miliglow.pl
OkazjeProduktyMarkiSklepyNewsyPlan

Disclaimer

miliglow.pl jest niezależną porównywarką, a nie sprzedawcą ani przedstawicielem prezentowanych Sklepów i marek. Ceny, dostępność i warunki mogą się zmieniać. Przed zakupem sprawdź je bezpośrednio w Sklepie. Część linków jest afiliacyjna; możemy otrzymać prowizję, co do zasady bez wpływu na cenę dla użytkownika.

miliglow.pl

Jak liczymy cenyJak sortujemyAmbasadorzyKontakt
X / TwitterPostaw kawęPrywatnośćRegulamin

© 2026 miliglow.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Ładowanie produktów...

Kategorie

Wszystkie produkty
Akcesoria2⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Makijaż38⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijaż

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokci

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała25⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Pielęgnacja twarzy35⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzy
Pielęgnacja włosów22⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwania
Produkty do samochodu2⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy1⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu4⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty1⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe

Najniżej w historii w Modivo

SklepModivo×↓ Najniżej w historii×
KategorieWszystkie produktyZmień
Wszystkie produkty
Akcesoria⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Utrwalacze makijażu
Makijaż twarzy
Preparaty do stylizacji paznokci
Top coaty
Odżywki do paznokci
Zmywacze do paznokci
Pielęgnacja skórek
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
Żele pod prysznic
Peelingi do ciała
Produkty do kąpieli
Mydła
Kąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Kremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Kuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów
Makijaż
⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijażUtrwalacze makijażuMakijaż twarzy

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokciPreparaty do stylizacji paznokciTop coatyOdżywki do paznokciZmywacze do paznokciPielęgnacja skórek

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Żele pod prysznicPeelingi do ciałaProdukty do kąpieliMydłaKąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Pielęgnacja twarzy⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Pielęgnacja włosów⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów
Produkty do samochodu⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe
SortowanieDomyślnieZmień
DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższeNajniżej w historii
ⓘ Jak sortujemy?
Sortuj:DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższe|↓ Najniżej w historii|ⓘ Jak sortujemy?
Sklep: Modivo

Sklep

Dla kogo

Marka

Cena (zł)

1450 produktów

Signature zestaw 50 ml + 100 ml
−8%
↓ Min. cena

Chloé

Signature zestaw 50 ml + 100 ml

Zestawy podarunkowe

Warianty
50 ml + 100 mlOpakowanie312,89 złprzelicznik pominięty / Modivo
Velvet Cleansing Milk
↓ Min. cena

Clarins

Velvet Cleansing Milk

Mleczka i emulsje oczyszczające

Warianty
400 mlOpakowanie141,59 zł100 ml: 35,40 zł / Modivo
All About Clean Liquid Facial Soap Mild
↓ Min. cena

Clinique

All About Clean Liquid Facial Soap Mild

Żele oczyszczające

Warianty
200 mlOpakowanie97,59 zł100 ml: 48,80 zł / Modivo
Almost Powder Makeup SPF 15 05
↓ Min. cena

Clinique

Almost Powder Makeup SPF 15 05

Pudry do twarzy

Warianty
10 gOpakowanie147,79 zł100 g: 1477,90 zł / Modivo
Anti-Blemish Solutions All-Over Clearing Treatment
↓ Min. cena

Clinique

Anti-Blemish Solutions All-Over Clearing Treatment

Kremy do twarzy

Warianty
50 mlOpakowanie125,69 zł100 ml: 251,38 zł / Modivo
Anti-Blemish Solutions Oil-Control Cleansing Mask
↓ Min. cena

Clinique

Anti-Blemish Solutions Oil-Control Cleansing Mask

Maseczki do twarzy

Warianty
100 mlOpakowanie111,89 zł100 ml: 111,89 zł / Modivo
Aromatics in Black woda perfumowana
↓ Min. cena

Clinique

Aromatics in Black woda perfumowana

Perfumy

Warianty
100 mlOpakowanie449,00 zł100 ml: 449,00 zł / Modivo
Beyond Perfecting Foundation + Concealer 01 Linen
↓ Min. cena

Clinique

Beyond Perfecting Foundation + Concealer 01 Linen

Podkłady

Warianty
30 mlOpakowanie164,19 zł100 ml: 547,30 zł / Modivo
Beyond Perfecting Foundation + Concealer 07 Cream Chamois
↓ Min. cena

Clinique

Beyond Perfecting Foundation + Concealer 07 Cream Chamois

Podkłady

Warianty
30 mlOpakowanie169,90 zł100 ml: 566,33 zł / Modivo
Beyond Perfecting Foundation + Concealer CN 10 Alabaster
↓ Min. cena

Clinique

Beyond Perfecting Foundation + Concealer CN 10 Alabaster

Podkłady

Warianty
30 mlOpakowanie155,49 zł100 ml: 518,30 zł / Modivo
Beyond Perfecting Powder Foundation + Concealer 0.5 Breeze
↓ Min. cena

Clinique

Beyond Perfecting Powder Foundation + Concealer 0.5 Breeze

Pudry do twarzy

Warianty
14.5 gOpakowanie144,99 zł100 g: 999,93 zł / Modivo
Beyond Perfecting Powder Foundation + Concealer 06 Ivory
↓ Min. cena

Clinique

Beyond Perfecting Powder Foundation + Concealer 06 Ivory

Pudry do twarzy

Warianty
14.5 gOpakowanie166,90 zł100 g: 1151,03 zł / Modivo
Blended Face Powder 02 Transparency
↓ Min. cena

Clinique

Blended Face Powder 02 Transparency

Pudry do twarzy

Warianty
25 gOpakowanie147,79 zł100 g: 591,16 zł / Modivo
Blended Face Powder 20 Invisible Blend
↓ Min. cena

Clinique

Blended Face Powder 20 Invisible Blend

Pudry do twarzy

Warianty
25 gOpakowanie138,99 zł100 g: 555,96 zł / Modivo
Blushing Blush Powder Blush 107 Sunset Glow
↓ Min. cena

Clinique

Blushing Blush Powder Blush 107 Sunset Glow

Róże

Warianty
6 gOpakowanie106,89 zł100 g: 1781,50 zł / Modivo
Cheek Pop 01 Ginger Pop
↓ Min. cena

Clinique

Cheek Pop 01 Ginger Pop

Róże

Warianty
3.5 gOpakowanie109,19 zł100 g: 3119,71 zł / Modivo
Cheek Pop 07 Cola Pop
↓ Min. cena

Clinique

Cheek Pop 07 Cola Pop

Róże

Warianty
3.5 gOpakowanie97,39 zł100 g: 2782,57 zł / Modivo
Cheek Pop 14 Heather Pop
↓ Min. cena

Clinique

Cheek Pop 14 Heather Pop

Róże

Warianty
3.5 gOpakowanie119,09 zł100 g: 3402,57 zł / Modivo
Clarifying Lotion 1
↓ Min. cena

Clinique

Clarifying Lotion 1

Toniki do twarzy

Warianty
400 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml160,89 zł100 ml: 40,22 zł / Modivo
Clarifying Lotion 1.0
↓ Min. cena

Clinique

Clarifying Lotion 1.0

Toniki do twarzy

Warianty
400 mlOpakowanie160,89 zł100 ml: 40,22 zł / Modivo
Clarifying Lotion 2
−23%
↓ Min. cena

Clinique

Clarifying Lotion 2

Toniki do twarzy

Warianty
487 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml156,90 zł100 ml: 32,22 zł / Modivo
Clarifying Lotion 3
↓ Min. cena

Clinique

Clarifying Lotion 3

Toniki do twarzy

Warianty
487 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml170,09 zł100 ml: 34,93 zł / Modivo
Deep Comfort Body Butter
↓ Min. cena

Clinique

Deep Comfort Body Butter

Masła do ciała

Warianty
200 mlOpakowanie163,49 zł100 ml: 81,75 zł / Modivo
Deep Comfort Body Moisture
↓ Min. cena

Clinique

Deep Comfort Body Moisture

Balsamy do ciała

Warianty
200 mlOpakowanie101,99 zł100 ml: 51,00 zł / Modivo
←1…56789…61→
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
200 ml
Opakowanie102,90 zł100 ml: 51,45 zł / Modivo
200 mlOpakowanie93,69 zł100 ml: 46,85 zł / Modivo
200 ml
Opakowanie99,19 zł100 ml: 49,60 zł / Modivo