miliglow.pl
OkazjeProduktyMarkiSklepyNewsyPlan

Disclaimer

miliglow.pl jest niezależną porównywarką, a nie sprzedawcą ani przedstawicielem prezentowanych Sklepów i marek. Ceny, dostępność i warunki mogą się zmieniać. Przed zakupem sprawdź je bezpośrednio w Sklepie. Część linków jest afiliacyjna; możemy otrzymać prowizję, co do zasady bez wpływu na cenę dla użytkownika.

miliglow.pl

Jak liczymy cenyJak sortujemyAmbasadorzyKontakt
X / TwitterPostaw kawęPrywatnośćRegulamin

© 2026 miliglow.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Ładowanie produktów...

Kategorie

Wszystkie produkty
Akcesoria2⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Makijaż38⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlacze
Pielęgnacja ciała25⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Pielęgnacja twarzy35⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzy
Pielęgnacja włosów23⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwania
Produkty do samochodu2⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy1⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu4⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty1⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe

Najniżej w historii w HairStore

SklepHairStore×↓ Najniżej w historii×
KategorieWszystkie produktyZmień
Wszystkie produkty
Akcesoria⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Bazy pod makijaż
Utrwalacze makijażu
Makijaż twarzy

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokciPreparaty do stylizacji paznokciTop coatyOdżywki do paznokciZmywacze do paznokciPielęgnacja skórekPaznokcieZestawy do manicureAkcesoria do paznokci

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Żele pod prysznic
Peelingi do ciała
Produkty do kąpieli
Mydła
Kąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Kremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Kuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Hair Styling Powders
Makijaż
⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijażUtrwalacze makijażuMakijaż twarzy

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokciPreparaty do stylizacji paznokciTop coatyOdżywki do paznokciZmywacze do paznokciPielęgnacja skórek

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Żele pod prysznicPeelingi do ciałaProdukty do kąpieliMydłaKąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Pielęgnacja twarzy⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Pielęgnacja włosów⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Hair Styling Powders
Produkty do samochodu⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe
SortowanieDomyślnieZmień
DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższeNajniżej w historii
ⓘ Jak sortujemy?
Sortuj:DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższe|↓ Najniżej w historii|ⓘ Jak sortujemy?
Sklep: HairStore

Sklep

Dla kogo

Marka

Cena (zł)

7070 produktów

Color Touch Emulsion oksydant 1.9%
↓ Min. cena

Wella Professionals

Color Touch Emulsion oksydant 1.9%

Rozjaśniacze i oksydanty

Warianty
120 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml13,50 zł100 ml: 11,25 zł / HairStore
60 mlOpakowanie8,99 zł100 ml: 14,98 zł / HairStore
Color Touch farba do włosów 0/34
↓ Min. cena

Wella Professionals

Color Touch farba do włosów 0/34

Półtrwała koloryzacja włosów

Warianty
60 mlOpakowanie32,79 zł100 ml: 54,65 zł / HairStore
Color Touch farba do włosów 44/65
↓ Min. cena

Wella Professionals

Color Touch farba do włosów 44/65

Półtrwała koloryzacja włosów

Warianty
60 mlOpakowanie32,79 zł100 ml: 54,65 zł / HairStore
Color Touch farba do włosów 5/3
↓ Min. cena

Wella Professionals

Color Touch farba do włosów 5/3

Półtrwała koloryzacja włosów

Warianty
60 mlOpakowanie32,79 zł100 ml: 54,65 zł / HairStore
Color Touch farba do włosów 55/54
↓ Min. cena

Wella Professionals

Color Touch farba do włosów 55/54

Półtrwała koloryzacja włosów

Warianty
60 mlOpakowanie32,79 zł100 ml: 54,65 zł / HairStore
Color Touch farba do włosów 6/35
↓ Min. cena

Wella Professionals

Color Touch farba do włosów 6/35

Półtrwała koloryzacja włosów

Warianty
60 mlOpakowanie32,79 zł100 ml: 54,65 zł / HairStore
Color Touch farba do włosów 7/43
↓ Min. cena

Wella Professionals

Color Touch farba do włosów 7/43

Półtrwała koloryzacja włosów

Warianty
60 mlOpakowanie32,79 zł100 ml: 54,65 zł / HairStore
Color Touch farba do włosów 7/89
↓ Min. cena

Wella Professionals

Color Touch farba do włosów 7/89

Półtrwała koloryzacja włosów

Warianty
60 mlOpakowanie32,79 zł100 ml: 54,65 zł / HairStore
Color Touch farba do włosów 77/45
↓ Min. cena

Wella Professionals

Color Touch farba do włosów 77/45

Półtrwała koloryzacja włosów

Warianty
60 mlOpakowanie32,79 zł100 ml: 54,65 zł / HairStore
Color Touch farba do włosów 8/41
↓ Min. cena

Wella Professionals

Color Touch farba do włosów 8/41

Półtrwała koloryzacja włosów

Warianty
60 mlOpakowanie32,79 zł100 ml: 54,65 zł / HairStore
Color Touch farba do włosów 8/43
↓ Min. cena

Wella Professionals

Color Touch farba do włosów 8/43

Półtrwała koloryzacja włosów

Warianty
60 mlOpakowanie32,79 zł100 ml: 54,65 zł / HairStore
🧴
↓ Min. cena

Wella Professionals

Color Touch Plus farba do włosów 33/06

Półtrwała koloryzacja włosów

Warianty
60 mlOpakowanie32,79 zł100 ml: 54,65 zł / HairStore
Color Touch Plus farba do włosów 66/03
↓ Min. cena

Wella Professionals

Color Touch Plus farba do włosów 66/03

Półtrwała koloryzacja włosów

Warianty
60 mlOpakowanie32,79 zł100 ml: 54,65 zł / HairStore
Color Xpress farba do włosów 6/02
↓ Min. cena

Wella Professionals

Color Xpress farba do włosów 6/02

Trwała koloryzacja włosów

Warianty
60 mlOpakowanie34,99 zł100 ml: 58,32 zł / HairStore
Color Xpress farba do włosów 9/06
↓ Min. cena

Wella Professionals

Color Xpress farba do włosów 9/06

Trwała koloryzacja włosów

Warianty
60 mlOpakowanie34,99 zł100 ml: 58,32 zł / HairStore
ColorMotion+ maska
↓ Min. cena

Wella Professionals

ColorMotion+ maska

Maski do włosów

Warianty
15 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml2,89 zł100 ml: 19,27 zł / HairStore
ColorMotion+ szampon
↓ Min. cena

Wella Professionals

ColorMotion+ szampon

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml129,99 zł100 ml: 13,00 zł / HairStore
EIMI Body Crafter spray
↓ Min. cena

Wella Professionals

EIMI Body Crafter spray

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
150 mlOpakowanie47,15 zł100 ml: 31,43 zł / HairStore
🧴
↓ Min. cena

Wella Professionals

EIMI Dynamic Fix lakier

Spraye do włosów

Warianty
500 mlOpakowanie67,99 złprzelicznik pominięty / HairStore
EIMI Flexible Finish lakier
↓ Min. cena

Wella Professionals

EIMI Flexible Finish lakier

Spraye do włosów

Warianty
250 mlOpakowanie65,69 złprzelicznik pominięty / HairStore
EIMI Mistify Me Strong lakier
↓ Min. cena

Wella Professionals

EIMI Mistify Me Strong lakier

Spraye do włosów

Warianty
75 mlOpakowanie14,99 złprzelicznik pominięty / HairStore
300 ml
EIMI Natural Volume pianka
↓ Min. cena

Wella Professionals

EIMI Natural Volume pianka

Pianki do włosów

Warianty
500 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml61,99 zł100 ml: 12,40 zł / HairStore
EIMI Pearl Styler żel
↓ Min. cena

Wella Professionals

EIMI Pearl Styler żel

Żele i woski do włosów

Warianty
150 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml54,08 zł100 ml: 36,05 zł / HairStore
EIMI Shape Control pianka
↓ Min. cena

Wella Professionals

EIMI Shape Control pianka

Pianki do włosów

Warianty
500 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml66,59 zł100 ml: 13,32 zł / HairStore
←1…273274275276277…295→
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
500 ml
Opakowanie159,99 zł100 ml: 32,00 zł / HairStore
150 mlOpakowanie89,99 zł100 ml: 59,99 zł / HairStore
15 ml
Opakowanie2,89 zł100 ml: 19,27 zł / HairStore
250 mlOpakowanie39,99 zł100 ml: 16,00 zł / HairStore
Więcej wariantów3 więcej →
Opakowanie44,99 złprzelicznik pominięty / HairStore
500 mlOpakowanie59,99 złprzelicznik pominięty / HairStore
300 ml
Opakowanie54,99 zł100 ml: 18,33 zł / HairStore
100 ml
Opakowanie44,99 zł100 ml: 44,99 zł / HairStore
300 mlOpakowanie47,99 zł100 ml: 16,00 zł / HairStore