miliglow.pl
OkazjeProduktyMarkiSklepyNewsyPlan

Disclaimer

miliglow.pl jest niezależną porównywarką, a nie sprzedawcą ani przedstawicielem prezentowanych Sklepów i marek. Ceny, dostępność i warunki mogą się zmieniać. Przed zakupem sprawdź je bezpośrednio w Sklepie. Część linków jest afiliacyjna; możemy otrzymać prowizję, co do zasady bez wpływu na cenę dla użytkownika.

miliglow.pl

Jak liczymy cenyJak sortujemyAmbasadorzyKontakt
X / TwitterPostaw kawęPrywatnośćRegulamin

© 2026 miliglow.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Ładowanie produktów...

Kategorie

Wszystkie produkty
Akcesoria2⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Makijaż38⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlacze
Pielęgnacja ciała25⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Pielęgnacja twarzy35⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzy
Pielęgnacja włosów23⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwania
Produkty do samochodu2⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy1⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu4⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty1⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe

Najniżej w historii w Bodyland

SklepBodyland×↓ Najniżej w historii×
KategorieWszystkie produktyZmień
Wszystkie produkty
Akcesoria⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Bazy pod makijaż
Utrwalacze makijażu
Makijaż twarzy

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokciPreparaty do stylizacji paznokciTop coatyOdżywki do paznokciZmywacze do paznokciPielęgnacja skórekPaznokcieZestawy do manicureAkcesoria do paznokci

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Żele pod prysznic
Peelingi do ciała
Produkty do kąpieli
Mydła
Kąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Kremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Kuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Hair Styling Powders
Makijaż
⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijażUtrwalacze makijażuMakijaż twarzy

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokciPreparaty do stylizacji paznokciTop coatyOdżywki do paznokciZmywacze do paznokciPielęgnacja skórek

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Żele pod prysznicPeelingi do ciałaProdukty do kąpieliMydłaKąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Pielęgnacja twarzy⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Pielęgnacja włosów⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Hair Styling Powders
Produkty do samochodu⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe
SortowanieDomyślnieZmień
DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższeNajniżej w historii
ⓘ Jak sortujemy?
Sortuj:DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższe|↓ Najniżej w historii|ⓘ Jak sortujemy?
Sklep: Bodyland

Sklep

Dla kogo

Marka

Cena (zł)

9963 produktów

Curl Manifesto Refresh Absolu spray odświeżający loki
↓ Min. cena

Kérastase

Curl Manifesto Refresh Absolu spray odświeżający loki

Spraye do włosów

Warianty
190 mlOpakowanie134,00 zł100 ml: 70,53 zł / Bodyland
Densifique Bain Densité Homme szampon zagęszczający
↓ Min. cena

Kérastase

Densifique Bain Densité Homme szampon zagęszczający

Szampony

Warianty
250 mlOpakowanie96,90 zł100 ml: 38,76 zł / Bodyland
Densifique Bain Densité szampon do włosów tracących gęstość – butelka
↓ Min. cena

Kérastase

Densifique Bain Densité szampon do włosów tracących gęstość – butelka

Szampony

Warianty
250 mlOpakowanie90,90 zł100 ml: 36,36 zł / Bodyland
Discipline Bain Fluidéaliste szampon wygładzający przeciw puszeniu
↓ Min. cena

Kérastase

Discipline Bain Fluidéaliste szampon wygładzający przeciw puszeniu

Szampony

Warianty
250 mlOpakowanie99,90 zł100 ml: 39,96 zł / Bodyland
Discipline Fondant Fluidéaliste odżywka wygładzająca
↓ Min. cena

Kérastase

Discipline Fondant Fluidéaliste odżywka wygładzająca

Odżywki

Warianty
200 mlOpakowanie134,00 zł100 ml: 67,00 zł / Bodyland
Discipline Maskératine maska wygładzająca
−7%
↓ Min. cena

Kérastase

Discipline Maskératine maska wygładzająca

Maski do włosów

Warianty
200 mlOpakowanie169,19 zł100 ml: 84,60 zł / Bodyland
Discipline Oléo-Relax refill olejku do włosów
↓ Min. cena

Kérastase

Discipline Oléo-Relax refill olejku do włosów

Olejki do włosów

Warianty
75 mlOpakowanie179,50 zł100 ml: 239,33 zł / Bodyland
Elixir Ultime L’Huile Originale olejek do włosów w butelce refillable
↓ Min. cena

Kérastase

Elixir Ultime L’Huile Originale olejek do włosów w butelce refillable

Olejki do włosów

Warianty
75 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml199,99 zł100 ml: 266,65 zł / Bodyland
Elixir Ultime L’Huile Originale refill olejku
↓ Min. cena

Kérastase

Elixir Ultime L’Huile Originale refill olejku

Olejki do włosów

Warianty
75 mlOpakowanie159,00 zł100 ml: 212,00 zł / Bodyland
Elixir Ultime Spring Duo olejek 75 ml + 30 ml – zestaw
↓ Min. cena

Kérastase

Elixir Ultime Spring Duo olejek 75 ml + 30 ml – zestaw

Zestawy podarunkowe

Warianty
olejek 75 ml + olejek 30 ml x2Opakowanie305,09 złprzelicznik pominięty / Bodyland
Genesis + Nutritive Magic Night Duo: serum 90 ml + serum nocne 30 ml – zestaw
↓ Min. cena

Kérastase

Genesis + Nutritive Magic Night Duo: serum 90 ml + serum nocne 30 ml – zestaw

Zestawy podarunkowe

Warianty
Genesis Sérum Anti-Chute 90 ml + Nutritive 8H Magic Night Serum 30 ml x2Opakowanie269,00 złprzelicznik pominięty / Bodyland
Genesis Bain Hydra-Fortifiant refill szamponu
↓ Min. cena

Kérastase

Genesis Bain Hydra-Fortifiant refill szamponu

Szampony

Warianty
500 mlOpakowanie159,50 zł100 ml: 31,90 zł / Bodyland
Genesis Bain Hydra-Fortifiant szampon wzmacniający
↓ Min. cena

Kérastase

Genesis Bain Hydra-Fortifiant szampon wzmacniający

Szampony

Warianty
500 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml164,00 zł100 ml: 32,80 zł / Bodyland
Genesis Bain Nutri-Fortifiant szampon odżywczo-wzmacniający
−2%
↓ Min. cena

Kérastase

Genesis Bain Nutri-Fortifiant szampon odżywczo-wzmacniający

Szampony

Warianty
500 mlOpakowanie173,00 zł100 ml: 34,60 zł / Bodyland
Genesis Cure Anti-Chute Fortifiantes kuracja przeciw wypadaniu włosów w ampułkach
↓ Min. cena

Kérastase

Genesis Cure Anti-Chute Fortifiantes kuracja przeciw wypadaniu włosów w ampułkach

Pielęgnacja skóry głowy

Warianty
6 ml x42Opakowanienajlepszy / 100 ml649,00 zł100 ml: 257,54 zł / Bodyland
Genesis Cure Apaisante kuracja kojąca do skóry głowy w ampułkach
↓ Min. cena

Kérastase

Genesis Cure Apaisante kuracja kojąca do skóry głowy w ampułkach

Pielęgnacja skóry głowy

Warianty
6 ml x10Opakowanienajlepszy / 100 ml170,59 zł100 ml: 284,32 zł / Bodyland
Genesis Défense Thermique mleczko termoochronne
↓ Min. cena

Kérastase

Genesis Défense Thermique mleczko termoochronne

Ochrona termiczna

Warianty
150 mlOpakowanie129,00 zł100 ml: 86,00 zł / Bodyland
Genesis Fondant Renforçateur odżywka wzmacniająca
↓ Min. cena

Kérastase

Genesis Fondant Renforçateur odżywka wzmacniająca

Odżywki

Warianty
200 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml134,90 zł100 ml: 67,45 zł / Bodyland
Genesis Homme Bain de Masse Épaississant szampon pogrubiający
↓ Min. cena

Kérastase

Genesis Homme Bain de Masse Épaississant szampon pogrubiający

Szampony

Warianty
250 mlOpakowanie97,90 zł100 ml: 39,16 zł / Bodyland
Genesis Homme Cire d’Épaisseur Texturisante pasta pogrubiająca
↓ Min. cena

Kérastase

Genesis Homme Cire d’Épaisseur Texturisante pasta pogrubiająca

Żele i woski do włosów

Warianty
75 mlOpakowanie139,90 zł100 ml: 186,53 zł / Bodyland
Gloss Absolu Anti-Frizz Glaze Milk mleczko termoochronne
↓ Min. cena

Kérastase

Gloss Absolu Anti-Frizz Glaze Milk mleczko termoochronne

Ochrona termiczna

Warianty
190 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml159,00 zł100 ml: 83,68 zł / Bodyland
Gloss Absolu Bain Crème Hydra-Glaze bogaty szampon wygładzający
−1%
↓ Min. cena

Kérastase

Gloss Absolu Bain Crème Hydra-Glaze bogaty szampon wygładzający

Szampony

Warianty
500 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml208,79 zł100 ml: 41,76 zł / Bodyland
Gloss Absolu Bain Hydra-Glaze szampon nabłyszczający
↓ Min. cena

Kérastase

Gloss Absolu Bain Hydra-Glaze szampon nabłyszczający

Szampony

Warianty
500 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml179,90 zł100 ml: 35,98 zł / Bodyland
Gloss Absolu Discovery: szampon 80 ml + odżywka 75 ml + mleczko 45 ml – zestaw
↓ Min. cena

Kérastase

Gloss Absolu Discovery: szampon 80 ml + odżywka 75 ml + mleczko 45 ml – zestaw

Zestawy podarunkowe

Warianty
Bain Hydra-Glaze 80 ml + Insta Glaze 75 ml + Anti-Frizz Glaze Milk 45 ml x3Opakowanie159,00 złprzelicznik pominięty / Bodyland
←1…209210211212213…416→
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
30 mlOpakowanie99,50 zł100 ml: 331,67 zł / Bodyland
80 mlOpakowanie54,90 zł100 ml: 68,63 zł / Bodyland
250 mlOpakowanie92,90 zł100 ml: 37,16 zł / Bodyland
6 mlOpakowanie24,79 zł100 ml: 413,17 zł / Bodyland
6 ml x10Opakowanie199,90 zł100 ml: 333,17 zł / Bodyland
6 mlOpakowanie30,59 zł100 ml: 509,83 zł / Bodyland
75 ml
Opakowanie69,50 zł100 ml: 92,67 zł / Bodyland
45 mlOpakowanie59,90 zł100 ml: 133,11 zł / Bodyland
80 mlOpakowanie57,19 zł100 ml: 71,49 zł / Bodyland
250 mlOpakowanie118,79 zł100 ml: 47,52 zł / Bodyland
80 mlOpakowanie52,50 zł100 ml: 65,63 zł / Bodyland
250 mlOpakowanie98,50 zł100 ml: 39,40 zł / Bodyland