miliglow.pl
OkazjeProduktyMarkiSklepyNewsyPlan

Disclaimer

miliglow.pl jest niezależną porównywarką, a nie sprzedawcą ani przedstawicielem prezentowanych Sklepów i marek. Ceny, dostępność i warunki mogą się zmieniać. Przed zakupem sprawdź je bezpośrednio w Sklepie. Część linków jest afiliacyjna; możemy otrzymać prowizję, co do zasady bez wpływu na cenę dla użytkownika.

miliglow.pl

Jak liczymy cenyJak sortujemyAmbasadorzyKontakt
X / TwitterPostaw kawęPrywatnośćRegulamin

© 2026 miliglow.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Ładowanie produktów...

Kategorie

Wszystkie produkty
Akcesoria2⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Makijaż38⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijaż

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokci

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała25⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Pielęgnacja twarzy35⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające
Pielęgnacja włosów23⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów

Skóra głowy

Produkty do samochodu2⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy1⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu4⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty1⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe

Pielęgnacja włosów w Emporium

SklepEmporium×GrupaPielęgnacja włosów×
KategoriePielęgnacja włosówZmień
Wszystkie produkty
Akcesoria⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Utrwalacze makijażu
Makijaż twarzy
Preparaty do stylizacji paznokci
Top coaty
Odżywki do paznokci
Zmywacze do paznokci
Pielęgnacja skórek
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
Żele pod prysznic
Peelingi do ciała
Produkty do kąpieli
Mydła
Kąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Hair Styling Powders
Makijaż
⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijażUtrwalacze makijażuMakijaż twarzy

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokciPreparaty do stylizacji paznokciTop coatyOdżywki do paznokciZmywacze do paznokciPielęgnacja skórek

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Żele pod prysznicPeelingi do ciałaProdukty do kąpieliMydłaKąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Pielęgnacja twarzy⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Pielęgnacja włosów⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Hair Styling Powders
Produkty do samochodu⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe
SortowanieDomyślnieZmień
DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższeNajniżej w historii
ⓘ Jak sortujemy?
Sortuj:DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższe|↓ Najniżej w historii|ⓘ Jak sortujemy?
Sklep: Emporium

Sklep

Dla kogo

Marka

Cena (zł)

1895 produktów

Professionnel Serie Expert Metal Detox kuracja przed szamponem

L'Oréal Professionnel

Professionnel Serie Expert Metal Detox kuracja przed szamponem

Kuracje do spłukiwania

Warianty
250 mlOpakowanie90,50 zł100 ml: 36,20 zł / Emporium
Professionnel Serie Expert Metal Detox skoncentrowany olejek ochronny

L'Oréal Professionnel

Professionnel Serie Expert Metal Detox skoncentrowany olejek ochronny

Olejki do włosów

Warianty
50 mlOpakowanie94,67 zł100 ml: 189,34 zł / Emporium
Professionnel Serie Expert Metal Detox szampon oczyszczający

L'Oréal Professionnel

Professionnel Serie Expert Metal Detox szampon oczyszczający

Szampony

Warianty
1500 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml139,90 zł100 ml: 9,33 zł / Emporium
300 ml
Professionnel Serie Expert Pro Longer koncentrat pogrubiający końcówki

L'Oréal Professionnel

Professionnel Serie Expert Pro Longer koncentrat pogrubiający końcówki

Kuracje do spłukiwania

Warianty
400 mlOpakowanie115,99 zł100 ml: 29,00 zł / Emporium
Professionnel Serie Expert Pro Longer krem termoochronny 10w1

L'Oréal Professionnel

Professionnel Serie Expert Pro Longer krem termoochronny 10w1

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
150 mlOpakowanie68,68 zł100 ml: 45,79 zł / Emporium
Professionnel Serie Expert Pro Longer maska odbudowująca do długich włosów

L'Oréal Professionnel

Professionnel Serie Expert Pro Longer maska odbudowująca do długich włosów

Maski do włosów

Warianty
500 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml84,89 zł100 ml: 16,98 zł / Emporium
Professionnel Serie Expert Pro Longer odżywka wzmacniająca do długich włosów

L'Oréal Professionnel

Professionnel Serie Expert Pro Longer odżywka wzmacniająca do długich włosów

Odżywki

Warianty
500 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml119,90 zł100 ml: 23,98 zł / Emporium
Professionnel Serie Expert Pro Longer refill szamponu

L'Oréal Professionnel

Professionnel Serie Expert Pro Longer refill szamponu

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanie74,89 zł100 ml: 7,49 zł / Emporium
Professionnel Serie Expert Pro Longer szampon wzmacniający do długich włosów

L'Oréal Professionnel

Professionnel Serie Expert Pro Longer szampon wzmacniający do długich włosów

Szampony

Warianty
1500 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml114,89 zł100 ml: 7,66 zł / Emporium
Professionnel Serie Expert Scalp Advanced Anti-Dandruff szampon przeciwłupieżowy

L'Oréal Professionnel

Professionnel Serie Expert Scalp Advanced Anti-Dandruff szampon przeciwłupieżowy

Szampony

Warianty
1500 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml123,87 zł100 ml: 8,26 zł / Emporium
Professionnel Serie Expert Scalp Advanced Anti-Oiliness szampon oczyszczający

L'Oréal Professionnel

Professionnel Serie Expert Scalp Advanced Anti-Oiliness szampon oczyszczający

Szampony

Warianty
1500 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml123,87 zł100 ml: 8,26 zł / Emporium
Professionnel Serie Expert Scalp Advanced glinka oczyszczająca 2w1

L'Oréal Professionnel

Professionnel Serie Expert Scalp Advanced glinka oczyszczająca 2w1

Pielęgnacja skóry głowy

Warianty
250 mlOpakowanie89,21 zł100 ml: 35,68 zł / Emporium
Professionnel Serie Expert Sensi Balance kojący szampon

L'Oréal Professionnel

Professionnel Serie Expert Sensi Balance kojący szampon

Szampony

Warianty
1500 mlOpakowanie109,14 zł100 ml: 7,28 zł / Emporium
Professionnel Serie Expert Serioxyl Advanced szampon oczyszczający i zwiększający objętość

L'Oréal Professionnel

Professionnel Serie Expert Serioxyl Advanced szampon oczyszczający i zwiększający objętość

Szampony

Warianty
1500 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml123,87 zł100 ml: 8,26 zł / Emporium
Professionnel Serie Expert Silver odżywka neutralizująca

L'Oréal Professionnel

Professionnel Serie Expert Silver odżywka neutralizująca

Odżywki

Warianty
200 mlOpakowanie61,73 zł100 ml: 30,87 zł / Emporium
Professionnel Serie Expert Silver szampon neutralizujący

L'Oréal Professionnel

Professionnel Serie Expert Silver szampon neutralizujący

Szampony

Warianty
1500 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml111,66 zł100 ml: 7,44 zł / Emporium
300 ml
Professionnel Serie Expert Silver szampon neutralizujący refill

L'Oréal Professionnel

Professionnel Serie Expert Silver szampon neutralizujący refill

Szampony

Warianty
500 mlOpakowanie78,06 zł100 ml: 15,61 zł / Emporium
Professionnel Serie Expert Vitamino Color 10-in-1 spray do włosów farbowanych

L'Oréal Professionnel

Professionnel Serie Expert Vitamino Color 10-in-1 spray do włosów farbowanych

Spraye do włosów

Warianty
190 mlOpakowanie68,68 zł100 ml: 36,15 zł / Emporium
Professionnel Serie Expert Vitamino Color Resveratrol szampon do włosów farbowanych

L'Oréal Professionnel

Professionnel Serie Expert Vitamino Color Resveratrol szampon do włosów farbowanych

Szampony

Warianty
1500 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml111,84 zł100 ml: 7,46 zł / Emporium
Professionnel Serie Expert Vitamino Color Spectrum maska chroniąca kolor

L'Oréal Professionnel

Professionnel Serie Expert Vitamino Color Spectrum maska chroniąca kolor

Maski do włosów

Warianty
500 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml107,01 zł100 ml: 21,40 zł / Emporium
Professionnel Serie Expert Vitamino Color Spectrum odżywka do włosów farbowanych

L'Oréal Professionnel

Professionnel Serie Expert Vitamino Color Spectrum odżywka do włosów farbowanych

Odżywki

Warianty
750 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml98,90 zł100 ml: 13,19 zł / Emporium
Professionnel Serie Expert Vitamino Color Spectrum refill szamponu

L'Oréal Professionnel

Professionnel Serie Expert Vitamino Color Spectrum refill szamponu

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml89,90 zł100 ml: 8,99 zł / Emporium
500 ml
Professionnel Serie Expert Vitamino Color Spectrum szampon chroniący kolor

L'Oréal Professionnel

Professionnel Serie Expert Vitamino Color Spectrum szampon chroniący kolor

Szampony

Warianty
1500 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml145,90 zł100 ml: 9,73 zł / Emporium
Professionnel Serie Expert Vitamino Color Spectrum zielony szampon neutralizujący

L'Oréal Professionnel

Professionnel Serie Expert Vitamino Color Spectrum zielony szampon neutralizujący

Szampony

Warianty
300 mlOpakowanie81,77 zł100 ml: 27,26 zł / Emporium
←1…3334353637…79→
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
Opakowanie81,77 zł100 ml: 27,26 zł / Emporium
500 mlOpakowanie109,42 zł100 ml: 21,88 zł / Emporium
250 ml
Opakowanie83,74 zł100 ml: 33,50 zł / Emporium
200 ml
Opakowanie61,73 zł100 ml: 30,87 zł / Emporium
300 ml
Opakowanie55,18 zł100 ml: 18,39 zł / Emporium
750 mlOpakowanie106,01 zł100 ml: 14,13 zł / Emporium
Więcej wariantów1 więcej →
300 mlOpakowanie64,01 zł100 ml: 21,34 zł / Emporium
500 mlOpakowanie88,72 zł100 ml: 17,74 zł / Emporium
300 ml
Opakowanie64,01 zł100 ml: 21,34 zł / Emporium
500 mlOpakowanie88,72 zł100 ml: 17,74 zł / Emporium
300 ml
Opakowanie64,01 zł100 ml: 21,34 zł / Emporium
500 mlOpakowanie88,71 zł100 ml: 17,74 zł / Emporium
Opakowanie55,18 zł100 ml: 18,39 zł / Emporium
750 mlOpakowanie106,01 zł100 ml: 14,13 zł / Emporium
Więcej wariantów1 więcej →
300 ml
Opakowanie55,18 zł100 ml: 18,39 zł / Emporium
500 mlOpakowanie79,90 zł100 ml: 15,98 zł / Emporium
250 ml
Opakowanie91,76 zł100 ml: 36,70 zł / Emporium
200 ml
Opakowanie75,44 zł100 ml: 37,72 zł / Emporium
Opakowanie103,90 zł100 ml: 20,78 zł / Emporium
300 ml
Opakowanie81,77 zł100 ml: 27,26 zł / Emporium