miliglow.pl
OkazjeProduktyMarkiSklepyNewsyPlan

Disclaimer

miliglow.pl jest niezależną porównywarką, a nie sprzedawcą ani przedstawicielem prezentowanych Sklepów i marek. Ceny, dostępność i warunki mogą się zmieniać. Przed zakupem sprawdź je bezpośrednio w Sklepie. Część linków jest afiliacyjna; możemy otrzymać prowizję, co do zasady bez wpływu na cenę dla użytkownika.

miliglow.pl

Jak liczymy cenyJak sortujemyAmbasadorzyKontakt
X / TwitterPostaw kawęPrywatnośćRegulamin

© 2026 miliglow.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Ładowanie produktów...

Kategorie

Wszystkie produkty
Akcesoria2⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Makijaż38⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijaż

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokci

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała25⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Pielęgnacja twarzy35⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzy
Pielęgnacja włosów22⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwania
Produkty do samochodu2⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy1⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu4⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty1⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe

Najniżej w historii w Empik

SklepEmpik×↓ Najniżej w historii×
KategorieWszystkie produktyZmień
Wszystkie produkty
Akcesoria⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Utrwalacze makijażu
Makijaż twarzy
Preparaty do stylizacji paznokci
Top coaty
Odżywki do paznokci
Zmywacze do paznokci
Pielęgnacja skórek
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
Żele pod prysznic
Peelingi do ciała
Produkty do kąpieli
Mydła
Kąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Kremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Kuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów
Makijaż
⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijażUtrwalacze makijażuMakijaż twarzy

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokciPreparaty do stylizacji paznokciTop coatyOdżywki do paznokciZmywacze do paznokciPielęgnacja skórek

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Żele pod prysznicPeelingi do ciałaProdukty do kąpieliMydłaKąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Pielęgnacja twarzy⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Pielęgnacja włosów⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów
Produkty do samochodu⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe
SortowanieDomyślnieZmień
DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższeNajniżej w historii
ⓘ Jak sortujemy?
Sortuj:DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższe|↓ Najniżej w historii|ⓘ Jak sortujemy?
Sklep: Empik

Sklep

Dla kogo

Marka

Cena (zł)

14 517 produktów

Direct Colour Powder
↓ Min. cena

milk_shake

Direct Colour Powder

Półtrwała koloryzacja włosów

Warianty
100 mlOpakowanie59,39 złbrak przelicznika / Empik
200 mlOpakowanie73,99 złbrak przelicznika / Empik
Direct Colour Silver
↓ Min. cena

milk_shake

Direct Colour Silver

Półtrwała koloryzacja włosów

Warianty
200 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml64,20 zł100 ml: 32,10 zł / Empik
Direct Colour Violet
↓ Min. cena

milk_shake

Direct Colour Violet

Półtrwała koloryzacja włosów

Warianty
100 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml26,53 zł100 ml: 26,53 zł / Empik
Direct Colour Warm Brown
↓ Min. cena

milk_shake

Direct Colour Warm Brown

Półtrwała koloryzacja włosów

Warianty
200 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml53,70 zł100 ml: 26,85 zł / Empik
Direct Colour Yellow
↓ Min. cena

milk_shake

Direct Colour Yellow

Półtrwała koloryzacja włosów

Warianty
200 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml38,41 zł100 ml: 19,21 zł / Empik
Glistening Argan Deep Treatment maska
↓ Min. cena

milk_shake

Glistening Argan Deep Treatment maska

Maski do włosów

Warianty
500 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml105,60 zł100 ml: 21,12 zł / Empik
Glistening Argan Shampoo
↓ Min. cena

milk_shake

Glistening Argan Shampoo

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml103,50 zł100 ml: 10,35 zł / Empik
Icy Blond odżywka
↓ Min. cena

milk_shake

Icy Blond odżywka

Odżywki

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml129,90 zł100 ml: 12,99 zł / Empik
Icy Blond szampon
↓ Min. cena

milk_shake

Icy Blond szampon

Szampony

Warianty
300 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml55,02 zł100 ml: 18,34 zł / Empik
Incredible Fortifying Serum serum wzmacniające
↓ Min. cena

milk_shake

Incredible Fortifying Serum serum wzmacniające

Serum i ampułki do włosów

Warianty
50 mlOpakowanie92,06 zł100 ml: 184,12 zł / Empik
Incredible Milk 12 Effects kuracja bez spłukiwania
↓ Min. cena

milk_shake

Incredible Milk 12 Effects kuracja bez spłukiwania

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
150 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml57,00 zł100 ml: 38,00 zł / Empik
Incredible Milk Flower Fragrance kuracja bez spłukiwania
−2%
↓ Min. cena

milk_shake

Incredible Milk Flower Fragrance kuracja bez spłukiwania

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
150 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml68,30 zł100 ml: 45,53 zł / Empik
Insta.Light Liquid Mask płynna maska
↓ Min. cena

milk_shake

Insta.Light Liquid Mask płynna maska

Maski do włosów

Warianty
250 mlOpakowanie64,85 zł100 ml: 25,94 zł / Empik
Insta.Light Shampoo szampon nabłyszczający
↓ Min. cena

milk_shake

Insta.Light Shampoo szampon nabłyszczający

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml105,29 zł100 ml: 10,53 zł / Empik
Integrity & Strength maska
↓ Min. cena

milk_shake

Integrity & Strength maska

Maski do włosów

Warianty
500 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml104,90 zł100 ml: 20,98 zł / Empik
Integrity & Strength Split Ends Saviour kuracja na końcówki
↓ Min. cena

milk_shake

Integrity & Strength Split Ends Saviour kuracja na końcówki

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
100 mlOpakowanie99,90 zł100 ml: 99,90 zł / Empik
Integrity Incredible Oil olejek regenerujący
↓ Min. cena

milk_shake

Integrity Incredible Oil olejek regenerujący

Olejki do włosów

Warianty
100 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml100,64 zł100 ml: 100,64 zł / Empik
Integrity Repairing Hair Lotion kuracja w ampułkach
↓ Min. cena

milk_shake

Integrity Repairing Hair Lotion kuracja w ampułkach

Kuracje do spłukiwania

Warianty
12 ml x8Opakowanie75,90 zł100 ml: 79,06 zł / Empik
K-Respect Keratin System Preparing Shampoo
↓ Min. cena

milk_shake

K-Respect Keratin System Preparing Shampoo

Szampony

Warianty
750 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml46,75 zł100 ml: 6,23 zł / Empik
K-Respect Smoothing Conditioner
↓ Min. cena

milk_shake

K-Respect Smoothing Conditioner

Odżywki

Warianty
750 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml85,90 zł100 ml: 11,45 zł / Empik
K-Respect Smoothing Shampoo
↓ Min. cena

milk_shake

K-Respect Smoothing Shampoo

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml104,00 zł100 ml: 10,40 zł / Empik
Lifestyling Amazing Curls & Waves spray
↓ Min. cena

milk_shake

Lifestyling Amazing Curls & Waves spray

Spraye do włosów

Warianty
200 mlOpakowanie79,00 zł100 ml: 39,50 zł / Empik
Lifestyling Amazing spray przeciw wilgoci
↓ Min. cena

milk_shake

Lifestyling Amazing spray przeciw wilgoci

Spraye do włosów

Warianty
200 mlOpakowanie54,21 zł100 ml: 27,11 zł / Empik
Lifestyling Freehand Paste
↓ Min. cena

milk_shake

Lifestyling Freehand Paste

Żele i woski do włosów

Warianty
100 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml59,90 zł100 ml: 59,90 zł / Empik
←1…597598599600601…605→
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
100 mlOpakowanie39,59 zł100 ml: 39,59 zł / Empik
200 ml
Opakowanie53,93 zł100 ml: 26,97 zł / Empik
100 mlOpakowanie39,80 zł100 ml: 39,80 zł / Empik
100 mlOpakowanie21,23 zł100 ml: 21,23 zł / Empik
10 ml
Opakowanie5,56 zł100 ml: 55,60 zł / Empik
200 mlOpakowanie58,95 zł100 ml: 29,48 zł / Empik
300 ml
Opakowanie40,00 zł100 ml: 13,33 zł / Empik
10 ml
Opakowanie4,17 zł100 ml: 41,70 zł / Empik
250 mlOpakowanie47,99 zł100 ml: 19,20 zł / Empik
Więcej wariantów1 więcej →
10 mlOpakowanie3,62 zł100 ml: 36,20 zł / Empik
70 mlOpakowanie38,70 zł100 ml: 55,29 zł / Empik
10 mlOpakowanie4,27 zł100 ml: 42,70 zł / Empik
50 mlOpakowanie26,90 zł100 ml: 53,80 zł / Empik
Więcej wariantów1 więcej →
10 mlOpakowanie5,93 zł100 ml: 59,30 zł / Empik
10 ml
Opakowanie64,55 zł100 ml: 645,50 zł / Empik
50 mlOpakowanie29,90 zł100 ml: 59,80 zł / Empik
200 ml
Opakowanie46,90 zł100 ml: 23,45 zł / Empik
50 mlOpakowanie79,90 zł100 ml: 159,80 zł / Empik
500 ml
Opakowanie59,79 zł100 ml: 11,96 zł / Empik
250 ml
Opakowanie52,77 zł100 ml: 21,11 zł / Empik
1000 mlOpakowanie129,00 zł100 ml: 12,90 zł / Empik
10 ml
Opakowanie5,89 zł100 ml: 58,90 zł / Empik
300 mlOpakowanie59,90 zł100 ml: 19,97 zł / Empik
Więcej wariantów1 więcej →
90 mlOpakowanie69,90 zł100 ml: 77,67 zł / Empik