miliglow.pl
OkazjeProduktyMarkiSklepyNewsyPlan

Disclaimer

miliglow.pl jest niezależną porównywarką, a nie sprzedawcą ani przedstawicielem prezentowanych Sklepów i marek. Ceny, dostępność i warunki mogą się zmieniać. Przed zakupem sprawdź je bezpośrednio w Sklepie. Część linków jest afiliacyjna; możemy otrzymać prowizję, co do zasady bez wpływu na cenę dla użytkownika.

miliglow.pl

Jak liczymy cenyJak sortujemyAmbasadorzyKontakt
X / TwitterPostaw kawęPrywatnośćRegulamin

© 2026 miliglow.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Ładowanie produktów...

Kategorie

Wszystkie produkty
Akcesoria2⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Makijaż38⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijaż

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokci

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała25⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Pielęgnacja twarzy35⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzy
Pielęgnacja włosów23⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwania
Produkty do samochodu2⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy1⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu4⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty1⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe

Najniżej w historii w Trena

SklepTrena×↓ Najniżej w historii×
KategorieWszystkie produktyZmień
Wszystkie produkty
Akcesoria⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Utrwalacze makijażu
Makijaż twarzy
Preparaty do stylizacji paznokci
Top coaty
Odżywki do paznokci
Zmywacze do paznokci
Pielęgnacja skórek
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
Żele pod prysznic
Peelingi do ciała
Produkty do kąpieli
Mydła
Kąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Kremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Kuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Hair Styling Powders
Makijaż
⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijażUtrwalacze makijażuMakijaż twarzy

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokciPreparaty do stylizacji paznokciTop coatyOdżywki do paznokciZmywacze do paznokciPielęgnacja skórek

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Żele pod prysznicPeelingi do ciałaProdukty do kąpieliMydłaKąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Pielęgnacja twarzy⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Pielęgnacja włosów⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Hair Styling Powders
Produkty do samochodu⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe
SortowanieDomyślnieZmień
DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższeNajniżej w historii
ⓘ Jak sortujemy?
Sortuj:DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższe|↓ Najniżej w historii|ⓘ Jak sortujemy?
Sklep: Trena

Sklep

Dla kogo

Marka

Cena (zł)

2272 produktów

CICA Houttuynia Tea Tree Calming Mask,. - zestaw 30 kojących masek w płachcie
↓ Min. cena

Mary&May

CICA Houttuynia Tea Tree Calming Mask,. - zestaw 30 kojących masek w płachcie

Zestawy podarunkowe

Warianty
400 gOpakowanie70,40 złprzelicznik pominięty / Trena
Mary&May Cica TeaTree Soothing Wash off Pack
↓ Min. cena

La Rose

Mary&May Cica TeaTree Soothing Wash off Pack

Maseczki do twarzy

Warianty
125 gOpakowanie69,32 zł100 g: 55,46 zł / Trena
Niacinamide Vitamin C Brightening Mask zestaw maseczek płóciennych z efektem rozświetlającym
↓ Min. cena

Mary&May

Niacinamide Vitamin C Brightening Mask zestaw maseczek płóciennych z efektem rozświetlającym

Zestawy podarunkowe

Warianty
szt x30Opakowanie70,62 złprzelicznik pominięty / Trena
Peptide Bakuchiol Sun Stick krem do opalania w sztyfcie o działaniu przeciwzmarszczkowym SPF 50+
↓ Min. cena

Mary&May

Peptide Bakuchiol Sun Stick krem do opalania w sztyfcie o działaniu przeciwzmarszczkowym SPF 50+

Ochrona przeciwsłoneczna

Warianty
18 gOpakowanie60,76 zł100 g: 337,56 zł / Trena
Maseczki Ujędrniające Nawilżające Mary&May 30
↓ Min. cena

Mary&May

Maseczki Ujędrniające Nawilżające Mary&May 30

Zestawy podarunkowe

Warianty
30 ml x30Opakowanie70,40 złprzelicznik pominięty / Trena
Maska do twarzy Dr.Melaxin Dubai Peptide Clay
↓ Min. cena

Dr. Melaxin

Maska do twarzy Dr.Melaxin Dubai Peptide Clay

Maseczki do twarzy

Warianty
100 gOpakowanie116,99 zł100 g: 116,99 zł / Trena
A Curl Can Dream Conditioner
↓ Min. cena

Matrix

A Curl Can Dream Conditioner

Odżywki

Warianty
300 mlOpakowanie49,13 zł100 ml: 16,38 zł / Trena
A Curl Can Dream Light Hold Gel
↓ Min. cena

Matrix

A Curl Can Dream Light Hold Gel

Żele i woski do włosów

Warianty
250 mlOpakowanie69,23 zł100 ml: 27,69 zł / Trena
A Curl Can Dream Scrunch N’ Go Defining Spray
↓ Min. cena

Matrix

A Curl Can Dream Scrunch N’ Go Defining Spray

Spraye do włosów

Warianty
250 mlOpakowanie70,10 zł100 ml: 28,04 zł / Trena
Matrix Biolage Color Last Szampon Do Włosów Farbowanych
↓ Min. cena

Biolage

Matrix Biolage Color Last Szampon Do Włosów Farbowanych

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml99,73 zł100 ml: 9,97 zł / Trena
Matrix Biolage Volume Boost szampon do włosów
↓ Min. cena

Biolage

Matrix Biolage Volume Boost szampon do włosów

Szampony

Warianty
400 mlOpakowanie77,29 zł100 ml: 19,32 zł / Trena
Brass Off Conditioner
↓ Min. cena

Matrix

Brass Off Conditioner

Odżywki

Warianty
300 mlOpakowanie38,99 zł100 ml: 13,00 zł / Trena
Brass Off Shampoo
↓ Min. cena

Matrix

Brass Off Shampoo

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml87,40 zł100 ml: 8,74 zł / Trena
300 ml
Builder Wax Spray
↓ Min. cena

Matrix

Builder Wax Spray

Żele i woski do włosów

Warianty
250 mlOpakowanie57,51 zł100 ml: 23,00 zł / Trena
Color Obsessed Conditioner
↓ Min. cena

Matrix

Color Obsessed Conditioner

Odżywki

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml73,75 zł100 ml: 7,38 zł / Trena
Color Obsessed Shampoo
↓ Min. cena

Matrix

Color Obsessed Shampoo

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml73,75 zł100 ml: 7,38 zł / Trena
Polerka do paznokci, Łódka, Róż, 100/180
↓ Min. cena

MIMO

Polerka do paznokci, Łódka, Róż, 100/180

Akcesoria do paznokci

Warianty
sztOpakowanie3,59 złszt.: 3,59 zł / Trena
Szklany pilnik do paznokci
↓ Min. cena

MIMO

Szklany pilnik do paznokci

Akcesoria do paznokci

Warianty
sztOpakowanie2,39 złszt.: 2,39 zł / Trena
Zestaw 11 pędzli do makijażu + kosmetyczka, Wielokolorowy
↓ Min. cena

MIMO

Zestaw 11 pędzli do makijażu + kosmetyczka, Wielokolorowy

Akcesoria do makijażu

Warianty
szt x11Opakowanie79,19 złprzelicznik pominięty / Trena
Zestaw dwóch gąbek do makijażu, Raindrop Mini, Fioletowe
↓ Min. cena

MIMO

Zestaw dwóch gąbek do makijażu, Raindrop Mini, Fioletowe

Akcesoria do makijażu

Warianty
szt x2Opakowanie8,99 złprzelicznik pominięty / Trena
Zestaw dwóch gąbek do makijażu, Raindrop Mini, Różowa
↓ Min. cena

MIMO

Zestaw dwóch gąbek do makijażu, Raindrop Mini, Różowa

Akcesoria do makijażu

Warianty
szt x2Opakowanie8,99 złprzelicznik pominięty / Trena
Super Aqua Ultra Hyalron Cream
↓ Min. cena

MISSHA

Super Aqua Ultra Hyalron Cream

Kremy do twarzy

Warianty
70 mlOpakowanie76,29 zł100 ml: 108,99 zł / Trena
Super Aqua Ultra Hyalron Foaming Cleanser
↓ Min. cena

MISSHA

Super Aqua Ultra Hyalron Foaming Cleanser

Pianki oczyszczające

Warianty
200 mlOpakowanie36,98 zł100 ml: 18,49 zł / Trena
Time Revolution Night Repair Ampoule
↓ Min. cena

MISSHA

Time Revolution Night Repair Ampoule

Ampułki do twarzy

Warianty
50 mlOpakowanie104,17 zł100 ml: 208,34 zł / Trena
←1…6263646566…95→
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
400 mlOpakowanie64,33 zł100 ml: 16,08 zł / Trena
Opakowanie49,13 zł100 ml: 16,38 zł / Trena
300 ml
Opakowanie40,76 zł100 ml: 13,59 zł / Trena
300 ml
Opakowanie40,76 zł100 ml: 13,59 zł / Trena