miliglow.pl
OkazjeProduktyMarkiSklepyNewsyPlan

Disclaimer

miliglow.pl jest niezależną porównywarką, a nie sprzedawcą ani przedstawicielem prezentowanych Sklepów i marek. Ceny, dostępność i warunki mogą się zmieniać. Przed zakupem sprawdź je bezpośrednio w Sklepie. Część linków jest afiliacyjna; możemy otrzymać prowizję, co do zasady bez wpływu na cenę dla użytkownika.

miliglow.pl

Jak liczymy cenyJak sortujemyAmbasadorzyKontakt
X / TwitterPostaw kawęPrywatnośćRegulamin

© 2026 miliglow.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Ładowanie produktów...

Kategorie

Wszystkie produkty
Akcesoria2⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Makijaż38⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijaż

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokci

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała25⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Pielęgnacja twarzy35⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzy
Pielęgnacja włosów23⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwania
Produkty do samochodu2⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy1⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu4⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty1⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe

Najniżej w historii w Trena

SklepTrena×↓ Najniżej w historii×
KategorieWszystkie produktyZmień
Wszystkie produkty
Akcesoria⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Utrwalacze makijażu
Makijaż twarzy
Preparaty do stylizacji paznokci
Top coaty
Odżywki do paznokci
Zmywacze do paznokci
Pielęgnacja skórek
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
Żele pod prysznic
Peelingi do ciała
Produkty do kąpieli
Mydła
Kąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Kremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Kuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Hair Styling Powders
Makijaż
⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijażUtrwalacze makijażuMakijaż twarzy

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokciPreparaty do stylizacji paznokciTop coatyOdżywki do paznokciZmywacze do paznokciPielęgnacja skórek

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Żele pod prysznicPeelingi do ciałaProdukty do kąpieliMydłaKąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Pielęgnacja twarzy⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Pielęgnacja włosów⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Hair Styling Powders
Produkty do samochodu⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe
SortowanieDomyślnieZmień
DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższeNajniżej w historii
ⓘ Jak sortujemy?
Sortuj:DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższe|↓ Najniżej w historii|ⓘ Jak sortujemy?
Sklep: Trena

Sklep

Dla kogo

Marka

Cena (zł)

2272 produktów

Dualsenses Ultra Volume Bodifying Shampoo
↓ Min. cena

Goldwell

Dualsenses Ultra Volume Bodifying Shampoo

Szampony

Warianty
250 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml46,53 zł100 ml: 18,61 zł / Trena
30 mlOpakowanie12,05 zł100 ml: 40,17 zł / Trena
🧴
↓ Min. cena

Goldwell

Dualsenses Ultra Volume Intensive Conditioning Serum

Serum i ampułki do włosów

Warianty
18 ml x12Opakowanie174,69 zł100 ml: 80,88 zł / Trena
Elumen Care Color Conditioner
↓ Min. cena

Goldwell

Elumen Care Color Conditioner

Odżywki

Warianty
200 mlOpakowanie48,74 zł100 ml: 24,37 zł / Trena
Elumen Care Color Shampoo
↓ Min. cena

Goldwell

Elumen Care Color Shampoo

Szampony

Warianty
250 mlOpakowanie37,29 zł100 ml: 14,92 zł / Trena
Elumen trwała farba bez utleniacza BL@ALL
↓ Min. cena

Goldwell

Elumen trwała farba bez utleniacza BL@ALL

Półtrwała koloryzacja włosów

Warianty
200 mlOpakowanie89,63 zł100 ml: 44,82 zł / Trena
Elumen trwała farba bez utleniacza NB@4
↓ Min. cena

Goldwell

Elumen trwała farba bez utleniacza NB@4

Półtrwała koloryzacja włosów

Warianty
200 mlOpakowanie89,63 zł100 ml: 44,82 zł / Trena
Elumen trwała farba bez utleniacza NB@5
↓ Min. cena

Goldwell

Elumen trwała farba bez utleniacza NB@5

Półtrwała koloryzacja włosów

Warianty
200 mlOpakowanie89,63 zł100 ml: 44,82 zł / Trena
Elumen trwała farba bez utleniacza NN@8
↓ Min. cena

Goldwell

Elumen trwała farba bez utleniacza NN@8

Półtrwała koloryzacja włosów

Warianty
200 mlOpakowanie89,63 zł100 ml: 44,82 zł / Trena
Elumen trwała farba bez utleniacza VV@ALL
↓ Min. cena

Goldwell

Elumen trwała farba bez utleniacza VV@ALL

Półtrwała koloryzacja włosów

Warianty
200 mlOpakowanie89,63 zł100 ml: 44,82 zł / Trena
LightDimensions Oxycur Platin 9+ rozjaśniacz w proszku
↓ Min. cena

Goldwell

LightDimensions Oxycur Platin 9+ rozjaśniacz w proszku

Rozjaśniacze i oksydanty

Warianty
500 gOpakowanie89,15 zł100 g: 17,83 zł / Trena
LightDimensions SilkLift Conditioning Cream Developer
↓ Min. cena

Goldwell

LightDimensions SilkLift Conditioning Cream Developer

Rozjaśniacze i oksydanty

Warianty
750 mlOpakowanie43,18 zł100 ml: 5,76 zł / Trena
Salon Only Hair Lacquer
↓ Min. cena

Goldwell

Salon Only Hair Lacquer

Spraye do włosów

Warianty
600 mlOpakowanie32,06 zł100 ml: 5,34 zł / Trena
Sprühgold Classic Hairspray
↓ Min. cena

Goldwell

Sprühgold Classic Hairspray

Spraye do włosów

Warianty
400 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml48,90 zł100 ml: 12,23 zł / Trena
StyleSign Hairspray Strong Hairspray
↓ Min. cena

Goldwell

StyleSign Hairspray Strong Hairspray

Spraye do włosów

Warianty
500 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml69,58 zł100 ml: 13,92 zł / Trena
StyleSign Heat Styling Blow-Dry Spray
↓ Min. cena

Goldwell

StyleSign Heat Styling Blow-Dry Spray

Spraye do włosów

Warianty
200 mlOpakowanie58,90 zł100 ml: 29,45 zł / Trena
StyleSign Heat Styling Shaping & Finishing Spray
↓ Min. cena

Goldwell

StyleSign Heat Styling Shaping & Finishing Spray

Spraye do włosów

Warianty
200 mlOpakowanie56,27 zł100 ml: 28,13 zł / Trena
StyleSign Smooth Air-Dry BB Cream
↓ Min. cena

Goldwell

StyleSign Smooth Air-Dry BB Cream

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
125 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml56,08 zł100 ml: 44,86 zł / Trena
StyleSign Smooth Shine Spray
↓ Min. cena

Goldwell

StyleSign Smooth Shine Spray

Spraye do włosów

Warianty
75 mlOpakowanie38,43 zł100 ml: 51,24 zł / Trena
StyleSign Smooth Weightless Shine-Oil
↓ Min. cena

Goldwell

StyleSign Smooth Weightless Shine-Oil

Olejki do włosów

Warianty
50 mlOpakowanie45,99 zł100 ml: 91,98 zł / Trena
StyleSign Texture Dry Spray Wax
↓ Min. cena

Goldwell

StyleSign Texture Dry Spray Wax

Żele i woski do włosów

Warianty
150 mlOpakowanie57,09 zł100 ml: 38,06 zł / Trena
StyleSign Texture Dry Texture Spray
↓ Min. cena

Goldwell

StyleSign Texture Dry Texture Spray

Spraye do włosów

Warianty
200 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml63,90 zł100 ml: 31,95 zł / Trena
StyleSign Texture Lagoom Jam
↓ Min. cena

Goldwell

StyleSign Texture Lagoom Jam

Żele i woski do włosów

Warianty
150 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml46,97 zł100 ml: 31,31 zł / Trena
StyleSign Texture Roughman
↓ Min. cena

Goldwell

StyleSign Texture Roughman

Żele i woski do włosów

Warianty
100 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml54,64 zł100 ml: 54,64 zł / Trena
StyleSign Volume Bodifying Control Mousse
↓ Min. cena

Goldwell

StyleSign Volume Bodifying Control Mousse

Pianki do włosów

Warianty
300 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml36,78 zł100 ml: 12,26 zł / Trena
←1…1819202122…95→
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
100 ml
Opakowanie24,77 zł100 ml: 24,77 zł / Trena
600 mlOpakowanie85,26 zł100 ml: 14,21 zł / Trena
75 ml
Opakowanie26,03 zł100 ml: 34,71 zł / Trena
300 mlOpakowanie51,52 zł100 ml: 17,17 zł / Trena
75 ml
Opakowanie42,93 zł100 ml: 57,24 zł / Trena
75 mlOpakowanie38,43 zł100 ml: 51,24 zł / Trena
75 ml
Opakowanie34,86 zł100 ml: 46,48 zł / Trena
50 mlOpakowanie45,99 zł100 ml: 91,98 zł / Trena
500 ml
Opakowanie70,10 zł100 ml: 14,02 zł / Trena