miliglow.pl
OkazjeProduktyMarkiSklepyNewsyPlan

Disclaimer

miliglow.pl jest niezależną porównywarką, a nie sprzedawcą ani przedstawicielem prezentowanych Sklepów i marek. Ceny, dostępność i warunki mogą się zmieniać. Przed zakupem sprawdź je bezpośrednio w Sklepie. Część linków jest afiliacyjna; możemy otrzymać prowizję, co do zasady bez wpływu na cenę dla użytkownika.

miliglow.pl

Jak liczymy cenyJak sortujemyAmbasadorzyKontakt
X / TwitterPostaw kawęPrywatnośćRegulamin

© 2026 miliglow.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Ładowanie produktów...

Kategorie

Wszystkie produkty
Akcesoria2⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Makijaż38⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijaż

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokci

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała25⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Pielęgnacja twarzy35⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające
Pielęgnacja włosów22⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów

Skóra głowy

Produkty do samochodu2⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy1⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu4⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty1⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe

Pielęgnacja włosów w Empik

SklepEmpik×GrupaPielęgnacja włosów×
KategoriePielęgnacja włosówZmień
Wszystkie produkty
Akcesoria⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Utrwalacze makijażu
Makijaż twarzy
Preparaty do stylizacji paznokci
Top coaty
Odżywki do paznokci
Zmywacze do paznokci
Pielęgnacja skórek
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
Żele pod prysznic
Peelingi do ciała
Produkty do kąpieli
Mydła
Kąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów
Makijaż
⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijażUtrwalacze makijażuMakijaż twarzy

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokciPreparaty do stylizacji paznokciTop coatyOdżywki do paznokciZmywacze do paznokciPielęgnacja skórekPaznokcie

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Żele pod prysznicPeelingi do ciałaProdukty do kąpieliMydłaKąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Pielęgnacja twarzy⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Pielęgnacja włosów⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów
Produkty do samochodu⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe
SortowanieDomyślnieZmień
DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższeNajniżej w historii
ⓘ Jak sortujemy?
Sortuj:DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższe|↓ Najniżej w historii|ⓘ Jak sortujemy?
Sklep: Empik

Sklep

Dla kogo

Marka

Cena (zł)

8353 produktów

🧴

Artègo

YOU UP2 8.43 — jasny miedziano-złocisty blond

Półtrwała koloryzacja włosów

Warianty
100 mlOpakowanie53,90 zł100 ml: 53,90 zł / Empik
🧴

Artègo

YOU UP2 9 — perłowy

Półtrwała koloryzacja włosów

Warianty
100 mlOpakowanie53,90 zł100 ml: 53,90 zł / Empik
🧴

Artègo

YOU UP2 9.0 — bardzo jasny blond

Półtrwała koloryzacja włosów

Warianty
100 mlOpakowanie53,90 zł100 ml: 53,90 zł / Empik
🧴

Artègo

YOU UP2 9.12 — bardzo jasny popielato-fioletowy blond

Półtrwała koloryzacja włosów

Warianty
100 mlOpakowanie53,90 zł100 ml: 53,90 zł / Empik
🧴

Artègo

YOU UP2 9.16 — bardzo jasny popielato czerwony blond

Półtrwała koloryzacja włosów

Warianty
100 mlOpakowanie53,90 zł100 ml: 53,90 zł / Empik
🧴

Artègo

YOU UP2 9S — bardzo jasny piaskowy blond

Półtrwała koloryzacja włosów

Warianty
100 mlOpakowanie53,90 zł100 ml: 53,90 zł / Empik
🧴

Artègo

YOU UP2 Energizer 1.8%

Rozjaśniacze i oksydanty

Warianty
1000 mlOpakowanie48,90 zł100 ml: 4,89 zł / Empik
🧴

Artègo

YOU UP2 Energizer 3%

Rozjaśniacze i oksydanty

Warianty
1000 mlOpakowanie48,90 zł100 ml: 4,89 zł / Empik
Your Magic 10.3 — złoty platynowy blond

Artègo

Your Magic 10.3 — złoty platynowy blond

Półtrwała koloryzacja włosów

Warianty
200 mlOpakowanie83,90 zł100 ml: 41,95 zł / Empik
Air Control Light Hold Hair Spray – lekki lakier do włosów

Aveda

Air Control Light Hold Hair Spray – lekki lakier do włosów

Spraye do włosów

Warianty
300 mlOpakowanie585,01 złprzelicznik pominięty / Empik
Be Curly Advanced Co-Wash – odżywka myjąca

Aveda

Be Curly Advanced Co-Wash – odżywka myjąca

Szampony

Warianty
350 mlOpakowanie161,99 zł100 ml: 46,28 zł / Empik
Be Curly Advanced Coil Definer Gel – żel definiujący skręt

Aveda

Be Curly Advanced Coil Definer Gel – żel definiujący skręt

Żele i woski do włosów

Warianty
250 mlOpakowanie119,00 zł100 ml: 47,60 zł / Empik
Be Curly Advanced Conditioner – odżywka do włosów kręconych

Aveda

Be Curly Advanced Conditioner – odżywka do włosów kręconych

Odżywki

Warianty
250 mlOpakowanie133,99 zł100 ml: 53,60 zł / Empik
Be Curly Advanced Curl Enhancer Cream – krem podkreślający skręt

Aveda

Be Curly Advanced Curl Enhancer Cream – krem podkreślający skręt

Żele i woski do włosów

Warianty
200 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml118,99 zł100 ml: 59,50 zł / Empik
Be Curly Advanced Curl Perfecting Primer – baza bez spłukiwania

Aveda

Be Curly Advanced Curl Perfecting Primer – baza bez spłukiwania

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
200 mlOpakowanie135,99 zł100 ml: 68,00 zł / Empik
Be Curly Advanced Intensive Curl Perfecting Masque – maska do włosów kręconych

Aveda

Be Curly Advanced Intensive Curl Perfecting Masque – maska do włosów kręconych

Maski do włosów

Warianty
200 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml209,99 zł100 ml: 104,99 zł / Empik
Be Curly Advanced Shampoo – szampon do włosów kręconych

Aveda

Be Curly Advanced Shampoo – szampon do włosów kręconych

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml199,00 zł100 ml: 19,90 zł / Empik
250 ml
Blonde Revival Purple Toning Shampoo – fioletowy szampon tonujący

Aveda

Blonde Revival Purple Toning Shampoo – fioletowy szampon tonujący

Tonery do włosów

Warianty
200 mlOpakowanie174,48 zł100 ml: 87,24 zł / Empik
Botanical Repair Bond-Building Flash Treatment – ekspresowa kuracja wzmacniająca

Aveda

Botanical Repair Bond-Building Flash Treatment – ekspresowa kuracja wzmacniająca

Kuracje do spłukiwania

Warianty
150 mlOpakowanie161,99 zł100 ml: 107,99 zł / Empik
Botanical Repair Bond-Building Pre-Shampoo Treatment – kuracja przed myciem

Aveda

Botanical Repair Bond-Building Pre-Shampoo Treatment – kuracja przed myciem

Kuracje do spłukiwania

Warianty
150 mlOpakowanie148,99 zł100 ml: 99,33 zł / Empik
Botanical Repair Bond-Building Styling Creme – krem do stylizacji

Aveda

Botanical Repair Bond-Building Styling Creme – krem do stylizacji

Żele i woski do włosów

Warianty
150 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml113,99 zł100 ml: 75,99 zł / Empik
Botanical Repair Intensive Strengthening Masque Light – lekka maska wzmacniająca

Aveda

Botanical Repair Intensive Strengthening Masque Light – lekka maska wzmacniająca

Maski do włosów

Warianty
350 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml299,99 zł100 ml: 85,71 zł / Empik
Botanical Repair Intensive Strengthening Masque Rich – bogata maska wzmacniająca

Aveda

Botanical Repair Intensive Strengthening Masque Rich – bogata maska wzmacniająca

Maski do włosów

Warianty
450 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml395,99 zł100 ml: 88,00 zł / Empik
Botanical Repair Professional Strengthening Treatment – kuracja wzmacniająca

Aveda

Botanical Repair Professional Strengthening Treatment – kuracja wzmacniająca

Kuracje do spłukiwania

Warianty
500 mlOpakowanie256,80 zł100 ml: 51,36 zł / Empik
←1…2930313233…349→
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
40 ml
Opakowanie39,99 zł100 ml: 99,98 zł / Empik
25 ml
Opakowanie37,99 zł100 ml: 151,96 zł / Empik
Opakowanie115,99 zł100 ml: 46,40 zł / Empik
40 ml
Opakowanie35,99 zł100 ml: 89,98 zł / Empik
25 ml
Opakowanie51,00 zł100 ml: 204,00 zł / Empik
150 mlOpakowanie153,90 zł100 ml: 102,60 zł / Empik
25 ml
Opakowanie37,99 zł100 ml: 151,96 zł / Empik
200 mlOpakowanie248,91 zł100 ml: 124,46 zł / Empik