miliglow.pl
OkazjeProduktyMarkiSklepyNewsyPlan

Disclaimer

miliglow.pl jest niezależną porównywarką, a nie sprzedawcą ani przedstawicielem prezentowanych Sklepów i marek. Ceny, dostępność i warunki mogą się zmieniać. Przed zakupem sprawdź je bezpośrednio w Sklepie. Część linków jest afiliacyjna; możemy otrzymać prowizję, co do zasady bez wpływu na cenę dla użytkownika.

miliglow.pl

Jak liczymy cenyJak sortujemyAmbasadorzyKontakt
X / TwitterPostaw kawęPrywatnośćRegulamin

© 2026 miliglow.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Ładowanie produktów...

Kategorie

Wszystkie produkty
Akcesoria2⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Makijaż38⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijaż

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokci

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała25⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Pielęgnacja twarzy35⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające
Pielęgnacja włosów22⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów

Skóra głowy

Produkty do samochodu2⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy1⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu4⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty1⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe

Pielęgnacja włosów w Empik

SklepEmpik×GrupaPielęgnacja włosów×
KategoriePielęgnacja włosówZmień
Wszystkie produkty
Akcesoria⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Utrwalacze makijażu
Makijaż twarzy
Preparaty do stylizacji paznokci
Top coaty
Odżywki do paznokci
Zmywacze do paznokci
Pielęgnacja skórek
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
Żele pod prysznic
Peelingi do ciała
Produkty do kąpieli
Mydła
Kąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów
Makijaż
⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijażUtrwalacze makijażuMakijaż twarzy

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokciPreparaty do stylizacji paznokciTop coatyOdżywki do paznokciZmywacze do paznokciPielęgnacja skórekPaznokcie

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Żele pod prysznicPeelingi do ciałaProdukty do kąpieliMydłaKąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Pielęgnacja twarzy⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Pielęgnacja włosów⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów
Produkty do samochodu⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe
SortowanieDomyślnieZmień
DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższeNajniżej w historii
ⓘ Jak sortujemy?
Sortuj:DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższe|↓ Najniżej w historii|ⓘ Jak sortujemy?
Sklep: Empik

Sklep

Dla kogo

Marka

Cena (zł)

8353 produktów

Nutriplenish Conditioner Light Moisture – lekka odżywka nawilżająca

Aveda

Nutriplenish Conditioner Light Moisture – lekka odżywka nawilżająca

Odżywki

Warianty
250 mlOpakowanie139,99 zł100 ml: 56,00 zł / Empik
Nutriplenish Curl Gelée – żel definiujący skręt

Aveda

Nutriplenish Curl Gelée – żel definiujący skręt

Żele i woski do włosów

Warianty
200 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml125,99 zł100 ml: 63,00 zł / Empik
40 ml
Nutriplenish Daily Moisturizing Treatment – nawilżająca kuracja bez spłukiwania

Aveda

Nutriplenish Daily Moisturizing Treatment – nawilżająca kuracja bez spłukiwania

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
40 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml37,01 zł100 ml: 92,52 zł / Empik
Nutriplenish Leave-In Conditioner Light Moisture – lekka odżywka bez spłukiwania

Aveda

Nutriplenish Leave-In Conditioner Light Moisture – lekka odżywka bez spłukiwania

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
200 mlOpakowanie134,99 zł100 ml: 67,50 zł / Empik
Nutriplenish Masque Deep Moisture – głęboko nawilżająca maska

Aveda

Nutriplenish Masque Deep Moisture – głęboko nawilżająca maska

Maski do włosów

Warianty
200 mlOpakowanie260,76 zł100 ml: 130,38 zł / Empik
Nutriplenish Masque Light Moisture – lekka maska nawilżająca

Aveda

Nutriplenish Masque Light Moisture – lekka maska nawilżająca

Maski do włosów

Warianty
150 mlOpakowanie55,44 zł100 ml: 36,96 zł / Empik
Nutriplenish Multi-Use Hair Oil – wielozadaniowy olejek do włosów

Aveda

Nutriplenish Multi-Use Hair Oil – wielozadaniowy olejek do włosów

Olejki do włosów

Warianty
30 mlOpakowanie125,99 zł100 ml: 419,97 zł / Empik
Nutriplenish Shampoo Deep Moisture – głęboko nawilżający szampon

Aveda

Nutriplenish Shampoo Deep Moisture – głęboko nawilżający szampon

Szampony

Warianty
250 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml109,90 zł100 ml: 43,96 zł / Empik
Nutriplenish Shampoo Light Moisture – lekki szampon nawilżający

Aveda

Nutriplenish Shampoo Light Moisture – lekki szampon nawilżający

Szampony

Warianty
250 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml119,00 zł100 ml: 47,60 zł / Empik
Nutriplenish Styling Treatment Foam – nawilżająca pianka do stylizacji

Aveda

Nutriplenish Styling Treatment Foam – nawilżająca pianka do stylizacji

Pianki do włosów

Warianty
200 mlOpakowanie99,99 zł100 ml: 50,00 zł / Empik
Phomollient Pianka do włosów

Aveda

Phomollient Pianka do włosów

Pianki do włosów

Warianty
200 mlOpakowanie85,99 zł100 ml: 43,00 zł / Empik
Pure Abundance Volumizing Shampoo – szampon zwiększający objętość

Aveda

Pure Abundance Volumizing Shampoo – szampon zwiększający objętość

Szampony

Warianty
200 mlOpakowanie103,95 zł100 ml: 51,98 zł / Empik
Pure Abundance Volumizing Style-Prep lakier do włosów maksymalna objętość

Aveda

Pure Abundance Volumizing Style-Prep lakier do włosów maksymalna objętość

Spraye do włosów

Warianty
100 mlOpakowanie114,90 złprzelicznik pominięty / Empik
Rosemary Mint Purifying oczyszczający szampon do włosów

Aveda

Rosemary Mint Purifying oczyszczający szampon do włosów

Szampony

Warianty
250 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml64,99 zł100 ml: 26,00 zł / Empik
1000 ml
Rosemary mint weightless odżywka do włosów nadająca lekkość

Aveda

Rosemary mint weightless odżywka do włosów nadająca lekkość

Odżywki

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml262,99 zł100 ml: 26,30 zł / Empik
Sap Moss nawilżająca odżywka do włosów bez silikonu

Aveda

Sap Moss nawilżająca odżywka do włosów bez silikonu

Odżywki

Warianty
200 mlOpakowanie177,93 zł100 ml: 88,97 zł / Empik
Sap Moss Weightless Hydrating Shampoo – lekki szampon nawilżający

Aveda

Sap Moss Weightless Hydrating Shampoo – lekki szampon nawilżający

Szampony

Warianty
200 mlOpakowanie145,07 zł100 ml: 72,54 zł / Empik
Scalp Solutions Balancing Shampoo szampon przywracający równowagę skórze głowy

Aveda

Scalp Solutions Balancing Shampoo szampon przywracający równowagę skórze głowy

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml493,98 zł100 ml: 49,40 zł / Empik
Scalp Solutions Exfoliating Scalp Treatment żel złuszczający do regeneracji skóry głowy

Aveda

Scalp Solutions Exfoliating Scalp Treatment żel złuszczający do regeneracji skóry głowy

Pielęgnacja skóry głowy

Warianty
150 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml163,99 zł100 ml: 109,33 zł / Empik
Scalp Solutions Hydrating Nawilżająca Maska Do Skóry Głowy

Aveda

Scalp Solutions Hydrating Nawilżająca Maska Do Skóry Głowy

Maski do włosów

Warianty
150 mlOpakowanie161,99 zł100 ml: 107,99 zł / Empik
Scalp Solutions Overnight Scalp Renewal Serum serum na noc przywracający zdrową skórę głowy

Aveda

Scalp Solutions Overnight Scalp Renewal Serum serum na noc przywracający zdrową skórę głowy

Pielęgnacja skóry głowy

Warianty
50 mlOpakowanie154,04 zł100 ml: 308,08 zł / Empik
Scalp Solutions Refreshing Protective Mist – ochronna mgiełka do skóry głowy

Aveda

Scalp Solutions Refreshing Protective Mist – ochronna mgiełka do skóry głowy

Pielęgnacja skóry głowy

Warianty
100 mlOpakowanie301,03 zł100 ml: 301,03 zł / Empik
Scalp Solutions Replenishing Conditioner regenerująca odżywka do włosów

Aveda

Scalp Solutions Replenishing Conditioner regenerująca odżywka do włosów

Odżywki

Warianty
200 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml139,90 zł100 ml: 69,95 zł / Empik
Scalp Solutions Stimulating Scalp Massager – masażer do skóry głowy

Aveda

Scalp Solutions Stimulating Scalp Massager – masażer do skóry głowy

Akcesoria do włosów

Warianty
1 szt.Opakowanie99,99 złszt.: 99,99 zł / Empik
←1…3233343536…349→
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
Opakowanie148,88 zł100 ml: 372,20 zł / Empik
150 ml
Opakowanie149,00 zł100 ml: 99,33 zł / Empik
50 ml
Opakowanie155,60 zł100 ml: 311,20 zł / Empik
50 ml
Opakowanie148,99 zł100 ml: 297,98 zł / Empik
Opakowanie267,70 zł100 ml: 26,77 zł / Empik
50 ml
Opakowanie29,60 zł100 ml: 59,20 zł / Empik
250 mlOpakowanie86,99 zł100 ml: 34,80 zł / Empik
200 ml
Opakowanie118,99 zł100 ml: 59,50 zł / Empik
10 ml
Opakowanie16,90 zł100 ml: 169,00 zł / Empik
25 mlOpakowanie37,99 zł100 ml: 151,96 zł / Empik
40 ml
Opakowanie36,14 zł100 ml: 90,35 zł / Empik