miliglow.pl
OkazjeProduktyMarkiSklepyNewsyPlan

Disclaimer

miliglow.pl jest niezależną porównywarką, a nie sprzedawcą ani przedstawicielem prezentowanych Sklepów i marek. Ceny, dostępność i warunki mogą się zmieniać. Przed zakupem sprawdź je bezpośrednio w Sklepie. Część linków jest afiliacyjna; możemy otrzymać prowizję, co do zasady bez wpływu na cenę dla użytkownika.

miliglow.pl

Jak liczymy cenyJak sortujemyAmbasadorzyKontakt
X / TwitterPostaw kawęPrywatnośćRegulamin

© 2026 miliglow.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Ładowanie produktów...

Kategorie

Wszystkie produkty
Akcesoria2⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Makijaż38⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlacze
Pielęgnacja ciała25⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Pielęgnacja twarzy35⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzy
Pielęgnacja włosów23⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwania
Produkty do samochodu2⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy1⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu4⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty1⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe

Najniżej w historii w HairStore

SklepHairStore×↓ Najniżej w historii×
KategorieWszystkie produktyZmień
Wszystkie produkty
Akcesoria⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Bazy pod makijaż
Utrwalacze makijażu
Makijaż twarzy

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokciPreparaty do stylizacji paznokciTop coatyOdżywki do paznokciZmywacze do paznokciPielęgnacja skórekPaznokcieZestawy do manicureAkcesoria do paznokci

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Żele pod prysznic
Peelingi do ciała
Produkty do kąpieli
Mydła
Kąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Kremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Kuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Hair Styling Powders
Makijaż
⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijażUtrwalacze makijażuMakijaż twarzy

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokciPreparaty do stylizacji paznokciTop coatyOdżywki do paznokciZmywacze do paznokciPielęgnacja skórek

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Żele pod prysznicPeelingi do ciałaProdukty do kąpieliMydłaKąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Pielęgnacja twarzy⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Pielęgnacja włosów⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Hair Styling Powders
Produkty do samochodu⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe
SortowanieDomyślnieZmień
DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższeNajniżej w historii
ⓘ Jak sortujemy?
Sortuj:DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższe|↓ Najniżej w historii|ⓘ Jak sortujemy?
Sklep: HairStore

Sklep

Dla kogo

Marka

Cena (zł)

7083 produktów

Care Spicy & Sensual – krem do rąk
↓ Min. cena

Semilac

Care Spicy & Sensual – krem do rąk

Kremy do rąk

Warianty
250 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml31,99 zł100 ml: 12,80 zł / HairStore
75 mlOpakowanie14,44 zł100 ml: 19,25 zł / HairStore
Care Sweet & Flowery – krem do rąk
↓ Min. cena

Semilac

Care Sweet & Flowery – krem do rąk

Kremy do rąk

Warianty
250 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml31,99 zł100 ml: 12,80 zł / HairStore
212 Heroes woda toaletowa dla mężczyzn
↓ Min. cena

Carolina Herrera

212 Heroes woda toaletowa dla mężczyzn

Perfumy

Warianty
90 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml271,99 zł100 ml: 302,21 zł / HairStore
212 Heroes zestaw: woda toaletowa 90 ml + żel pod prysznic 100 ml
↓ Min. cena

Carolina Herrera

212 Heroes zestaw: woda toaletowa 90 ml + żel pod prysznic 100 ml

Zestawy podarunkowe

Warianty
90 ml + 100 mlOpakowanie277,49 złprzelicznik pominięty / HairStore
212 NYC woda toaletowa dla kobiet
↓ Min. cena

Carolina Herrera

212 NYC woda toaletowa dla kobiet

Perfumy

Warianty
100 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml341,19 zł100 ml: 341,19 zł / HairStore
212 NYC woda toaletowa dla mężczyzn
↓ Min. cena

Carolina Herrera

212 NYC woda toaletowa dla mężczyzn

Perfumy

Warianty
200 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml431,99 zł100 ml: 216,00 zł / HairStore
212 Sexy woda perfumowana dla kobiet
↓ Min. cena

Carolina Herrera

212 Sexy woda perfumowana dla kobiet

Perfumy

Warianty
100 mlOpakowanie262,19 zł100 ml: 262,19 zł / HairStore
212 VIP Black Elixir woda perfumowana dla mężczyzn
↓ Min. cena

Carolina Herrera

212 VIP Black Elixir woda perfumowana dla mężczyzn

Perfumy

Warianty
50 mlOpakowanie291,59 zł100 ml: 583,18 zł / HairStore
212 VIP Black woda perfumowana dla mężczyzn
−17%
↓ Min. cena

Carolina Herrera

212 VIP Black woda perfumowana dla mężczyzn

Perfumy

Warianty
200 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml480,69 zł100 ml: 240,35 zł / HairStore
212 VIP Rosé Elixir woda perfumowana dla kobiet
↓ Min. cena

Carolina Herrera

212 VIP Rosé Elixir woda perfumowana dla kobiet

Perfumy

Warianty
80 mlOpakowanie365,99 zł100 ml: 457,49 zł / HairStore
212 VIP Rosé woda perfumowana dla kobiet
↓ Min. cena

Carolina Herrera

212 VIP Rosé woda perfumowana dla kobiet

Perfumy

Warianty
50 mlOpakowanie219,49 zł100 ml: 438,98 zł / HairStore
212 VIP woda toaletowa dla mężczyzn
−9%
↓ Min. cena

Carolina Herrera

212 VIP woda toaletowa dla mężczyzn

Perfumy

Warianty
200 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml423,19 zł100 ml: 211,59 zł / HairStore
Bad Boy Cobalt Elixir woda perfumowana dla mężczyzn
↓ Min. cena

Carolina Herrera

Bad Boy Cobalt Elixir woda perfumowana dla mężczyzn

Perfumy

Warianty
150 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml467,19 zł100 ml: 311,46 zł / HairStore
Bad Boy Cobalt woda perfumowana dla mężczyzn
↓ Min. cena

Carolina Herrera

Bad Boy Cobalt woda perfumowana dla mężczyzn

Perfumy

Warianty
100 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml414,79 zł100 ml: 414,79 zł / HairStore
Bad Boy Cobalt zestaw: woda perfumowana 100 ml + miniatura 10 ml
↓ Min. cena

Carolina Herrera

Bad Boy Cobalt zestaw: woda perfumowana 100 ml + miniatura 10 ml

Zestawy podarunkowe

Warianty
100 ml + 10 mlOpakowanie468,79 złprzelicznik pominięty / HairStore
Bad Boy Elixir woda perfumowana dla mężczyzn
↓ Min. cena

Carolina Herrera

Bad Boy Elixir woda perfumowana dla mężczyzn

Perfumy

Warianty
150 mlOpakowanie483,09 zł100 ml: 322,06 zł / HairStore
Bad Boy Fresh woda toaletowa dla mężczyzn
↓ Min. cena

Carolina Herrera

Bad Boy Fresh woda toaletowa dla mężczyzn

Perfumy

Warianty
100 mlOpakowanie184,29 zł100 ml: 184,29 zł / HairStore
Bad Boy wkład uzupełniający do wody toaletowej dla mężczyzn
↓ Min. cena

Carolina Herrera

Bad Boy wkład uzupełniający do wody toaletowej dla mężczyzn

Perfumy

Warianty
200 mlOpakowanie521,89 zł100 ml: 260,95 zł / HairStore
Bad Boy woda toaletowa dla mężczyzn
↓ Min. cena

Carolina Herrera

Bad Boy woda toaletowa dla mężczyzn

Perfumy

Warianty
50 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml253,19 zł100 ml: 506,38 zł / HairStore
CH Men woda toaletowa
↓ Min. cena

Carolina Herrera

CH Men woda toaletowa

Perfumy

Warianty
100 mlOpakowanie322,89 zł100 ml: 322,89 zł / HairStore
CH Pasión woda perfumowana dla kobiet
↓ Min. cena

Carolina Herrera

CH Pasión woda perfumowana dla kobiet

Perfumy

Warianty
100 mlOpakowanie219,49 zł100 ml: 219,49 zł / HairStore
CH woda toaletowa dla kobiet
↓ Min. cena

Carolina Herrera

CH woda toaletowa dla kobiet

Perfumy

Warianty
100 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml387,29 zł100 ml: 387,29 zł / HairStore
Good Girl Blush Elixir woda perfumowana dla kobiet
↓ Min. cena

Carolina Herrera

Good Girl Blush Elixir woda perfumowana dla kobiet

Perfumy

Warianty
30 mlOpakowanie253,19 złprzelicznik pominięty / HairStore
Good Girl Blush woda perfumowana dla kobiet
↓ Min. cena

Carolina Herrera

Good Girl Blush woda perfumowana dla kobiet

Perfumy

Warianty
30 mlOpakowanie248,79 złprzelicznik pominięty / HairStore
←1…5051525354…296→
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
75 ml
Opakowanie14,44 zł100 ml: 19,25 zł / HairStore
50 ml
Opakowanie219,49 zł100 ml: 438,98 zł / HairStore
60 ml
Opakowanie241,49 zł100 ml: 402,48 zł / HairStore
30 ml
Opakowanie136,09 zł100 ml: 453,63 zł / HairStore
100 mlOpakowanie322,09 zł100 ml: 322,09 zł / HairStore
Więcej wariantów1 więcej →
100 mlOpakowanie322,09 zł100 ml: 322,09 zł / HairStore
50 mlOpakowanie273,59 zł100 ml: 547,18 zł / HairStore
100 mlOpakowanie466,29 zł100 ml: 466,29 zł / HairStore
50 ml
Opakowanie295,89 zł100 ml: 591,78 zł / HairStore
10 ml
Opakowanie69,59 zł100 ml: 695,90 zł / HairStore
30 ml
Opakowanie203,39 zł100 ml: 677,97 zł / HairStore
50 ml
Opakowanie380,59 złprzelicznik pominięty / HairStore
80 mlOpakowanie497,79 złprzelicznik pominięty / HairStore