miliglow.pl
OkazjeProduktyMarkiSklepyNewsyPlan

Disclaimer

miliglow.pl jest niezależną porównywarką, a nie sprzedawcą ani przedstawicielem prezentowanych Sklepów i marek. Ceny, dostępność i warunki mogą się zmieniać. Przed zakupem sprawdź je bezpośrednio w Sklepie. Część linków jest afiliacyjna; możemy otrzymać prowizję, co do zasady bez wpływu na cenę dla użytkownika.

miliglow.pl

Jak liczymy cenyJak sortujemyAmbasadorzyKontakt
X / TwitterPostaw kawęPrywatnośćRegulamin

© 2026 miliglow.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Ładowanie produktów...

Kategorie

Wszystkie produkty
Akcesoria2⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Makijaż38⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijaż

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokci

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała25⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Pielęgnacja twarzy35⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzy
Pielęgnacja włosów22⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwania
Produkty do samochodu2⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy1⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu4⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty1⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe

Najniżej w historii w Empik

SklepEmpik×↓ Najniżej w historii×
KategorieWszystkie produktyZmień
Wszystkie produkty
Akcesoria⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Utrwalacze makijażu
Makijaż twarzy
Preparaty do stylizacji paznokci
Top coaty
Odżywki do paznokci
Zmywacze do paznokci
Pielęgnacja skórek
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
Żele pod prysznic
Peelingi do ciała
Produkty do kąpieli
Mydła
Kąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Kremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Kuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów
Makijaż
⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijażUtrwalacze makijażuMakijaż twarzy

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokciPreparaty do stylizacji paznokciTop coatyOdżywki do paznokciZmywacze do paznokciPielęgnacja skórek

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Żele pod prysznicPeelingi do ciałaProdukty do kąpieliMydłaKąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Pielęgnacja twarzy⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Pielęgnacja włosów⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów
Produkty do samochodu⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe
SortowanieDomyślnieZmień
DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższeNajniżej w historii
ⓘ Jak sortujemy?
Sortuj:DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższe|↓ Najniżej w historii|ⓘ Jak sortujemy?
Sklep: Empik

Sklep

Dla kogo

Marka

Cena (zł)

14 517 produktów

Invisible Root Color Spray pigment koloryzujący RED COPPER
↓ Min. cena

Alfaparf Milano Professional

Invisible Root Color Spray pigment koloryzujący RED COPPER

Półtrwała koloryzacja włosów

Warianty
75 mlOpakowanie51,93 zł100 ml: 69,24 zł / Empik
🧴
↓ Min. cena

Alfaparf Milano Professional

Keratin Therapy Lisse Design Discipline Treatment

Kuracje do spłukiwania

Warianty
500 mlOpakowanie296,63 zł100 ml: 59,33 zł / Empik
Keratin Therapy Lisse Design Keratin Serum
↓ Min. cena

Alfaparf Milano Professional

Keratin Therapy Lisse Design Keratin Serum

Serum i ampułki do włosów

Warianty
125 mlOpakowanie54,80 zł100 ml: 43,84 zł / Empik
Keratin Therapy Lisse Design Liquid Glass Lamellar Water
↓ Min. cena

Alfaparf Milano Professional

Keratin Therapy Lisse Design Liquid Glass Lamellar Water

Kuracje do spłukiwania

Warianty
250 mlOpakowanie83,90 zł100 ml: 33,56 zł / Empik
Keratin Therapy Lisse Design Maintenance Conditioner
↓ Min. cena

Alfaparf Milano Professional

Keratin Therapy Lisse Design Maintenance Conditioner

Odżywki

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml149,65 zł100 ml: 14,97 zł / Empik
Keratin Therapy Lisse Design Maintenance Shampoo
↓ Min. cena

Alfaparf Milano Professional

Keratin Therapy Lisse Design Maintenance Shampoo

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml138,59 zł100 ml: 13,86 zł / Empik
🧴
−2%
↓ Min. cena

Alfaparf Milano Professional

Keratin Therapy Lisse Design Smoothing Treatment Kit

Zestawy podarunkowe

Warianty
40 ml + 100 ml + 40 mlOpakowanie214,61 złprzelicznik pominięty / Empik
Keratin Therapy Lisse Design The Oil
↓ Min. cena

Alfaparf Milano Professional

Keratin Therapy Lisse Design The Oil

Olejki do włosów

Warianty
50 mlOpakowanie52,90 zł100 ml: 105,80 zł / Empik
Oxid'o oksydant 1.5%
↓ Min. cena

Alfaparf Milano Professional

Oxid'o oksydant 1.5%

Rozjaśniacze i oksydanty

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml32,21 zł100 ml: 3,22 zł / Empik
Oxid'o oksydant 12%
↓ Min. cena

Alfaparf Milano Professional

Oxid'o oksydant 12%

Rozjaśniacze i oksydanty

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml32,21 zł100 ml: 3,22 zł / Empik
Oxid'o oksydant 9%
↓ Min. cena

Alfaparf Milano Professional

Oxid'o oksydant 9%

Rozjaśniacze i oksydanty

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml32,21 zł100 ml: 3,22 zł / Empik
Pigments pigment koloryzujący GOLDEN MAHOGANY
↓ Min. cena

Alfaparf Milano Professional

Pigments pigment koloryzujący GOLDEN MAHOGANY

Półtrwała koloryzacja włosów

Warianty
90 mlOpakowanie276,69 zł100 ml: 307,43 zł / Empik
Pigments pigment koloryzujący GREY BLACK
↓ Min. cena

Alfaparf Milano Professional

Pigments pigment koloryzujący GREY BLACK

Półtrwała koloryzacja włosów

Warianty
90 mlOpakowanie99,98 zł100 ml: 111,09 zł / Empik
🧴
↓ Min. cena

Alfaparf Milano Professional

Precious Nature trwała koloryzacja 9.13

Trwała koloryzacja włosów

Warianty
60 mlOpakowanie32,66 zł100 ml: 54,43 zł / Empik
Semi di Lino Blonde Anti-Yellow Low Shampoo
↓ Min. cena

Alfaparf Milano Professional

Semi di Lino Blonde Anti-Yellow Low Shampoo

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml87,11 zł100 ml: 8,71 zł / Empik
Semi di Lino Brunette Anti-Orange Conditioner
↓ Min. cena

Alfaparf Milano Professional

Semi di Lino Brunette Anti-Orange Conditioner

Odżywki

Warianty
200 mlOpakowanie44,95 zł100 ml: 22,48 zł / Empik
Semi di Lino Brunette Anti-Orange Low Shampoo
↓ Min. cena

Alfaparf Milano Professional

Semi di Lino Brunette Anti-Orange Low Shampoo

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml55,59 zł100 ml: 5,56 zł / Empik
🧴
↓ Min. cena

Alfaparf Milano Professional

Semi di Lino Cellula Madre Define Multiplier

Kuracje do spłukiwania

Warianty
150 mlOpakowanie54,44 zł100 ml: 36,29 zł / Empik
🧴
↓ Min. cena

Alfaparf Milano Professional

Semi di Lino Cellula Madre Glow Multiplier

Kuracje do spłukiwania

Warianty
150 mlOpakowanie59,90 zł100 ml: 39,93 zł / Empik
🧴
↓ Min. cena

Alfaparf Milano Professional

Semi di Lino Cellula Madre Nourishment Multiplier

Kuracje do spłukiwania

Warianty
150 mlOpakowanie58,40 zł100 ml: 38,93 zł / Empik
🧴
↓ Min. cena

Alfaparf Milano Professional

Semi di Lino Cellula Madre Restructuring Multiplier

Kuracje do spłukiwania

Warianty
150 mlOpakowanie59,90 zł100 ml: 39,93 zł / Empik
🧴
↓ Min. cena

Alfaparf Milano Professional

Semi di Lino Cellula Madre Smoothing Multiplier

Kuracje do spłukiwania

Warianty
150 mlOpakowanie55,65 zł100 ml: 37,10 zł / Empik
Semi di Lino Curls Enhancing Conditioner
↓ Min. cena

Alfaparf Milano Professional

Semi di Lino Curls Enhancing Conditioner

Odżywki

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml55,59 zł100 ml: 5,56 zł / Empik
Semi di Lino Curls Enhancing Low Shampoo
↓ Min. cena

Alfaparf Milano Professional

Semi di Lino Curls Enhancing Low Shampoo

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml87,99 zł100 ml: 8,80 zł / Empik
←1…2122232425…605→
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
250 mlOpakowanie49,99 zł100 ml: 20,00 zł / Empik
250 mlOpakowanie37,99 zł100 ml: 15,20 zł / Empik
120 ml
Opakowanie9,89 zł100 ml: 8,24 zł / Empik
90 ml
Opakowanie8,90 zł100 ml: 9,89 zł / Empik
90 ml
Opakowanie8,90 zł100 ml: 9,89 zł / Empik
250 mlOpakowanie43,99 zł100 ml: 17,60 zł / Empik
250 mlOpakowanie47,51 zł100 ml: 19,00 zł / Empik
200 mlOpakowanie43,49 zł100 ml: 21,75 zł / Empik
250 mlOpakowanie44,99 zł100 ml: 18,00 zł / Empik