miliglow.pl
OkazjeProduktyMarkiSklepyNewsyPlan

Disclaimer

miliglow.pl jest niezależną porównywarką, a nie sprzedawcą ani przedstawicielem prezentowanych Sklepów i marek. Ceny, dostępność i warunki mogą się zmieniać. Przed zakupem sprawdź je bezpośrednio w Sklepie. Część linków jest afiliacyjna; możemy otrzymać prowizję, co do zasady bez wpływu na cenę dla użytkownika.

miliglow.pl

Jak liczymy cenyJak sortujemyAmbasadorzyKontakt
X / TwitterPostaw kawęPrywatnośćRegulamin

© 2026 miliglow.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Ładowanie produktów...

Kategorie

Wszystkie produkty
Akcesoria2⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Makijaż38⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlacze
Pielęgnacja ciała25⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Pielęgnacja twarzy35⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzy
Pielęgnacja włosów22⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwania
Produkty do samochodu2⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy1⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu4⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty1⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe

Najniżej w historii w Bodyland

SklepBodyland×↓ Najniżej w historii×
KategorieWszystkie produktyZmień
Wszystkie produkty
Akcesoria⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Bazy pod makijaż
Utrwalacze makijażu
Makijaż twarzy

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokciPreparaty do stylizacji paznokciTop coatyOdżywki do paznokciZmywacze do paznokciPielęgnacja skórekPaznokcieZestawy do manicureAkcesoria do paznokci

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Żele pod prysznic
Peelingi do ciała
Produkty do kąpieli
Mydła
Kąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Kremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Kuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów
Makijaż
⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijażUtrwalacze makijażuMakijaż twarzy

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokciPreparaty do stylizacji paznokciTop coatyOdżywki do paznokciZmywacze do paznokciPielęgnacja skórek

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Żele pod prysznicPeelingi do ciałaProdukty do kąpieliMydłaKąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Pielęgnacja twarzy⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Pielęgnacja włosów⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów
Produkty do samochodu⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe
SortowanieDomyślnieZmień
DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższeNajniżej w historii
ⓘ Jak sortujemy?
Sortuj:DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższe|↓ Najniżej w historii|ⓘ Jak sortujemy?
Sklep: Bodyland

Sklep

Dla kogo

Marka

Cena (zł)

10 004 produktów

Czepek satynowy chroniący kręcone i stylizowane włosy przed tarciem i puszeniem Champagne
↓ Min. cena

GLOV

Czepek satynowy chroniący kręcone i stylizowane włosy przed tarciem i puszeniem Champagne

Akcesoria do włosów

Warianty
sztOpakowanie50,49 złszt.: 50,49 zł / Bodyland
Czepek satynowy chroniący kręcone i stylizowane włosy przed tarciem i puszeniem Rose
↓ Min. cena

GLOV

Czepek satynowy chroniący kręcone i stylizowane włosy przed tarciem i puszeniem Rose

Akcesoria do włosów

Warianty
WariantOpakowanie50,49 złbrak przelicznika / Bodyland
Dream Curl zestaw wałek do stylizacji włosów na zimno + satynowy czepek
↓ Min. cena

GLOV

Dream Curl zestaw wałek do stylizacji włosów na zimno + satynowy czepek

Zestawy podarunkowe

Warianty
szt x2Opakowanie101,09 złprzelicznik pominięty / Bodyland
Dry Skin rękawica do mycia twarzy i demakijażu skóry suchej
↓ Min. cena

GLOV

Dry Skin rękawica do mycia twarzy i demakijażu skóry suchej

Oczyszczanie twarzy

Warianty
sztOpakowanie38,69 złszt.: 38,69 zł / Bodyland
Dual Fiber Reusable Pads wielorazowe płatki kosmetyczne z dwóch rodzajów włókien Pink
↓ Min. cena

GLOV

Dual Fiber Reusable Pads wielorazowe płatki kosmetyczne z dwóch rodzajów włókien Pink

Akcesoria do makijażu

Warianty
szt x5Opakowanie40,39 złszt.: 8,08 zł / Bodyland
Eco-friendly Sports Hair Wrap sportowy turban-ręcznik do włosów Black
↓ Min. cena

GLOV

Eco-friendly Sports Hair Wrap sportowy turban-ręcznik do włosów Black

Akcesoria do włosów

Warianty
WariantOpakowanie65,69 złszt.: 65,69 zł / Bodyland
Hair Treatment Bonnet czepek pod prysznic i do olejowania włosów 2w1 Black
↓ Min. cena

GLOV

Hair Treatment Bonnet czepek pod prysznic i do olejowania włosów 2w1 Black

Kąpiel i prysznic

Warianty
sztOpakowanie57,39 złszt.: 57,39 zł / Bodyland
Ionic Dry Body Brush szczotka do masażu
↓ Min. cena

GLOV

Ionic Dry Body Brush szczotka do masażu

Akcesoria łazienkowe

Warianty
sztOpakowanie128,99 złszt.: 128,99 zł / Bodyland
Linen Hair Wrap lniany turban do włosów
↓ Min. cena

GLOV

Linen Hair Wrap lniany turban do włosów

Akcesoria do włosów

Warianty
WariantOpakowanie163,09 złszt.: 163,09 zł / Bodyland
Pillow Rollers wałki do kręcenia włosów na zimno Black
↓ Min. cena

GLOV

Pillow Rollers wałki do kręcenia włosów na zimno Black

Akcesoria do włosów

Warianty
szt x4Opakowanie70,79 złszt.: 17,70 zł / Bodyland
Skin Smoothing Body Massage Glove rękawiczka do masażu ciała Smooth Grey
↓ Min. cena

GLOV

Skin Smoothing Body Massage Glove rękawiczka do masażu ciała Smooth Grey

Akcesoria łazienkowe

Warianty
sztOpakowanie50,49 złszt.: 50,49 zł / Bodyland
Soft Hair Wrap ultralekki ręcznik do włosów White
↓ Min. cena

GLOV

Soft Hair Wrap ultralekki ręcznik do włosów White

Akcesoria do włosów

Warianty
sztOpakowanie70,79 złszt.: 70,79 zł / Bodyland
Glow Deep | Rozjaśniające serum do twarzy z ryżem i alfa-arbutyną
↓ Min. cena

Beauty of Joseon

Glow Deep | Rozjaśniające serum do twarzy z ryżem i alfa-arbutyną

Serum i esencje

Warianty
30 mlOpakowanie73,79 zł100 ml: 245,97 zł / Bodyland
Dualsenses Blondes & Highlights 60sec Treatment
↓ Min. cena

Goldwell

Dualsenses Blondes & Highlights 60sec Treatment

Maski do włosów

Warianty
500 mlOpakowanie99,63 zł100 ml: 19,93 zł / Bodyland
Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Conditioner
↓ Min. cena

Goldwell

Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Conditioner

Odżywki

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml112,91 zł100 ml: 11,29 zł / Bodyland
Dualsenses Blondes & Highlights Brilliance Serum Spray
↓ Min. cena

Goldwell

Dualsenses Blondes & Highlights Brilliance Serum Spray

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
150 mlOpakowanie56,46 zł100 ml: 37,64 zł / Bodyland
Dualsenses Bond Pro 60sec Treatment
↓ Min. cena

Goldwell

Dualsenses Bond Pro 60sec Treatment

Maski do włosów

Warianty
200 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml63,10 zł100 ml: 31,55 zł / Bodyland
Dualsenses Bond Pro Fortifying Conditioner
↓ Min. cena

Goldwell

Dualsenses Bond Pro Fortifying Conditioner

Odżywki

Warianty
200 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml53,14 zł100 ml: 26,57 zł / Bodyland
Dualsenses Bond Pro Fortifying Shampoo
↓ Min. cena

Goldwell

Dualsenses Bond Pro Fortifying Shampoo

Szampony

Warianty
250 mlOpakowanie43,17 zł100 ml: 17,27 zł / Bodyland
Dualsenses Bond Pro Repair & Structure Spray
↓ Min. cena

Goldwell

Dualsenses Bond Pro Repair & Structure Spray

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
150 mlOpakowanie56,46 zł100 ml: 37,64 zł / Bodyland
Dualsenses Color Brilliance Conditioner
↓ Min. cena

Goldwell

Dualsenses Color Brilliance Conditioner

Odżywki

Warianty
200 mlOpakowanie53,14 zł100 ml: 26,57 zł / Bodyland
Dualsenses Color Extra Rich 60sec Treatment
↓ Min. cena

Goldwell

Dualsenses Color Extra Rich 60sec Treatment

Maski do włosów

Warianty
200 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml56,79 zł100 ml: 28,40 zł / Bodyland
Dualsenses Color Extra Rich Brilliance Conditioner
↓ Min. cena

Goldwell

Dualsenses Color Extra Rich Brilliance Conditioner

Odżywki

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml112,91 zł100 ml: 11,29 zł / Bodyland
Dualsenses Color Revive Color Giving Conditioner Copper
↓ Min. cena

Goldwell

Dualsenses Color Revive Color Giving Conditioner Copper

Odżywki

Warianty
200 mlOpakowanie70,41 zł100 ml: 35,21 zł / Bodyland
←1…166167168169170…417→
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
200 mlOpakowanie53,14 zł100 ml: 26,57 zł / Bodyland
50 ml
Opakowanie19,26 zł100 ml: 38,52 zł / Bodyland
50 ml
Opakowanie18,60 zł100 ml: 37,20 zł / Bodyland
18 ml
Opakowanie19,45 zł100 ml: 108,06 zł / Bodyland
200 mlOpakowanie53,14 zł100 ml: 26,57 zł / Bodyland