miliglow.pl
OkazjeProduktyMarkiSklepyNewsyPlan

Disclaimer

miliglow.pl jest niezależną porównywarką, a nie sprzedawcą ani przedstawicielem prezentowanych Sklepów i marek. Ceny, dostępność i warunki mogą się zmieniać. Przed zakupem sprawdź je bezpośrednio w Sklepie. Część linków jest afiliacyjna; możemy otrzymać prowizję, co do zasady bez wpływu na cenę dla użytkownika.

miliglow.pl

Jak liczymy cenyJak sortujemyAmbasadorzyKontakt
X / TwitterPostaw kawęPrywatnośćRegulamin

© 2026 miliglow.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Ładowanie produktów...

Kategorie

Wszystkie produkty
Akcesoria2⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Makijaż38⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlacze
Pielęgnacja ciała25⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Pielęgnacja twarzy35⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzy
Pielęgnacja włosów22⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwania
Produkty do samochodu2⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy1⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu4⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty1⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe

Najniżej w historii w Bodyland

SklepBodyland×↓ Najniżej w historii×
KategorieWszystkie produktyZmień
Wszystkie produkty
Akcesoria⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Bazy pod makijaż
Utrwalacze makijażu
Makijaż twarzy

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokciPreparaty do stylizacji paznokciTop coatyOdżywki do paznokciZmywacze do paznokciPielęgnacja skórekPaznokcieZestawy do manicureAkcesoria do paznokci

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Żele pod prysznic
Peelingi do ciała
Produkty do kąpieli
Mydła
Kąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Kremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Kuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów
Makijaż
⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijażUtrwalacze makijażuMakijaż twarzy

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokciPreparaty do stylizacji paznokciTop coatyOdżywki do paznokciZmywacze do paznokciPielęgnacja skórek

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Żele pod prysznicPeelingi do ciałaProdukty do kąpieliMydłaKąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Pielęgnacja twarzy⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Pielęgnacja włosów⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów
Produkty do samochodu⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe
SortowanieDomyślnieZmień
DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższeNajniżej w historii
ⓘ Jak sortujemy?
Sortuj:DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższe|↓ Najniżej w historii|ⓘ Jak sortujemy?
Sklep: Bodyland

Sklep

Dla kogo

Marka

Cena (zł)

9948 produktów

Blonde Life maska do włosów blond z keratyną wygładzająca
↓ Min. cena

Joico

Blonde Life maska do włosów blond z keratyną wygładzająca

Koloryzacja włosów

Warianty
150 mlOpakowanie200,00 zł100 ml: 133,33 zł / Bodyland
Blonde Life nabłyszczająca regenerująca maska do włosów blond
↓ Min. cena

Joico

Blonde Life nabłyszczająca regenerująca maska do włosów blond

Maski do włosów

Warianty
150 mlOpakowanie179,99 zł100 ml: 119,99 zł / Bodyland
Blonde Life Violet odżywka do włosów blond chłodny odcień
↓ Min. cena

Joico

Blonde Life Violet odżywka do włosów blond chłodny odcień

Odżywki

Warianty
250 mlOpakowanie152,00 zł100 ml: 60,80 zł / Bodyland
Colorful Anti-Fade Shampoo
↓ Min. cena

Joico

Colorful Anti-Fade Shampoo

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml301,00 zł100 ml: 30,10 zł / Bodyland
Curl Confidence Defining krem do włosów kręconych definiujący loki
↓ Min. cena

Joico

Curl Confidence Defining krem do włosów kręconych definiujący loki

Stylizacja włosów

Warianty
177 mlOpakowanie177,00 zł100 ml: 100,00 zł / Bodyland
Defy Damage Detox szampon oczyszczający do włosów
↓ Min. cena

Joico

Defy Damage Detox szampon oczyszczający do włosów

Szampony

Warianty
300 mlOpakowanie157,00 zł100 ml: 52,33 zł / Bodyland
Defy Damage KBOND20 Maska Do Włosów Uwrażliwionych i Zniszczonych 500
↓ Min. cena

Joico

Defy Damage KBOND20 Maska Do Włosów Uwrażliwionych i Zniszczonych 500

Maski do włosów

Warianty
250 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml220,00 zł100 ml: 88,00 zł / Bodyland
Defy Damage Protective Conditioner
↓ Min. cena

Joico

Defy Damage Protective Conditioner

Odżywki

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml332,00 zł100 ml: 33,20 zł / Bodyland
Defy Damage Protective Masque maseczka do włosów zniszczonych
↓ Min. cena

Joico

Defy Damage Protective Masque maseczka do włosów zniszczonych

Maski do włosów

Warianty
150 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml200,00 zł100 ml: 133,33 zł / Bodyland
Defy Damage Protective Shampoo szampon do włosów farbowanych
↓ Min. cena

Joico

Defy Damage Protective Shampoo szampon do włosów farbowanych

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml332,00 zł100 ml: 33,20 zł / Bodyland
Hydrasplash Nawilżająca Odżywka Włosy
↓ Min. cena

Joico

Hydrasplash Nawilżająca Odżywka Włosy

Odżywki

Warianty
250 mlOpakowanie137,00 zł100 ml: 54,80 zł / Bodyland
InnerJoi Hydrate wegańska nawilżająca odżywka do włosów suchych
↓ Min. cena

Joico

InnerJoi Hydrate wegańska nawilżająca odżywka do włosów suchych

Odżywki

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml260,09 zł100 ml: 26,01 zł / Bodyland
InnerJoi Preserve mleczko termoochronne do włosów ochrona koloru 200
↓ Min. cena

Joico

InnerJoi Preserve mleczko termoochronne do włosów ochrona koloru 200

Stylizacja włosów

Warianty
50 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml29,00 zł100 ml: 58,00 zł / Bodyland
InnerJoi Strengthen, szampon wzmacniający
↓ Min. cena

Joico

InnerJoi Strengthen, szampon wzmacniający

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml260,09 zł100 ml: 26,01 zł / Bodyland
K-PAK Clarifying szampon oczyszczający do wszystkich rodzajów włosów
↓ Min. cena

Joico

K-PAK Clarifying szampon oczyszczający do wszystkich rodzajów włosów

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml338,39 zł100 ml: 33,84 zł / Bodyland
K-PAK Color Therapy maseczka do włosów zniszczonych i farbowanych
↓ Min. cena

Joico

K-PAK Color Therapy maseczka do włosów zniszczonych i farbowanych

Maski do włosów

Warianty
500 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml396,00 zł100 ml: 79,20 zł / Bodyland
K-pak Color Therapy ochrona koloru i nawilżenie odżywka
↓ Min. cena

Joico

K-pak Color Therapy ochrona koloru i nawilżenie odżywka

Odżywki

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml332,00 zł100 ml: 33,20 zł / Bodyland
K-pak Color Therapy Shampoo
↓ Min. cena

Joico

K-pak Color Therapy Shampoo

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml298,79 zł100 ml: 29,88 zł / Bodyland
K-Pak Deep Reconstructor, intensywnie odbudowująca kuracja do włosów
↓ Min. cena

Joico

K-Pak Deep Reconstructor, intensywnie odbudowująca kuracja do włosów

Kuracje do włosów

Warianty
150 mlOpakowanie205,00 zł100 ml: 136,67 zł / Bodyland
K-Pak Hydrator intensywna kuracja nawilżająca do suchych włosów
↓ Min. cena

Joico

K-Pak Hydrator intensywna kuracja nawilżająca do suchych włosów

Odżywki

Warianty
250 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml220,00 zł100 ml: 88,00 zł / Bodyland
K-pak Intense Hydrator Reconstructor
↓ Min. cena

Joico

K-pak Intense Hydrator Reconstructor

Maski do włosów

Warianty
1000 mlOpakowanie516,59 zł100 ml: 51,66 zł / Bodyland
K-Pak odbudowujący szampon do włosów zniszczonych
↓ Min. cena

Joico

K-Pak odbudowujący szampon do włosów zniszczonych

Szampony

Warianty
300 mlOpakowanie146,00 zł100 ml: 48,67 zł / Bodyland
K-Pak Reconstructing odżywka odbudowująca do włosów osłabionych
↓ Min. cena

Joico

K-Pak Reconstructing odżywka odbudowująca do włosów osłabionych

Odżywki

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml332,00 zł100 ml: 33,20 zł / Bodyland
K-pak Reconstructing Szampon
↓ Min. cena

Joico

K-pak Reconstructing Szampon

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanie298,79 zł100 ml: 29,88 zł / Bodyland
←1…199200201202203…415→
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
300 ml
Opakowanie119,69 zł100 ml: 39,90 zł / Bodyland
50 mlOpakowanie94,00 zł100 ml: 188,00 zł / Bodyland
500 mlOpakowanie477,00 zł100 ml: 95,40 zł / Bodyland
Więcej wariantów1 więcej →
50 ml
Opakowanie44,09 zł100 ml: 88,18 zł / Bodyland
250 mlOpakowanie152,00 zł100 ml: 60,80 zł / Bodyland
50 mlOpakowanie94,00 zł100 ml: 188,00 zł / Bodyland
50 mlOpakowanie49,00 zł100 ml: 98,00 zł / Bodyland
300 mlOpakowanie146,00 zł100 ml: 48,67 zł / Bodyland
50 mlOpakowanie29,00 zł100 ml: 58,00 zł / Bodyland
300 mlOpakowanie143,09 zł100 ml: 47,70 zł / Bodyland
200 mlOpakowanie179,00 zł100 ml: 89,50 zł / Bodyland
50 ml
Opakowanie26,09 zł100 ml: 52,18 zł / Bodyland
300 mlOpakowanie131,39 zł100 ml: 43,80 zł / Bodyland
150 mlOpakowanie200,00 zł100 ml: 133,33 zł / Bodyland
300 mlOpakowanie136,79 zł100 ml: 45,60 zł / Bodyland
50 ml
Opakowanie44,09 zł100 ml: 88,18 zł / Bodyland
300 mlOpakowanie146,00 zł100 ml: 48,67 zł / Bodyland
50 mlOpakowanie60,00 zł100 ml: 120,00 zł / Bodyland
300 mlOpakowanie152,00 zł100 ml: 50,67 zł / Bodyland