miliglow.pl
OkazjeProduktyMarkiSklepyNewsyPlan

Disclaimer

miliglow.pl jest niezależną porównywarką, a nie sprzedawcą ani przedstawicielem prezentowanych Sklepów i marek. Ceny, dostępność i warunki mogą się zmieniać. Przed zakupem sprawdź je bezpośrednio w Sklepie. Część linków jest afiliacyjna; możemy otrzymać prowizję, co do zasady bez wpływu na cenę dla użytkownika.

miliglow.pl

Jak liczymy cenyJak sortujemyAmbasadorzyKontakt
X / TwitterPostaw kawęPrywatnośćRegulamin

© 2026 miliglow.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Ładowanie produktów...

Kategorie

Wszystkie produkty
Akcesoria2⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Makijaż38⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlacze
Pielęgnacja ciała25⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Pielęgnacja twarzy35⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzy
Pielęgnacja włosów23⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwania
Produkty do samochodu2⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy1⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu4⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty1⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe

Najniżej w historii w HairStore

SklepHairStore×↓ Najniżej w historii×
KategorieWszystkie produktyZmień
Wszystkie produkty
Akcesoria⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Bazy pod makijaż
Utrwalacze makijażu
Makijaż twarzy

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokciPreparaty do stylizacji paznokciTop coatyOdżywki do paznokciZmywacze do paznokciPielęgnacja skórekPaznokcieZestawy do manicureAkcesoria do paznokci

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Żele pod prysznic
Peelingi do ciała
Produkty do kąpieli
Mydła
Kąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Kremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Kuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Hair Styling Powders
Makijaż
⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijażUtrwalacze makijażuMakijaż twarzy

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokciPreparaty do stylizacji paznokciTop coatyOdżywki do paznokciZmywacze do paznokciPielęgnacja skórek

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Żele pod prysznicPeelingi do ciałaProdukty do kąpieliMydłaKąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Pielęgnacja twarzy⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Pielęgnacja włosów⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Hair Styling Powders
Produkty do samochodu⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe
SortowanieDomyślnieZmień
DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższeNajniżej w historii
ⓘ Jak sortujemy?
Sortuj:DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższe|↓ Najniżej w historii|ⓘ Jak sortujemy?
Sklep: HairStore

Sklep

Dla kogo

Marka

Cena (zł)

7070 produktów

Mattifying Fixing Powder sypki puder matujący
↓ Min. cena

BABOR

Mattifying Fixing Powder sypki puder matujący

Makijaż twarzy

Warianty
20 gOpakowanie53,69 zł100 g: 268,45 zł / HairStore
Microbiomic Clay Multi-Cleanser glinka oczyszczająca
↓ Min. cena

BABOR

Microbiomic Clay Multi-Cleanser glinka oczyszczająca

Oczyszczanie twarzy

Warianty
75 mlOpakowanie63,49 zł100 ml: 84,65 zł / HairStore
Mimical Control Cream krem do twarzy redukujący zmarszczki mimiczne
↓ Min. cena

BABOR

Mimical Control Cream krem do twarzy redukujący zmarszczki mimiczne

Kremy nawilżające

Warianty
50 mlOpakowanie200,29 zł100 ml: 400,58 zł / HairStore
Moist + Lipid Cream bogaty krem nawilżający do twarzy
↓ Min. cena

BABOR

Moist + Lipid Cream bogaty krem nawilżający do twarzy

Kremy nawilżające

Warianty
50 mlOpakowanie216,59 zł100 ml: 433,18 zł / HairStore
Moisturizing Eye Gel-Cream nawilżający żel-krem pod oczy
↓ Min. cena

BABOR

Moisturizing Eye Gel-Cream nawilżający żel-krem pod oczy

Pielęgnacja okolic oczu

Warianty
15 mlOpakowanie161,29 zł100 ml: 1075,27 zł / HairStore
Moisturizing Foam Mask nawilżająca maska w piance do skóry suchej
↓ Min. cena

BABOR

Moisturizing Foam Mask nawilżająca maska w piance do skóry suchej

Maseczki do twarzy

Warianty
75 mlOpakowanie120,99 zł100 ml: 161,32 zł / HairStore
Multi Vitamin ampułki witaminowe
↓ Min. cena

BABOR

Multi Vitamin ampułki witaminowe

Serum i esencje

Warianty
2 ml x7Opakowanie87,09 zł100 ml: 622,07 zł / HairStore
Natural Cleansing Bar kostka do oczyszczania twarzy z mydelniczką
↓ Min. cena

BABOR

Natural Cleansing Bar kostka do oczyszczania twarzy z mydelniczką

Oczyszczanie twarzy

Warianty
65 gOpakowanie39,39 złbrak przelicznika / HairStore
SOS Calming ampułki do skóry wrażliwej
↓ Min. cena

BABOR

SOS Calming ampułki do skóry wrażliwej

Serum i esencje

Warianty
2 ml x7Opakowanie100,49 zł100 ml: 717,79 zł / HairStore
Ultimate Style & Volume Mascara pogrubiający tusz do rzęs Black
↓ Min. cena

BABOR

Ultimate Style & Volume Mascara pogrubiający tusz do rzęs Black

Makijaż oczu

Warianty
8 mlOpakowanie80,69 zł100 ml: 1008,63 zł / HairStore
Vitalizing Mask orzeźwiająca maseczka do twarzy dla zmęczonej i poszarzałej skóry
−1%
↓ Min. cena

BABOR

Vitalizing Mask orzeźwiająca maseczka do twarzy dla zmęczonej i poszarzałej skóry

Maseczki do twarzy

Warianty
50 mlOpakowanie103,79 zł100 ml: 207,58 zł / HairStore
Baby Boomer Base Nude
↓ Min. cena

NeoNail

Baby Boomer Base Nude

Bazy do paznokci

Warianty
7.2 mlOpakowanie31,96 zł100 ml: 443,89 zł / HairStore
Baby Boomer Base Rose
↓ Min. cena

NeoNail

Baby Boomer Base Rose

Bazy do paznokci

Warianty
7.2 mlOpakowanie31,96 zł100 ml: 443,89 zł / HairStore
Baby Boomer Set Nude
↓ Min. cena

NeoNail

Baby Boomer Set Nude

Zestawy podarunkowe

Warianty
sztOpakowanie103,31 złszt.: 103,31 zł / HairStore
Baby Boomer Set Rose
↓ Min. cena

NeoNail

Baby Boomer Set Rose

Zestawy podarunkowe

Warianty
sztOpakowanie103,31 złszt.: 103,31 zł / HairStore
Baby nagietkowy krem do twarzy
↓ Min. cena

Weleda

Baby nagietkowy krem do twarzy

Pielęgnacja niemowląt i dzieci

Warianty
50 mlOpakowanie41,19 zł100 ml: 82,38 zł / HairStore
Baby nagietkowy krem ochronny na wiatr i chłód
↓ Min. cena

Weleda

Baby nagietkowy krem ochronny na wiatr i chłód

Pielęgnacja niemowląt i dzieci

Warianty
30 mlOpakowanie40,09 zł100 ml: 133,63 zł / HairStore
Baby nagietkowy szampon i płyn do mycia ciała
↓ Min. cena

Weleda

Baby nagietkowy szampon i płyn do mycia ciała

Pielęgnacja niemowląt i dzieci

Warianty
400 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml69,49 zł100 ml: 17,37 zł / HairStore
Ambre Eau Fraiche Edt
↓ Min. cena

Baldessarini

Ambre Eau Fraiche Edt

Perfumy

Warianty
90 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml102,39 zł100 ml: 113,77 zł / HairStore
Bella Absolu Woda perfumowana dla kobiet Perfumy Edp
↓ Min. cena

Baldessarini

Bella Absolu Woda perfumowana dla kobiet Perfumy Edp

Perfumy

Warianty
30 mlOpakowanie109,69 zł100 ml: 365,63 zł / HairStore
Bella Lilac Diamond woda perfumowana spray
↓ Min. cena

Baldessarini

Bella Lilac Diamond woda perfumowana spray

Perfumy

Warianty
50 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml188,59 zł100 ml: 377,18 zł / HairStore
Bella woda perfumowana
↓ Min. cena

Baldessarini

Bella woda perfumowana

Perfumy

Warianty
50 mlOpakowanie149,79 zł100 ml: 299,58 zł / HairStore
Classic płyn po goleniu
↓ Min. cena

Baldessarini

Classic płyn po goleniu

Golenie i broda

Warianty
75 mlOpakowanie124,39 zł100 ml: 165,85 zł / HairStore
Signature woda toaletowa
−15%
↓ Min. cena

Baldessarini

Signature woda toaletowa

Perfumy

Warianty
50 mlOpakowanie121,79 zł100 ml: 243,58 zł / HairStore
←1…3435363738…295→
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
200 ml
Opakowanie45,59 zł100 ml: 22,80 zł / HairStore
50 ml
Opakowanie68,99 zł100 ml: 137,98 zł / HairStore
30 ml
Opakowanie131,69 zł100 ml: 438,97 zł / HairStore