miliglow.pl
OkazjeProduktyMarkiSklepyNewsyPlan

Disclaimer

miliglow.pl jest niezależną porównywarką, a nie sprzedawcą ani przedstawicielem prezentowanych Sklepów i marek. Ceny, dostępność i warunki mogą się zmieniać. Przed zakupem sprawdź je bezpośrednio w Sklepie. Część linków jest afiliacyjna; możemy otrzymać prowizję, co do zasady bez wpływu na cenę dla użytkownika.

miliglow.pl

Jak liczymy cenyJak sortujemyAmbasadorzyKontakt
X / TwitterPostaw kawęPrywatnośćRegulamin

© 2026 miliglow.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Ładowanie produktów...

Kategorie

Wszystkie produkty
Akcesoria2⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Makijaż39⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijaż

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokci

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładówFreckle Makeup
Pielęgnacja ciała25⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Pielęgnacja twarzy35⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające
Pielęgnacja włosów24⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów
Produkty do samochodu2⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy1⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu4⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty1⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe

Najniżej w historii

↓ Najniżej w historii×
KategorieWszystkie produktyZmień
Wszystkie produkty
Akcesoria⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Makijaż⌄
Wszystkie z tej grupy
Utrwalacze makijażu
Makijaż twarzy
Preparaty do stylizacji paznokci
Top coaty
Odżywki do paznokci
Zmywacze do paznokci
Pielęgnacja skórek
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
Żele pod prysznic
Peelingi do ciała
Produkty do kąpieli
Mydła
Kąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Pudry do stylizacji włosówTrwała ondulacja i prostowanie

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijażUtrwalacze makijażuMakijaż twarzy

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokciPreparaty do stylizacji paznokciTop coatyOdżywki do paznokciZmywacze do paznokciPielęgnacja skórekPaznokcieZestawy do manicureAkcesoria do paznokci

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładówFreckle Makeup
Pielęgnacja ciała⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Żele pod prysznicPeelingi do ciałaProdukty do kąpieliMydłaKąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Pielęgnacja twarzy⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Pielęgnacja włosów⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Pudry do stylizacji włosówTrwała ondulacja i prostowanie
Produkty do samochodu⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe
SortowanieDomyślnieZmień
DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższeNajniżej w historii
ⓘ Jak sortujemy?
Sortuj:DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższe|↓ Najniżej w historii|ⓘ Jak sortujemy?

Sklep

Dla kogo

Marka

Cena (zł)

70 206 produktów

Gelike Cat Eye Flame Jupiter – lakier hybrydowy
↓ Min. cena

Kabos

Gelike Cat Eye Flame Jupiter – lakier hybrydowy

Lakiery do paznokci

Warianty
8 mlOpakowanie39,99 zł100 ml: 499,88 zł / Kabos
Gelike Cat Eye Golden Saturn – lakier hybrydowy
↓ Min. cena

Kabos

Gelike Cat Eye Golden Saturn – lakier hybrydowy

Lakiery do paznokci

Warianty
8 mlOpakowanie39,99 zł100 ml: 499,88 zł / Empik
Gelike Cat Eye Platinum Mercury – lakier hybrydowy
↓ Min. cena

Kabos

Gelike Cat Eye Platinum Mercury – lakier hybrydowy

Lakiery do paznokci

Warianty
8 mlOpakowanie39,99 zł100 ml: 499,88 zł / Empik
Gelike Colour Base 2w1 Frost Glow – baza hybrydowa
↓ Min. cena

Kabos

Gelike Colour Base 2w1 Frost Glow – baza hybrydowa

Bazy do paznokci

Warianty
10 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml40,49 zł100 ml: 404,90 zł / Kabos
Gelike Colour Base 2w1 Pink Sky – baza hybrydowa
↓ Min. cena

Kabos

Gelike Colour Base 2w1 Pink Sky – baza hybrydowa

Bazy do paznokci

Warianty
10 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml40,49 zł100 ml: 404,90 zł / Kabos
Gelike Colour Base 2w1 Snow Veil – baza hybrydowa
↓ Min. cena

Kabos

Gelike Colour Base 2w1 Snow Veil – baza hybrydowa

Bazy do paznokci

Warianty
10 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml40,49 zł100 ml: 404,90 zł / Kabos
Gelike Colour Base 2w1 Sparkle Mist – baza hybrydowa
↓ Min. cena

Kabos

Gelike Colour Base 2w1 Sparkle Mist – baza hybrydowa

Bazy do paznokci

Warianty
10 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml40,49 zł100 ml: 404,90 zł / Kabos
Gelike Colour Base 2w1 Spring Breeze – baza hybrydowa
↓ Min. cena

Kabos

Gelike Colour Base 2w1 Spring Breeze – baza hybrydowa

Bazy do paznokci

Warianty
10 mlOpakowanie40,49 zł100 ml: 404,90 zł / Kabos
Gelike Flash Crush Flash Champagne Toast – lakier hybrydowy
↓ Min. cena

Kabos

Gelike Flash Crush Flash Champagne Toast – lakier hybrydowy

Lakiery do paznokci

Warianty
8 mlOpakowanie42,99 zł100 ml: 537,38 zł / Empik
Gelike Flash Crush Flash Moonlight Silver – lakier hybrydowy
↓ Min. cena

Kabos

Gelike Flash Crush Flash Moonlight Silver – lakier hybrydowy

Lakiery do paznokci

Warianty
8 mlOpakowanie38,68 zł100 ml: 483,50 zł / Kabos
Gelike Flash Crush Flash Pink Tiara – lakier hybrydowy
↓ Min. cena

Kabos

Gelike Flash Crush Flash Pink Tiara – lakier hybrydowy

Lakiery do paznokci

Warianty
8 mlOpakowanie42,99 zł100 ml: 537,38 zł / Super-Pharm
Gelike Flash Crush Flash Ruby Radiance – lakier hybrydowy
↓ Min. cena

Kabos

Gelike Flash Crush Flash Ruby Radiance – lakier hybrydowy

Lakiery do paznokci

Warianty
8 mlOpakowanie42,99 zł100 ml: 537,38 zł / Kabos
Gelike Flash Crush Flash Sparkling Espresso – lakier hybrydowy
↓ Min. cena

Kabos

Gelike Flash Crush Flash Sparkling Espresso – lakier hybrydowy

Lakiery do paznokci

Warianty
8 mlOpakowanie42,99 zł100 ml: 537,38 zł / Super-Pharm
Gelike Flash Crush Flash Starry Noir – lakier hybrydowy
↓ Min. cena

Kabos

Gelike Flash Crush Flash Starry Noir – lakier hybrydowy

Lakiery do paznokci

Warianty
8 mlOpakowanie42,99 zł100 ml: 537,38 zł / Kabos
Gelike Santa's Choice 042 Merry Christmas – lakier hybrydowy
↓ Min. cena

Kabos

Gelike Santa's Choice 042 Merry Christmas – lakier hybrydowy

Lakiery do paznokci

Warianty
8 mlOpakowanie39,99 zł100 ml: 499,88 zł / Empik
Gelike Santa's Choice 044 Starlight Silver – lakier hybrydowy
↓ Min. cena

Kabos

Gelike Santa's Choice 044 Starlight Silver – lakier hybrydowy

Lakiery do paznokci

Warianty
8 mlOpakowanie39,99 zł100 ml: 499,88 zł / Super-Pharm
Gelike Santa's Choice 046 Noel Blue – lakier hybrydowy
↓ Min. cena

Kabos

Gelike Santa's Choice 046 Noel Blue – lakier hybrydowy

Lakiery do paznokci

Warianty
8 mlOpakowanie39,99 zł100 ml: 499,88 zł / Super-Pharm
Gelike Sweater Weather 029 Royal Purple – lakier hybrydowy
↓ Min. cena

Kabos

Gelike Sweater Weather 029 Royal Purple – lakier hybrydowy

Lakiery do paznokci

Warianty
8 mlOpakowanie35,99 zł100 ml: 449,88 zł / Kabos
Gelike Sweater Weather 039 Olive Green – lakier hybrydowy
↓ Min. cena

Kabos

Gelike Sweater Weather 039 Olive Green – lakier hybrydowy

Lakiery do paznokci

Warianty
8 mlOpakowanie39,99 zł100 ml: 499,88 zł / Empik
Gelike Sweater Weather 040 Pumpkin Spice Orange – lakier hybrydowy
↓ Min. cena

Kabos

Gelike Sweater Weather 040 Pumpkin Spice Orange – lakier hybrydowy

Lakiery do paznokci

Warianty
8 mlOpakowanie35,99 zł100 ml: 449,88 zł / Kabos
Gelstudio Gel Base Light Acid – baza pod żel
↓ Min. cena

Kabos

Gelstudio Gel Base Light Acid – baza pod żel

Bazy do paznokci

Warianty
10 mlOpakowanie40,49 zł100 ml: 404,90 zł / Kabos
Gelstudio Rubber Base Shimmering Blush – baza hybrydowa
↓ Min. cena

Kabos

Gelstudio Rubber Base Shimmering Blush – baza hybrydowa

Bazy do paznokci

Warianty
10 mlOpakowanie40,49 zł100 ml: 404,90 zł / Kabos
Magic Dip System 002 Classic White – puder do manicure tytanowego
↓ Min. cena

Kabos

Magic Dip System 002 Classic White – puder do manicure tytanowego

Pudry do manicure tytanowego

Warianty
20 gOpakowanie49,99 zł100 g: 249,95 zł / Empik
Magic Dip System 003 Classic Black – puder do manicure tytanowego
↓ Min. cena

Kabos

Magic Dip System 003 Classic Black – puder do manicure tytanowego

Pudry do manicure tytanowego

Warianty
20 gOpakowanie49,99 zł100 g: 249,95 zł / Super-Pharm
←1…13371338133913401341…2926→
8 ml
Opakowanie38,90 zł100 ml: 486,25 zł / Kabos
8 ml
Opakowanie38,90 zł100 ml: 486,25 zł / Kabos
8 ml
Opakowanie38,90 zł100 ml: 486,25 zł / Kabos
8 ml
Opakowanie38,90 zł100 ml: 486,25 zł / Kabos