miliglow.pl
OkazjeProduktyMarkiSklepyNewsyPlan

Disclaimer

miliglow.pl jest niezależną porównywarką, a nie sprzedawcą ani przedstawicielem prezentowanych Sklepów i marek. Ceny, dostępność i warunki mogą się zmieniać. Przed zakupem sprawdź je bezpośrednio w Sklepie. Część linków jest afiliacyjna; możemy otrzymać prowizję, co do zasady bez wpływu na cenę dla użytkownika.

miliglow.pl

Jak liczymy cenyJak sortujemyAmbasadorzyKontakt
X / TwitterPostaw kawęPrywatnośćRegulamin

© 2026 miliglow.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Ładowanie produktów...

Kategorie

Wszystkie produkty
Akcesoria2⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Makijaż38⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijaż

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokci

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała25⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Pielęgnacja twarzy35⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzy
Pielęgnacja włosów23⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwania
Produkty do samochodu2⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy1⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu4⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty1⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe

Najniżej w historii w Trena

SklepTrena×↓ Najniżej w historii×
KategorieWszystkie produktyZmień
Wszystkie produkty
Akcesoria⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Utrwalacze makijażu
Makijaż twarzy
Preparaty do stylizacji paznokci
Top coaty
Odżywki do paznokci
Zmywacze do paznokci
Pielęgnacja skórek
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
Żele pod prysznic
Peelingi do ciała
Produkty do kąpieli
Mydła
Kąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Kremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Kuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Hair Styling Powders
Makijaż
⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijażUtrwalacze makijażuMakijaż twarzy

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokciPreparaty do stylizacji paznokciTop coatyOdżywki do paznokciZmywacze do paznokciPielęgnacja skórek

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Żele pod prysznicPeelingi do ciałaProdukty do kąpieliMydłaKąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Pielęgnacja twarzy⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Pielęgnacja włosów⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Hair Styling Powders
Produkty do samochodu⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe
SortowanieDomyślnieZmień
DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższeNajniżej w historii
ⓘ Jak sortujemy?
Sortuj:DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższe|↓ Najniżej w historii|ⓘ Jak sortujemy?
Sklep: Trena

Sklep

Dla kogo

Marka

Cena (zł)

2266 produktów

KJMN Volumizing szampon zwiększający objętość
↓ Min. cena

Kallos

KJMN Volumizing szampon zwiększający objętość

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanie19,57 zł100 ml: 1,96 zł / Trena
LAB 35 Brilliance olejkowa mgiełka nabłyszczająca
↓ Min. cena

Kallos

LAB 35 Brilliance olejkowa mgiełka nabłyszczająca

Spraye do włosów

Warianty
150 mlOpakowanie28,96 zł100 ml: 19,31 zł / Trena
LAB 35 Duo-Phase dwufazowa odżywka bez spłukiwania
↓ Min. cena

Kallos

LAB 35 Duo-Phase dwufazowa odżywka bez spłukiwania

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
500 mlOpakowanie25,25 zł100 ml: 5,05 zł / Trena
LAB 35 Finishing Spray utrwalający spray do włosów
↓ Min. cena

Kallos

LAB 35 Finishing Spray utrwalający spray do włosów

Spraye do włosów

Warianty
300 mlOpakowanie26,32 zł100 ml: 8,77 zł / Trena
LAB 35 Indulging olejek do końcówek włosów
↓ Min. cena

Kallos

LAB 35 Indulging olejek do końcówek włosów

Olejki do włosów

Warianty
50 mlOpakowanie17,74 zł100 ml: 35,48 zł / Trena
Plex Bond Builder maska do włosów zniszczonych
↓ Min. cena

Kallos

Plex Bond Builder maska do włosów zniszczonych

Maski do włosów

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml19,75 zł100 ml: 1,98 zł / Trena
Plex Bond Builder spray termoochronny
↓ Min. cena

Kallos

Plex Bond Builder spray termoochronny

Ochrona termiczna

Warianty
200 mlOpakowanie14,10 zł100 ml: 7,05 zł / Trena
Plex Bond Builder szampon do włosów zniszczonych
↓ Min. cena

Kallos

Plex Bond Builder szampon do włosów zniszczonych

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml18,37 zł100 ml: 1,84 zł / Trena
Silver Reflex maska tonująca do włosów blond i siwych
↓ Min. cena

Kallos

Silver Reflex maska tonująca do włosów blond i siwych

Maski do włosów

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml19,54 zł100 ml: 1,95 zł / Trena
Spa krem do masażu dłoni i stóp z olejem kokosowym
↓ Min. cena

Kallos

Spa krem do masażu dłoni i stóp z olejem kokosowym

Kremy do rąk

Warianty
500 mlOpakowanie20,83 zł100 ml: 4,17 zł / Trena
Spa Vitalizing żel pod prysznic z olejkiem pomarańczowym
↓ Min. cena

Kallos

Spa Vitalizing żel pod prysznic z olejkiem pomarańczowym

Żele pod prysznic

Warianty
1000 mlOpakowanie19,12 zł100 ml: 1,91 zł / Trena
Paddle Brush Szczotka Do Włosów Z Włosiem
↓ Min. cena

KASHOKI

Paddle Brush Szczotka Do Włosów Z Włosiem

Akcesoria do włosów

Warianty
sztOpakowanie111,99 złszt.: 111,99 zł / Trena
Smooth White Detangle Oval Szczotka z białym włosiem Medi
↓ Min. cena

KASHOKI

Smooth White Detangle Oval Szczotka z białym włosiem Medi

Akcesoria do włosów

Warianty
WariantOpakowanie88,99 złbrak przelicznika / Trena
Kaypro Argan Oil Shampoo Szampon z olejkiem arganowym do włosów suchych
↓ Min. cena

Marka niezdefiniowana

Kaypro Argan Oil Shampoo Szampon z olejkiem arganowym do włosów suchych

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanie26,84 zł100 ml: 2,68 zł / Trena
Botu-Cure Duo Set zestaw do włosów zniszczonych
↓ Min. cena

KayPro

Botu-Cure Duo Set zestaw do włosów zniszczonych

Zestawy podarunkowe

Warianty
100 ml x2Opakowanie26,21 złprzelicznik pominięty / Trena
Hair Care Liss Shampoo szampon wygładzający do włosów trudno poddających się stylizacji
↓ Min. cena

KayPro

Hair Care Liss Shampoo szampon wygładzający do włosów trudno poddających się stylizacji

Szampony

Warianty
350 mlOpakowanie22,15 zł100 ml: 6,33 zł / Trena
Hyaluronic Phase 3 Shampoo szampon z kwasem hialuronowym
↓ Min. cena

KayPro

Hyaluronic Phase 3 Shampoo szampon z kwasem hialuronowym

Szampony

Warianty
350 mlOpakowanie20,99 zł100 ml: 6,00 zł / Trena
Precious Style Sensual Volume lakier do włosów
↓ Min. cena

KayPro

Precious Style Sensual Volume lakier do włosów

Stylizacja włosów

Warianty
500 mlOpakowanie33,57 złprzelicznik pominięty / Trena
Kojąco-rozświetlające serum do twarzy Glow z propolisem i niacynamidem Beauty of Joseon
↓ Min. cena

Beauty of Joseon

Kojąco-rozświetlające serum do twarzy Glow z propolisem i niacynamidem Beauty of Joseon

Serum i esencje

Warianty
30 mlOpakowanie49,60 zł100 ml: 165,33 zł / Trena
Koreański krem pod oczy Dr Melaxin na cienie i opuchliznę pod oczami
↓ Min. cena

Dr. Melaxin

Koreański krem pod oczy Dr Melaxin na cienie i opuchliznę pod oczami

Pielęgnacja okolic oczu

Warianty
10 mlOpakowanie101,99 zł100 ml: 1019,90 zł / Trena
Koreański tonik z kwasami Aha i Bha Pink Aha Bha Toner Nacific
↓ Min. cena

NACIFIC

Koreański tonik z kwasami Aha i Bha Pink Aha Bha Toner Nacific

Toniki

Warianty
150 mlOpakowanie103,98 zł100 ml: 69,32 zł / Trena
Koreański tonujący krem przeciwsłoneczny do twarzy i ciała Pestlo
↓ Min. cena

PESTLO

Koreański tonujący krem przeciwsłoneczny do twarzy i ciała Pestlo

Ochrona przeciwsłoneczna

Warianty
100 mlOpakowanie149,99 zł100 ml: 149,99 zł / Trena
Daily Szampon do codziennej pielęgnacji włosów
↓ Min. cena

Kosswell

Daily Szampon do codziennej pielęgnacji włosów

Szampony

Warianty
500 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml36,47 zł100 ml: 7,29 zł / Trena
Ideal Color szampon ochrona koloru włosów
↓ Min. cena

Kosswell

Ideal Color szampon ochrona koloru włosów

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml81,26 zł100 ml: 8,13 zł / Trena
←1…4647484950…95→
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
275 ml
Opakowanie12,49 zł100 ml: 4,54 zł / Trena
500 mlOpakowanie15,95 zł100 ml: 3,19 zł / Trena
500 mlOpakowanie15,39 zł100 ml: 3,08 zł / Trena
275 ml
Opakowanie12,59 zł100 ml: 4,58 zł / Trena
1000 ml
Opakowanie81,26 zł100 ml: 8,13 zł / Trena
500 ml
Opakowanie46,12 zł100 ml: 9,22 zł / Trena