miliglow.pl
OkazjeProduktyMarkiSklepyNewsyPlan

Disclaimer

miliglow.pl jest niezależną porównywarką, a nie sprzedawcą ani przedstawicielem prezentowanych Sklepów i marek. Ceny, dostępność i warunki mogą się zmieniać. Przed zakupem sprawdź je bezpośrednio w Sklepie. Część linków jest afiliacyjna; możemy otrzymać prowizję, co do zasady bez wpływu na cenę dla użytkownika.

miliglow.pl

Jak liczymy cenyJak sortujemyAmbasadorzyKontakt
X / TwitterPostaw kawęPrywatnośćRegulamin

© 2026 miliglow.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Ładowanie produktów...

Kategorie

Wszystkie produkty
Akcesoria2⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Makijaż38⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijaż

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokci

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała25⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Pielęgnacja twarzy35⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzy
Pielęgnacja włosów22⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwania
Produkty do samochodu2⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy1⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu4⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty1⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe

Najniżej w historii w Frisco

SklepFrisco×↓ Najniżej w historii×
KategorieWszystkie produktyZmień
Wszystkie produkty
Akcesoria⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Utrwalacze makijażu
Makijaż twarzy
Preparaty do stylizacji paznokci
Top coaty
Odżywki do paznokci
Zmywacze do paznokci
Pielęgnacja skórek
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
Żele pod prysznic
Peelingi do ciała
Produkty do kąpieli
Mydła
Kąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Kremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Kuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów
Makijaż
⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijażUtrwalacze makijażuMakijaż twarzy

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokciPreparaty do stylizacji paznokciTop coatyOdżywki do paznokciZmywacze do paznokciPielęgnacja skórek

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Żele pod prysznicPeelingi do ciałaProdukty do kąpieliMydłaKąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Pielęgnacja twarzy⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Pielęgnacja włosów⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów
Produkty do samochodu⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe
SortowanieDomyślnieZmień
DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższeNajniżej w historii
ⓘ Jak sortujemy?
Sortuj:DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższe|↓ Najniżej w historii|ⓘ Jak sortujemy?
Sklep: Frisco

Sklep

Dla kogo

Marka

Cena (zł)

321 produktów

Naturals Milk & Honey mydło w płynie do mycia rąk
↓ Min. cena

Palmolive

Naturals Milk & Honey mydło w płynie do mycia rąk

Pielęgnacja dłoni

Warianty
1000 mlOpakowanie15,99 zł100 ml: 1,60 zł / Frisco
Milk & Honey, kremowy żel pod prysznic
↓ Min. cena

Palmolive Naturals

Milk & Honey, kremowy żel pod prysznic

Kąpiel i prysznic

Warianty
500 mlOpakowanie14,99 zł100 ml: 3,00 zł / Frisco
Naturals Mydło w kostce Mleko i Róża
↓ Min. cena

Palmolive

Naturals Mydło w kostce Mleko i Róża

Kąpiel i prysznic

Warianty
90 gOpakowanie4,89 zł100 g: 5,43 zł / Frisco
Naturals żel pod prysznic z pompką Olive & Milk
↓ Min. cena

Palmolive

Naturals żel pod prysznic z pompką Olive & Milk

Kąpiel i prysznic

Warianty
500 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml14,99 zł100 ml: 3,00 zł / Frisco
Hygiene Plus Kitchen, mydło w płynie do rąk z ekstraktem z limonki
↓ Min. cena

Palmolive

Hygiene Plus Kitchen, mydło w płynie do rąk z ekstraktem z limonki

Pielęgnacja dłoni

Warianty
500 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml17,99 zł100 ml: 3,60 zł / Frisco
Milk & Olive, mydło w płynie, uzupełnienie
↓ Min. cena

Palmolive

Milk & Olive, mydło w płynie, uzupełnienie

Pielęgnacja dłoni

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml15,99 zł100 ml: 1,60 zł / Frisco
Naturals Milk & Almond, mydło w płynie, uzupełnienie
↓ Min. cena

Palmolive

Naturals Milk & Almond, mydło w płynie, uzupełnienie

Pielęgnacja dłoni

Warianty
1000 mlOpakowanie15,99 zł100 ml: 1,60 zł / Frisco
Pro-V Active Nutri Plex Aqua Light szampon nawilżający do włosów
↓ Min. cena

Pantene

Pro-V Active Nutri Plex Aqua Light szampon nawilżający do włosów

Szampony

Warianty
400 mlOpakowanie24,39 zł100 ml: 6,10 zł / Frisco
Pro-V Active Nutri Plex Extra Volume szampon zwiększający objętość
↓ Min. cena

Pantene

Pro-V Active Nutri Plex Extra Volume szampon zwiększający objętość

Szampony

Warianty
400 mlOpakowanie19,99 zł100 ml: 5,00 zł / Frisco
Pro-V Active Nutri Plex Intensive Repair szampon do włosów zniszczonych
↓ Min. cena

Pantene

Pro-V Active Nutri Plex Intensive Repair szampon do włosów zniszczonych

Szampony

Warianty
400 mlOpakowanie24,39 zł100 ml: 6,10 zł / Frisco
Pro-V Active Nutri Plex Lively Colour odżywka rozjaśniająca i wzmacniająca do włosów farbowanych
↓ Min. cena

Pantene

Pro-V Active Nutri Plex Lively Colour odżywka rozjaśniająca i wzmacniająca do włosów farbowanych

Odżywki

Warianty
275 mlOpakowanie22,49 zł100 ml: 8,18 zł / Frisco
Pro-V Lively Colour szampon do włosów farbowanych
↓ Min. cena

Pantene

Pro-V Lively Colour szampon do włosów farbowanych

Szampony

Warianty
400 mlOpakowanie24,39 zł100 ml: 6,10 zł / Frisco
Pasta do zębów z fluorkiem ultraszybka ulga Mint
↓ Min. cena

Sensodyne

Pasta do zębów z fluorkiem ultraszybka ulga Mint

Higiena jamy ustnej

Warianty
75 mlOpakowanie23,89 zł100 ml: 31,85 zł / Frisco
Multi-Kolagen Retinol maska błyskawicznie liftingująca i ujędrniająca
↓ Min. cena

Perfecta

Multi-Kolagen Retinol maska błyskawicznie liftingująca i ujędrniająca

Maseczki do twarzy

Warianty
8 mlOpakowanie4,79 zł100 ml: 59,88 zł / Frisco
Ultra Mydło do rąk w płynie z olejem lnianym
↓ Min. cena

Protex

Ultra Mydło do rąk w płynie z olejem lnianym

Kąpiel i prysznic

Warianty
500 mlOpakowanie10,89 zł100 ml: 2,18 zł / Frisco
Retinobaza 17000, farmaceutyczny krem z witaminą A
↓ Min. cena

Farmapol

Retinobaza 17000, farmaceutyczny krem z witaminą A

Kremy nawilżające

Warianty
30 gOpakowanie19,29 zł100 g: 64,30 zł / Frisco
Antyperspirant w Sztyfcie Bright Bouquet
↓ Min. cena

Rexona

Antyperspirant w Sztyfcie Bright Bouquet

Dezodoranty

Warianty
50 mlOpakowanie13,99 zł100 ml: 27,98 zł / Frisco
Deo Spray Active Shield Fresh
↓ Min. cena

Rexona

Deo Spray Active Shield Fresh

Dezodoranty

Warianty
150 mlOpakowanie13,99 zł100 ml: 9,33 zł / Frisco
Deo Spray Pink Blush
↓ Min. cena

Rexona

Deo Spray Pink Blush

Dezodoranty

Warianty
150 mlOpakowanie13,99 złprzelicznik pominięty / Frisco
Invisible Black+White antyperspirant w kulce dla kobiet
↓ Min. cena

Rexona

Invisible Black+White antyperspirant w kulce dla kobiet

Dezodoranty

Warianty
50 mlOpakowanie13,99 zł100 ml: 27,98 zł / Frisco
RODZINA Żel pod prysznic odżywczy
↓ Min. cena

Bambino

RODZINA Żel pod prysznic odżywczy

Kąpiel i prysznic

Warianty
1000 mlOpakowanie23,99 zł100 ml: 2,40 zł / Frisco
Gliss Color Perfector szampon
↓ Min. cena

Schwarzkopf

Gliss Color Perfector szampon

Szampony

Warianty
400 mlOpakowanie21,49 zł100 ml: 5,37 zł / Frisco
Gliss Full Hair Wonder odżywka
↓ Min. cena

Schwarzkopf

Gliss Full Hair Wonder odżywka

Odżywki

Warianty
200 mlOpakowanie17,59 zł100 ml: 8,80 zł / Frisco
Original dezodorant w sprayu dla mężczyzn
↓ Min. cena

STR8

Original dezodorant w sprayu dla mężczyzn

Dezodoranty

Warianty
150 mlOpakowanie9,99 zł100 ml: 6,66 zł / Frisco
←1…89101112…14→
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
750 ml
Opakowanie30,99 zł100 ml: 4,13 zł / Frisco
300 mlOpakowanie12,49 zł100 ml: 4,16 zł / Frisco
300 ml
Opakowanie12,49 zł100 ml: 4,16 zł / Frisco