miliglow.pl
OkazjeProduktyMarkiSklepyNewsyPlan

Disclaimer

miliglow.pl jest niezależną porównywarką, a nie sprzedawcą ani przedstawicielem prezentowanych Sklepów i marek. Ceny, dostępność i warunki mogą się zmieniać. Przed zakupem sprawdź je bezpośrednio w Sklepie. Część linków jest afiliacyjna; możemy otrzymać prowizję, co do zasady bez wpływu na cenę dla użytkownika.

miliglow.pl

Jak liczymy cenyJak sortujemyAmbasadorzyKontakt
X / TwitterPostaw kawęPrywatnośćRegulamin

© 2026 miliglow.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Ładowanie produktów...

Kategorie

Wszystkie produkty
Akcesoria2⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Makijaż38⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijaż

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokci

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała25⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Pielęgnacja twarzy35⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające
Pielęgnacja włosów23⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów

Skóra głowy

Produkty do samochodu2⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy1⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu4⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty1⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe

Pielęgnacja włosów w Empik

SklepEmpik×GrupaPielęgnacja włosów×
KategoriePielęgnacja włosówZmień
Wszystkie produkty
Akcesoria⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Utrwalacze makijażu
Makijaż twarzy
Preparaty do stylizacji paznokci
Top coaty
Odżywki do paznokci
Zmywacze do paznokci
Pielęgnacja skórek
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
Żele pod prysznic
Peelingi do ciała
Produkty do kąpieli
Mydła
Kąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Hair Styling Powders
Makijaż
⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijażUtrwalacze makijażuMakijaż twarzy

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokciPreparaty do stylizacji paznokciTop coatyOdżywki do paznokciZmywacze do paznokciPielęgnacja skórekPaznokcie

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Żele pod prysznicPeelingi do ciałaProdukty do kąpieliMydłaKąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Pielęgnacja twarzy⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Pielęgnacja włosów⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Hair Styling Powders
Produkty do samochodu⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe
SortowanieDomyślnieZmień
DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższeNajniżej w historii
ⓘ Jak sortujemy?
Sortuj:DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższe|↓ Najniżej w historii|ⓘ Jak sortujemy?
Sklep: Empik

Sklep

Dla kogo

Marka

Cena (zł)

8853 produktów

Dualsenses Scalp Specialist Deep Cleansing Shampoo

Goldwell

Dualsenses Scalp Specialist Deep Cleansing Shampoo

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml103,94 zł100 ml: 10,39 zł / Empik
250 mlOpakowanie41,57 zł100 ml: 16,63 zł / Empik
Dualsenses Scalp Specialist Densifying Shampoo

Goldwell

Dualsenses Scalp Specialist Densifying Shampoo

Szampony

Warianty
250 mlOpakowanie41,90 zł100 ml: 16,76 zł / Empik
Dualsenses Scalp Specialist Re-Balance & Hydrate Fluid

Goldwell

Dualsenses Scalp Specialist Re-Balance & Hydrate Fluid

Pielęgnacja skóry głowy

Warianty
150 mlOpakowanie54,39 zł100 ml: 36,26 zł / Empik
Dualsenses Scalp Specialist Sensitive Foam Shampoo

Goldwell

Dualsenses Scalp Specialist Sensitive Foam Shampoo

Szampony

Warianty
250 mlOpakowanie38,60 zł100 ml: 15,44 zł / Empik
Dualsenses Silver 60sec Treatment

Goldwell

Dualsenses Silver 60sec Treatment

Maski do włosów

Warianty
500 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml83,15 zł100 ml: 16,63 zł / Empik
200 ml
Dualsenses Silver Conditioner

Goldwell

Dualsenses Silver Conditioner

Odżywki

Warianty
200 mlOpakowanie39,80 zł100 ml: 19,90 zł / Empik
Dualsenses Silver Shampoo

Goldwell

Dualsenses Silver Shampoo

Szampony

Warianty
250 mlOpakowanie47,98 zł100 ml: 19,19 zł / Empik
Dualsenses Sun Reflects 60sec Treatment

Goldwell

Dualsenses Sun Reflects 60sec Treatment

Maski do włosów

Warianty
200 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml49,90 zł100 ml: 24,95 zł / Empik
50 ml
Dualsenses Sun Reflects After-Sun Shampoo

Goldwell

Dualsenses Sun Reflects After-Sun Shampoo

Szampony

Warianty
250 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml36,90 zł100 ml: 14,76 zł / Empik
100 ml
Dualsenses Sun Reflects UV Protect Spray

Goldwell

Dualsenses Sun Reflects UV Protect Spray

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
150 mlOpakowanie50,43 zł100 ml: 33,62 zł / Empik
Dualsenses Ultra Volume Bodifying Conditioner

Goldwell

Dualsenses Ultra Volume Bodifying Conditioner

Odżywki

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml89,09 zł100 ml: 8,91 zł / Empik
Dualsenses Ultra Volume Bodifying Dry Shampoo

Goldwell

Dualsenses Ultra Volume Bodifying Dry Shampoo

Szampony

Warianty
250 mlOpakowanie48,50 zł100 ml: 19,40 zł / Empik
Dualsenses Ultra Volume Bodifying Serum Spray

Goldwell

Dualsenses Ultra Volume Bodifying Serum Spray

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
150 mlOpakowanie51,29 zł100 ml: 34,19 zł / Empik
Dualsenses Ultra Volume Bodifying Shampoo

Goldwell

Dualsenses Ultra Volume Bodifying Shampoo

Szampony

Warianty
1000 ml x3Opakowanienajlepszy / 100 ml398,85 zł100 ml: 13,30 zł / Empik
30 ml
Dualsenses Ultra Volume Intensive Conditioning Serum

Goldwell

Dualsenses Ultra Volume Intensive Conditioning Serum

Serum i ampułki do włosów

Warianty
18 mlOpakowanie200,89 zł100 ml: 1116,06 zł / Empik
Elumen Care Color Conditioner

Goldwell

Elumen Care Color Conditioner

Odżywki

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml149,90 zł100 ml: 14,99 zł / Empik
200 ml
Elumen Care Color Shampoo

Goldwell

Elumen Care Color Shampoo

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml144,99 zł100 ml: 14,50 zł / Empik
250 ml
🧴

Goldwell

Elumen Clean Color Stain Remover

Kuracje do spłukiwania

Warianty
250 mlOpakowanie66,94 zł100 ml: 26,78 zł / Empik
Elumen Lock Color Sealer

Goldwell

Elumen Lock Color Sealer

Kuracje do spłukiwania

Warianty
250 mlOpakowanie79,80 zł100 ml: 31,92 zł / Empik
🧴

Goldwell

Elumen Play Eraser

Kuracje do spłukiwania

Warianty
30 gOpakowanie232,92 złbrak przelicznika / Empik
Elumen Play koloryzacja półtrwała Black

Goldwell

Elumen Play koloryzacja półtrwała Black

Półtrwała koloryzacja włosów

Warianty
120 mlOpakowanie79,90 zł100 ml: 66,58 zł / Empik
Elumen Play koloryzacja półtrwała Clear

Goldwell

Elumen Play koloryzacja półtrwała Clear

Półtrwała koloryzacja włosów

Warianty
120 mlOpakowanie79,90 zł100 ml: 66,58 zł / Empik
Elumen Play koloryzacja półtrwała Metallic Silver

Goldwell

Elumen Play koloryzacja półtrwała Metallic Silver

Półtrwała koloryzacja włosów

Warianty
120 mlOpakowanie89,90 zł100 ml: 74,92 zł / Empik
Elumen Play koloryzacja półtrwała Orange

Goldwell

Elumen Play koloryzacja półtrwała Orange

Półtrwała koloryzacja włosów

Warianty
120 mlOpakowanie133,70 zł100 ml: 111,42 zł / Empik
←1…109110111112113…369→
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
Opakowanie48,50 zł100 ml: 24,25 zł / Empik
Opakowanie22,11 zł100 ml: 44,22 zł / Empik
Opakowanie26,15 zł100 ml: 26,15 zł / Empik
200 ml
Opakowanie44,54 zł100 ml: 22,27 zł / Empik
Opakowanie13,86 zł100 ml: 46,20 zł / Empik
1000 mlOpakowanie138,59 zł100 ml: 13,86 zł / Empik
Więcej wariantów3 więcej →
Opakowanie56,05 zł100 ml: 28,03 zł / Empik
Opakowanie42,88 zł100 ml: 17,15 zł / Empik