miliglow.pl
OkazjeProduktyMarkiSklepyNewsyPlan

Disclaimer

miliglow.pl jest niezależną porównywarką, a nie sprzedawcą ani przedstawicielem prezentowanych Sklepów i marek. Ceny, dostępność i warunki mogą się zmieniać. Przed zakupem sprawdź je bezpośrednio w Sklepie. Część linków jest afiliacyjna; możemy otrzymać prowizję, co do zasady bez wpływu na cenę dla użytkownika.

miliglow.pl

Jak liczymy cenyJak sortujemyAmbasadorzyKontakt
X / TwitterPostaw kawęPrywatnośćRegulamin

© 2026 miliglow.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Ładowanie produktów...

Kategorie

Wszystkie produkty
Akcesoria2⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Makijaż38⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijaż

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokci

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała25⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Pielęgnacja twarzy35⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzy
Pielęgnacja włosów23⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwania
Produkty do samochodu2⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy1⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu4⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty1⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe

Najniżej w historii w Trena

SklepTrena×↓ Najniżej w historii×
KategorieWszystkie produktyZmień
Wszystkie produkty
Akcesoria⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Utrwalacze makijażu
Makijaż twarzy
Preparaty do stylizacji paznokci
Top coaty
Odżywki do paznokci
Zmywacze do paznokci
Pielęgnacja skórek
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
Żele pod prysznic
Peelingi do ciała
Produkty do kąpieli
Mydła
Kąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Kremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Kuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Hair Styling Powders
Makijaż
⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijażUtrwalacze makijażuMakijaż twarzy

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokciPreparaty do stylizacji paznokciTop coatyOdżywki do paznokciZmywacze do paznokciPielęgnacja skórek

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Żele pod prysznicPeelingi do ciałaProdukty do kąpieliMydłaKąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Pielęgnacja twarzy⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Pielęgnacja włosów⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Hair Styling Powders
Produkty do samochodu⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe
SortowanieDomyślnieZmień
DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższeNajniżej w historii
ⓘ Jak sortujemy?
Sortuj:DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższe|↓ Najniżej w historii|ⓘ Jak sortujemy?
Sklep: Trena

Sklep

Dla kogo

Marka

Cena (zł)

2272 produktów

Ice Cream Frequent Daily Shampoo — szampon do codziennego mycia
↓ Min. cena

Inebrya

Ice Cream Frequent Daily Shampoo — szampon do codziennego mycia

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml26,76 zł100 ml: 2,68 zł / Trena
300 mlOpakowanie20,35 zł100 ml: 6,78 zł / Trena
Ice Cream Keratin One Multiaction — kuracja bez spłukiwania
↓ Min. cena

Inebrya

Ice Cream Keratin One Multiaction — kuracja bez spłukiwania

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
200 mlOpakowanie31,51 zł100 ml: 15,75 zł / Trena
Ice Cream Keratin Restructuring Shampoo — szampon z keratyną
↓ Min. cena

Inebrya

Ice Cream Keratin Restructuring Shampoo — szampon z keratyną

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml33,34 zł100 ml: 3,33 zł / Trena
Ice Cream Keratin Toning Mousse — pianka pielęgnacyjna bez spłukiwania
↓ Min. cena

Inebrya

Ice Cream Keratin Toning Mousse — pianka pielęgnacyjna bez spłukiwania

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
150 mlOpakowanie17,94 zł100 ml: 11,96 zł / Trena
Ice Cream Pro-Age Serum — serum do włosów
↓ Min. cena

Inebrya

Ice Cream Pro-Age Serum — serum do włosów

Serum i ampułki do włosów

Warianty
100 mlOpakowanie44,93 zł100 ml: 44,93 zł / Trena
Kromask Cherry — maska koloryzująca
↓ Min. cena

Inebrya

Kromask Cherry — maska koloryzująca

Półtrwała koloryzacja włosów

Warianty
250 mlOpakowanie27,15 zł100 ml: 10,86 zł / Trena
Kromask Pinky — maska koloryzująca
↓ Min. cena

Inebrya

Kromask Pinky — maska koloryzująca

Półtrwała koloryzacja włosów

Warianty
250 mlOpakowanie27,15 zł100 ml: 10,86 zł / Trena
Kromask Violet — maska koloryzująca
↓ Min. cena

Inebrya

Kromask Violet — maska koloryzująca

Półtrwała koloryzacja włosów

Warianty
250 mlOpakowanie27,15 zł100 ml: 10,86 zł / Trena
Style-In Extra Mousse — mocna pianka do włosów
↓ Min. cena

Inebrya

Style-In Extra Mousse — mocna pianka do włosów

Pianki do włosów

Warianty
400 mlOpakowanie25,39 zł100 ml: 6,35 zł / Trena
Style-In Thermo-Protector — spray termoochronny
↓ Min. cena

Inebrya

Style-In Thermo-Protector — spray termoochronny

Ochrona termiczna

Warianty
250 mlOpakowanie31,96 zł100 ml: 12,78 zł / Trena
Style-In Total Volume — lakier zwiększający objętość
↓ Min. cena

Inebrya

Style-In Total Volume — lakier zwiększający objętość

Spraye do włosów

Warianty
500 mlOpakowanie24,57 złprzelicznik pominięty / Trena
Up To You Curl Boost Mask — maska do loków
↓ Min. cena

Inebrya

Up To You Curl Boost Mask — maska do loków

Maski do włosów

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml36,49 zł100 ml: 3,65 zł / Trena
Up To You Curl Boost Primer — primer do loków
↓ Min. cena

Inebrya

Up To You Curl Boost Primer — primer do loków

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
200 mlOpakowanie29,33 zł100 ml: 14,67 zł / Trena
Up To You Curl Boost Shampoo — szampon do loków
↓ Min. cena

Inebrya

Up To You Curl Boost Shampoo — szampon do loków

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml31,19 zł100 ml: 3,12 zł / Trena
Up To You Liss Smoothing 2-in-1 Mask & Conditioner
↓ Min. cena

Inebrya

Up To You Liss Smoothing 2-in-1 Mask & Conditioner

Maski do włosów

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml41,17 zł100 ml: 4,12 zł / Trena
Up To You Liss Smoothing Cream — krem bez spłukiwania
↓ Min. cena

Inebrya

Up To You Liss Smoothing Cream — krem bez spłukiwania

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
200 mlOpakowanie34,07 zł100 ml: 17,04 zł / Trena
Up To You Liss Smoothing Shampoo — szampon wygładzający
↓ Min. cena

Inebrya

Up To You Liss Smoothing Shampoo — szampon wygładzający

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml35,31 zł100 ml: 3,53 zł / Trena
AMC Brow Liner Gel pomada do brwi 11
↓ Min. cena

Inglot

AMC Brow Liner Gel pomada do brwi 11

Makijaż brwi

Warianty
2 gOpakowanie58,65 zł100 g: 2932,50 zł / Trena
AMC Brow Liner Gel pomada do brwi 12
↓ Min. cena

Inglot

AMC Brow Liner Gel pomada do brwi 12

Makijaż brwi

Warianty
2 gOpakowanie58,65 zł100 g: 2932,50 zł / Trena
AMC Brow Liner Gel pomada do brwi 14
↓ Min. cena

Inglot

AMC Brow Liner Gel pomada do brwi 14

Makijaż brwi

Warianty
2 gOpakowanie58,65 zł100 g: 2932,50 zł / Trena
AMC Brow Liner Gel pomada do brwi 15
↓ Min. cena

Inglot

AMC Brow Liner Gel pomada do brwi 15

Makijaż brwi

Warianty
2 gOpakowanie58,65 zł100 g: 2932,50 zł / Trena
AMC Brow Liner Gel pomada do brwi 16
↓ Min. cena

Inglot

AMC Brow Liner Gel pomada do brwi 16

Makijaż brwi

Warianty
2 gOpakowanie58,65 zł100 g: 2932,50 zł / Trena
AMC Brow Liner Gel pomada do brwi 17
↓ Min. cena

Inglot

AMC Brow Liner Gel pomada do brwi 17

Makijaż brwi

Warianty
2 gOpakowanie58,65 zł100 g: 2932,50 zł / Trena
AMC Brow Liner Gel pomada do brwi 19
↓ Min. cena

Inglot

AMC Brow Liner Gel pomada do brwi 19

Makijaż brwi

Warianty
2 gOpakowanie58,65 zł100 g: 2932,50 zł / Trena
←1…2425262728…95→
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
300 ml
Opakowanie20,81 zł100 ml: 6,94 zł / Trena
250 ml
Opakowanie21,10 zł100 ml: 8,44 zł / Trena
300 mlOpakowanie20,98 zł100 ml: 6,99 zł / Trena
250 ml
Opakowanie20,98 zł100 ml: 8,39 zł / Trena
300 mlOpakowanie21,45 zł100 ml: 7,15 zł / Trena