miliglow.pl
OkazjeProduktyMarkiSklepyNewsyPlan

Disclaimer

miliglow.pl jest niezależną porównywarką, a nie sprzedawcą ani przedstawicielem prezentowanych Sklepów i marek. Ceny, dostępność i warunki mogą się zmieniać. Przed zakupem sprawdź je bezpośrednio w Sklepie. Część linków jest afiliacyjna; możemy otrzymać prowizję, co do zasady bez wpływu na cenę dla użytkownika.

miliglow.pl

Jak liczymy cenyJak sortujemyAmbasadorzyKontakt
X / TwitterPostaw kawęPrywatnośćRegulamin

© 2026 miliglow.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Ładowanie produktów...

Kategorie

Wszystkie produkty
Akcesoria2⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Makijaż38⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijaż

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokci

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała25⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Pielęgnacja twarzy35⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzy
Pielęgnacja włosów23⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwania
Produkty do samochodu2⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy1⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu4⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty1⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe

Najniżej w historii w Trena

SklepTrena×↓ Najniżej w historii×
KategorieWszystkie produktyZmień
Wszystkie produkty
Akcesoria⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Utrwalacze makijażu
Makijaż twarzy
Preparaty do stylizacji paznokci
Top coaty
Odżywki do paznokci
Zmywacze do paznokci
Pielęgnacja skórek
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
Żele pod prysznic
Peelingi do ciała
Produkty do kąpieli
Mydła
Kąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Kremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Kuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Hair Styling Powders
Makijaż
⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijażUtrwalacze makijażuMakijaż twarzy

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokciPreparaty do stylizacji paznokciTop coatyOdżywki do paznokciZmywacze do paznokciPielęgnacja skórek

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Żele pod prysznicPeelingi do ciałaProdukty do kąpieliMydłaKąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Pielęgnacja twarzy⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Pielęgnacja włosów⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Hair Styling Powders
Produkty do samochodu⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe
SortowanieDomyślnieZmień
DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższeNajniżej w historii
ⓘ Jak sortujemy?
Sortuj:DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższe|↓ Najniżej w historii|ⓘ Jak sortujemy?
Sklep: Trena

Sklep

Dla kogo

Marka

Cena (zł)

2270 produktów

Permanent Color Extra Rich trwały krem koloryzujący — 8/96
↓ Min. cena

Londa Professional

Permanent Color Extra Rich trwały krem koloryzujący — 8/96

Trwała koloryzacja włosów

Warianty
60 mlOpakowanie18,87 zł100 ml: 31,45 zł / Trena
Permanent Color Extra Rich trwały krem koloryzujący — 9/7
↓ Min. cena

Londa Professional

Permanent Color Extra Rich trwały krem koloryzujący — 9/7

Trwała koloryzacja włosów

Warianty
60 mlOpakowanie18,87 zł100 ml: 31,45 zł / Trena
Permanent Color Extra Rich trwały krem koloryzujący — 9/96
↓ Min. cena

Londa Professional

Permanent Color Extra Rich trwały krem koloryzujący — 9/96

Trwała koloryzacja włosów

Warianty
60 mlOpakowanie18,87 zł100 ml: 31,45 zł / Trena
Protect It spray do włosów
↓ Min. cena

Londa Professional

Protect It spray do włosów

Spraye do włosów

Warianty
150 mlOpakowanie26,55 zł100 ml: 17,70 zł / Trena
Scalp Dandruff Control szampon
↓ Min. cena

Londa Professional

Scalp Dandruff Control szampon

Szampony

Warianty
250 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml17,68 zł100 ml: 7,07 zł / Trena
Scalp Vital Booster szampon
↓ Min. cena

Londa Professional

Scalp Vital Booster szampon

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml41,17 zł100 ml: 4,12 zł / Trena
Sleek Smoother maska
↓ Min. cena

Londa Professional

Sleek Smoother maska

Maski do włosów

Warianty
750 mlOpakowanie45,92 zł100 ml: 6,12 zł / Trena
Specialist szampon
↓ Min. cena

Londa Professional

Specialist szampon

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanie42,40 zł100 ml: 4,24 zł / Trena
TonePlex Red Pepper maska
↓ Min. cena

Londa Professional

TonePlex Red Pepper maska

Maski do włosów

Warianty
200 mlOpakowanie23,47 zł100 ml: 11,74 zł / Trena
TonePlex szampon
↓ Min. cena

Londa Professional

TonePlex szampon

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanie35,87 zł100 ml: 3,59 zł / Trena
Velvet Oil kuracja
↓ Min. cena

Londa Professional

Velvet Oil kuracja

Kuracje do spłukiwania

Warianty
750 mlOpakowanie59,54 zł100 ml: 7,94 zł / Trena
Velvet Oil lekki olejek do włosów
↓ Min. cena

Londa Professional

Velvet Oil lekki olejek do włosów

Olejki do włosów

Warianty
100 mlOpakowanie29,24 zł100 ml: 29,24 zł / Trena
Velvet Oil odżywka
↓ Min. cena

Londa Professional

Velvet Oil odżywka

Odżywki

Warianty
250 mlOpakowanie24,92 zł100 ml: 9,97 zł / Trena
Velvet Oil szampon
↓ Min. cena

Londa Professional

Velvet Oil szampon

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanie48,70 zł100 ml: 4,87 zł / Trena
Visible Repair kuracja
↓ Min. cena

Londa Professional

Visible Repair kuracja

Kuracje do spłukiwania

Warianty
750 mlOpakowanie47,98 zł100 ml: 6,40 zł / Trena
Visible Repair maska
↓ Min. cena

Londa Professional

Visible Repair maska

Maski do włosów

Warianty
200 mlOpakowanie30,46 zł100 ml: 15,23 zł / Trena
Visible Repair odżywka
↓ Min. cena

Londa Professional

Visible Repair odżywka

Odżywki

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml50,28 zł100 ml: 5,03 zł / Trena
Visible Repair odżywka bez spłukiwania
↓ Min. cena

Londa Professional

Visible Repair odżywka bez spłukiwania

Odżywki

Warianty
250 mlOpakowanie27,56 zł100 ml: 11,02 zł / Trena
Lotion przeciw wypadaniu włosów Kaypro Kayproxil Scalp Care Lotion
↓ Min. cena

KayPro

Lotion przeciw wypadaniu włosów Kaypro Kayproxil Scalp Care Lotion

Kuracje do włosów

Warianty
10 ml x12Opakowanie58,00 zł100 ml: 48,33 zł / Trena
Hot Volume szczotka do modelowania włosów 53 mm
↓ Min. cena

Lussoni

Hot Volume szczotka do modelowania włosów 53 mm

Akcesoria do włosów

Warianty
WariantOpakowanie96,99 złbrak przelicznika / Trena
Bamboo Hyaluronic Delikatny krem przeciwsłoneczny Spf 50+ Pa++++
↓ Min. cena

LUVUM

Bamboo Hyaluronic Delikatny krem przeciwsłoneczny Spf 50+ Pa++++

Ochrona przeciwsłoneczna

Warianty
50 mlOpakowanie138,99 zł100 ml: 277,98 zł / Trena
Calming Repair Cica Spot Pad Łagodzące płatki tonizujące
↓ Min. cena

LUVUM

Calming Repair Cica Spot Pad Łagodzące płatki tonizujące

Toniki

Warianty
120 mlOpakowanie124,99 zł100 ml: 104,16 zł / Trena
GREEN CITRUS VITAMIN C SERUM + Rozjaśniające z kwasem traneksamowym Serum z witaminą c
↓ Min. cena

LUVUM

GREEN CITRUS VITAMIN C SERUM + Rozjaśniające z kwasem traneksamowym Serum z witaminą c

Serum i esencje

Warianty
30 mlOpakowanie154,99 zł100 ml: 516,63 zł / Trena
Pore Deep Cleansing Pad Głęboko oczyszczające płatki do twarzy
↓ Min. cena

LUVUM

Pore Deep Cleansing Pad Głęboko oczyszczające płatki do twarzy

Peelingi

Warianty
szt x10Opakowanie114,99 złszt.: 11,50 zł / Trena
←1…5556575859…95→
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
150 ml
Opakowanie35,11 zł100 ml: 23,41 zł / Trena
250 ml
Opakowanie17,57 zł100 ml: 7,03 zł / Trena
250 ml
Opakowanie27,56 zł100 ml: 11,02 zł / Trena