miliglow.pl
OkazjeProduktyMarkiSklepyNewsyPlan

Disclaimer

miliglow.pl jest niezależną porównywarką, a nie sprzedawcą ani przedstawicielem prezentowanych Sklepów i marek. Ceny, dostępność i warunki mogą się zmieniać. Przed zakupem sprawdź je bezpośrednio w Sklepie. Część linków jest afiliacyjna; możemy otrzymać prowizję, co do zasady bez wpływu na cenę dla użytkownika.

miliglow.pl

Jak liczymy cenyJak sortujemyAmbasadorzyKontakt
X / TwitterPostaw kawęPrywatnośćRegulamin

© 2026 miliglow.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Ładowanie produktów...

Kategorie

Wszystkie produkty
Akcesoria2⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Makijaż38⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijaż

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokci

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała25⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Pielęgnacja twarzy35⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające
Pielęgnacja włosów22⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów

Skóra głowy

Produkty do samochodu2⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy1⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu4⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty1⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe

Pielęgnacja włosów w Empik

SklepEmpik×GrupaPielęgnacja włosów×
KategoriePielęgnacja włosówZmień
Wszystkie produkty
Akcesoria⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Utrwalacze makijażu
Makijaż twarzy
Preparaty do stylizacji paznokci
Top coaty
Odżywki do paznokci
Zmywacze do paznokci
Pielęgnacja skórek
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
Żele pod prysznic
Peelingi do ciała
Produkty do kąpieli
Mydła
Kąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów
Makijaż
⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijażUtrwalacze makijażuMakijaż twarzy

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokciPreparaty do stylizacji paznokciTop coatyOdżywki do paznokciZmywacze do paznokciPielęgnacja skórekPaznokcie

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Żele pod prysznicPeelingi do ciałaProdukty do kąpieliMydłaKąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Pielęgnacja twarzy⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Pielęgnacja włosów⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów
Produkty do samochodu⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe
SortowanieDomyślnieZmień
DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższeNajniżej w historii
ⓘ Jak sortujemy?
Sortuj:DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższe|↓ Najniżej w historii|ⓘ Jak sortujemy?
Sklep: Empik

Sklep

Dla kogo

Marka

Cena (zł)

8353 produktów

Full Spectrum 0N Universal Cream uniwersalny krem do włosów

Aveda

Full Spectrum 0N Universal Cream uniwersalny krem do włosów

Trwała koloryzacja włosów

Warianty
250 gOpakowanie64,99 zł100 g: 26,00 zł / Empik
Full Spectrum 0N Universal Gel uniwersalny żel do włosów

Aveda

Full Spectrum 0N Universal Gel uniwersalny żel do włosów

Trwała koloryzacja włosów

Warianty
250 gOpakowanie66,99 złbrak przelicznika / Empik
Full Spectrum Permanent Hair Color 3N – trwała farba do włosów

Aveda

Full Spectrum Permanent Hair Color 3N – trwała farba do włosów

Trwała koloryzacja włosów

Warianty
80 gOpakowanie66,99 zł100 g: 83,74 zł / Empik
Full Spectrum Permanent Pure Tone Hair Color trwała farba do włosów Light Yellow/Violet

Aveda

Full Spectrum Permanent Pure Tone Hair Color trwała farba do włosów Light Yellow/Violet

Trwała koloryzacja włosów

Warianty
28 gOpakowanie49,99 zł100 g: 178,54 zł / Empik
Full Spectrum Vibrants Krem koloryzujący do włosów Iris

Aveda

Full Spectrum Vibrants Krem koloryzujący do włosów Iris

Półtrwała koloryzacja włosów

Warianty
80 gOpakowanie69,99 zł100 g: 87,49 zł / Empik
Heat Relief termoochronna mgiełka kondycjonująca

Aveda

Heat Relief termoochronna mgiełka kondycjonująca

Ochrona termiczna

Warianty
100 mlOpakowanie112,99 zł100 ml: 112,99 zł / Empik
Invati Advanced Exfoliating Shampoo Light – lekki szampon złuszczający

Aveda

Invati Advanced Exfoliating Shampoo Light – lekki szampon złuszczający

Szampony

Warianty
200 mlOpakowanie168,21 zł100 ml: 84,11 zł / Empik
Invati Advanced Exfoliating Shampoo Rich – bogaty szampon złuszczający

Aveda

Invati Advanced Exfoliating Shampoo Rich – bogaty szampon złuszczający

Szampony

Warianty
50 mlOpakowanie51,53 zł100 ml: 103,06 zł / Empik
Invati Advanced Revitalizing Scalp Serum – serum do skóry głowy

Aveda

Invati Advanced Revitalizing Scalp Serum – serum do skóry głowy

Pielęgnacja skóry głowy

Warianty
30 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml63,99 zł100 ml: 213,30 zł / Empik
150 ml
Invati Advanced Thickening Conditioner – odżywka zagęszczająca

Aveda

Invati Advanced Thickening Conditioner – odżywka zagęszczająca

Odżywki

Warianty
1000 mlOpakowanie214,06 zł100 ml: 21,41 zł / Empik
Invati Ultra Advanced Exfoliating Shampoo Light – lekki szampon złuszczający

Aveda

Invati Ultra Advanced Exfoliating Shampoo Light – lekki szampon złuszczający

Szampony

Warianty
50 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml39,99 zł100 ml: 79,98 zł / Empik
Invati Ultra Advanced Exfoliating Shampoo Rich szampon głęboko oczyszczający z efektem peelingu

Aveda

Invati Ultra Advanced Exfoliating Shampoo Rich szampon głęboko oczyszczający z efektem peelingu

Szampony

Warianty
50 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml26,99 zł100 ml: 53,98 zł / Empik
Invati Ultra Advanced Fortifying Leave-In Treatment pielęgnacja odnawiająca dla słabych i wypadających włosów

Aveda

Invati Ultra Advanced Fortifying Leave-In Treatment pielęgnacja odnawiająca dla słabych i wypadających włosów

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
25 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml28,99 zł100 ml: 115,96 zł / Empik
Invati Ultra Advanced Thickening Conditioner Light – lekka odżywka zagęszczająca

Aveda

Invati Ultra Advanced Thickening Conditioner Light – lekka odżywka zagęszczająca

Odżywki

Warianty
200 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml147,99 zł100 ml: 74,00 zł / Empik
Invati Ultra Advanced Thickening Conditioner Rich intensywna odżywka dla słabych i wypadających włosów

Aveda

Invati Ultra Advanced Thickening Conditioner Rich intensywna odżywka dla słabych i wypadających włosów

Odżywki

Warianty
40 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml39,99 zł100 ml: 99,98 zł / Empik
Lekki Krem Nadający Teksturę Do Włosów

Aveda

Lekki Krem Nadający Teksturę Do Włosów

Żele i woski do włosów

Warianty
75 mlOpakowanie99,99 zł100 ml: 133,32 zł / Empik
Men Pure Formance Firm Hold Gel Mocny żel do stylizacji

Aveda

Men Pure Formance Firm Hold Gel Mocny żel do stylizacji

Żele i woski do włosów

Warianty
150 mlOpakowanie235,93 zł100 ml: 157,29 zł / Empik
Men Pure-Formance Grooming Clay glinka do włosów

Aveda

Men Pure-Formance Grooming Clay glinka do włosów

Żele i woski do włosów

Warianty
75 mlOpakowanie235,93 zł100 ml: 314,57 zł / Empik
Men Pure-Formance krem do włosów

Aveda

Men Pure-Formance krem do włosów

Żele i woski do włosów

Warianty
125 mlOpakowanie97,99 zł100 ml: 78,39 zł / Empik
Men Pure-Formance odżywka do włosów dla mężczyzn

Aveda

Men Pure-Formance odżywka do włosów dla mężczyzn

Odżywki

Warianty
300 mlOpakowanie85,00 zł100 ml: 28,33 zł / Empik
Men Pure-Formance Pomada do włosów

Aveda

Men Pure-Formance Pomada do włosów

Żele i woski do włosów

Warianty
75 mlOpakowanie99,99 złprzelicznik pominięty / Empik
Men pure-formance Szampon do włosów

Aveda

Men pure-formance Szampon do włosów

Szampony

Warianty
300 mlOpakowanie99,99 zł100 ml: 33,33 zł / Empik
Men Pure-Formance Thickening Paste zagęszczająca pasta do włosów dla mężczyzn

Aveda

Men Pure-Formance Thickening Paste zagęszczająca pasta do włosów dla mężczyzn

Żele i woski do włosów

Warianty
75 mlOpakowanie99,99 zł100 ml: 133,32 zł / Empik
Nutriplenish Conditioner Deep Moisture – głęboko nawilżająca odżywka

Aveda

Nutriplenish Conditioner Deep Moisture – głęboko nawilżająca odżywka

Odżywki

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml410,21 zł100 ml: 41,02 zł / Empik
←1…3132333435…349→
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
Opakowanie505,25 zł100 ml: 336,83 zł / Empik
200 ml
Opakowanie172,52 zł100 ml: 86,26 zł / Empik
200 ml
Opakowanie109,00 zł100 ml: 54,50 zł / Empik
100 mlOpakowanie135,30 zł100 ml: 135,30 zł / Empik
40 ml
Opakowanie39,99 zł100 ml: 99,98 zł / Empik
200 mlOpakowanie278,45 zł100 ml: 139,23 zł / Empik
50 ml
Opakowanie149,41 zł100 ml: 298,82 zł / Empik
250 mlOpakowanie129,99 zł100 ml: 52,00 zł / Empik