miliglow.pl
OkazjeProduktyMarkiSklepyNewsyPlan

Disclaimer

miliglow.pl jest niezależną porównywarką, a nie sprzedawcą ani przedstawicielem prezentowanych Sklepów i marek. Ceny, dostępność i warunki mogą się zmieniać. Przed zakupem sprawdź je bezpośrednio w Sklepie. Część linków jest afiliacyjna; możemy otrzymać prowizję, co do zasady bez wpływu na cenę dla użytkownika.

miliglow.pl

Jak liczymy cenyJak sortujemyAmbasadorzyKontakt
X / TwitterPostaw kawęPrywatnośćRegulamin

© 2026 miliglow.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Ładowanie produktów...

Kategorie

Wszystkie produkty
Akcesoria2⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Makijaż38⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijaż

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokci

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała25⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Pielęgnacja twarzy35⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające
Pielęgnacja włosów22⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów

Skóra głowy

Produkty do samochodu2⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy1⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu4⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty1⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe

Pielęgnacja włosów w Empik

SklepEmpik×GrupaPielęgnacja włosów×
KategoriePielęgnacja włosówZmień
Wszystkie produkty
Akcesoria⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Utrwalacze makijażu
Makijaż twarzy
Preparaty do stylizacji paznokci
Top coaty
Odżywki do paznokci
Zmywacze do paznokci
Pielęgnacja skórek
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
Żele pod prysznic
Peelingi do ciała
Produkty do kąpieli
Mydła
Kąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów
Makijaż
⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijażUtrwalacze makijażuMakijaż twarzy

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokciPreparaty do stylizacji paznokciTop coatyOdżywki do paznokciZmywacze do paznokciPielęgnacja skórekPaznokcie

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Żele pod prysznicPeelingi do ciałaProdukty do kąpieliMydłaKąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Pielęgnacja twarzy⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Pielęgnacja włosów⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów
Produkty do samochodu⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe
SortowanieDomyślnieZmień
DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższeNajniżej w historii
ⓘ Jak sortujemy?
Sortuj:DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższe|↓ Najniżej w historii|ⓘ Jak sortujemy?
Sklep: Empik

Sklep

Dla kogo

Marka

Cena (zł)

8353 produktów

Botanical Repair Purple Toning Shampoo – fioletowy szampon tonujący

Aveda

Botanical Repair Purple Toning Shampoo – fioletowy szampon tonujący

Tonery do włosów

Warianty
200 mlOpakowanie113,99 zł100 ml: 57,00 zł / Empik
Botanical Repair Strengthening Conditioner – odżywka wzmacniająca

Aveda

Botanical Repair Strengthening Conditioner – odżywka wzmacniająca

Odżywki

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml549,99 zł100 ml: 55,00 zł / Empik
Botanical Repair Strengthening Leave-In Treatment – kuracja bez spłukiwania

Aveda

Botanical Repair Strengthening Leave-In Treatment – kuracja bez spłukiwania

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
100 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml135,99 zł100 ml: 135,99 zł / Empik
Botanical Repair Strengthening Overnight Serum – serum na noc

Aveda

Botanical Repair Strengthening Overnight Serum – serum na noc

Serum i ampułki do włosów

Warianty
100 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml149,00 zł100 ml: 149,00 zł / Empik
Botanical Repair Strengthening Shampoo – szampon wzmacniający

Aveda

Botanical Repair Strengthening Shampoo – szampon wzmacniający

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml474,29 zł100 ml: 47,43 zł / Empik
Brilliant Damage Control wygładzający spray do suszenia przeciw łamliwości włosów

Aveda

Brilliant Damage Control wygładzający spray do suszenia przeciw łamliwości włosów

Ochrona termiczna

Warianty
250 mlOpakowanie172,49 zł100 ml: 69,00 zł / Empik
Brilliant Shampoo – szampon nabłyszczający

Aveda

Brilliant Shampoo – szampon nabłyszczający

Szampony

Warianty
250 mlOpakowanie117,98 zł100 ml: 47,19 zł / Empik
Cherry Almond Softening Conditioner – odżywka zmiękczająca

Aveda

Cherry Almond Softening Conditioner – odżywka zmiękczająca

Odżywki

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml279,99 zł100 ml: 28,00 zł / Empik
200 ml
Cherry Almond Softening Leave-In Conditioner – odżywka bez spłukiwania

Aveda

Cherry Almond Softening Leave-In Conditioner – odżywka bez spłukiwania

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
200 mlOpakowanie129,99 zł100 ml: 65,00 zł / Empik
Cherry Almond Softening Shampoo – szampon zmiękczający

Aveda

Cherry Almond Softening Shampoo – szampon zmiękczający

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml221,99 zł100 ml: 22,20 zł / Empik
250 ml
Color Catalyst Conditioning Creme Developer kondycjonujący krem utleniający 5C Volume

Aveda

Color Catalyst Conditioning Creme Developer kondycjonujący krem utleniający 5C Volume

Rozjaśniacze i oksydanty

Warianty
887 mlOpakowanie51,99 zł100 ml: 5,86 zł / Empik
Color Catalyst Liquid Developer – utleniacz w płynie

Aveda

Color Catalyst Liquid Developer – utleniacz w płynie

Rozjaśniacze i oksydanty

Warianty
887 mlOpakowanie97,70 zł100 ml: 11,01 zł / Empik
Color Catalyst Liquid Developer – utleniacz w płynie

Aveda

Color Catalyst Liquid Developer – utleniacz w płynie

Rozjaśniacze i oksydanty

Warianty
887 mlOpakowanie35,99 zł100 ml: 4,06 zł / Empik
Color Control Conditioner – odżywka do włosów farbowanych

Aveda

Color Control Conditioner – odżywka do włosów farbowanych

Odżywki

Warianty
200 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml127,90 zł100 ml: 63,95 zł / Empik
1000 ml
Color Control Odżywka bez spłukiwania do włosów farbowanych

Aveda

Color Control Odżywka bez spłukiwania do włosów farbowanych

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
100 mlOpakowanie119,90 zł100 ml: 119,90 zł / Empik
Color Control Shampoo Light – lekki szampon do włosów farbowanych

Aveda

Color Control Shampoo Light – lekki szampon do włosów farbowanych

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml349,99 zł100 ml: 35,00 zł / Empik
200 ml
Color Control Shampoo Rich – bogaty szampon do włosów farbowanych

Aveda

Color Control Shampoo Rich – bogaty szampon do włosów farbowanych

Szampony

Warianty
200 mlOpakowanie98,90 zł100 ml: 49,45 zł / Empik
Confixor Liquid Gel – płynny żel do stylizacji

Aveda

Confixor Liquid Gel – płynny żel do stylizacji

Żele i woski do włosów

Warianty
250 mlOpakowanie139,38 zł100 ml: 55,75 zł / Empik
Control Force Firm Hold Hair Spray – mocny lakier do włosów

Aveda

Control Force Firm Hold Hair Spray – mocny lakier do włosów

Spraye do włosów

Warianty
300 mlOpakowanie117,99 złprzelicznik pominięty / Empik
Control Paste – pasta modelująca

Aveda

Control Paste – pasta modelująca

Żele i woski do włosów

Warianty
75 mlOpakowanie165,00 zł100 ml: 220,00 zł / Empik
Damage Remedy Intensive Restructuring Treatment – intensywna kuracja regenerująca

Aveda

Damage Remedy Intensive Restructuring Treatment – intensywna kuracja regenerująca

Kuracje do spłukiwania

Warianty
150 mlOpakowanie327,83 zł100 ml: 218,55 zł / Empik
Damage Remedy Restructuring Conditioner – odżywka regenerująca

Aveda

Damage Remedy Restructuring Conditioner – odżywka regenerująca

Odżywki

Warianty
200 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml190,03 zł100 ml: 95,02 zł / Empik
40 ml
Damage Remedy Restructuring Shampoo – szampon regenerujący

Aveda

Damage Remedy Restructuring Shampoo – szampon regenerujący

Szampony

Warianty
50 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml45,00 zł100 ml: 90,00 zł / Empik
250 ml
Flax Seed Aloe Strong Hold Sculpturing Gel trwały żel do stylizacji włosów

Aveda

Flax Seed Aloe Strong Hold Sculpturing Gel trwały żel do stylizacji włosów

Żele i woski do włosów

Warianty
250 mlOpakowanie89,99 zł100 ml: 36,00 zł / Empik
←1…3031323334…349→
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
40 ml
Opakowanie37,99 zł100 ml: 94,98 zł / Empik
200 mlOpakowanie139,99 zł100 ml: 70,00 zł / Empik
25 ml
Opakowanie37,99 zł100 ml: 151,96 zł / Empik
30 ml
Opakowanie63,99 zł100 ml: 213,30 zł / Empik
50 ml
Opakowanie37,99 zł100 ml: 75,98 zł / Empik
200 mlOpakowanie109,99 zł100 ml: 54,99 zł / Empik
Opakowanie81,88 zł100 ml: 40,94 zł / Empik
Opakowanie68,99 zł100 ml: 27,60 zł / Empik
Opakowanie670,10 zł100 ml: 67,01 zł / Empik
Opakowanie109,99 zł100 ml: 54,99 zł / Empik
Opakowanie45,00 zł100 ml: 112,50 zł / Empik
Opakowanie276,06 zł100 ml: 110,42 zł / Empik