miliglow.pl
OkazjeProduktyMarkiSklepyNewsyPlan

Disclaimer

miliglow.pl jest niezależną porównywarką, a nie sprzedawcą ani przedstawicielem prezentowanych Sklepów i marek. Ceny, dostępność i warunki mogą się zmieniać. Przed zakupem sprawdź je bezpośrednio w Sklepie. Część linków jest afiliacyjna; możemy otrzymać prowizję, co do zasady bez wpływu na cenę dla użytkownika.

miliglow.pl

Jak liczymy cenyJak sortujemyAmbasadorzyKontakt
X / TwitterPostaw kawęPrywatnośćRegulamin

© 2026 miliglow.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Ładowanie produktów...

Kategorie

Wszystkie produkty
Akcesoria2⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Makijaż38⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijaż

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokci

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała25⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Pielęgnacja twarzy35⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające
Pielęgnacja włosów23⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów

Skóra głowy

Produkty do samochodu2⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy1⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu4⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty1⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe

Pielęgnacja włosów w Empik

SklepEmpik×GrupaPielęgnacja włosów×
KategoriePielęgnacja włosówZmień
Wszystkie produkty
Akcesoria⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Utrwalacze makijażu
Makijaż twarzy
Preparaty do stylizacji paznokci
Top coaty
Odżywki do paznokci
Zmywacze do paznokci
Pielęgnacja skórek
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
Żele pod prysznic
Peelingi do ciała
Produkty do kąpieli
Mydła
Kąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Hair Styling Powders
Makijaż
⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijażUtrwalacze makijażuMakijaż twarzy

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokciPreparaty do stylizacji paznokciTop coatyOdżywki do paznokciZmywacze do paznokciPielęgnacja skórekPaznokcie

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Żele pod prysznicPeelingi do ciałaProdukty do kąpieliMydłaKąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Pielęgnacja twarzy⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Pielęgnacja włosów⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Hair Styling Powders
Produkty do samochodu⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe
SortowanieDomyślnieZmień
DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższeNajniżej w historii
ⓘ Jak sortujemy?
Sortuj:DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższe|↓ Najniżej w historii|ⓘ Jak sortujemy?
Sklep: Empik

Sklep

Dla kogo

Marka

Cena (zł)

8853 produktów

Topchic Developer Lotion 12% 40 Vol

Goldwell

Topchic Developer Lotion 12% 40 Vol

Rozjaśniacze i oksydanty

Warianty
1000 mlOpakowanie52,40 zł100 ml: 5,24 zł / Empik
Topchic Developer Lotion 3% 10 Vol

Goldwell

Topchic Developer Lotion 3% 10 Vol

Rozjaśniacze i oksydanty

Warianty
1000 mlOpakowanie59,99 zł100 ml: 6,00 zł / Empik
Topchic Developer Lotion 6% 20 Vol

Goldwell

Topchic Developer Lotion 6% 20 Vol

Rozjaśniacze i oksydanty

Warianty
1000 ml x3Opakowanienajlepszy / 100 ml164,33 zł100 ml: 5,48 zł / Empik
1000 ml
Topchic Developer Lotion 9% 30 Vol

Goldwell

Topchic Developer Lotion 9% 30 Vol

Rozjaśniacze i oksydanty

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml48,50 zł100 ml: 4,85 zł / Empik
100 ml
Topchic trwała farba 10A

Goldwell

Topchic trwała farba 10A

Trwała koloryzacja włosów

Warianty
60 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml32,90 zł100 ml: 54,83 zł / Empik
250 ml
Topchic trwała farba 10GB

Goldwell

Topchic trwała farba 10GB

Trwała koloryzacja włosów

Warianty
60 mlOpakowanie42,99 zł100 ml: 71,65 zł / Empik
Topchic trwała farba 10N

Goldwell

Topchic trwała farba 10N

Trwała koloryzacja włosów

Warianty
60 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml31,67 zł100 ml: 52,78 zł / Empik
250 ml
Topchic trwała farba 10P

Goldwell

Topchic trwała farba 10P

Trwała koloryzacja włosów

Warianty
60 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml32,90 zł100 ml: 54,83 zł / Empik
250 ml
Topchic trwała farba 10V

Goldwell

Topchic trwała farba 10V

Trwała koloryzacja włosów

Warianty
60 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml31,67 zł100 ml: 52,78 zł / Empik
250 ml
Topchic trwała farba 11A

Goldwell

Topchic trwała farba 11A

Trwała koloryzacja włosów

Warianty
60 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml32,90 zł100 ml: 54,83 zł / Empik
250 ml
Topchic trwała farba 11N

Goldwell

Topchic trwała farba 11N

Trwała koloryzacja włosów

Warianty
60 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml36,90 zł100 ml: 61,50 zł / Empik
250 ml
Topchic trwała farba 11P

Goldwell

Topchic trwała farba 11P

Trwała koloryzacja włosów

Warianty
60 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml34,90 zł100 ml: 58,17 zł / Empik
250 ml
🧴

Goldwell

Topchic Zero farba bez amoniaku 10N

Trwała koloryzacja włosów

Warianty
60 mlOpakowanie92,24 zł100 ml: 153,73 zł / Empik
Topchic Zero farba bez amoniaku 4N

Goldwell

Topchic Zero farba bez amoniaku 4N

Trwała koloryzacja włosów

Warianty
60 mlOpakowanie93,04 zł100 ml: 155,07 zł / Empik
Topchic Zero farba bez amoniaku 5N

Goldwell

Topchic Zero farba bez amoniaku 5N

Trwała koloryzacja włosów

Warianty
250 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml99,90 zł100 ml: 39,96 zł / Empik
60 ml
🧴

Goldwell

Topchic Zero farba bez amoniaku 5NA

Trwała koloryzacja włosów

Warianty
60 mlOpakowanie93,04 zł100 ml: 155,07 zł / Empik
🧴

Goldwell

Topchic Zero farba bez amoniaku 5NN

Trwała koloryzacja włosów

Warianty
60 mlOpakowanie93,04 zł100 ml: 155,07 zł / Empik
Topchic Zero farba bez amoniaku 6N

Goldwell

Topchic Zero farba bez amoniaku 6N

Trwała koloryzacja włosów

Warianty
250 mlOpakowanie99,90 zł100 ml: 39,96 zł / Empik
🧴

Goldwell

Topchic Zero farba bez amoniaku 6NN

Trwała koloryzacja włosów

Warianty
60 mlOpakowanie93,04 zł100 ml: 155,07 zł / Empik
Topchic Zero farba bez amoniaku 7NA

Goldwell

Topchic Zero farba bez amoniaku 7NA

Trwała koloryzacja włosów

Warianty
250 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml99,90 zł100 ml: 39,96 zł / Empik
60 ml
🧴

Goldwell

Topchic Zero farba bez amoniaku 7NN

Trwała koloryzacja włosów

Warianty
60 mlOpakowanie92,24 zł100 ml: 153,73 zł / Empik
Topchic Zero farba bez amoniaku 8N

Goldwell

Topchic Zero farba bez amoniaku 8N

Trwała koloryzacja włosów

Warianty
250 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml99,90 zł100 ml: 39,96 zł / Empik
60 ml
🧴

Goldwell

Topchic Zero farba bez amoniaku 8NN

Trwała koloryzacja włosów

Warianty
60 mlOpakowanie93,04 zł100 ml: 155,07 zł / Empik
🧴

Goldwell

Topchic Zero farba bez amoniaku 9NN

Trwała koloryzacja włosów

Warianty
60 mlOpakowanie93,04 zł100 ml: 155,07 zł / Empik
←1…115116117118119…369→
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
Opakowanie55,85 zł100 ml: 5,59 zł / Empik
1000 ml x2Opakowanie109,88 zł100 ml: 5,49 zł / Empik
Opakowanie14,46 zł100 ml: 14,46 zł / Empik
Opakowanie181,46 zł100 ml: 72,58 zł / Empik
Opakowanie181,46 zł100 ml: 72,58 zł / Empik
Opakowanie181,46 zł100 ml: 72,58 zł / Empik
Opakowanie181,57 zł100 ml: 72,63 zł / Empik
Opakowanie182,40 zł100 ml: 72,96 zł / Empik
Opakowanie181,46 zł100 ml: 72,58 zł / Empik
Opakowanie182,40 zł100 ml: 72,96 zł / Empik
Opakowanie93,04 zł100 ml: 155,07 zł / Empik
Opakowanie92,47 zł100 ml: 154,12 zł / Empik
Opakowanie93,04 zł100 ml: 155,07 zł / Empik