miliglow.pl
OkazjeProduktyMarkiSklepyNewsyPlan

Disclaimer

miliglow.pl jest niezależną porównywarką, a nie sprzedawcą ani przedstawicielem prezentowanych Sklepów i marek. Ceny, dostępność i warunki mogą się zmieniać. Przed zakupem sprawdź je bezpośrednio w Sklepie. Część linków jest afiliacyjna; możemy otrzymać prowizję, co do zasady bez wpływu na cenę dla użytkownika.

miliglow.pl

Jak liczymy cenyJak sortujemyAmbasadorzyKontakt
X / TwitterPostaw kawęPrywatnośćRegulamin

© 2026 miliglow.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Ładowanie produktów...

Kategorie

Wszystkie produkty
Akcesoria2⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Makijaż38⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijaż

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokci

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała25⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Pielęgnacja twarzy35⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające
Pielęgnacja włosów23⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów

Skóra głowy

Produkty do samochodu2⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy1⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu4⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty1⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe

Pielęgnacja włosów w Super-Pharm

SklepSuper-Pharm×GrupaPielęgnacja włosów×
KategoriePielęgnacja włosówZmień
Wszystkie produkty
Akcesoria⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Utrwalacze makijażu
Makijaż twarzy
Preparaty do stylizacji paznokci
Top coaty
Odżywki do paznokci
Zmywacze do paznokci
Pielęgnacja skórek
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
Żele pod prysznic
Peelingi do ciała
Produkty do kąpieli
Mydła
Kąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Hair Styling Powders
Makijaż⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijażUtrwalacze makijażuMakijaż twarzy

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokciPreparaty do stylizacji paznokciTop coatyOdżywki do paznokciZmywacze do paznokciPielęgnacja skórek

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Żele pod prysznicPeelingi do ciałaProdukty do kąpieliMydłaKąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Pielęgnacja twarzy⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Pielęgnacja włosów⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Hair Styling Powders
Produkty do samochodu⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe
SortowanieDomyślnieZmień
DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższeNajniżej w historii
ⓘ Jak sortujemy?
Sortuj:DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższe|↓ Najniżej w historii|ⓘ Jak sortujemy?
Sklep: Super-Pharm

Sklep

Dla kogo

Marka

Cena (zł)

3582 produktów

Gentle Łagodny szampon do codziennego stosowania

Bumble and bumble

Gentle Łagodny szampon do codziennego stosowania

Szampony

Warianty
250 mlOpakowanie147,99 zł100 ml: 59,20 zł / Super-Pharm
Hairdresser's Invisible Oil Conditioner odżywka dla łatwego rozczesywania włosów

Bumble and bumble

Hairdresser's Invisible Oil Conditioner odżywka dla łatwego rozczesywania włosów

Odżywki

Warianty
200 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml141,99 zł100 ml: 71,00 zł / Super-Pharm
Hairdresser's Invisible Oil Mask maseczka nawilżająco-odżywcza do włosów suchych i łamliwych

Bumble and bumble

Hairdresser's Invisible Oil Mask maseczka nawilżająco-odżywcza do włosów suchych i łamliwych

Maski do włosów

Warianty
200 mlOpakowanie199,99 zł100 ml: 100,00 zł / Super-Pharm
Hairdresser's Invisible Oil olejek do nabłyszczania i zmiękczania włosów

Bumble and bumble

Hairdresser's Invisible Oil olejek do nabłyszczania i zmiękczania włosów

Kuracje do włosów

Warianty
100 mlOpakowanie214,99 zł100 ml: 214,99 zł / Super-Pharm
Hairdresser's Invisible Oil Styling Cream nawilżający krem do stylizacji

Bumble and bumble

Hairdresser's Invisible Oil Styling Cream nawilżający krem do stylizacji

Stylizacja włosów

Warianty
200 mlOpakowanie179,99 zł100 ml: 90,00 zł / Super-Pharm
Illuminated Color Leave-In Seal Light Odżywka chroniąca kolor

Bumble and bumble

Illuminated Color Leave-In Seal Light Odżywka chroniąca kolor

Kuracje do włosów

Warianty
125 mlOpakowanie179,99 zł100 ml: 143,99 zł / Super-Pharm
Pret-À-Powder It’s Equal Parts Dry Shampoo suchy szampon do zwiększenia objętości włosów

Bumble and bumble

Pret-À-Powder It’s Equal Parts Dry Shampoo suchy szampon do zwiększenia objętości włosów

Stylizacja włosów

Warianty
56 gOpakowanie147,99 zł100 g: 264,27 zł / Super-Pharm
Pret-À-Powder Post Workout Dry Shampoo Mist odświeżający suchy szampon w sprayu

Bumble and bumble

Pret-À-Powder Post Workout Dry Shampoo Mist odświeżający suchy szampon w sprayu

Szampony

Warianty
120 mlOpakowanie137,99 zł100 ml: 114,99 zł / Super-Pharm
Repair Blow Dry krem ochronny do włosów suchych i zniszczonych

Bumble and bumble

Repair Blow Dry krem ochronny do włosów suchych i zniszczonych

Stylizacja włosów

Warianty
150 mlOpakowanie149,99 zł100 ml: 99,99 zł / Super-Pharm
Seaweed Air Dry Leave-In krem do stylizacji z ekstraktami z alg morskich

Bumble and bumble

Seaweed Air Dry Leave-In krem do stylizacji z ekstraktami z alg morskich

Stylizacja włosów

Warianty
150 mlOpakowanie184,99 zł100 ml: 123,33 zł / Super-Pharm
Sumo Liquid Wax + Finishing Spray

Bumble and bumble

Sumo Liquid Wax + Finishing Spray

Stylizacja włosów

Warianty
150 mlOpakowanie174,99 zł100 ml: 116,66 zł / Super-Pharm
Thickening Go Big Plumping Treatment spray na objętość włosów podczas suszenia i końcowej stylizacji fryzur

Bumble and bumble

Thickening Go Big Plumping Treatment spray na objętość włosów podczas suszenia i końcowej stylizacji fryzur

Kuracje do włosów

Warianty
250 mlOpakowanie149,99 zł100 ml: 60,00 zł / Super-Pharm
Thickening Great Body Blow Dry crème krem do włosów do zwiększenia objętości

Bumble and bumble

Thickening Great Body Blow Dry crème krem do włosów do zwiększenia objętości

Stylizacja włosów

Warianty
150 mlOpakowanie142,99 zł100 ml: 95,33 zł / Super-Pharm
Thickening Plumping Mask maska do włosów do zwiększenia objętości

Bumble and bumble

Thickening Plumping Mask maska do włosów do zwiększenia objętości

Maski do włosów

Warianty
200 mlOpakowanie206,99 zł100 ml: 103,50 zł / Super-Pharm
Thickening Spray spray na objętość do włosów

Bumble and bumble

Thickening Spray spray na objętość do włosów

Stylizacja włosów

Warianty
250 mlOpakowanie139,99 zł100 ml: 56,00 zł / Super-Pharm
Thickening Volume Conditioner odżywka wzmacniająca na objętość

Bumble and bumble

Thickening Volume Conditioner odżywka wzmacniająca na objętość

Odżywki

Warianty
250 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml143,99 zł100 ml: 57,60 zł / Super-Pharm
Thickening Volume Shampoo szampon zwiększający objętość włosów

Bumble and bumble

Thickening Volume Shampoo szampon zwiększający objętość włosów

Szampony

Warianty
250 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml154,99 zł100 ml: 62,00 zł / Super-Pharm
Tonic Lotion Primer koncentrat w sprayu bez spłukiwania do osłabionych włosów

Bumble and bumble

Tonic Lotion Primer koncentrat w sprayu bez spłukiwania do osłabionych włosów

Kuracje do włosów

Warianty
250 mlOpakowanie107,99 zł100 ml: 43,20 zł / Super-Pharm
Bumble&Bumble Illuminated Color Leave-In Seal Rich Odżywka chroniąca kolor

Bumble and bumble

Bumble&Bumble Illuminated Color Leave-In Seal Rich Odżywka chroniąca kolor

Kuracje do włosów

Warianty
60 mlOpakowanie99,99 zł100 ml: 166,65 zł / Super-Pharm
44 Iron Guard Therm Protection Spray do ochrony przed temperaturą

CHI

44 Iron Guard Therm Protection Spray do ochrony przed temperaturą

Stylizacja włosów

Warianty
237 mlOpakowanie60,99 zł100 ml: 25,73 zł / Super-Pharm
Keratin Leave in Conditioner Odżywki bez spłukiwania

CHI

Keratin Leave in Conditioner Odżywki bez spłukiwania

Kuracje do włosów

Warianty
177 mlOpakowanie50,99 zł100 ml: 28,81 zł / Super-Pharm
Keratin Reconstructing Conditioner

CHI

Keratin Reconstructing Conditioner

Kuracje do włosów

Warianty
355 mlOpakowanie61,99 zł100 ml: 17,46 zł / Super-Pharm
Magnified Volume Conditioner odżywka nadająca objętość włosom cienkim

CHI

Magnified Volume Conditioner odżywka nadająca objętość włosom cienkim

Odżywki

Warianty
355 mlOpakowanie59,99 zł100 ml: 16,90 zł / Super-Pharm
Magnified Volume Shampoo Szampon zwiększający objętość włosów

CHI

Magnified Volume Shampoo Szampon zwiększający objętość włosów

Szampony

Warianty
355 mlOpakowanie58,99 zł100 ml: 16,62 zł / Super-Pharm
←1…1920212223…150→
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
60 ml
Opakowanie58,99 zł100 ml: 98,32 zł / Super-Pharm
60 ml
Opakowanie62,99 zł100 ml: 104,98 zł / Super-Pharm
60 ml
Opakowanie62,99 zł100 ml: 104,98 zł / Super-Pharm