miliglow.pl
OkazjeProduktyMarkiSklepyNewsyPlan

Disclaimer

miliglow.pl jest niezależną porównywarką, a nie sprzedawcą ani przedstawicielem prezentowanych Sklepów i marek. Ceny, dostępność i warunki mogą się zmieniać. Przed zakupem sprawdź je bezpośrednio w Sklepie. Część linków jest afiliacyjna; możemy otrzymać prowizję, co do zasady bez wpływu na cenę dla użytkownika.

miliglow.pl

Jak liczymy cenyJak sortujemyAmbasadorzyKontakt
X / TwitterPostaw kawęPrywatnośćRegulamin

© 2026 miliglow.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Ładowanie produktów...

Kategorie

Wszystkie produkty
Akcesoria2⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Makijaż38⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlacze
Pielęgnacja ciała25⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Pielęgnacja twarzy35⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzy
Pielęgnacja włosów22⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwania
Produkty do samochodu2⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy1⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu4⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty1⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe

Najniżej w historii w Bodyland

SklepBodyland×↓ Najniżej w historii×
KategorieWszystkie produktyZmień
Wszystkie produkty
Akcesoria⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Bazy pod makijaż
Utrwalacze makijażu
Makijaż twarzy

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokciPreparaty do stylizacji paznokciTop coatyOdżywki do paznokciZmywacze do paznokciPielęgnacja skórekPaznokcieZestawy do manicureAkcesoria do paznokci

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Żele pod prysznic
Peelingi do ciała
Produkty do kąpieli
Mydła
Kąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Kremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Kuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów
Makijaż
⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijażUtrwalacze makijażuMakijaż twarzy

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokciPreparaty do stylizacji paznokciTop coatyOdżywki do paznokciZmywacze do paznokciPielęgnacja skórek

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Żele pod prysznicPeelingi do ciałaProdukty do kąpieliMydłaKąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Pielęgnacja twarzy⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Pielęgnacja włosów⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów
Produkty do samochodu⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe
SortowanieDomyślnieZmień
DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższeNajniżej w historii
ⓘ Jak sortujemy?
Sortuj:DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższe|↓ Najniżej w historii|ⓘ Jak sortujemy?
Sklep: Bodyland

Sklep

Dla kogo

Marka

Cena (zł)

9963 produktów

olejkowe serum do włosów
↓ Min. cena

Joanna

olejkowe serum do włosów

Serum i ampułki do włosów

Warianty
25 gOpakowanie15,59 zł100 g: 62,36 zł / Bodyland
Styling Effect lakier do włosów — utrwalenie i objętość
↓ Min. cena

Joanna

Styling Effect lakier do włosów — utrwalenie i objętość

Spraye do włosów

Warianty
250 mlOpakowanie11,69 złprzelicznik pominięty / Bodyland
Styling Effect pasta matująca z glinką
↓ Min. cena

Joanna

Styling Effect pasta matująca z glinką

Żele i woski do włosów

Warianty
100 gOpakowanie10,59 zł100 g: 10,59 zł / Bodyland
Styling Effect pianka do włosów Objętość 5
↓ Min. cena

Joanna

Styling Effect pianka do włosów Objętość 5

Pianki do włosów

Warianty
150 mlOpakowanie11,69 zł100 ml: 7,79 zł / Bodyland
Styling Effect spray do włosów termoochronny i wygładzający
↓ Min. cena

Joanna

Styling Effect spray do włosów termoochronny i wygładzający

Ochrona termiczna

Warianty
150 mlOpakowanie11,69 zł100 ml: 7,79 zł / Bodyland
Tradycyjna Receptura szampon do włosów pielęgnujący Żółtko i Kiełki Pszenicy
↓ Min. cena

Joanna

Tradycyjna Receptura szampon do włosów pielęgnujący Żółtko i Kiełki Pszenicy

Szampony

Warianty
300 mlOpakowanie8,79 zł100 ml: 2,93 zł / Bodyland
Tradycyjna Receptura szampon normalizujący
↓ Min. cena

Joanna

Tradycyjna Receptura szampon normalizujący

Szampony

Warianty
300 mlOpakowanie8,79 zł100 ml: 2,93 zł / Bodyland
Tradycyjna Receptura szampon wzmacniający — skrzyp i rozmaryn
↓ Min. cena

Joanna

Tradycyjna Receptura szampon wzmacniający — skrzyp i rozmaryn

Szampony

Warianty
300 mlOpakowanie8,79 zł100 ml: 2,93 zł / Bodyland
Ultra Color odżywka koloryzująca — odcienie brązu
↓ Min. cena

Joanna

Ultra Color odżywka koloryzująca — odcienie brązu

Odżywki

Warianty
100 gOpakowanie14,29 zł100 g: 14,29 zł / Bodyland
Ultra Color pigment tonujący — różowy blond
↓ Min. cena

Joanna

Ultra Color pigment tonujący — różowy blond

Półtrwała koloryzacja włosów

Warianty
100 mlOpakowanie14,69 zł100 ml: 14,69 zł / Bodyland
Ultra Color płukanka do włosów — srebrna
↓ Min. cena

Joanna

Ultra Color płukanka do włosów — srebrna

Tonery do włosów

Warianty
150 mlOpakowanie9,75 zł100 ml: 6,50 zł / Bodyland
Ultra Color szampon nawilżający — chłodne odcienie blond
↓ Min. cena

Joanna

Ultra Color szampon nawilżający — chłodne odcienie blond

Szampony

Warianty
200 mlOpakowanie11,43 zł100 ml: 5,72 zł / Bodyland
z Apteczki Babuni nawilżająca odżywka do włosów Rumianek spray
↓ Min. cena

Joanna

z Apteczki Babuni nawilżająca odżywka do włosów Rumianek spray

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
150 mlOpakowanie9,39 zł100 ml: 6,26 zł / Bodyland
Brilliant Brunette, szampon do włosów brązowych
↓ Min. cena

John Frieda

Brilliant Brunette, szampon do włosów brązowych

Szampony

Warianty
250 mlOpakowanie40,49 zł100 ml: 16,20 zł / Bodyland
Dream Curls, maska podkreślająca skręt do włosów kręconych
−6%
↓ Min. cena

John Frieda

Dream Curls, maska podkreślająca skręt do włosów kręconych

Maski do włosów

Warianty
250 mlOpakowanie51,99 zł100 ml: 20,80 zł / Bodyland
Dream Curls, odżywka do włosów kręconych
−1%
↓ Min. cena

John Frieda

Dream Curls, odżywka do włosów kręconych

Odżywki

Warianty
250 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml40,49 zł100 ml: 16,20 zł / Bodyland
Frizz Ease Infinite Smooth odżywka intensywnie wygładzająca
−4%
↓ Min. cena

John Frieda

Frizz Ease Infinite Smooth odżywka intensywnie wygładzająca

Odżywki

Warianty
250 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml44,99 zł100 ml: 18,00 zł / Bodyland
Frizz Ease Infinite Smooth, szampon intensywnie wygładzający
↓ Min. cena

John Frieda

Frizz Ease Infinite Smooth, szampon intensywnie wygładzający

Szampony

Warianty
250 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml40,49 zł100 ml: 16,20 zł / Bodyland
Frizz Ease Miraculous Recovery, regenerująco-wygładzające serum do włosów
↓ Min. cena

John Frieda

Frizz Ease Miraculous Recovery, regenerująco-wygładzające serum do włosów

Kuracje do włosów

Warianty
50 mlOpakowanie53,99 zł100 ml: 107,98 zł / Bodyland
Frizz Ease Original, wygładzające serum do włosów
↓ Min. cena

John Frieda

Frizz Ease Original, wygładzające serum do włosów

Kuracje do włosów

Warianty
50 mlOpakowanie59,99 zł100 ml: 119,98 zł / Bodyland
Go Blonder Lightening Spray spray do włosów do rozjaśniania włosów
↓ Min. cena

John Frieda

Go Blonder Lightening Spray spray do włosów do rozjaśniania włosów

Odżywki

Warianty
100 mlOpakowanie55,99 zł100 ml: 55,99 zł / Bodyland
Go Blonder szampon rozjaśniający
↓ Min. cena

John Frieda

Go Blonder szampon rozjaśniający

Szampony

Warianty
250 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml44,99 zł100 ml: 18,00 zł / Bodyland
Go Blonder, odżywka do włosów blond
↓ Min. cena

John Frieda

Go Blonder, odżywka do włosów blond

Odżywki

Warianty
250 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml40,49 zł100 ml: 16,20 zł / Bodyland
Miraculous Recovery, odżywka do włosów zniszczonych
↓ Min. cena

John Frieda

Miraculous Recovery, odżywka do włosów zniszczonych

Odżywki

Warianty
250 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml44,99 zł100 ml: 18,00 zł / Bodyland
←1…198199200201202…416→
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
75 mlOpakowanie19,99 zł100 ml: 26,65 zł / Bodyland
75 mlOpakowanie19,99 zł100 ml: 26,65 zł / Bodyland
75 mlOpakowanie17,99 zł100 ml: 23,99 zł / Bodyland
75 ml
Opakowanie19,19 zł100 ml: 25,59 zł / Bodyland
75 ml
Opakowanie19,99 zł100 ml: 26,65 zł / Bodyland
75 mlOpakowanie19,99 zł100 ml: 26,65 zł / Bodyland