550,00 zł / Empik
100 mlOpakowanie431,37 zł100 ml: 431,37 zł / Empik
30 ml
Opakowanie146,99 zł100 ml: 489,97 zł / Empik
100 mlOpakowanie273,00 zł100 ml: 273,00 zł / Empik
Więcej wariantów1 więcej →
60 ml
Opakowanie285,99 zł100 ml: 476,65 zł / Empik
10 mlOpakowanie75,00 zł100 ml: 750,00 zł / Empik
100 mlOpakowanie634,13 zł100 ml: 634,13 zł / Empik
50 mlOpakowanie401,17 zł100 ml: 802,34 zł / Empik
100 mlOpakowanie363,47 zł100 ml: 363,47 zł / Empik
50 mlOpakowanie599,62 zł100 ml: 1199,24 zł / Empik
30 ml
Opakowanie340,77 zł100 ml: 1135,90 zł / Empik
80 mlOpakowanie668,64 zł100 ml: 835,80 zł / Empik
50 mlOpakowanie284,99 zł100 ml: 569,98 zł / Empik
100 mlOpakowanie277,99 zł100 ml: 277,99 zł / Empik
50 mlOpakowanie299,99 zł100 ml: 599,98 zł / Empik
100 mlOpakowanie389,00 zł100 ml: 389,00 zł / Empik
10 ml
Opakowanie140,09 zł100 ml: 1400,90 zł / Empik
100 mlOpakowanie379,99 zł100 ml: 379,99 zł / Empik
Więcej wariantów1 więcej →
50 ml
Opakowanie299,99 zł100 ml: 599,98 zł / Empik
100 mlOpakowanie397,99 zł100 ml: 397,99 zł / Empik
50 ml
Opakowanie330,00 zł100 ml: 660,00 zł / Empik
100 mlOpakowanie357,61 zł100 ml: 357,61 zł / Empik