miliglow.pl
OkazjeProduktyMarkiSklepyNewsyPlan

Disclaimer

miliglow.pl jest niezależną porównywarką, a nie sprzedawcą ani przedstawicielem prezentowanych Sklepów i marek. Ceny, dostępność i warunki mogą się zmieniać. Przed zakupem sprawdź je bezpośrednio w Sklepie. Część linków jest afiliacyjna; możemy otrzymać prowizję, co do zasady bez wpływu na cenę dla użytkownika.

miliglow.pl

Jak liczymy cenyJak sortujemyAmbasadorzyKontakt
X / TwitterPostaw kawęPrywatnośćRegulamin

© 2026 miliglow.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Ładowanie produktów...

Kategorie

Wszystkie produkty
Akcesoria2⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Makijaż38⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijaż

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokci

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała25⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Pielęgnacja twarzy35⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające
Pielęgnacja włosów23⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów

Skóra głowy

Produkty do samochodu2⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy1⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu4⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty1⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe

Pielęgnacja włosów w Empik

SklepEmpik×GrupaPielęgnacja włosów×
KategoriePielęgnacja włosówZmień
Wszystkie produkty
Akcesoria⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Utrwalacze makijażu
Makijaż twarzy
Preparaty do stylizacji paznokci
Top coaty
Odżywki do paznokci
Zmywacze do paznokci
Pielęgnacja skórek
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
Żele pod prysznic
Peelingi do ciała
Produkty do kąpieli
Mydła
Kąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Hair Styling Powders
Makijaż
⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijażUtrwalacze makijażuMakijaż twarzy

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokciPreparaty do stylizacji paznokciTop coatyOdżywki do paznokciZmywacze do paznokciPielęgnacja skórekPaznokcie

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Żele pod prysznicPeelingi do ciałaProdukty do kąpieliMydłaKąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Pielęgnacja twarzy⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Pielęgnacja włosów⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Hair Styling Powders
Produkty do samochodu⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe
SortowanieDomyślnieZmień
DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższeNajniżej w historii
ⓘ Jak sortujemy?
Sortuj:DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższe|↓ Najniżej w historii|ⓘ Jak sortujemy?
Sklep: Empik

Sklep

Dla kogo

Marka

Cena (zł)

8858 produktów

Keratin & Caffeine szampon z keratyną i kofeiną

Kallos

Keratin & Caffeine szampon z keratyną i kofeiną

Szampony

Warianty
350 mlOpakowanie14,83 zł100 ml: 4,24 zł / Empik
LAB 35 Brilliance olejkowa mgiełka nabłyszczająca

Kallos

LAB 35 Brilliance olejkowa mgiełka nabłyszczająca

Spraye do włosów

Warianty
150 mlOpakowanie28,66 zł100 ml: 19,11 zł / Empik
LAB 35 Curl Mania odżywka do włosów kręconych

Kallos

LAB 35 Curl Mania odżywka do włosów kręconych

Odżywki

Warianty
250 mlOpakowanie17,31 zł100 ml: 6,92 zł / Empik
LAB 35 Curl Mania spray do stylizacji loków

Kallos

LAB 35 Curl Mania spray do stylizacji loków

Spraye do włosów

Warianty
150 mlOpakowanie17,95 zł100 ml: 11,97 zł / Empik
LAB 35 Curl Mania szampon do włosów kręconych

Kallos

LAB 35 Curl Mania szampon do włosów kręconych

Szampony

Warianty
300 mlOpakowanie17,89 zł100 ml: 5,96 zł / Empik
LAB 35 Duo-Phase dwufazowa odżywka bez spłukiwania

Kallos

LAB 35 Duo-Phase dwufazowa odżywka bez spłukiwania

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
500 mlOpakowanie29,04 zł100 ml: 5,81 zł / Empik
LAB 35 Finishing Spray utrwalający spray do włosów

Kallos

LAB 35 Finishing Spray utrwalający spray do włosów

Spraye do włosów

Warianty
300 mlOpakowanie23,00 zł100 ml: 7,67 zł / Empik
LAB 35 Indulging olejek do końcówek włosów

Kallos

LAB 35 Indulging olejek do końcówek włosów

Olejki do włosów

Warianty
50 mlOpakowanie15,59 zł100 ml: 31,18 zł / Empik
LAB 35 Protecting Serum serum ochronne na końcówki włosów

Kallos

LAB 35 Protecting Serum serum ochronne na końcówki włosów

Serum i ampułki do włosów

Warianty
50 mlOpakowanie15,66 zł100 ml: 31,32 zł / Empik
LAB 35 Restorative mleczko bez spłukiwania do włosów

Kallos

LAB 35 Restorative mleczko bez spłukiwania do włosów

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
300 mlOpakowanie21,31 zł100 ml: 7,10 zł / Empik
LAB 35 Signature odżywka do włosów suchych i zniszczonych

Kallos

LAB 35 Signature odżywka do włosów suchych i zniszczonych

Odżywki

Warianty
500 mlOpakowanie23,52 zł100 ml: 4,70 zł / Empik
LAB 35 Signature szampon do włosów suchych i zniszczonych

Kallos

LAB 35 Signature szampon do włosów suchych i zniszczonych

Szampony

Warianty
500 mlOpakowanie24,60 zł100 ml: 4,92 zł / Empik
LAB 35 szampon bez siarczanów do włosów wrażliwych

Kallos

LAB 35 szampon bez siarczanów do włosów wrażliwych

Szampony

Warianty
500 mlOpakowanie25,37 zł100 ml: 5,07 zł / Empik
LAB 35 Volume & Gloss szampon zwiększający objętość i połysk

Kallos

LAB 35 Volume & Gloss szampon zwiększający objętość i połysk

Szampony

Warianty
500 mlOpakowanie23,99 zł100 ml: 4,80 zł / Empik
Latte maska do włosów z proteinami mleka

Kallos

Latte maska do włosów z proteinami mleka

Maski do włosów

Warianty
800 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml17,70 zł100 ml: 2,21 zł / Empik
275 ml
Lemon Balm szampon głęboko oczyszczający z melisą

Kallos

Lemon Balm szampon głęboko oczyszczający z melisą

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanie16,00 zł100 ml: 1,60 zł / Empik
Perfection Extra Strong żel do stylizacji włosów

Kallos

Perfection Extra Strong żel do stylizacji włosów

Żele i woski do włosów

Warianty
250 mlOpakowanie8,05 zł100 ml: 3,22 zł / Empik
Perfection Ultra Strong żel do stylizacji włosów

Kallos

Perfection Ultra Strong żel do stylizacji włosów

Żele i woski do włosów

Warianty
250 mlOpakowanie8,30 zł100 ml: 3,32 zł / Empik
Placenta maska roślinna do włosów suchych

Kallos

Placenta maska roślinna do włosów suchych

Maski do włosów

Warianty
800 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml16,05 zł100 ml: 2,01 zł / Empik
275 ml
Plex Bond Builder Hair Bomb odżywka bez spłukiwania

Kallos

Plex Bond Builder Hair Bomb odżywka bez spłukiwania

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
200 mlOpakowanie12,50 zł100 ml: 6,25 zł / Empik
Plex Bond Builder maska do włosów zniszczonych

Kallos

Plex Bond Builder maska do włosów zniszczonych

Maski do włosów

Warianty
275 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml7,90 zł100 ml: 2,87 zł / Empik
500 ml
Plex Bond Builder No Yellow maska tonująca do włosów

Kallos

Plex Bond Builder No Yellow maska tonująca do włosów

Maski do włosów

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml18,90 zł100 ml: 1,89 zł / Empik
Plex Bond Builder No Yellow szampon tonujący do włosów

Kallos

Plex Bond Builder No Yellow szampon tonujący do włosów

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml20,73 zł100 ml: 2,07 zł / Empik
Plex Bond Builder Shine Water ekspresowa kuracja do spłukiwania

Kallos

Plex Bond Builder Shine Water ekspresowa kuracja do spłukiwania

Kuracje do spłukiwania

Warianty
200 mlOpakowanie22,50 zł100 ml: 11,25 zł / Empik
←1…155156157158159…370→
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
Opakowanie7,70 zł100 ml: 2,80 zł / Empik
Opakowanie9,70 zł100 ml: 3,53 zł / Empik
Opakowanie14,68 zł100 ml: 2,94 zł / Empik
1000 mlOpakowanie130,61 zł100 ml: 13,06 zł / Empik
275 ml
Opakowanie10,50 zł100 ml: 3,82 zł / Empik
500 mlOpakowanie13,50 zł100 ml: 2,70 zł / Empik
500 ml
Opakowanie12,50 zł100 ml: 2,50 zł / Empik