miliglow.pl
OkazjeProduktyMarkiSklepyNewsyPlan

Disclaimer

miliglow.pl jest niezależną porównywarką, a nie sprzedawcą ani przedstawicielem prezentowanych Sklepów i marek. Ceny, dostępność i warunki mogą się zmieniać. Przed zakupem sprawdź je bezpośrednio w Sklepie. Część linków jest afiliacyjna; możemy otrzymać prowizję, co do zasady bez wpływu na cenę dla użytkownika.

miliglow.pl

Jak liczymy cenyJak sortujemyAmbasadorzyKontakt
X / TwitterPostaw kawęPrywatnośćRegulamin

© 2026 miliglow.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Ładowanie produktów...

Kategorie

Wszystkie produkty
Akcesoria2⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Makijaż38⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijaż

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokci

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała25⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Pielęgnacja twarzy35⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające
Pielęgnacja włosów23⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów

Skóra głowy

Produkty do samochodu2⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy1⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu4⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty1⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe

Pielęgnacja włosów w Super-Pharm

SklepSuper-Pharm×GrupaPielęgnacja włosów×
KategoriePielęgnacja włosówZmień
Wszystkie produkty
Akcesoria⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Utrwalacze makijażu
Makijaż twarzy
Preparaty do stylizacji paznokci
Top coaty
Odżywki do paznokci
Zmywacze do paznokci
Pielęgnacja skórek
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
Żele pod prysznic
Peelingi do ciała
Produkty do kąpieli
Mydła
Kąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Hair Styling Powders
Makijaż⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijażUtrwalacze makijażuMakijaż twarzy

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokciPreparaty do stylizacji paznokciTop coatyOdżywki do paznokciZmywacze do paznokciPielęgnacja skórek

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Żele pod prysznicPeelingi do ciałaProdukty do kąpieliMydłaKąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Pielęgnacja twarzy⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Pielęgnacja włosów⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Hair Styling Powders
Produkty do samochodu⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe
SortowanieDomyślnieZmień
DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższeNajniżej w historii
ⓘ Jak sortujemy?
Sortuj:DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższe|↓ Najniżej w historii|ⓘ Jak sortujemy?
Sklep: Super-Pharm

Sklep

Dla kogo

Marka

Cena (zł)

3571 produktów

Paris Magic Retouch spray na odrosty Brąz

L'Oréal Paris

Paris Magic Retouch spray na odrosty Brąz

Retusz odrostów

Warianty
75 mlOpakowanie30,99 złprzelicznik pominięty / Super-Pharm
Paris Magic Retouch spray na odrosty Chłodny brąz

L'Oréal Paris

Paris Magic Retouch spray na odrosty Chłodny brąz

Retusz odrostów

Warianty
75 mlOpakowanie30,99 złprzelicznik pominięty / Super-Pharm
Paris Magic Retouch spray na odrosty Ciemny blond

L'Oréal Paris

Paris Magic Retouch spray na odrosty Ciemny blond

Retusz odrostów

Warianty
75 mlOpakowanie30,99 złprzelicznik pominięty / Super-Pharm
Paris Magic Retouch spray na odrosty Ciemny brąz

L'Oréal Paris

Paris Magic Retouch spray na odrosty Ciemny brąz

Retusz odrostów

Warianty
75 mlOpakowanie30,99 złprzelicznik pominięty / Super-Pharm
Paris Préférence 3.12 Toronto intensywny chłodny ciemny brąz

L'Oréal Paris

Paris Préférence 3.12 Toronto intensywny chłodny ciemny brąz

Trwała koloryzacja włosów

Warianty
1 zestaw koloryzacyjny: 2 × 60 ml + 54 mlOpakowanie32,99 złszt.: 32,99 zł / Super-Pharm
Paris Préférence 9.2 Warsaw bardzo jasny beżowo-perłowy blond

L'Oréal Paris

Paris Préférence 9.2 Warsaw bardzo jasny beżowo-perłowy blond

Trwała koloryzacja włosów

Warianty
1 zestaw koloryzacyjny: 2 × 60 ml + 54 mlOpakowanie32,99 złszt.: 32,99 zł / Super-Pharm
Paris Préférence Cool Blondes 7.1 Iceland popielaty blond

L'Oréal Paris

Paris Préférence Cool Blondes 7.1 Iceland popielaty blond

Trwała koloryzacja włosów

Warianty
1 zestaw koloryzacyjny: 2 × 60 ml + 54 mlOpakowanie32,99 złszt.: 32,99 zł / Super-Pharm
Paris Préférence Le Blonding Toner 02 Pearly Boost

L'Oréal Paris

Paris Préférence Le Blonding Toner 02 Pearly Boost

Półtrwała koloryzacja włosów

Warianty
krem tonujący 60 ml + aktywator 60 ml + odżywka 54 mlOpakowanie39,99 złszt.: 39,99 zł / Super-Pharm
Paris Préférence trwała farba 10.2 Sydney bardzo jasny perłowy blond

L'Oréal Paris

Paris Préférence trwała farba 10.2 Sydney bardzo jasny perłowy blond

Trwała koloryzacja włosów

Warianty
1 zestaw koloryzacyjny: 2 × 60 ml + 54 mlOpakowanie32,99 złszt.: 32,99 zł / Super-Pharm
Professionnel Absolut Repair Molecular maska intensywnie odbudowująca

L'Oréal Professionnel

Professionnel Absolut Repair Molecular maska intensywnie odbudowująca

Maski do włosów

Warianty
250 mlOpakowanie114,99 zł100 ml: 46,00 zł / Super-Pharm
Professionnel Absolut Repair Molecular maska odbudowująca bez spłukiwania

L'Oréal Professionnel

Professionnel Absolut Repair Molecular maska odbudowująca bez spłukiwania

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
100 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml124,99 zł100 ml: 124,99 zł / Super-Pharm
Professionnel Absolut Repair Molecular szampon odbudowujący

L'Oréal Professionnel

Professionnel Absolut Repair Molecular szampon odbudowujący

Szampony

Warianty
100 mlOpakowanie44,99 zł100 ml: 44,99 zł / Super-Pharm
Professionnel Absolut Repair Molecular szampon odbudowujący refill

L'Oréal Professionnel

Professionnel Absolut Repair Molecular szampon odbudowujący refill

Szampony

Warianty
500 mlOpakowanie131,99 zł100 ml: 26,40 zł / Super-Pharm
Professionnel Infinium Pure lakier do włosów Extra Strong

L'Oréal Professionnel

Professionnel Infinium Pure lakier do włosów Extra Strong

Spraye do włosów

Warianty
300 mlOpakowanie99,99 złprzelicznik pominięty / Super-Pharm
Professionnel Infinium Pure lakier do włosów Soft

L'Oréal Professionnel

Professionnel Infinium Pure lakier do włosów Soft

Spraye do włosów

Warianty
300 mlOpakowanie99,99 złprzelicznik pominięty / Super-Pharm
Professionnel Infinium Pure lakier do włosów Strong

L'Oréal Professionnel

Professionnel Infinium Pure lakier do włosów Strong

Spraye do włosów

Warianty
300 mlOpakowanie99,99 złprzelicznik pominięty / Super-Pharm
Professionnel Keratin Alpha Sleek maska wygładzająca przeciw puszeniu

L'Oréal Professionnel

Professionnel Keratin Alpha Sleek maska wygładzająca przeciw puszeniu

Maski do włosów

Warianty
250 mlOpakowanie114,99 zł100 ml: 46,00 zł / Super-Pharm
Professionnel Keratin Alpha Sleek Mirror serum wygładzające

L'Oréal Professionnel

Professionnel Keratin Alpha Sleek Mirror serum wygładzające

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
50 mlOpakowanie101,99 zł100 ml: 203,98 zł / Super-Pharm
Professionnel Keratin Alpha Sleek Smooth Transformer kuracja wygładzająca

L'Oréal Professionnel

Professionnel Keratin Alpha Sleek Smooth Transformer kuracja wygładzająca

Kuracje do spłukiwania

Warianty
200 mlOpakowanie104,99 zł100 ml: 52,50 zł / Super-Pharm
Professionnel Keratin Alpha Sleek szampon wygładzający — refill

L'Oréal Professionnel

Professionnel Keratin Alpha Sleek szampon wygładzający — refill

Szampony

Warianty
500 mlOpakowanie134,99 zł100 ml: 27,00 zł / Super-Pharm
Professionnel Keratin Alpha Sleek szampon wygładzający przeciw puszeniu

L'Oréal Professionnel

Professionnel Keratin Alpha Sleek szampon wygładzający przeciw puszeniu

Szampony

Warianty
500 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml144,99 zł100 ml: 29,00 zł / Super-Pharm
Professionnel Metal Detox krem ochronny bez spłukiwania

L'Oréal Professionnel

Professionnel Metal Detox krem ochronny bez spłukiwania

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
100 mlOpakowanie97,99 zł100 ml: 97,99 zł / Super-Pharm
Professionnel Metal DX maska chroniąca przed osadzaniem metali

L'Oréal Professionnel

Professionnel Metal DX maska chroniąca przed osadzaniem metali

Maski do włosów

Warianty
250 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml91,99 zł100 ml: 36,80 zł / Super-Pharm
Professionnel Scalp Advanced Anti-Discomfort szampon kojący

L'Oréal Professionnel

Professionnel Scalp Advanced Anti-Discomfort szampon kojący

Szampony

Warianty
300 mlOpakowanie84,99 zł100 ml: 28,33 zł / Super-Pharm
←1…8384858687…149→
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
50 ml
Opakowanie94,99 zł100 ml: 189,98 zł / Super-Pharm
300 ml
Opakowanie104,99 zł100 ml: 35,00 zł / Super-Pharm
150 ml
Opakowanie89,99 zł100 ml: 59,99 zł / Super-Pharm