miliglow.pl
OkazjeProduktyMarkiSklepyNewsyPlan

Disclaimer

miliglow.pl jest niezależną porównywarką, a nie sprzedawcą ani przedstawicielem prezentowanych Sklepów i marek. Ceny, dostępność i warunki mogą się zmieniać. Przed zakupem sprawdź je bezpośrednio w Sklepie. Część linków jest afiliacyjna; możemy otrzymać prowizję, co do zasady bez wpływu na cenę dla użytkownika.

miliglow.pl

Jak liczymy cenyJak sortujemyAmbasadorzyKontakt
X / TwitterPostaw kawęPrywatnośćRegulamin

© 2026 miliglow.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Ładowanie produktów...

Kategorie

Wszystkie produkty
Akcesoria2⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Makijaż38⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijaż

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokci

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała25⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Pielęgnacja twarzy35⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzy
Pielęgnacja włosów23⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwania
Produkty do samochodu2⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy1⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu4⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty1⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe

Najniżej w historii w Trena

SklepTrena×↓ Najniżej w historii×
KategorieWszystkie produktyZmień
Wszystkie produkty
Akcesoria⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Utrwalacze makijażu
Makijaż twarzy
Preparaty do stylizacji paznokci
Top coaty
Odżywki do paznokci
Zmywacze do paznokci
Pielęgnacja skórek
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
Żele pod prysznic
Peelingi do ciała
Produkty do kąpieli
Mydła
Kąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Kremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Kuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Hair Styling Powders
Makijaż
⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijażUtrwalacze makijażuMakijaż twarzy

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokciPreparaty do stylizacji paznokciTop coatyOdżywki do paznokciZmywacze do paznokciPielęgnacja skórek

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Żele pod prysznicPeelingi do ciałaProdukty do kąpieliMydłaKąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Pielęgnacja twarzy⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Pielęgnacja włosów⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Hair Styling Powders
Produkty do samochodu⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe
SortowanieDomyślnieZmień
DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższeNajniżej w historii
ⓘ Jak sortujemy?
Sortuj:DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższe|↓ Najniżej w historii|ⓘ Jak sortujemy?
Sklep: Trena

Sklep

Dla kogo

Marka

Cena (zł)

2272 produktów

Equave Kids Princess Look szampon do włosów
↓ Min. cena

Revlon Professional

Equave Kids Princess Look szampon do włosów

Szampony

Warianty
300 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml34,51 zł100 ml: 11,50 zł / Trena
50 mlOpakowanie16,86 zł100 ml: 33,72 zł / Trena
Equave Strengthening odżywka bez spłukiwania
↓ Min. cena

Revlon Professional

Equave Strengthening odżywka bez spłukiwania

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
200 mlOpakowanie31,96 zł100 ml: 15,98 zł / Trena
Magnet Blondes Ultimate Developer 3% (10 Vol)
↓ Min. cena

Revlon Professional

Magnet Blondes Ultimate Developer 3% (10 Vol)

Rozjaśniacze i oksydanty

Warianty
900 mlOpakowanie38,71 zł100 ml: 4,30 zł / Trena
Magnet Blondes Ultimate Developer 6% (20 Vol)
↓ Min. cena

Revlon Professional

Magnet Blondes Ultimate Developer 6% (20 Vol)

Rozjaśniacze i oksydanty

Warianty
900 mlOpakowanie35,78 zł100 ml: 3,98 zł / Trena
Magnet Blondes Ultimate Developer 9% (30 Vol)
↓ Min. cena

Revlon Professional

Magnet Blondes Ultimate Developer 9% (30 Vol)

Rozjaśniacze i oksydanty

Warianty
900 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml40,68 zł100 ml: 4,52 zł / Trena
Magnet Blondes Ultimate Powder 7
↓ Min. cena

Revlon Professional

Magnet Blondes Ultimate Powder 7

Rozjaśniacze i oksydanty

Warianty
750 gOpakowanie106,40 zł100 g: 14,19 zł / Trena
Magnet Blondes Ultimate Powder 9
↓ Min. cena

Revlon Professional

Magnet Blondes Ultimate Powder 9

Rozjaśniacze i oksydanty

Warianty
750 gOpakowanie105,24 zł100 g: 14,03 zł / Trena
Magnet Ultimate Post-Technical Treatment
↓ Min. cena

Revlon Professional

Magnet Ultimate Post-Technical Treatment

Kuracje do spłukiwania

Warianty
500 mlOpakowanie60,65 zł100 ml: 12,13 zł / Trena
Nutri Color Filters maska koloryzująca do włosów 054
↓ Min. cena

Revlon Professional

Nutri Color Filters maska koloryzująca do włosów 054

Półtrwała koloryzacja włosów

Warianty
100 mlOpakowanie16,35 zł100 ml: 16,35 zł / Trena
Nutri Color Filters maska koloryzująca do włosów 642
↓ Min. cena

Revlon Professional

Nutri Color Filters maska koloryzująca do włosów 642

Półtrwała koloryzacja włosów

Warianty
240 mlOpakowanie39,49 zł100 ml: 16,45 zł / Trena
Pro You The Balancer szampon do włosów
↓ Min. cena

Revlon Professional

Pro You The Balancer szampon do włosów

Szampony

Warianty
350 mlOpakowanie19,53 zł100 ml: 5,58 zł / Trena
Pro You The Fixer Shield Heat Protection Spray produkt termoochronny do włosów
↓ Min. cena

Revlon Professional

Pro You The Fixer Shield Heat Protection Spray produkt termoochronny do włosów

Ochrona termiczna

Warianty
250 mlOpakowanie31,76 zł100 ml: 12,70 zł / Trena
Pro You The Moisturizer odżywka do włosów
↓ Min. cena

Revlon Professional

Pro You The Moisturizer odżywka do włosów

Odżywki

Warianty
350 mlOpakowanie24,06 zł100 ml: 6,87 zł / Trena
Pro You The Twister szampon do włosów
↓ Min. cena

Revlon Professional

Pro You The Twister szampon do włosów

Szampony

Warianty
350 mlOpakowanie21,10 zł100 ml: 6,03 zł / Trena
Pro You The Winner Anti-Hair Loss Treatment serum do włosów
↓ Min. cena

Revlon Professional

Pro You The Winner Anti-Hair Loss Treatment serum do włosów

Serum i ampułki do włosów

Warianty
6 ml x12Opakowanie34,54 zł100 ml: 47,97 zł / Trena
Re/Start Balance Anti-Dandruff szampon do włosów
↓ Min. cena

Revlon Professional

Re/Start Balance Anti-Dandruff szampon do włosów

Szampony

Warianty
250 mlOpakowanie32,33 zł100 ml: 12,93 zł / Trena
Re/Start Balance Deep Clean szampon do włosów
↓ Min. cena

Revlon Professional

Re/Start Balance Deep Clean szampon do włosów

Szampony

Warianty
250 mlOpakowanie32,81 zł100 ml: 13,12 zł / Trena
Re/Start Bond Repair maska do włosów
↓ Min. cena

Revlon Professional

Re/Start Bond Repair maska do włosów

Maski do włosów

Warianty
500 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml65,19 zł100 ml: 13,04 zł / Trena
Re/Start Bond Repair Moisture Melting odżywka do włosów
↓ Min. cena

Revlon Professional

Re/Start Bond Repair Moisture Melting odżywka do włosów

Odżywki

Warianty
750 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml85,98 zł100 ml: 11,46 zł / Trena
Re/Start Color Jelly maska do włosów
↓ Min. cena

Revlon Professional

Re/Start Color Jelly maska do włosów

Maski do włosów

Warianty
500 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml67,55 zł100 ml: 13,51 zł / Trena
🧴
↓ Min. cena

Revlon Professional

Re/Start Color kuracja do włosów

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
200 mlOpakowanie70,63 zł100 ml: 35,32 zł / Trena
Re/Start Color Micellar szampon do włosów
↓ Min. cena

Revlon Professional

Re/Start Color Micellar szampon do włosów

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml84,31 zł100 ml: 8,43 zł / Trena
Re/Start Color Purple serum do włosów
↓ Min. cena

Revlon Professional

Re/Start Color Purple serum do włosów

Serum i ampułki do włosów

Warianty
150 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml41,05 zł100 ml: 27,37 zł / Trena
Re/Start Color Purple szampon do włosów
↓ Min. cena

Revlon Professional

Re/Start Color Purple szampon do włosów

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml121,44 zł100 ml: 12,14 zł / Trena
←1…7576777879…95→
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
90 mlOpakowanie20,32 zł100 ml: 22,58 zł / Trena
250 ml
Opakowanie49,38 zł100 ml: 19,75 zł / Trena
200 mlOpakowanie34,19 zł100 ml: 17,10 zł / Trena
250 mlOpakowanie52,82 zł100 ml: 21,13 zł / Trena
250 mlOpakowanie33,06 zł100 ml: 13,22 zł / Trena
50 ml
Opakowanie52,39 zł100 ml: 104,78 zł / Trena
250 ml
Opakowanie38,76 zł100 ml: 15,50 zł / Trena