miliglow.pl
OkazjeProduktyMarkiSklepyNewsyPlan

Disclaimer

miliglow.pl jest niezależną porównywarką, a nie sprzedawcą ani przedstawicielem prezentowanych Sklepów i marek. Ceny, dostępność i warunki mogą się zmieniać. Przed zakupem sprawdź je bezpośrednio w Sklepie. Część linków jest afiliacyjna; możemy otrzymać prowizję, co do zasady bez wpływu na cenę dla użytkownika.

miliglow.pl

Jak liczymy cenyJak sortujemyAmbasadorzyKontakt
X / TwitterPostaw kawęPrywatnośćRegulamin

© 2026 miliglow.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Ładowanie produktów...

Kategorie

Wszystkie produkty
Akcesoria2⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Makijaż39⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijaż

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokci

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładówFreckle Makeup
Pielęgnacja ciała25⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Pielęgnacja twarzy35⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające
Pielęgnacja włosów24⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów
Produkty do samochodu2⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy1⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu4⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty1⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe

Najniżej w historii

↓ Najniżej w historii×
KategorieWszystkie produktyZmień
Wszystkie produkty
Akcesoria⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Makijaż⌄
Wszystkie z tej grupy
Utrwalacze makijażu
Makijaż twarzy
Preparaty do stylizacji paznokci
Top coaty
Odżywki do paznokci
Zmywacze do paznokci
Pielęgnacja skórek
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
Żele pod prysznic
Peelingi do ciała
Produkty do kąpieli
Mydła
Kąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Pudry do stylizacji włosówTrwała ondulacja i prostowanie

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijażUtrwalacze makijażuMakijaż twarzy

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokciPreparaty do stylizacji paznokciTop coatyOdżywki do paznokciZmywacze do paznokciPielęgnacja skórekPaznokcieZestawy do manicureAkcesoria do paznokci

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładówFreckle Makeup
Pielęgnacja ciała⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Żele pod prysznicPeelingi do ciałaProdukty do kąpieliMydłaKąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Pielęgnacja twarzy⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Pielęgnacja włosów⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Pudry do stylizacji włosówTrwała ondulacja i prostowanie
Produkty do samochodu⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe
SortowanieDomyślnieZmień
DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższeNajniżej w historii
ⓘ Jak sortujemy?
Sortuj:DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższe|↓ Najniżej w historii|ⓘ Jak sortujemy?

Sklep

Dla kogo

Marka

Cena (zł)

70 194 produktów

KJMN Nourishing odżywczy żel pod prysznic
↓ Min. cena

Kallos

KJMN Nourishing odżywczy żel pod prysznic

Żele pod prysznic

Warianty
1000 mlOpakowanie14,77 zł100 ml: 1,48 zł / Empik
KJMN Omega maska do włosów z kompleksem omega-6
↓ Min. cena

Kallos

KJMN Omega maska do włosów z kompleksem omega-6

Maski do włosów

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml13,99 zł100 ml: 1,40 zł / Empik
KJMN Silk maska do włosów z proteinami jedwabiu i oliwą
↓ Min. cena

Kallos

KJMN Silk maska do włosów z proteinami jedwabiu i oliwą

Maski do włosów

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml15,41 zł100 ml: 1,54 zł / Gobli.pl
KJMN Volumizing szampon zwiększający objętość
↓ Min. cena

Kallos

KJMN Volumizing szampon zwiększający objętość

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml19,57 zł100 ml: 1,96 zł / Trena
LAB 35 Brilliance olejkowa mgiełka nabłyszczająca
↓ Min. cena

Kallos

LAB 35 Brilliance olejkowa mgiełka nabłyszczająca

Spraye do włosów

Warianty
150 mlOpakowanie25,18 zł100 ml: 16,79 zł / Brasty
LAB 35 Duo-Phase dwufazowa odżywka bez spłukiwania
↓ Min. cena

Kallos

LAB 35 Duo-Phase dwufazowa odżywka bez spłukiwania

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
500 mlOpakowanie24,45 zł100 ml: 4,89 zł / Brasty
LAB 35 Finishing Spray utrwalający spray do włosów
↓ Min. cena

Kallos

LAB 35 Finishing Spray utrwalający spray do włosów

Spraye do włosów

Warianty
300 mlOpakowanie23,00 zł100 ml: 7,67 zł / Empik
LAB 35 Indulging olejek do końcówek włosów
↓ Min. cena

Kallos

LAB 35 Indulging olejek do końcówek włosów

Olejki do włosów

Warianty
50 mlOpakowanie15,59 zł100 ml: 31,18 zł / Empik
Latte maska do włosów z proteinami mleka
↓ Min. cena

Kallos

Latte maska do włosów z proteinami mleka

Maski do włosów

Warianty
800 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml17,70 zł100 ml: 2,21 zł / Empik
Love Extreme Mascara czarny tusz do rzęs
↓ Min. cena

Kallos

Love Extreme Mascara czarny tusz do rzęs

Tusze do rzęs

Warianty
10 mlOpakowanie15,50 zł100 ml: 155,00 zł / Notino
Plex Bond Builder maska do włosów zniszczonych
↓ Min. cena

Kallos

Plex Bond Builder maska do włosów zniszczonych

Maski do włosów

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml17,99 zł100 ml: 1,80 zł / Super-Pharm
Plex Bond Builder spray termoochronny
↓ Min. cena

Kallos

Plex Bond Builder spray termoochronny

Ochrona termiczna

Warianty
200 mlOpakowanie14,10 zł100 ml: 7,05 zł / Trena
Plex Bond Builder szampon do włosów zniszczonych
↓ Min. cena

Kallos

Plex Bond Builder szampon do włosów zniszczonych

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml16,88 zł100 ml: 1,69 zł / Empik
Profi Pil farbka do brwi i rzęs 03 Brown
↓ Min. cena

Kallos

Profi Pil farbka do brwi i rzęs 03 Brown

Makijaż brwi

Warianty
15 mlOpakowanie10,89 zł100 ml: 72,60 zł / Tagomago
Silver Reflex maska tonująca do włosów blond i siwych
↓ Min. cena

Kallos

Silver Reflex maska tonująca do włosów blond i siwych

Maski do włosów

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml16,12 zł100 ml: 1,61 zł / Gobli.pl
Spa krem do masażu dłoni i stóp z olejem kokosowym
↓ Min. cena

Kallos

Spa krem do masażu dłoni i stóp z olejem kokosowym

Kremy do rąk

Warianty
500 mlOpakowanie16,73 zł100 ml: 3,35 zł / Perfumeria.pl
Spa Vitalizing żel pod prysznic z olejkiem pomarańczowym
↓ Min. cena

Kallos

Spa Vitalizing żel pod prysznic z olejkiem pomarańczowym

Żele pod prysznic

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml16,50 zł100 ml: 1,65 zł / Empik
Odżywka Intensywna Kuracja Szokowa do włosów
↓ Min. cena

Kamila Wybrańczyk

Odżywka Intensywna Kuracja Szokowa do włosów

Serum i esencje

Warianty
250 mlOpakowanie89,00 zł100 ml: 35,60 zł / Rosa24
Botanical Shampoo, Szampon do włosów
↓ Min. cena

Kaminomoto

Botanical Shampoo, Szampon do włosów

Szampony

Warianty
200 mlOpakowanie71,99 zł100 ml: 36,00 zł / Super-Pharm
Botanical Treatment, Odżywka do włosów
↓ Min. cena

Kaminomoto

Botanical Treatment, Odżywka do włosów

Odżywki

Warianty
180 gOpakowanie71,99 zł100 g: 39,99 zł / Super-Pharm
Hair Conditioner Odżywka do włosów i skóry głowy
↓ Min. cena

Kaminomoto

Hair Conditioner Odżywka do włosów i skóry głowy

Odżywki

Warianty
300 mlOpakowanie71,20 zł100 ml: 23,73 zł / Douglas
Hair Growth Accelerator II Tonik do włosów
↓ Min. cena

Kaminomoto

Hair Growth Accelerator II Tonik do włosów

Kuracje do włosów

Warianty
180 mlOpakowanie135,99 zł100 ml: 75,55 zł / Super-Pharm
Hair Trigger Wcierka do włosów i skóry głowy
↓ Min. cena

Kaminomoto

Hair Trigger Wcierka do włosów i skóry głowy

Kuracje do włosów

Warianty
180 mlOpakowanie223,99 zł100 ml: 124,44 zł / Super-Pharm
Kaminomoto Hair Growth Tonic II Maski do włosów
↓ Min. cena

Kaminomoto

Kaminomoto Hair Growth Tonic II Maski do włosów

Maski do włosów

Warianty
150 mlOpakowanie71,20 zł100 ml: 47,47 zł / Douglas
←1…13411342134313441345…2925→
275 ml
Opakowanie7,90 zł100 ml: 2,87 zł / Empik
275 mlOpakowanie7,98 zł100 ml: 2,90 zł / Brasty
500 ml
Opakowanie15,90 zł100 ml: 3,18 zł / Notino
275 ml
Opakowanie7,70 zł100 ml: 2,80 zł / Empik
275 ml
Opakowanie7,90 zł100 ml: 2,87 zł / Empik
500 mlOpakowanie12,19 zł100 ml: 2,44 zł / Gobli.pl
500 mlOpakowanie11,99 zł100 ml: 2,40 zł / eKobieca
275 mlOpakowanie7,90 zł100 ml: 2,87 zł / Empik
200 mlOpakowanie5,99 zł100 ml: 3,00 zł / Empik
500 mlOpakowanie10,50 zł100 ml: 2,10 zł / Notino