miliglow.pl
OkazjeProduktyMarkiSklepyNewsyPlan

Disclaimer

miliglow.pl jest niezależną porównywarką, a nie sprzedawcą ani przedstawicielem prezentowanych Sklepów i marek. Ceny, dostępność i warunki mogą się zmieniać. Przed zakupem sprawdź je bezpośrednio w Sklepie. Część linków jest afiliacyjna; możemy otrzymać prowizję, co do zasady bez wpływu na cenę dla użytkownika.

miliglow.pl

Jak liczymy cenyJak sortujemyAmbasadorzyKontakt
X / TwitterPostaw kawęPrywatnośćRegulamin

© 2026 miliglow.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Ładowanie produktów...

Kategorie

Wszystkie produkty
Akcesoria2⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Makijaż38⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijaż

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokci

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała25⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Pielęgnacja twarzy35⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające
Pielęgnacja włosów23⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów

Skóra głowy

Produkty do samochodu2⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy1⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu4⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty1⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe

Pielęgnacja włosów w Empik

SklepEmpik×GrupaPielęgnacja włosów×
KategoriePielęgnacja włosówZmień
Wszystkie produkty
Akcesoria⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Utrwalacze makijażu
Makijaż twarzy
Preparaty do stylizacji paznokci
Top coaty
Odżywki do paznokci
Zmywacze do paznokci
Pielęgnacja skórek
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
Żele pod prysznic
Peelingi do ciała
Produkty do kąpieli
Mydła
Kąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Hair Styling Powders
Makijaż
⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijażUtrwalacze makijażuMakijaż twarzy

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokciPreparaty do stylizacji paznokciTop coatyOdżywki do paznokciZmywacze do paznokciPielęgnacja skórekPaznokcie

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Żele pod prysznicPeelingi do ciałaProdukty do kąpieliMydłaKąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Pielęgnacja twarzy⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Pielęgnacja włosów⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Hair Styling Powders
Produkty do samochodu⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe
SortowanieDomyślnieZmień
DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższeNajniżej w historii
ⓘ Jak sortujemy?
Sortuj:DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższe|↓ Najniżej w historii|ⓘ Jak sortujemy?
Sklep: Empik

Sklep

Dla kogo

Marka

Cena (zł)

8858 produktów

Blond Absolu Bain Lumière refill szamponu rozświetlającego

Kérastase

Blond Absolu Bain Lumière refill szamponu rozświetlającego

Szampony

Warianty
500 mlOpakowanie165,00 zł100 ml: 33,00 zł / Empik
Blond Absolu Bain Lumière szampon rozświetlający do włosów blond

Kérastase

Blond Absolu Bain Lumière szampon rozświetlający do włosów blond

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml299,89 zł100 ml: 29,99 zł / Empik
80 mlOpakowanie169,25 zł100 ml: 211,56 zł / Empik
500 ml
Więcej wariantów1 więcej →
Blond Absolu Bain Ultra-Violet fioletowy szampon neutralizujący żółte tony

Kérastase

Blond Absolu Bain Ultra-Violet fioletowy szampon neutralizujący żółte tony

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml312,08 zł100 ml: 31,21 zł / Empik
Blond Absolu Cicaflash odżywka wzmacniająco-nawilżająca

Kérastase

Blond Absolu Cicaflash odżywka wzmacniająco-nawilżająca

Odżywki

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml411,14 zł100 ml: 41,11 zł / Empik
30 ml
Blond Absolu Cicaplasme serum termoochronne bez spłukiwania

Kérastase

Blond Absolu Cicaplasme serum termoochronne bez spłukiwania

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
150 mlOpakowanie175,32 zł100 ml: 116,88 zł / Empik
Blond Absolu L’Huile Cicagloss olejek do włosów w butelce refillable

Kérastase

Blond Absolu L’Huile Cicagloss olejek do włosów w butelce refillable

Olejki do włosów

Warianty
15 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml44,00 zł100 ml: 293,33 zł / Empik
Blond Absolu L’Huile Cicagloss refill olejku do włosów

Kérastase

Blond Absolu L’Huile Cicagloss refill olejku do włosów

Olejki do włosów

Warianty
75 mlOpakowanie240,00 zł100 ml: 320,00 zł / Empik
Blond Absolu Masque Cicaextreme maska wzmacniająca do włosów blond

Kérastase

Blond Absolu Masque Cicaextreme maska wzmacniająca do włosów blond

Maski do włosów

Warianty
500 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml351,23 zł100 ml: 70,25 zł / Empik
200 ml
Blond Absolu Masque Ultra-Violet fioletowa maska neutralizująca

Kérastase

Blond Absolu Masque Ultra-Violet fioletowa maska neutralizująca

Maski do włosów

Warianty
500 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml219,90 zł100 ml: 43,98 zł / Empik
200 ml
Chroma Absolu Bain Chroma Respect refill szamponu

Kérastase

Chroma Absolu Bain Chroma Respect refill szamponu

Szampony

Warianty
500 mlOpakowanie230,00 zł100 ml: 46,00 zł / Empik
Chroma Absolu Bain Chroma Respect szampon do cienkich i średnich włosów farbowanych

Kérastase

Chroma Absolu Bain Chroma Respect szampon do cienkich i średnich włosów farbowanych

Szampony

Warianty
500 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml149,80 zł100 ml: 29,96 zł / Empik
Chroma Absolu Bain Riche Chroma Respect szampon odżywczy do włosów farbowanych

Kérastase

Chroma Absolu Bain Riche Chroma Respect szampon odżywczy do włosów farbowanych

Szampony

Warianty
250 mlOpakowanie121,11 zł100 ml: 48,44 zł / Empik
Chroma Absolu Fondant Cica Chroma odżywka do włosów farbowanych

Kérastase

Chroma Absolu Fondant Cica Chroma odżywka do włosów farbowanych

Odżywki

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml404,67 zł100 ml: 40,47 zł / Empik
Chroma Absolu L’Huile Chroma Éclat olejek do włosów farbowanych – butelka

Kérastase

Chroma Absolu L’Huile Chroma Éclat olejek do włosów farbowanych – butelka

Olejki do włosów

Warianty
75 mlOpakowanie215,00 zł100 ml: 286,67 zł / Empik
Chroma Absolu L’Huile Chroma Éclat refill olejku

Kérastase

Chroma Absolu L’Huile Chroma Éclat refill olejku

Olejki do włosów

Warianty
75 mlOpakowanie220,00 zł100 ml: 293,33 zł / Empik
Chroma Absolu Masque Chroma Filler maska do włosów farbowanych

Kérastase

Chroma Absolu Masque Chroma Filler maska do włosów farbowanych

Maski do włosów

Warianty
200 mlOpakowanie206,00 zł100 ml: 103,00 zł / Empik
Chroma Absolu Sérum Chroma Thermique spray termoochronny

Kérastase

Chroma Absolu Sérum Chroma Thermique spray termoochronny

Ochrona termiczna

Warianty
150 mlOpakowanie150,00 zł100 ml: 100,00 zł / Empik
Chroma Absolu Soin Acide Chroma Gloss kuracja nabłyszczająca

Kérastase

Chroma Absolu Soin Acide Chroma Gloss kuracja nabłyszczająca

Kuracje do spłukiwania

Warianty
210 mlOpakowanie246,39 zł100 ml: 117,33 zł / Empik
Chronologiste Bain Régénérant szampon rewitalizujący

Kérastase

Chronologiste Bain Régénérant szampon rewitalizujący

Szampony

Warianty
250 mlOpakowanie139,00 zł100 ml: 55,60 zł / Empik
Chronologiste L’Huile de Parfum perfumowany olejek do włosów – butelka

Kérastase

Chronologiste L’Huile de Parfum perfumowany olejek do włosów – butelka

Olejki do włosów

Warianty
15 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml54,00 zł100 ml: 360,00 zł / Empik
Chronologiste L’Huile de Parfum refill olejku

Kérastase

Chronologiste L’Huile de Parfum refill olejku

Olejki do włosów

Warianty
75 mlOpakowanie251,17 zł100 ml: 334,89 zł / Empik
Chronologiste Masque Intense Régénérant maska rewitalizująca

Kérastase

Chronologiste Masque Intense Régénérant maska rewitalizująca

Maski do włosów

Warianty
200 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml219,35 zł100 ml: 109,67 zł / Empik
Chronologiste Thermique Régénérant krem termoochronny

Kérastase

Chronologiste Thermique Régénérant krem termoochronny

Ochrona termiczna

Warianty
150 mlOpakowanie346,70 zł100 ml: 231,13 zł / Empik
Curl Manifesto Bain Hydratation Douceur szampon do loków i fal

Kérastase

Curl Manifesto Bain Hydratation Douceur szampon do loków i fal

Szampony

Warianty
250 mlOpakowanie122,00 zł100 ml: 48,80 zł / Empik
←1…174175176177178…370→
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
Opakowanie259,60 zł100 ml: 51,92 zł / Empik
250 ml
Opakowanie121,11 zł100 ml: 48,44 zł / Empik
Opakowanie31,03 zł100 ml: 103,43 zł / Empik
250 mlOpakowanie187,99 zł100 ml: 75,20 zł / Empik
75 ml
Opakowanie286,66 zł100 ml: 382,21 zł / Empik
Opakowanie275,93 zł100 ml: 137,97 zł / Empik
Opakowanie246,12 zł100 ml: 123,06 zł / Empik
250 ml
Opakowanie99,89 zł100 ml: 39,96 zł / Empik
1000 mlOpakowanie328,46 zł100 ml: 32,85 zł / Empik
10 ml
Opakowanie10,40 zł100 ml: 104,00 zł / Empik
200 mlOpakowanie160,00 zł100 ml: 80,00 zł / Empik
75 ml
Opakowanie306,69 zł100 ml: 408,92 zł / Empik
30 mlOpakowanie127,33 zł100 ml: 424,43 zł / Empik
15 ml
Opakowanie21,00 zł100 ml: 140,00 zł / Empik