miliglow.pl
OkazjeProduktyMarkiSklepyNewsyPlan

Disclaimer

miliglow.pl jest niezależną porównywarką, a nie sprzedawcą ani przedstawicielem prezentowanych Sklepów i marek. Ceny, dostępność i warunki mogą się zmieniać. Przed zakupem sprawdź je bezpośrednio w Sklepie. Część linków jest afiliacyjna; możemy otrzymać prowizję, co do zasady bez wpływu na cenę dla użytkownika.

miliglow.pl

Jak liczymy cenyJak sortujemyAmbasadorzyKontakt
X / TwitterPostaw kawęPrywatnośćRegulamin

© 2026 miliglow.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Ładowanie produktów...

Kategorie

Wszystkie produkty
Akcesoria2⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Makijaż39⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijaż

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokci

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładówFreckle Makeup
Pielęgnacja ciała25⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Pielęgnacja twarzy35⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające
Pielęgnacja włosów24⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów
Produkty do samochodu2⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy1⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu4⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty1⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe

Najniżej w historii

↓ Najniżej w historii×
KategorieWszystkie produktyZmień
Wszystkie produkty
Akcesoria⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Makijaż⌄
Wszystkie z tej grupy
Utrwalacze makijażu
Makijaż twarzy
Preparaty do stylizacji paznokci
Top coaty
Odżywki do paznokci
Zmywacze do paznokci
Pielęgnacja skórek
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
Żele pod prysznic
Peelingi do ciała
Produkty do kąpieli
Mydła
Kąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Pudry do stylizacji włosówTrwała ondulacja i prostowanie

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijażUtrwalacze makijażuMakijaż twarzy

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokciPreparaty do stylizacji paznokciTop coatyOdżywki do paznokciZmywacze do paznokciPielęgnacja skórekPaznokcieZestawy do manicureAkcesoria do paznokci

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładówFreckle Makeup
Pielęgnacja ciała⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Żele pod prysznicPeelingi do ciałaProdukty do kąpieliMydłaKąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Pielęgnacja twarzy⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Pielęgnacja włosów⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Pudry do stylizacji włosówTrwała ondulacja i prostowanie
Produkty do samochodu⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe
SortowanieDomyślnieZmień
DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższeNajniżej w historii
ⓘ Jak sortujemy?
Sortuj:DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższe|↓ Najniżej w historii|ⓘ Jak sortujemy?

Sklep

Dla kogo

Marka

Cena (zł)

70 194 produktów

Photo Finish Podkład matujący 40
↓ Min. cena

Karaja

Photo Finish Podkład matujący 40

Makijaż twarzy

Warianty
30 mlOpakowanie110,99 zł100 ml: 369,97 zł / Allegro
Skin Velvet 101 podkład do twarzy
↓ Min. cena

Karaja

Skin Velvet 101 podkład do twarzy

Makijaż twarzy

Warianty
27 mlOpakowanie102,20 zł100 ml: 378,52 zł / Allegro
Skin Velvet Podkład liftingujący 5
↓ Min. cena

Karaja

Skin Velvet Podkład liftingujący 5

Makijaż twarzy

Warianty
27 mlOpakowanie108,95 zł100 ml: 403,52 zł / Allegro
Wodoodporny podkład do twarzy 2
↓ Min. cena

Karaja

Wodoodporny podkład do twarzy 2

Makijaż twarzy

Warianty
30 mlOpakowanie96,99 zł100 ml: 323,30 zł / Allegro
Bois d'Ambre edt Perfumy Męskie Woda Toaletowa
↓ Min. cena

Karl Lagerfeld

Bois d'Ambre edt Perfumy Męskie Woda Toaletowa

Perfumy

Warianty
50 mlOpakowanie75,68 zł100 ml: 151,36 zł / Brasty
Bois De Cedre dezodorant sztyft
↓ Min. cena

Karl Lagerfeld

Bois De Cedre dezodorant sztyft

Dezodoranty

Warianty
75 gOpakowanie27,50 zł100 g: 36,67 zł / Tagomago
Classic Balsam Po Goleniu
↓ Min. cena

Karl Lagerfeld

Classic Balsam Po Goleniu

Golenie i broda

Warianty
100 mlOpakowanie83,39 zł100 ml: 83,39 zł / HairStore
Classic woda toaletowa spray
↓ Min. cena

Karl Lagerfeld

Classic woda toaletowa spray

Perfumy

Warianty
100 mlOpakowanie106,13 zł100 ml: 106,13 zł / Flaconi
Classic woda toaletowa zapach dla mężczyzn Edt
↓ Min. cena

Karl Lagerfeld

Classic woda toaletowa zapach dla mężczyzn Edt

Perfumy

Warianty
100 mlOpakowanie104,99 zł100 ml: 104,99 zł / Allegro
Femme woda perfumowana Robo
↓ Min. cena

Karl Lagerfeld

Femme woda perfumowana Robo

Perfumy

Warianty
75 mlOpakowanie355,00 zł100 ml: 473,33 zł / Allegro
Feur de Thé woda perfumowana dla kobiet
↓ Min. cena

Karl Lagerfeld

Feur de Thé woda perfumowana dla kobiet

Perfumy

Warianty
50 mlOpakowanie75,12 zł100 ml: 150,24 zł / Notino
Fleur d'Iris woda perfumowana
↓ Min. cena

Karl Lagerfeld

Fleur d'Iris woda perfumowana

Perfumy

Warianty
8 mlOpakowanie15,00 zł100 ml: 187,50 zł / Perfumy.pl
Fleur D'Iris woda perfumowana Edp
↓ Min. cena

Karl Lagerfeld

Fleur D'Iris woda perfumowana Edp

Perfumy

Warianty
100 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml106,00 zł100 ml: 106,00 zł / Allegro
Fleur De Murier Edp Spray
−9%
↓ Min. cena

Karl Lagerfeld

Fleur De Murier Edp Spray

Perfumy

Warianty
50 mlOpakowanie73,92 zł100 ml: 147,84 zł / Flaconi
Fleur De Murier Edp Volume: 100
↓ Min. cena

Karl Lagerfeld

Fleur De Murier Edp Volume: 100

Perfumy

Warianty
100 mlOpakowanie90,48 zł100 ml: 90,48 zł / Tagomago
Fleur De Pecher Les Parfums Matieres Edp (w)
↓ Min. cena

Karl Lagerfeld

Fleur De Pecher Les Parfums Matieres Edp (w)

Perfumy

Warianty
100 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml93,23 zł100 ml: 93,23 zł / Brasty
Fleur de Pêcher woda perfumowana spray
↓ Min. cena

Karl Lagerfeld

Fleur de Pêcher woda perfumowana spray

Perfumy

Warianty
50 mlOpakowanie65,00 zł100 ml: 130,00 zł / Perfumeria.pl
Fleur de Pivoine woda perfumowana dla kobiet
↓ Min. cena

Karl Lagerfeld

Fleur de Pivoine woda perfumowana dla kobiet

Perfumy

Warianty
100 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml114,00 zł100 ml: 114,00 zł / Perfumy.pl
Fleur de The woda perfumowana spray
↓ Min. cena

Karl Lagerfeld

Fleur de The woda perfumowana spray

Perfumy

Warianty
100 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml105,29 zł100 ml: 105,29 zł / HairStore
Hamburg Alster Edt Spray
↓ Min. cena

Karl Lagerfeld

Hamburg Alster Edt Spray

Perfumy

Warianty
60 mlOpakowanie82,88 zł100 ml: 138,13 zł / Allegro
Ikonik for men woda perfumowana dla mężczyzn
↓ Min. cena

Karl Lagerfeld

Ikonik for men woda perfumowana dla mężczyzn

Perfumy

Warianty
100 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml154,99 zł100 ml: 154,99 zł / Brasty
Ikonik for women woda perfumowana dla kobiet
↓ Min. cena

Karl Lagerfeld

Ikonik for women woda perfumowana dla kobiet

Perfumy

Warianty
100 mlOpakowanie151,00 zł100 ml: 151,00 zł / Perfumy.pl
Ikonik Woda perfumowana dla mężczyzn
↓ Min. cena

Karl Lagerfeld

Ikonik Woda perfumowana dla mężczyzn

Perfumy

Warianty
60 mlOpakowanie149,00 zł100 ml: 248,33 zł / Flaconi
Jeans Urban Green Pour Homme Eau de Toilette
↓ Min. cena

Karl Lagerfeld

Jeans Urban Green Pour Homme Eau de Toilette

Perfumy

Warianty
100 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml111,95 zł100 ml: 111,95 zł / Flaconi
←1…13461347134813491350…2925→
50 ml
Opakowanie72,96 zł100 ml: 145,92 zł / Brasty
50 ml
Opakowanie70,19 zł100 ml: 140,38 zł / HairStore
8 ml
Opakowanie15,00 zł100 ml: 187,50 zł / Perfumy.pl
50 ml
Opakowanie81,19 zł100 ml: 162,38 zł / HairStore
60 ml
Opakowanie138,15 zł100 ml: 230,25 zł / Notino
60 mlOpakowanie195,00 zł100 ml: 325,00 zł / Lyko