miliglow.pl
OkazjeProduktyMarkiSklepyNewsyPlan

Disclaimer

miliglow.pl jest niezależną porównywarką, a nie sprzedawcą ani przedstawicielem prezentowanych Sklepów i marek. Ceny, dostępność i warunki mogą się zmieniać. Przed zakupem sprawdź je bezpośrednio w Sklepie. Część linków jest afiliacyjna; możemy otrzymać prowizję, co do zasady bez wpływu na cenę dla użytkownika.

miliglow.pl

Jak liczymy cenyJak sortujemyAmbasadorzyKontakt
X / TwitterPostaw kawęPrywatnośćRegulamin

© 2026 miliglow.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Ładowanie produktów...

Kategorie

Wszystkie produkty
Akcesoria2⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Makijaż38⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijaż

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokci

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała25⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Pielęgnacja twarzy35⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające
Pielęgnacja włosów23⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów

Skóra głowy

Produkty do samochodu2⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy1⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu4⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty1⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe

Pielęgnacja włosów w Empik

SklepEmpik×GrupaPielęgnacja włosów×
KategoriePielęgnacja włosówZmień
Wszystkie produkty
Akcesoria⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Utrwalacze makijażu
Makijaż twarzy
Preparaty do stylizacji paznokci
Top coaty
Odżywki do paznokci
Zmywacze do paznokci
Pielęgnacja skórek
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
Żele pod prysznic
Peelingi do ciała
Produkty do kąpieli
Mydła
Kąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Hair Styling Powders
Makijaż
⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijażUtrwalacze makijażuMakijaż twarzy

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokciPreparaty do stylizacji paznokciTop coatyOdżywki do paznokciZmywacze do paznokciPielęgnacja skórekPaznokcie

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Żele pod prysznicPeelingi do ciałaProdukty do kąpieliMydłaKąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Pielęgnacja twarzy⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Pielęgnacja włosów⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Hair Styling Powders
Produkty do samochodu⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe
SortowanieDomyślnieZmień
DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższeNajniżej w historii
ⓘ Jak sortujemy?
Sortuj:DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższe|↓ Najniżej w historii|ⓘ Jak sortujemy?
Sklep: Empik

Sklep

Dla kogo

Marka

Cena (zł)

8853 produktów

Tea Tree Lemon Sage Hair Lotion — ampułki do skóry głowy

Paul Mitchell

Tea Tree Lemon Sage Hair Lotion — ampułki do skóry głowy

Pielęgnacja skóry głowy

Warianty
6 ml x12Opakowanie170,00 zł100 ml: 236,11 zł / Empik
Tea Tree Lemon Sage Thickening Shampoo — szampon zwiększający objętość

Paul Mitchell

Tea Tree Lemon Sage Thickening Shampoo — szampon zwiększający objętość

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml239,99 zł100 ml: 24,00 zł / Empik
Tea Tree Lemon Sage Thickening Spray — spray zwiększający objętość

Paul Mitchell

Tea Tree Lemon Sage Thickening Spray — spray zwiększający objętość

Spraye do włosów

Warianty
200 mlOpakowanie79,90 zł100 ml: 39,95 zł / Empik
Tea Tree Scalp Care Regeniplex Conditioner — lekka odżywka

Paul Mitchell

Tea Tree Scalp Care Regeniplex Conditioner — lekka odżywka

Odżywki

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml206,90 zł100 ml: 20,69 zł / Empik
300 ml
Tea Tree Scalp Care Regeniplex Root Lift Foam — pianka unosząca

Paul Mitchell

Tea Tree Scalp Care Regeniplex Root Lift Foam — pianka unosząca

Pianki do włosów

Warianty
200 mlOpakowanie94,90 zł100 ml: 47,45 zł / Empik
Tea Tree Scalp Care Regeniplex Shampoo — szampon do włosów przerzedzonych

Paul Mitchell

Tea Tree Scalp Care Regeniplex Shampoo — szampon do włosów przerzedzonych

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml270,00 zł100 ml: 27,00 zł / Empik
Tea Tree Scalp Care Regeniplex Tonic — tonik do skóry głowy

Paul Mitchell

Tea Tree Scalp Care Regeniplex Tonic — tonik do skóry głowy

Pielęgnacja skóry głowy

Warianty
100 mlOpakowanie115,01 zł100 ml: 115,01 zł / Empik
Tea Tree Shaping Cream — matowy krem modelujący

Paul Mitchell

Tea Tree Shaping Cream — matowy krem modelujący

Żele i woski do włosów

Warianty
85 gOpakowanie115,01 zł100 g: 135,31 zł / Empik
Tea Tree Special Color Conditioner — odżywka do włosów farbowanych

Paul Mitchell

Tea Tree Special Color Conditioner — odżywka do włosów farbowanych

Odżywki

Warianty
300 mlOpakowanie94,90 zł100 ml: 31,63 zł / Empik
Tea Tree Special Conditioner — odżywka odświeżająca

Paul Mitchell

Tea Tree Special Conditioner — odżywka odświeżająca

Odżywki

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml219,00 zł100 ml: 21,90 zł / Empik
300 ml
Tea Tree Special Detox Foaming Salt Scrub — peeling skóry głowy

Paul Mitchell

Tea Tree Special Detox Foaming Salt Scrub — peeling skóry głowy

Pielęgnacja skóry głowy

Warianty
184 gOpakowanie145,00 zł100 g: 78,80 zł / Empik
Tea Tree Special Detox Kombucha Rinse — płukanka oczyszczająca

Paul Mitchell

Tea Tree Special Detox Kombucha Rinse — płukanka oczyszczająca

Pielęgnacja skóry głowy

Warianty
200 mlOpakowanie94,90 zł100 ml: 47,45 zł / Empik
Tea Tree Special Shampoo — szampon odświeżający

Paul Mitchell

Tea Tree Special Shampoo — szampon odświeżający

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml219,00 zł100 ml: 21,90 zł / Empik
300 ml
The Conditioner — odżywka bez spłukiwania

Paul Mitchell

The Conditioner — odżywka bez spłukiwania

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml200,00 zł100 ml: 20,00 zł / Empik
300 ml
The Detangler — odżywka ułatwiająca rozczesywanie

Paul Mitchell

The Detangler — odżywka ułatwiająca rozczesywanie

Odżywki

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml200,00 zł100 ml: 20,00 zł / Empik
300 ml
Ultimate Color Repair Shampoo — szampon do włosów farbowanych

Paul Mitchell

Ultimate Color Repair Shampoo — szampon do włosów farbowanych

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanie171,33 zł100 ml: 17,13 zł / Empik
🧴

Perfecta

Beauty, Vitamin E Skoncentrowana maska-odżywka witaminowa

Odżywki

Warianty
8 mlOpakowanie3,80 zł100 ml: 47,50 zł / Empik
Phyto Keratin — odżywka do włosów w sprayu

ISANA Professional

Phyto Keratin — odżywka do włosów w sprayu

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
150 mlOpakowanie22,00 zł100 ml: 14,67 zł / Empik
Phyto Nature, ampułki przeciw wypadaniu włosów

PHYTO Paris

Phyto Nature, ampułki przeciw wypadaniu włosów

Kuracje do włosów

Warianty
szt x6Opakowanie57,89 złszt.: 9,65 zł / Empik
Phyto Nature, rewitalizujący lotion przeciw wypadaniu włosów

PHYTO Paris

Phyto Nature, rewitalizujący lotion przeciw wypadaniu włosów

Stylizacja włosów

Warianty
200 mlOpakowanie42,90 zł100 ml: 21,45 zł / Empik
Phyto Nature, sampon przeciw wypadaniu włosów

PHYTO Paris

Phyto Nature, sampon przeciw wypadaniu włosów

Szampony

Warianty
400 mlOpakowanie28,91 zł100 ml: 7,23 zł / Empik
Phyto Nature, szampon do włosów jasnych i siwych

PHYTO Paris

Phyto Nature, szampon do włosów jasnych i siwych

Kuracje do włosów

Warianty
400 mlOpakowanie28,91 zł100 ml: 7,23 zł / Empik
Phyto Nature, szampon szkolny ochrona przed wszawicą od 3 lat

PHYTO Paris

Phyto Nature, szampon szkolny ochrona przed wszawicą od 3 lat

Szampony

Warianty
400 mlOpakowanie28,91 zł100 ml: 7,23 zł / Empik
Coconut odżywczy olejek do włosów Z olejkiem kokosowym

Phytorelax Laboratories

Coconut odżywczy olejek do włosów Z olejkiem kokosowym

Kuracje do włosów

Warianty
150 mlOpakowanie168,20 zł100 ml: 112,13 zł / Empik
←1…268269270271272…369→
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
300 ml
Opakowanie105,01 zł100 ml: 35,00 zł / Empik
Opakowanie89,90 zł100 ml: 29,97 zł / Empik
300 ml
Opakowanie114,90 zł100 ml: 38,30 zł / Empik
Opakowanie115,01 zł100 ml: 38,34 zł / Empik
Opakowanie105,01 zł100 ml: 35,00 zł / Empik
Opakowanie74,90 zł100 ml: 24,97 zł / Empik
Opakowanie105,01 zł100 ml: 35,00 zł / Empik