miliglow.pl
OkazjeProduktyMarkiSklepyNewsyPlan

Disclaimer

miliglow.pl jest niezależną porównywarką, a nie sprzedawcą ani przedstawicielem prezentowanych Sklepów i marek. Ceny, dostępność i warunki mogą się zmieniać. Przed zakupem sprawdź je bezpośrednio w Sklepie. Część linków jest afiliacyjna; możemy otrzymać prowizję, co do zasady bez wpływu na cenę dla użytkownika.

miliglow.pl

Jak liczymy cenyJak sortujemyAmbasadorzyKontakt
X / TwitterPostaw kawęPrywatnośćRegulamin

© 2026 miliglow.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Ładowanie produktów...

Kategorie

Wszystkie produkty
Akcesoria2⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Makijaż38⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijaż

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokci

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała25⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Pielęgnacja twarzy35⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzy
Pielęgnacja włosów23⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwania
Produkty do samochodu2⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy1⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu4⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty1⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe

Najniżej w historii w Trena

SklepTrena×↓ Najniżej w historii×
KategorieWszystkie produktyZmień
Wszystkie produkty
Akcesoria⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Utrwalacze makijażu
Makijaż twarzy
Preparaty do stylizacji paznokci
Top coaty
Odżywki do paznokci
Zmywacze do paznokci
Pielęgnacja skórek
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
Żele pod prysznic
Peelingi do ciała
Produkty do kąpieli
Mydła
Kąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Kremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Kuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Hair Styling Powders
Makijaż
⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijażUtrwalacze makijażuMakijaż twarzy

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokciPreparaty do stylizacji paznokciTop coatyOdżywki do paznokciZmywacze do paznokciPielęgnacja skórek

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Żele pod prysznicPeelingi do ciałaProdukty do kąpieliMydłaKąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Pielęgnacja twarzy⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Pielęgnacja włosów⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Hair Styling Powders
Produkty do samochodu⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe
SortowanieDomyślnieZmień
DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższeNajniżej w historii
ⓘ Jak sortujemy?
Sortuj:DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższe|↓ Najniżej w historii|ⓘ Jak sortujemy?
Sklep: Trena

Sklep

Dla kogo

Marka

Cena (zł)

2272 produktów

Vitamins Energy szampon
↓ Min. cena

Fanola

Vitamins Energy szampon

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml47,18 zł100 ml: 4,72 zł / Trena
350 mlOpakowanie24,35 zł100 ml: 6,96 zł / Trena
Vitamins Pure Balance szampon
↓ Min. cena

Fanola

Vitamins Pure Balance szampon

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml40,11 zł100 ml: 4,01 zł / Trena
Vitamins Sensi szampon
↓ Min. cena

Fanola

Vitamins Sensi szampon

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml40,11 zł100 ml: 4,01 zł / Trena
Wonder Curl Cleansing Conditioner
↓ Min. cena

Fanola

Wonder Curl Cleansing Conditioner

Odżywki

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml45,67 zł100 ml: 4,57 zł / Trena
Wonder Curl Extra Care szampon
↓ Min. cena

Fanola

Wonder Curl Extra Care szampon

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanie40,91 zł100 ml: 4,09 zł / Trena
Wonder No Orange Extra Care maska
↓ Min. cena

Fanola

Wonder No Orange Extra Care maska

Maski do włosów

Warianty
350 mlOpakowanie34,15 zł100 ml: 9,76 zł / Trena
Wonder No Yellow Extra Care maska
↓ Min. cena

Fanola

Wonder No Yellow Extra Care maska

Maski do włosów

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml56,47 zł100 ml: 5,65 zł / Trena
Wonder Smooth Extra Care maska
↓ Min. cena

Fanola

Wonder Smooth Extra Care maska

Maski do włosów

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml38,67 zł100 ml: 3,87 zł / Trena
Wonder Volume Extra Care odżywka
↓ Min. cena

Fanola

Wonder Volume Extra Care odżywka

Odżywki

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml39,24 zł100 ml: 3,92 zł / Trena
Everyday Clean Blonde Damage Rewind Shampoo delikatny szampon do codziennego użytku do włosów blond i z balejażem
↓ Min. cena

Fudge

Everyday Clean Blonde Damage Rewind Shampoo delikatny szampon do codziennego użytku do włosów blond i z balejażem

Szampony

Warianty
250 mlOpakowanie16,44 zł100 ml: 6,58 zł / Trena
Dualsenses Blondes & Highlights 60sec Treatment
↓ Min. cena

Goldwell

Dualsenses Blondes & Highlights 60sec Treatment

Maski do włosów

Warianty
200 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml33,20 zł100 ml: 16,60 zł / Trena
Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Conditioner
↓ Min. cena

Goldwell

Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Conditioner

Odżywki

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml98,11 zł100 ml: 9,81 zł / Trena
Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Shampoo
↓ Min. cena

Goldwell

Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Shampoo

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanie57,69 zł100 ml: 5,77 zł / Trena
Dualsenses Blondes & Highlights Brilliance Serum Spray
↓ Min. cena

Goldwell

Dualsenses Blondes & Highlights Brilliance Serum Spray

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
150 mlOpakowanie38,64 zł100 ml: 25,76 zł / Trena
🧴
↓ Min. cena

Goldwell

Dualsenses Blondes & Highlights zestaw: szampon 1000 ml + odżywka 1000 ml

Zestawy podarunkowe

Warianty
1000 ml + 1000 ml x2Opakowanie185,97 złprzelicznik pominięty / Trena
🧴
↓ Min. cena

Goldwell

Dualsenses Blondes & Highlights zestaw: szampon 250 ml + maska 200 ml

Zestawy podarunkowe

Warianty
250 ml + 200 ml x2Opakowanie94,64 złprzelicznik pominięty / Trena
Dualsenses Bond Pro 60sec Treatment
↓ Min. cena

Goldwell

Dualsenses Bond Pro 60sec Treatment

Maski do włosów

Warianty
500 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml108,36 zł100 ml: 21,67 zł / Trena
Dualsenses Bond Pro Fortifying Conditioner
↓ Min. cena

Goldwell

Dualsenses Bond Pro Fortifying Conditioner

Odżywki

Warianty
1000 mlOpakowanie115,02 zł100 ml: 11,50 zł / Trena
Dualsenses Bond Pro Fortifying Shampoo
↓ Min. cena

Goldwell

Dualsenses Bond Pro Fortifying Shampoo

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml85,48 zł100 ml: 8,55 zł / Trena
Dualsenses Bond Pro Repair & Structure Spray
↓ Min. cena

Goldwell

Dualsenses Bond Pro Repair & Structure Spray

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
150 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml50,20 zł100 ml: 33,47 zł / Trena
GRACEDAY MULTI-VITAMIN Kiwi Mask Pack - Odświeżająca maska w płachcie z ekstraktem z kiwi
↓ Min. cena

Grace Day

GRACEDAY MULTI-VITAMIN Kiwi Mask Pack - Odświeżająca maska w płachcie z ekstraktem z kiwi

Maseczki do twarzy

Warianty
27 mlOpakowanie3,59 zł100 ml: 13,30 zł / Trena
GRACEDAY MULTI-VITAMIN Mango Mask Pack – Odżywcza maska w płachcie z ekstraktem z mango
↓ Min. cena

Grace Day

GRACEDAY MULTI-VITAMIN Mango Mask Pack – Odżywcza maska w płachcie z ekstraktem z mango

Maseczki do twarzy

Warianty
27 mlOpakowanie3,59 zł100 ml: 13,30 zł / Trena
GRACEDAY MULTI-VITAMIN Orange Mask Pack – Rozświetlająca maska w płachcie z ekstraktem z pomarańczy
↓ Min. cena

Grace Day

GRACEDAY MULTI-VITAMIN Orange Mask Pack – Rozświetlająca maska w płachcie z ekstraktem z pomarańczy

Maseczki do twarzy

Warianty
27 mlOpakowanie3,59 zł100 ml: 13,30 zł / Trena
GRACEDAY MULTI-VITAMIN Strawberry Mask Pack – Nawilżająca maska w płachcie z ekstraktem z truskawki
↓ Min. cena

Grace Day

GRACEDAY MULTI-VITAMIN Strawberry Mask Pack – Nawilżająca maska w płachcie z ekstraktem z truskawki

Maseczki do twarzy

Warianty
27 mlOpakowanie3,59 zł100 ml: 13,30 zł / Trena
←1…1617181920…95→
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
350 mlOpakowanie27,83 zł100 ml: 7,95 zł / Trena
350 ml
Opakowanie25,91 zł100 ml: 7,40 zł / Trena
350 ml
Opakowanie30,27 zł100 ml: 8,65 zł / Trena
100 mlOpakowanie10,41 zł100 ml: 10,41 zł / Trena
350 mlOpakowanie39,03 zł100 ml: 11,15 zł / Trena
500 ml
Opakowanie24,16 zł100 ml: 4,83 zł / Trena
350 mlOpakowanie23,15 zł100 ml: 6,61 zł / Trena
500 ml
Opakowanie104,23 zł100 ml: 20,85 zł / Trena
200 mlOpakowanie56,40 zł100 ml: 28,20 zł / Trena
50 ml
Opakowanie18,63 zł100 ml: 37,26 zł / Trena
200 mlOpakowanie54,38 zł100 ml: 27,19 zł / Trena
100 mlOpakowanie19,59 zł100 ml: 19,59 zł / Trena
250 mlOpakowanie46,53 zł100 ml: 18,61 zł / Trena
30 mlOpakowanie15,41 zł100 ml: 51,37 zł / Trena